תאימות מזל בתולה וקשת: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל בתולה ומזל קשת אוהבים תאימות

שני אלה הם אנשי שיחה מצוינים ויכולים לדבר מתחת למים. שניהם עשויים להתלונן על כך שהשני לא נותן להם להשמיע מילה מבחינה קצה ובהחלט יש אמת באמירה הזו. מזל בתולה/קשת מתסכלים זה את זה עם הפטפוט הבלתי פוסק שלהם - ה אישיות בתולה חושב לִשְׁקוֹעַ לא לוקח שום דבר ברצינות בעוד סאג מוצא את מזל בתולה די סטואי ושרוך ישר.

קשה לראות מה יכול להיות המשותף לשני הסימנים המנוגדים הללו, אבל כפי שכולנו יודעים, אהבה עושה כמה בחירות מוזרות - דבר אחד בטוח - בתולה/קשת צריכים להפסיק לדבר ולהתחיל להקשיב אם הם מתכוונים להבין ולהעריך את ההבדלים זה עם זה .[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל בתולה וקשת חברויות…

קשת היא ילדה ושובבה ואילו בתולה אחראית ובוגרת. בחברות סימנים אלו מאמצים לרוב תפקידי אחים מבוגרים/צעירים. בתולה משחררת את סאג ללא הרף ומנהלת שיחות רבות עם מורים, משפחה, משטרה וכו' ומבטיחה לוודא שסאג ישמור על האף שלהם נקי בעתיד.

  חֲבֵרוּת

הקשת באמת אוהב שיש לו חבר שהוא כל כך מוצק ומהימן ומביע חרטה אחרי כל חוסר שיקול דעת, אולם הם נוטים להסתמך יותר מדי על היכולת של מזל בתולה לצייר מצבים מסובכים. לפעמים זה יכול להיות בריא יותר לחלק מנה של אהבה קשוחה, אבל מזל בתולה מטפח אוהב לשחק את תפקיד המציל ומתענג על ההזדמנות לומר 'אמרתי לך...'. זו ידידות עם תפקידים מאוד מוגדרים וכמו משפחה הם יבקרו אחד את השני לכל דבר, אבל לא יסבלו השמצות מאף אחד אחר.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

השיחה היא מה שמפגיש אותם. כמו גפרור סייף הם ידחפו ויתדפו, תוך שימוש במילים, רעיונות וחיטוט אינטלקטואלי עמוק ועמוק. תמצאו אותם בפינה באירוע - מזל קשת מפעיל תנועות ידיים ומתגבר בהדרגה ומרגש בעוד בתולה מנקד את השיחה עם משאבות אגרוף מצביעות וחדות.

  זוג מדבר בבר

לפעמים הם בכוונה לא יסכימו זה עם זה רק כדי לעורר ויכוח סוער. קשת, בתור א סימן אש , משתולל - כמו שריפת שיח שיצאה משליטה, קופץ מנושא לנושא תוך כדי סימן אדמה , מזל בתולה, נשאר מושרש היטב ובעל מסר בכל הנוגע להעברת נקודת מבט. מדי פעם בתולה/קשת אפילו לא מבינים שכולם הלכו הביתה - זו השקיעה המוחלטת של המשחק המקדים המילולי שלהם.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

בתולה ומזל קשת ב יחסים…

שני אלה יוצרים לעתים קרובות זוג יפה ומרשים. עם האינטלקט והאהבה שלהם ליצירת קשרים חברתיים, יש כל אפשרות לבלות בלילות בגאלה, פתיחות וערב. מזל קשת משתעמם כהרף עין - בתולה חייב להבטיח שיש מוחות רעננים לבידור וגירוי. בתולה יכולה להיות חרדה כשהיא לא שולטת, אז זה תלוי בסאג להשתמש בחוש ההומור המדהים שלהם כשובר קרח ומפחית מתח כשהם בחוץ.

  זוג אופנתי

הם כנראה לא יחיו ביחד די הרבה זמן שכן הלוגיסטיקה של שילוב של אורח חיים נוודים של Sags ותעסוקה לסירוגין לעתים קרובות עם יציבות בתולה ומסלול קריירה כוכבי פשוט קשה מדי. הלינה נעשית תמיד בבית הטהור והמרוהט בצורה מושלמת של בתולה, ולא השוטרת עובשת של סאגס. הדינמיקה של הזוגות עובדת הכי טוב כשהם לא חיים יחד - מספיק הרגלי האמבטיה של סאג' כדי לשלוח בתולה להתמוטטות בקרת סיכונים. שאג/בתולה הם זוג מוזר אבל אם הם יכולים לשמור הכל על בסיס 'צריך לדעת' אז הקשר עשוי להימשך עשרות שנים.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

זה יכול להיות קשה לבתולה לסמוך על מזל קשת בהתחשב בתאוות הנדודים והיכולת שלהם לתמרן את האמת לפעמים. לחלופין, סאג מרגיש שהם לא יכולים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים הבלתי אפשריים של בתולה ומתחיל להתנהג כמו חיה בכלוב.

