תאימות מזל בתולה ודלי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל בתולה ודלי אוהבים תאימות

אאוץ! השניים האלה כל כך מסוגלים לשפשף זה את זה בדרך הלא נכונה! מַזַל בְּתוּלָה / מזל דלי הם כמו יריבים פוליטיים נלחמים עם בתולה שמרנית עמוקה המפרגנת בערכים מיושנים ובדלי מנופף בפראות בדגל מתקדם חברתית.

חמושים באינטלקטים חדים הם מכבדים את העובדה שהשקפות ודעות נחקרות ומחושבות היטב - לפעמים הם פשוט מסכימים לא להסכים. זו הולכת להיות מערכת יחסים עוקצנית עם הרבה מהמורות מהירות - כאשר בתולה/דלי נכנסים ליריקה ותראו את הניצוצות עפים - התשוקה יכולה לחצות במהירות את הגבול בין שנאה לאהבה וחוזר חלילה.[adinserter block='3'] [בלוק adinserter='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל בתולה ודלי חברויות…

הזוג המוזר המקורי הזה לא רואה הרבה עין בעין, אולם מה שיכול ליצור ידידות הוא הכוח המשולב של היצירתיות שלהם. מזל דלי צובע את העולם במשיכת מכחול רחבה ותמיד מעלה רעיונות מוזרים - תחשוב על מכונות זמן וטלפורטרים. מזל בתולה הוא מעשי ומונע פרטים - הם מבינים את האומים והברגים של בניית משהו מהיסוד. שלבו את המתנות הללו והן יכולות להשיג כמה הישגים מרשימים למדי.

  חברים צ'רפי

מזל דלי סומך על ההערכה של בתולה לגבי מה ניתן ומה לא ניתן להשיג ובתולה אוהב את האתגר של הבאת רעיון לחיים. ייתכן שהחברות הזו עלולה לגרום לכך ששני מדענים מטורפים יעבדו בזעם במעבדת החצר האחורית שלהם שהוסבה - לחלופין, מזל דלי עשוי לזמזם את המנגינה בעוד בתולה מציין את הסימפוניה הגדולה הבאה. מערכת היחסים יכולה להיות פגומה בהתנגשויות פוליטיות, מוסריות ואתיות, אבל עבור שניהם יצירתיות היא קצת סם ולעתים קרובות הם מתיישבים מונעים מהצורך להפוך רעיונות פנטסטיים חדשים למציאות.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

זה מפגש של מוחות. מזל דלי שונא אמונות טפלות וחוסר מחשבה ביקורתית, כך שהמוח האנליטי של בתולה יכול להיות די פעיל. בתולה מוצאת את הרהורים עתידניים של בני מזל דלי בעלי מוח, אבל אוהבת למיין את הבלתי אפשרי מהסביר. זה אולי אפילו נראה כאילו הם מנהלים ויכוח מלא, אבל זה רק שני מוחות נלהבים מאוד שעוברים ראש בראש.

  מְשִׁיכָה

מזל דלי/בתולה יכחישו לחלוטין שיש אטרקציה כלשהי עם כתבי ויתור נחרצים 'אני מעדיף למות מאשר לצאת עם רדיקלי שכזה!' או 'להתאהב בוואוס הפוריטני הזה? - אני לא חושב כך!' גילוי המשיכה ההדדית ממש יפיל את הגרביים הקולקטיביים שלהם.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

בתולה ודלי ב יחסים…

זה לא שיט חלק - סימן אוויר מזל דלי מבולבל מהמוסכמות החברתיות השולטות בזוגיות - הם יתנופפו מסביב ויישבו חם וקר על בסיס שעתי. סימן כדור הארץ , בתולה מצפה לסדר ושדברים מתקדמים ברצף הגיוני. זו מערכת יחסים כבויה שחברים, ואפילו בתולה/דלי לא מקבלים.

למזל בתולה יש תחושה חזקה של מחויבות קהילתית ודלי הוא ההומניטרי של גלגל המזלות - כאשר היחסים מתגלים לעתים קרובות סביב מיזמים חברתיים - מתנדב במטבחי תמחוי, עבודה בגינה קהילתית או משמש כמדריך בגן החיות.

  זוג קרוב

שניהם מאמינים שחשוב להחזיר אם כי בתולה לא מאשרת נדבות חינם בעוד מזל דלי רוצה לחלק מחדש את עושר העולם. הם מדברים הרבה על מערכת היחסים שלהם בניסיון להבין למה לעזאזל הם ביחד.

מזל בתולה/דלי הם מאמינים נחרצים בלמידה לכל החיים - הם עשויים לקחת שפע של קורסים ביחד - חשבו על בישול, עבודות עץ ופילוסופיה מזרחית - כאשר בתולה/דלי מתדלקים אינטלקטואלית, הם יספרו זה את הדעות של זה - הם לא יסכימו אבל זה מחמם אותם ומוכנים לחדר השינה.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

בתולה מחפשת מערכת יחסים קונבנציונלית - עם גדר הכלים הלבנה זרוקה פנימה למען הסדר הטוב. מזל דלי אלרגי ברצינות למחויבות ולמוסכמות וחושבים על עצמם כמי שנמצאים במערכת יחסים עם האנושות כולה. גישה זו מערערת את מזל בתולה ונוטה לגרום להם להיות דביקים ומיואשים, אשר בתורו רואה את מזל דלי רץ לעבר הגבעות. כל סימן יצטרך לוותר על קרקע כלשהי אם מערכת היחסים תצליח לשרוד.

