תאימות מזל גדי ודגים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל גדי ודגים אוהבים תאימות

יהיו זמנים במערכת היחסים הזו כאשר אישיות מזל דגים , פשוטו כמשמעו, מרגיש כמו דג מחוץ למים, במיוחד בזמן ניסיון לנווט בתחום הקונבנציונלי למדי של בני מזל גדי - כל לחיצת הידיים והרכינה להיררכיה הארגונית נראית מוזרה ומבלבלת. במקביל, מזל גדי מרגיש כמוהם עז הרים פנימית מתנגח ​​כל הזמן נגד מערכת היחסים המרוחקת של מזל דגים עם המציאות.

לפעמים הם יכולים להתקשות להבין אחד את השני - לפעמים זו המשיכה, והם מבלים את חייהם בניסיון לפרוק מוחות ולבבות. בטח יהיו זיקוקים דרמטיים ממזל דגים וקרחונים רגשיים ממזל גדי - השניים האלה צריכים ממש ממש להיות מאוהבים כדי שזה יעבוד.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל גדי ודגים חברויות…

חברות גדי/דגים נוטות יותר להיווצר כמבוגרים - אולי בעבודה שבה מזל דגים הוא חלק מהצוות היצירתי ומזל גדי אסטרטג עסקי - הם מתאחדים במהלך השקות מוצרים ותכנון אסטרטגי. מזל דגים מוצא את קור הרוח והפקודה של מזל גדי מושכים ומפחידים, בעוד שעז ההרים מעריץ את התשוקה והתפוקה האמנותית של מזל דגים. אם הם ילמדו לעשות את זה ללחוץ, יש הרבה על מה לדבר, החל מפילוסופיה ועד למשחקי ספורט.

  ידידות מזל גדי ודגים

הם כן יודעים ללחוץ על הכפתורים אחד של השני - בעיקר בצחוק עדין, אבל לפעמים התסכול שולט - מזל דגים עובר פסיכוזה וגדי חוסם את המספר של הדג. הם מכירים חברים טובים תוך כדי עבודה לקראת מטרה משותפת, אך לעתים קרובות פשוט מתרחקים כאשר גיאוגרפיה, שאפתנות ותחומי אהבה מפריעים להם. פרודוקטיבי מאוד כידידות לטווח קצר - מזל גדי מתקשה לטפח רגשית את דגים ודגים משתעמם מהנוקשות של מזל גדי.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

משיכה מתרחשת לעתים קרובות כאשר אהבה חבלה ופגעה באחד, או בשניהם. מזל גדי אולי בדיוק יצא מרומן סוער עם הנחיה ניהולית חסרת רחמים ומחפש מישהו עדין ופחות מונע, בעוד שדגים אולי לוקחים הפסקה ממשוררים אינפנטיליים ורוצה שמישהו יטפל בהם במקום.

  אטרקציית מזל דגים וגדי

זה מבט על החדר הצפוף ורגע של נורה - 'שום דבר אחר לא עבד למה לא לנסות משהו מאוד שונה!'. מזל גדי חלק ומקסים בעוד מזל דגים חושני ומלא, השניים האלה בדרך כלל מבריקים בפטפטת מישהו - אבל לא אחד עם השני.

מזל גדי לא יודע כלום על אמנות תעשייתית מחתרתית ולדגים לא אכפת מהדיבורים המשעממים על ה'כלכלה' - הם ימעדו, יגמגמו ויראו קצת מביכים. מזל גדי מסמיק ודגים משאיר משפטים באוויר - באופן שהוא חמוד בצורה מביכה לצפייה.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

הגדי והדגים בפנים יחסים…

עבור מזל גדי ודגים, לפעמים האהבה באמת עיוורת והם מוכנים להתעלם מהרגלים שלא היו נסבלים אצל אף אחד אחר. מזל גדי מאמץ לעתים קרובות תפקיד הורי ומסדר את הכספים של מזל דגים, מארגן את ציור התחתונים שלהם ומעודד נטילת ימי בריאות הנפש. מזל דגים מצחיקים מזל גדי בעיניים פעורות תמימות ומעוררים עניין ברוחניות. לעתים קרובות הם עוברים לגור יחד די מהר - עז ההרים רוצה להבטיח שדגים לא ישנים באיזה סקוואט שורץ ג'וקים בזמן שהדג משתוקק לביטחון ולהגנה.

  זוג נודד

מזל גדי יכול להיראות אומלל חלק מהזמן - הדרמה והנטייה של מזל דגים לדיכאון עלולות להיות מתנקשות, אבל כשלא נמצאים בפאנק, מזל דגים מרעיף את מזל גדי בחיבה, מתנות יצירתיות ואושר מדבק. יש איכות כלב של פבלוב למערכת היחסים, כשגדי נשאר שם בשביל מה שהם רואים בתגמולים יפים. הם צפויים לבלות לא מעט זמן בנפרד עם חברים ובני משפחה נפרדים שלא ממש מאשרים את הקשר. מזל דגים גם מרגיש מוזנח כאשר מזל גדי עובד 24/7 ולעיתים קרובות מביא הביתה חיות הצלה כדי למלא את החלל.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

אם הם מתחילים לצטט חברים ובני משפחה שחושבים שהזוגיות לא מומלצת, זה מוביל לכל מיני התנהגות מכוערת - כולל שחורים לאסור ו/או להתעמת עם אלה שהוזכרו. הדבר הבא שאתה יודע יש לך טרגדיית מונטגיו וקפולה שמתגלגלת עם מזל גדי/דגים מאשימים את כולם בחוסר התפקוד בסיפור האהבה שלהם רומיאו ויוליה.

