תאימות מזל בתולה ודגים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל בתולה ודגים אוהבים תאימות

השניים האלה יכולים להתחיל מהפכת אוכל או פעילות גופנית, כזו היא התשוקה שלהם לכל מה שקשור לבריאות. הם עשויים לעבור שלבים של פליאו, טבעוני, פריקי דיאטה ישראלים עם מנה צדדית של ספורט סיבולת והילינג רייקי. זה בדרך כלל שילוב טוב - שניהם קצת מטורפים ואובססיביים מדי, אולם האינסטינקטים המטפחים החזקים שלהם מגנים ותומכים זה בזה.

לִפְעָמִים מַזַל בְּתוּלָה / מַזַל דָגִים כפכפים בין תלות משותפת למחשבה עצמאית - צפו לזוג שהם קיצונים פנאטים יום אחד ולבני אדם סבירים לחלוטין למחרת.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל בתולה ודגים חברויות…

חברים טובים ושותפים עסקיים מצוינים - בתולה/דגים הם אנשים יצירתיים שאוהבים לפתור בעיות. ל-Pactical Virgo יש עין חזקה לפרטים ומוסיפה עדינות ופונקציונליות למאמצים האמנותיים של מזל דגים - חשבו על מעצבי אופנה או אדריכלים. הם גם יוצרים חברים נהדרים לחדר כושר וניתן למצוא אותם מארגנים פוטסל ומערבבים קבוצות כדורסל עם חבריהם לעבודה ומעגלים חברתיים.

  חברים לעסקים

זו מערכת יחסים דינמית שנפגעת רק מהאבק המוזר שעולה רק כאשר דגים נוטשים את בתולה לפסטיבל פלירטוט עם זרים אקראיים ובתולה שם טיפוס חברתי לפני חברות. שניהם ייפגעו - צא החוצה - צאו לטפס על סלעים כדי לשחרר את המתח, ותתחילו מחדש.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

דגים היו מפלרטטים עם קופסת שיער - צפו שהם יעשו את הצעד הראשון. הם עלולים להיראות כנזקקים ועצימים למדי, מה שלמעשה נובע מחוסר ערך עצמי. מזל בתולה עשוי לסגת לזמן מה - במיוחד אם הם צופים בדגים מפלרטטים עם כולם וכולם, אבל מזל דגים הוא סטוקר מהשורה הראשונה וממשיך להופיע בכל המקומות הרגילים של בתולה, מה שבסופו של דבר שוחק אותם.

  מפלרטט

מזל בתולה/דגים מדברים על בריאות ורווחה ונותנים זה לזה עצות תזונתיות - בקרוב יהיו ריצות אחרי העבודה והודעות טקסט על אבקות חלבון חדשות. המשיכה הופכת די מהר פיזית, מה שמפתיע בתולה השמרנית. כל הדיבורים על הגוף והזיעה כל כך מחממים אותם מתחת לצווארון.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

בתולה ודגים בפנים יחסים…

מזל בתולה הוא כדור הארץ – הם רוצים להניח שורשים ולבנות מהיסוד וזה מתאים לדגים שאולי שרפו הרבה גשרים בחיפוש נואש אחר בית ומשפחה. מזל דגים הוא א שלט מים ובהיותם דג, הם כל הזמן שוחים נגד הגאות או נכנסים למים מסוכנים ועמוקים - חשבו על סמים אסורים וחברה לא טעימה. המטפח במזל בתולה מתחיל - הם מנקים את המעשה של דגים וגורמים להם להרגיש שווה.

  זוג בתולה ודגים

מזל בתולה/דגים דואגים זה לזה ולעיתים קרובות עובדים בתעשייה הקשורה לבריאות שבה נערכות היכרות ראשונה. הם נוטים לדבר הרבה על קניות ומרגישים כל כך בנוח ביחד עד כדי כך שהמעבר מתרחש מוקדם מהצפוי. סופי השבוע מבלים בטיולים ובילויים בחוץ ואהבתם ההדדית לבעלי חיים מאלצת אותם לאמץ מספר תינוקות פרווה - אם כי כולם חייבים להיות לא אלרגיים בגלל אלרגיות שאובחנו בעצמם של בתולה.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

רק לאחר המעבר לגור ביחד בתולה תגלה עד כמה מזל דגים באמת מבולגן - כמו הנזל וגרטל, הדג משאיר שובל של פריטים מחדר השינה למטבח ולעולם אין לו מושג היכן המפתחות או הטלפון נראו לאחרונה. זה דוחף את בתולה להסחת דעת - הם יעצבו ללא הרף מערכות ארגוניות - שכולן גם דגים לא מצליחים לדבוק.