  מתחים במערכות יחסים

מזל דלי חולמני יכול להיות רק דיבורים וללא פעולה, בעוד מזל בתולה סופר קריטי מסוגל למחוץ אגו בריא בשניות. כל סימן מוצא את התכונות הללו מרתיעה - מזל דלי צריך להתמקד פחות בהסתכלות בטבור ובתולה צריך לאמץ את המנטרה 'אם אתה לא יכול להגיד שום דבר נחמד, אל תגיד שום דבר בכלל.'

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר בתולה ומזל דלי להתאהב…

כנשמות יצירתיות, הם מקבלים השראה לייצר דברים - יכול להיות אפייה, יצירת תכשיטים, ציור וכתיבת שירים. בתולה חוגגת כל יום נישואין - שבוע, חודש, יום אחד מאז שחגגנו יום נישואין בפעם האחרונה - מה שפשוט מבלבל את מזל דלי. בתולה היא א סימן ניתן לשינוי מה שאומר שהם מסתגלים טוב יותר לאהבתם וללא אוהבים של בני הזוג שלהם - יותר ויתורים ייבעו מבתולה.

  מזל בתולה ומזל דלי מאוהבים

מזל דלי הוא תוקן וכנראה שיש לה רשימה שלמה של אוכל, בגדים ומוזיקה שהם לא יכולים ליהנות מסיבות אתיות ומוסריות - בתולה צריכה לעבוד קשה כדי להפוך את נושא המים הבלתי מזיז לגמיש יותר. דייטים עם בתולה הם BnB ופיקניקים בפארק בסוף השבוע, בעוד מזל דלי בוחר בשובר הקופות המדע הבדיוני האחרון וצפייה בכוכבים - רצוי דרך טלסקופ האבל.

מזל בתולה ומזל דלי התאמה מינית…

מזל דלי צריך להיות מחובר רגשית ואינטלקטואלית כדי ליהנות ממין, מה שמתאים למזל בתולה שכן הם משתוקקים לאינטימיות. זה ריקוד איטי מאוד לחדר השינה, שכן שניהם רואים בסקס קו בחול שחוצה לאהבה רצינית ולבתולה - מחויבות.

  תשוקה עמוקה

עם הדמיון והיצירתיות של בתולה/דלי צפו להרבה משחקי תפקידים והתלבשות עם מזל דלי המום לטובה עד כמה בתולה יכול להיות גס. חדר השינה אולי אחד המקומות הכי הרמוניים עבור הזוג המסקרן הזה.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל בתולה ומזל דלי התאמה לנישואין…

זה יהיה קשה להשיג את מזל דלי ליד כנסייה או נדרים לחתונה - בתולה יצטרך להשתמש בכל כוחות השכנוע שלהם. אם נושא המים אכן נכנע לבסוף לנישואים, צפו ששנת הנישואים הראשונה תהיה המאתגרת ביותר - אז התחושות של לכוד הן חריפות ביותר. הדרך הטובה ביותר להימנע מכך היא לספק לדלי הרבה זמן לבד ואפילו לגור בבתים נפרדים. החתונה עצמה מבוצעת באלגנטיות על ידי בתולה עם מזל דלי מנסה להוסיף כמה נגיעות מטורפות ואקסצנטריות.

  טבעות נישואין

בתולה דוחפת לילדים ועושה את רוב ההורות בכל הנוגע לביטחון, חינוך, היגיינה ובריאות. כאשר מזל דלי אינו עסוק בחלומות או במאבק למען שלום עולמי, הם מספקים לצאצאים חוסן ודמיון חסר גבולות. צפו להרבה ויכוחים של 10 כוח על סגנונות הורות, כאשר בתולה מאשימה את מזל דלי בחוסר אחריות, בעוד שדלי מציין שהילדים הופכים לנוירוטים גרמופוביים.

אמון ותקשורת:50ערכים משותפים:50קשר רגשי:50כימיה מינית:60תאימות נישואין:50הטובים:נשמות יצירתיות ביותר.חושבים עמוקים.הם מאמינים לשלם את זה קדימה.הרע: האחד אומר 'שחור', השני אומר 'גולבן'. חושב שדלי הוא עצלן. דלי חושב שבתולה הוא מרושע.52ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

הדברים האלה שגורמים לשלטים לרוץ קילומטר בכיוון ההפוך.

קרא עוד
7 סודות האסטרולוגיה של הסימנים הקרדינליים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 סודות האסטרולוגיה של הסימנים הקרדינליים...

סודות שקושרים יחד טלה, סרטן, גדי ומאזניים.

קרא עוד