  קשר שבור

מזל גדי הוא כדור הארץ - הם מעשיים, הגיוניים ומאמינים שפעולות מדברות חזק יותר ממילים. מזל דגים הוא מים - שחייה עם זרמים רגשיים עוצמתיים גורמת להם לנתח כל הזמן רגשות ומערכות יחסים. מזל גדי מתעייף מהתבוננות נצחית בטבור ועלול לראות בדגים עצלן וחסר מוטיבציה. הטינה מתחילה - מזל דגים צועק ובוכה בזמן שגדי טורק דלתות ובורח חזרה למשרד.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר מזל גדי ודגים להתאהב…

מזל גדי הוא א סימן קרדינל - מארגנים ומנהיגים שנולדו עם נטייה למיקרו לנהל הכל - כולל מערכות יחסים - למוות. הם יובילו חלק גדול מהיחסים, בהתחלה - וזה בסדר עבור מזל דגים שיש להם מספיק בעיות לקום מהמיטה בבוקר, מעט לתאם לוחות זמנים ולהזמין מסעדות יוקרה לדייט הבא.

דגים הם סימנים משתנים - שמח ללכת עם הזרם, אלא אם הוא הופך להיות כבד ביותר עם חוקים וכללים. בפעם הראשונה שגדי אומר לדגים מה ללבוש או להזמין במסעדה, הגיהנום משתחרר וסצנה ציבורית מתרחשת.

  אהבה עמוקה

לרוב, מזל גדי שומר על דברים מדודים, החל בדייטים מזדמנים שמפרגנים לתחומי העניין של מזל דגים - חשבו על מוזיקה, תיאטרון ואמנות. מזל גדי רואה בכך הזדמנות לחנך את עצמם תוך כדי היכרות עם אהבתם החדשה.

מזל דגים דוחף לאינטימיות מוקדם ועלול להיות מבולבל מדוע מזל גדי עדיין מנשק אותם לילה טוב בדייט השישי. שמירה זה על זה בטווח זרוע עובד - מזל דגים עושה קצת תאווה רצינית לעז ההרים בעוד מזל גדי נדלק על ידי שליטה. הרווח בין התאריכים מתקצר ובסופו של דבר הם כולם זה על זה 7 ימים בשבוע.

מזל גדי וחתיכות התאמה מינית…

דגים עלולים להפחיד את אורות היום החיים מגדי - לא בגלל שהם בעניין של חרא מטורף - זה פשוט כוח הגזירה ועוצמת המיניות שלהם יכולים להיות מפחידים. לדגים יש חושים מוגברים להפליא - חבטה עדינה על הצוואר יוצרת הנאה בלתי ניתנת לתאר, כרסום בתנוך אוזן מפחית אותם לשלולית.

  התאמה מינית

מתישהו מזל גדי מרגיש שדגים פועלים, וכמו צפייה בסרט, הם נשארים ללא תנועה ושותקים. נדרשת קצת עבודה וכנות מוחלטת לגבי אהבות וסלידה מיניות כדי לגרום לדברים לעורר באמת. למזל גדי יש את האנרגיה ולדגים את החושניות, שמירה על מהנה אך משמעותית אמורה להשיג תוצאות רוחשות.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל גדי ודגים התאמה לנישואין…

מזל גדי דוחף לעתים קרובות לנישואין כדי לשמור על הדגים על הישר והצר. מזל דגים אוהב את הרומנטיקה של חתונה אבל לא בטוח לגבי התחייבות לאדם אחד למשך שארית חייהם. צריך קצת שכנוע ואם מזל גדי/דגים יגיעו סוף סוף ל-'I dos', צפו לחתונה אלגנטית איפשהו ליד המים עם הרבה מוזיקה ושירה יפה.

חיי הנישואין משתפרים ככל שהגדי/דגים נמנעים מזמן ממושך מבתי משפט לגירושין. בתחילת היום דגים מנסים לחבל, מרגישים שהם לא ראויים לחיים המדהימים שבנה בן הזוג שלהם וחוסר ערך עצמי עלול לגרום לבגידה ולהתעללות בסמים - במיוחד אם מזל גדי מסתתר מאחורי העבודה. מזל דגים זקוק למטפל לכל החיים וגדי צריך להפוך את עצמו לזמין רגשית.

  זוג נשוי קרוב

יְלָדִים? לעתים קרובות, זה רק chooks והצלת חיות. מזל גדי מרגיש הורה מספיק לדגים ושניהם מתקשים למצוא זמן לבלות ביחד, ילדים קטנים משלהם. לפעמים מזל גדי נובע ממערכת יחסים קודמת ומדי פעם מזל דגים שוכח להשתמש באמצעי מניעה ושניים הופכים לשלושה.

אפשר לאזן אחד את השני בצורה יפה כהורים - תנו לגדי להתמודד עם המשמעת והביטחון הכלכלי ואפשרו לדגים להזריק מוזיקה, דמיון ורוחניות - התוצאה היא משפחה מאוד מאוד מאושרת.

אמון ותקשורת:55ערכים משותפים:55קשר רגשי:55כימיה מינית:60תאימות נישואין:60הטוב:דגים מלמד מזל גדי חמלה.גדי מעניק לדגים ביטחון.הם מוצאים זה את זה מרתק. .הם יכולים פשוט להתרחק.57ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

מדוע הסימנים נאבקים באהבה.

קרא עוד
7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

חושפת תובנות לגבי שלושת סימני ה-AIR: מזל תאומים, מאזניים ודלי.

קרא עוד