  בעיות בזוגיות

שניהם סימנים משתנים מה שאומר שהם נהנים משינוי וניתנים להתאמה סבירה אבל בתולה דורשת תכנון ודיוק בעוד שסאג נוקט בגישת אקדח פיזור. ללא תקשורת ברורה וכבוד לשאיפות ולמטרות של זה, מערכת היחסים פשוט יורדת להשלכה רעילה של האשמות והאשמות.

[adinserter block='7 אינץ']

[adinserter block='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כאשר בתולה ומזל קשת להתאהב…

הם עלולים להתאהב בקצבים שונים - סאג נפגע אבל קופידון חצים ושלהם, בקלות - לזמן מה הרדיפה עשויה להיראות בכיוון אחד - ככל שבתולה מחזיקה זמן רב יותר כך יש להם סיכוי טוב יותר להתקדם למעמד של מערכת יחסים. תאריכים שאינם פסטיבל טוק מבוססים על הפיזיות - חשבו על טיולים, טניס ושחייה - לשני הסימנים יש רמות אנרגיה גבוהות ונהנים להניע את גופם במרחב ובזמן. בתולה היא תחרותית ביותר, כך שסאג יחווה כמה משחקי טינה רציניים.

  לבבות אהבה

בתולה בעל ראש רמה עשוי לנסות לצנן את העניינים כשהם מבינים איזו התאמה לא מתאימה הארצ'ר, אבל הקסם והסירוב של סאג לקבל לא כתשובה ממשיכים לזרוק אותם בחזרה זה לזרועותיו של זה. יש כמה רגעים רציניים של אי הבנה כשאומרים לסאג 'להתבגר' ובתולה נאמר 'להשתחרר' - בפעם הבאה שאתה יודע שהם חוזרים לרחבת הריקודים ומאבדים כדי להיפטר מכל המתח העודף הזה.

מזל בתולה וקשת התאמה מינית…

בתולה מחפשת אינטימיות ותחושה שהאדם האחר מחויב ברמה הרוחנית - והנה הבעיה - סאג לא בוגר יפליץ באמצע ההתעלסות רק בשביל צחקוק טוב שהורג את האווירה מיד.

  נשיקות חושניות במיטה

לפעמים גם המוח הפעיל של סאגס מתכוונן ובתולה יהיה הרוסה שהם לא נמצאים כאן ועכשיו. מוסר ההשכל של הסיפור הזה הוא שבתולה צריכה להירגע וליהנות מהצד המהנה של האינטימיות בעוד שסאג צריך לקחת שיעור למתחילים באינטימיות חושנית.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל בתולה וקשת התאמה לנישואין…

מזל קשת מבלים את חייהם בריצה ממחויבות בחיפוש בלתי פוסק אחר משמעות החיים, בעוד בתולה עושה קצת כפתור בנג'מין - נולד זקן ומשתחרר כשהם מזדקנים. האפשרות הטובה ביותר עבור שני אלה היא להיפגש כשותפים מבוגרים כאשר יש יכולת גדולה יותר לפשרה. כשסאג מבינה להישאר במקום אחד זה בסדר אם הייתם בכל מקום אחר ובתולה לומדת לא לעשות הרים מגבעות חפרפרות, הם עלולים פשוט לאמץ את קול פעמוני החתונה. צפו לאומות המאוחדות ברשימת האורחים של סאגס ולעמודי התווך של החברה המקומית על בתולה.

  טבעות נישואין

מזל קשת/בתולה לעיתים קרובות מאמצים או מטפחים אם הם נפגשים בשלב מאוחר יותר בחיים או שיש להם מאגר גדול של בעלי חיים. בכל מקרה קשת חייב להיחשב כתלוי לאו דווקא כהורה ובתולה מבלה זמן מופרז בעיגול, חבישה והפניה מחדש. סאג מביאה צחוק, כיף והרפתקאות לשולחן בעוד בתולה קורעת את שערותיהם בניסיון לספק ביטחון, משמעת ומבנה - תן למשחקים להתחיל!

אמון ותקשורת:50ערכים משותפים:55קשר רגשי:60כימיה מינית:55תאימות נישואין:60הטובים:אנשי שיחה מעולים.קשת מלמדת את בתולה לצחוק.בתולה מלמדת אחריות על קשת.הרע:גם קשת הוא קשת הביתה. קשה להתפשר.56ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

מדוע הסימנים נאבקים באהבה.

קרא עוד
7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

חושפת תובנות לגבי שלושת סימני ה-AIR: מזל תאומים, מאזניים ודלי.

קרא עוד