תאימות מזל בתולה ועקרב: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל בתולה ועקרב אוהבים תאימות

טפל בזהירות! לצמד המזלות הזה יש את כל הסממנים של משיכה קטלנית. זה הולך להיות מבולגן, נפיץ ומסוכן. אישים של עקרב אוהבים לפתות טרף תמימים ו בתולה באופן אופייני צריך להיות מפקד מערכת היחסים. ההרפתקה הזו יכולה להיות ביטולו של מזל בתולה מתון ולהפוך אותם לגיבורי על או לנבל על.

לחלופין, אם בתולה תחזיק מעמד, בני מזל עקרב עשויים לבלות את שארית חייהם בניסיון לתפוס את החמקמק והיפה מכל יצורי גלגל המזלות.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל בתולה ועקרב חברויות…

זה סוג היחסים שעובד הכי טוב כשבתולה/עקרב קצת מבולגן. אם הצ'יפס ירד ומחפשים נקודת מבט אחרת, זה הולך לכנסיית בתולה או קובנה של מזל עקרב - כך נוצרת לעתים קרובות ידידות. ייתכן ששני הסימנים חגו זה סביב זה כחלק מאותו מעגל חברתי עד שמתרחש אירוע אסון ופתאום הם פונים לאדם הכי לא סביר אי פעם כדי לקבל נחמה ועצה.

  חברים בשטח

מזל עקרב נותן למזל בתולה רישיון להשתולל ללא שיפוט ומעודד אותם לא להיות כל כך ביקורתיים. בתולה תתפוס את מזל עקרב כשהם יחפשו נואשות החלמה מפינוק יתר ויפעלו כספונסר המועמד שלהם עד שהבריאות תחזור. הסימנים האלה לא בהכרח מתחברים בתקופות הטובות, שכן ההצלחות שלהם מתרחשות בעולמות מנוגדים ולעתים קרובות, במקומות.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

תהיה כמות נכבדה אם תתגרה בימים הראשונים של רומן אהבה בתולה/עקרב. הם לא באמת יאהבו זה את זה כל כך - בתולה חושב שעקרב מזויף ומושפע, ועקרב מוצא את בתולה עצבנית וזריזה.

  אטרקציה נסתרת

יש גם הרבה לחיצת כפתורים, 'ספר לי על כל השותפים המיניים שלך' פקודות מזל עקרב מנסה בכוונה לעורר זעם. 'תגיד לי למה אתה כזה פוזר?' מגיבה בתולה. הם נוטים להתייחס זה לזה בצורה די תהומית וחברים מצטטים את השורה הישנה, ​​'אנחנו חושבים שהם כן מוחים יותר מדי!'. מזל עקרב/בתולה מוציאים דייטים, בגדים, קריירה ותחומי עניין, הכל בניסיון להכחיש משיכה גוברת ולמנוע לקחת דברים לשלב הבא.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

בתולה ועקרב בפנים יחסים…

זו הליכה על חבל דק - נדרשת בגרות ועבודה קשה כדי שהקשר הזה ייצא מאבני ההתחלה. כשזה עובד, טרנספורמציה היא מרכיב מרכזי - בתולה מקבלים פסים ירוקים בשיער ומושכים חולים לא חולניים מהעבודה - מזל עקרב מתגייס ל'יולי יבש' ומתחיל להשתמש בלוח שנה אלקטרוני. אחד יתאים רק מעט ואילו השני יהיה מעט מבולגן - מדי פעם זה משתולל לגמרי ובתולה נכבשת על ידי החושך של בני מזל עקרב, ובמקרה זה חברים צריכים להוציא אותם משם מהר.

  זוג בתולה-עקרב

לשניהם יש עין חדה לפרטים וזה יכול להיות כוח מאחד כשיש אינטרסים דומים. אם הם עוסקים בספורט, מיידית, הם יחקרו את הציוד והבגדים העדכניים ביותר, וינתחו הופעות בודדות באינטנסיביות של שרלוק הולמס. כזוג הם עשויים להיות אינטנסיביים מדי עבור רבים שנאלצים להתמודד עם מזל בתולה/עקרב שדופק 24/7 על האובססיה האחרונה שלהם.

הם גם הופכים שיפוטיים לגבי כל אדם אחר שלא נמצא באותו מסע או מספק את אותה רמת מחויבות - צפו שריצות יום ראשון יתפתחו לחצי ואז אולטרה מרתונים - כמו פורסט גאמפ הם ימשיכו ללכת עד שהכל יגמר.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

מזל בתולה הוא כדור הארץ אז הם מביאים שכל ישר ומעשיות לשולחן בעוד מזל עקרב, בתור א סימן אלמנט מים מספק רגש וחשיבה חזויה. מזל בתולה לא אוהב ללכת לתסריט או לצלול אל הלא נודע הגדול וחוסר היכולת של בני מזל עקרב להסביר פעולות על סמך אינטואיציה גורם להתמוטטות תקשורת.