  בעיות בגן עדן

לבתולה יש לשון חדה במיוחד ודגים שבריריים אינם מגיבים היטב למה שהם תופסים כהצקה או הטרדה. דיפלומטיה וטאקט נחוצים כדי להימנע מטיפול עצמי של דגים או בחיפוש אחר שטחי מרעה ירוקים יותר.

[adinserter block='7 אינץ']

[adinserter block='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כאשר מזל בתולה ודגים להתאהב…

מזל בתולה/דגים חולים - ככה זה עובד עם השניים האלה. ההתאהבות והלחץ המתלווה לה נותנים כיבים ומיגרנות בתולה בעוד שלדגים יש סבירות לבעיות מעיים וכליות. שניהם אוהבים לשחק מטפלת אז עד שייווצר אמון ורמות לחץ הדם ירדו יהיו הרבה מרק עוף והמלצות נטורופתיות.

  מתאהב

מזל דגים חסר סבלנות וגורם לבתולה להרגיש ממהר - יהיו אבק על כמה מהר הכל מתקדם - דגים צריכים להוריד את הרגל ממאיץ היחסים או להסתכן באובדן חבר נפש פוטנציאלי. מזל בתולה/דגים הם מזלות הניתנים לשינוי אז יש יכולת הסתגלות וחידוד התנהגויות רעות. חברים מופתעים מכמה בקלות הם מסוגלים להתפשר.

מזל בתולה ודגים התאמה מינית…

מזל בתולה/דגים הם רודפי אינטימיות ומאמינים שמין הוא רוחני ונשמתי. מזל דגים מסוגל להגיע לאינטימיות כמעט עם כל אחד, מה שעשוי להדאיג בתולה שתרצה אישור רפואי מלא לפני הכניסה לחדר השינה.

  נשיקות חושניות

בין הסדינים מזל דגים, לאחר פינוי רפואי, משחרר בתולה ומעורר בהם השראה להיות יצירתיים ובעלי דמיון במרחב בטוח. בתולה מעודדת את מזל דגים להרגיש בסדר לגבי קבלת הנאה ויחד הם ייצרו ספר משחק נרחב של מהלכים מלוכלכים.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל בתולה ודגים התאמה לנישואין…

פריחה דגים כנראה רוצה להתחתן 5 דקות לאחר הפגישה, האינטואיציה אומרת להם מזל בתולה הוא הנמל הבטוח שהם חיפשו. בתולה משחק את משחק ההמתנה - מחכה לראות אם מזל דגים יכול להיות נאמן, לנקות את המעשה שלהם ולפתח מעט כישורים ארגוניים. כשזה קורה, החתונה יפה ויצירתית עם כרטיסי מקום ושירים שנכתבו אחד על השני בעבודת יד.

  עוגת חתונה

ילדים נמצאים על הקלפים למרות ששני ההורים מאוד נוירוטיים - עליהם להימנע מלעטוף צאצאים בצמר גפן. בתולה / מזל דגים בונים בית יפה ביחד - מוזיקה מתנגנת בפנים ויש גינה אורגנית מאחור. לעתים קרובות הם מתחלפים בהיותם הורים בבית ולפעמים אף בוחרים בחינוך ביתי. קל לראות את השניים האלה מגיעים ליום הנישואים ה-20, 30 ואפילו ה-50 שלהם - זוגיות מאוהבת ארוכה מחכה להם!

אמון ותקשורת:70ערכים משותפים:60קשר רגשי:75כימיה מינית:75תאימות נישואין:75הטוב:מתוק בחדר השינה.הדגים גורמים לבתולה להיות פחות קריטית.בתולה גורמת לדגים להרגיש ראויים.הרעים:הם יכולים לעודד התנהגות רעה מדי זה את זה. מטיף. דגים נהיה מבולגן מדי.71ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

הדברים האלה שגורמים לשלטים לרוץ קילומטר בכיוון ההפוך.

קרא עוד
7 סודות האסטרולוגיה של הסימנים הקרדינליים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 סודות האסטרולוגיה של הסימנים הקרדינליים...

סודות שקושרים יחד טלה, סרטן, גדי ומאזניים.

קרא עוד