  מתחים במערכות יחסים

מחלוקות ענקיות והתמוטטויות מתרחשות על רקע בריאות - במיוחד כאשר מזל עקרב מתעייף של בתולה אובססיה אינסופית למחלות ומחלות. מכיוון ששני הסימנים עקשנים, בני מזל עקרב עשויים פשוט להחליט להזניח את בריאותם שלהם כדי להוכיח נקודה וחמלה נסוגה למשברים רפואיים של בתולה. שוב, מדובר על מפגש באמצע - מזל עקרב צריך להעריך את היתרונות של מישהו בסביבה שיעשה לו בדיקות בריאות סדירות ובתולה צריכה להפסיק לאבחן כל ניגון כסופני.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כאשר בתולה ועקרב להתאהב…

באותם שלבים ראשוניים סוערים של התאהבות בתולה/עקרב רואים אחד את השני דרך משקפיים בצבע ורדרד. מזל עקרב רומנטי וחולם בהקיץ על ההגשה האולטימטיבית של בתולה - הם יכולים להיות נואשים למדי ולהופיע לשיר בלדות אהבה מחוץ לבית בתולה בשעה 3 לפנות בוקר. בתולה מרגישה קלילה וסוחפת אבל לא תספר לחברים שעקרב קיבל כניסה לבודואר שלהם ב-3 לפנות בוקר. הכל עדיין די סודי אבל יש רכות כשהם מדברים אחד על השני.

  לבבות אהבה

שני השלטים הם אינטליגנטיים ביותר, אז צפו לשיחות ארוכות ומעמיקות פנים אל פנים, בטלפון וברשתות החברתיות. בתולה/עקרב מוקסמים זה מתהליכי המחשבות של זה ומעומס יתר של מידע חסר תועלת על כל דבר. נכון, בתולה עושה את רוב הדברים אבל מזל עקרב הוא מאזין פעיל והשיחה המוגבלת שלהם מראה שמירה וכבוד לפרטי בתולה.

התאריכים מתווספים בשקט ללוח השנה ולוקח זמן מה לצאת לציבור או לארגן היכרות משפחתית. תקופה זו היא הפוגה לאחר סערת המשיכה הראשונית ולפני אתגר היחסים.

מזל בתולה ועקרב התאמה מינית…

למזל בתולה יש באר בלתי נגמר של מתח מיני נפיץ ממש מתחת לפני השטח - ברגע שתשחררו את השד הזה מהבקבוק, הדברים הולכים להיות מאוד חמים ומהבילים. מצד שני, למזל עקרב בעל מין מאוד יש דחפים אפלים ולעיתים מטרידים, אבל הם גם סבלניים ומוכנים לקחת כל זמן שנדרש כדי להפוך את מזל בתולה מצניעות לזלזול.

  תשוקה בחדר השינה

שניהם אוהבים ציפייה - מצפים להרבה הקנטות ולגרום אחד לשני לחכות לתגמול האולטימטיבי - הם עשויים אפילו לדחוף את הייסורים עוד יותר על ידי שינה ביחד עירומה - בתנאי שאין סקס. זה אולי לא כוס התה של כולם אבל עבור מזל בתולה/עקרב זה טעים בצורה בלתי נסבלת.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[בלוק adinserter='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל בתולה ועקרב התאמה לנישואין…

זהו קרב קבוע של רצונות ולעתים קרובות הם פונים לקריעת רצועות זה מזה מילולית - אבל לפעמים לזוגות המוזרים ביותר יש את כוח השהייה הארוך ביותר. בתולה היא א סימן ניתן לשינוי - הם אוהבים מטען או התפתחות - במיוחד בזוגיות ובהיותם שמרניים באופן טבעי, הם ידחפו לנישואים.

עקרב הוא תוקן ונוטה להיאחז באותם הרגלים ובאותה סביבה, כך שאם נישואים הם מה שנדרש כדי לשמר את אהבתה של בתולה ולשמור על הסטטוס קוו בשקט, אז טיול במעבר הוא מחיר מקובל. פרטי חתונה עדינים יותר - חשבו שהזמנות בכתב יד וסידורי פרחים יהיו תחום הבתולה בעוד מזל עקרב אחראי על האווירה - חשבו על מנרות ותזמורות קאמריות.

  טבעות נישואין

סביר להניח שגם מזל עקרב יתבאס מהאזכור של ילדים מכיוון שהם יקנסו את השינוי הפוטנציאלי המאיים אך יסכימו לבתולה אם יילקח בעדינות ובעקביות דרך הוויכוח. יחד מזל בתולה/עקרב יוצרים הורים טובים להפליא - מזל עקרב מספק חוש הומור ודמיון נהדרים בעוד בתולה מאמינה בתוקף בחינוך טוב ובביטחון כלכלי.

יהיו הרבה דיונים חזקים אבל אם הם ילמדו להילחם בלי להאשים ולהשתמש בתשוקה המשולבת שלהם כדי לנשק ולהתאפר, לנישואים יש סיכוי טוב לשרוד.

אמון ותקשורת:60ערכים משותפים:55קשר רגשי:55כימיה מינית:70תאימות נישואין:70הטוב: כנים זה עם זה באכזריות.תוצאות מדהימות אם שניהם אובססיביים לאותם דברים.שילוב הורות מצוין. שערורייתי מדי. שניהם מסרבים לסגת.62ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי טלה-טלה.

קרא עוד
כאשר המזלות נעשים עצובים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כאשר המזלות נעשים עצובים...

איך הסימנים מתמודדים עם עצב.

קרא עוד