תאימות מאזניים וקשת: אהבה, מין ומערכות יחסים...

  מאזניים וקשת אוהבים תאימות

מאזניים/קשת הוא הרעיון של גלגל המזלות לקומדיית שמפניה. הזוג הזה גורם לאנשים להרגיש מאושרים באופן קולקטיבי ומזריקים צחוק לאירועים הכי קשים - כן, הם אפילו ידועים ככאלה שמפצחים אבלים בהלוויות! שניהם מחפשים הרפתקאות ומתקשים להדביק שורשים וסביר להניח שישוטטו על פני כדור הארץ חיים שלמים כחברים מטורפים למסע.

אנרגיית האוקטן של סאגס מתנקזת לִירָה לפעמים, אבל אם הקשת עובד קשה כדי ליהנות מזמן השבתה ומאזניים לומד להיות קצת יותר קל רגליים מערכת היחסים הזו צריכה להיות ספוגה בתשוקה וטובה לאנושות כולה.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מאזניים וקשת חברויות…

השניים האלה פשוט מתנפלים זה על זה באופן טבעי. שניהם אוהבים לחוות את החיים ולדחוף גבולות - ברגע שסימן אחד מצביע על תוכנית חדשה עם מוח שיער, השני נכנס מיידית. כחברים הם די מכורים אחד לנוכחות של השני - מאזניים הוא הקהל המושלם לקומדיה ולסיפורים הפרועים של סאגס - ערב רב מבלה בצריכת יין, האזנה למוזיקה והתגלגלות על הרצפה, כפול מצחוק.

  חברים הולכים ברגל

הם ילדים גדולים שאולי לעולם לא יגדלו אם הם תלויים יתר על המידה אחד בשני - למרות שאוהבי השלום מאזניים תמיד מנסה להחדיר קצת רוגע ושקט למצב הנפשי של הקשתים - זה לא יימשך זמן רב. ככל שהם מתבגרים, אנשים אהובים מעודדים אותם באופן פעיל לקחת סוף שבוע - מבינים כמה הזנה נפשית ורגשית הם מקבלים אחד מהשני - בנוסף זו הזדמנות לשחרר כמה מהרעיונות המטורפים האלה שאף אחד אחר לא מקבל או רוצה. להיות חלק מ. חברויות מאזניים/קשת הן כיס אמיתי של שמש!

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

כמובן, הסימן הראשון הוא צחוק! מאזניים נכנסים לטירוף סוער כתגובה לבדיחות הטובות והרעות של סאגס! הקשת יורד מהתגובות המוגזמות של מאזניים, ובתמורה, מוצא אותן מוזרות ומשעשעות בצורה חביבה. חוסר מודעות עצמית הוא תמיד סלע מחלוקת עם חברי מזל מאזניים/סאג - כשהסימנים האלה פוגשים את כל ההרצאות האלה על איפוק יוצאים מהחלון.

  זוג פלרטטני צוחק

אהילים על ראשים, קסמים מחורבנים ורדיפה אחד אחרי השני בחדר כמו ילדים בני 6 הם לא התנהגות בלתי מוכרת. לעתים קרובות אנשים מאשימים אותם שהם שיכורים או גבוהים, אבל זה פשוט שטיפשות צרופה פירושו שהם נמשכים בצורה מאסיבית זה לזה.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

המאזניים וקשת ב יחסים…

עכשיו אתה רואה אותם, עכשיו אתה לא! מאזניים/סאג אף פעם לא עומדים במקום כזוג ולעתים קרובות יש להם דרכונים עם יותר חותמות מאשר סניף הדואר המקומי. לפעמים הם יוצרים בסיס ביתי אך ורק במטרה לעבוד כדי לשלם על ההרפתקה הבאה - אל תצפה שהיא תיראה מגוררת. למאזניים יכולות להיות בעיות בריאות - במיוחד בעמוד השדרה, בכליות ובמעיים שעלולות להאט אותם לזמן מה - עם זאת, סאג לא טובה בלשחק מטפלת וכפות הרגליים המגרדות הללו עדיין דורשות גירוד תמידי - בריאות לקויה של מאזניים עלולה לגרום למכות מהירות קלות.

  אהבה ספונטנית

כשהם בעיר צפו להרבה כיף. הם יערכו מסיבות ויבטיחו שכל אחד מהאהובים האחרון יבקר - אנשים ממש מתרגשים בידיעה שהם עומדים לשמוע את ההפלגות האחרונות של Sag/Libra. סביר להניח שקריירות יהיו כאלה שדורשות נסיעות או כאלה שניתן להעביר למקומות אחרים - חשבו על מספרות שמפרסמות תספורות זולות על לוח המודעות של התרמילאים. לפעמים - רק כדי לערבב את זה - הם משחקים בתור 'זוג נורמלי', אבל האחריות והמוסכמה מתחילות במהרה לחנוק את נשמתם הקולקטיבית.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

התזמון מפגיש אותם אבל לפעמים זה יכול גם לקרוע אותם. אם מאזניים רוצה לקחת הפסקה מהרפתקאות בסיכון גבוה ולפתוח חנות מוזיקה אז סאג עשוי לפרש זאת כהתמקמות ולהרגיש לכוד. סאג הוא אֵשׁ ומלא באנרגיה משתוללת וחסרת מנוחה - סימן אוויר , מאזניים, ניתנת לשינוי אבל גם זקוקה לזמנים של שקט - להישאר במקום אחד לזמן מה זה לא בהכרח הסבה לפרברים לנצח.

  מתחים במערכות יחסים

תקשורת ברורה צריכה לראות אותם - לא הכל זה צחוקי בטן ובדיחות מפלצות - מאזניים/סאג צריכים לנסות לנהל שיחה חצי רצינית לפחות פעם בחודש. כמו כן, סאג צריך להפחית את הסרקזם - זה יכול להיות 'בריונות' גבולית ולא יסתדר יפה עם רגישויות שואפות לשלום מאזניים.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כאשר מאזניים וקשת להתאהב…

כאשר מתאהבים, קשת עוסקת יותר ב'לשמור על אור' - בנוסף אין להם סבלנות לדבר על רגשות ומערכות יחסים כל היום. מאזניים היא זו שדוחפת להבהרות, אבל סביר להניח שהם יעשו זאת ביד עדינה והמון סבלנות. זו לא דחיפה למחויבות, מאזניים רק רוצה לדעת אם אפשר לסמוך על סאג והאם שניהם חופשיים לצאת עם אנשים אחרים.

  מתאהב עמוקות

יש גם קצת מתח, בהתחלה, שנגרם מהרצון של מזל מאזניים להיעלם מעל פני כדור הארץ באהבה מאסיבית אחת של מאזניים/סאג. הקשת הוא חברותי-טירוף וצריך להציג אובייקטים חדשים של תשוקה לכולם ולכולם. בדרך כלל מאזניים שלילי סכסוך נכנעים ומחכים אותו עד שהם פגשו יותר אנשים מאשר מלכת אנגליה - ברגע שהמבחן הזה עובר, האהבה מובטחת.

מאזניים וקשת התאמה מינית…

בנאדם - זו לא שריפה אחת שתכבה בקרוב! מאזניים/סאג מפעילים אותו - בכל זמן ובכל מקום. שאג כמו א סימן ניתן לשינוי זורמת, גמישה וניתנת להתאמה - הוסף אנרגיה לשרוף ואופי ספונטני, וקיבלת סקס בכל חדר ובכל תכונה גיאוגרפית אפשרית.

  זוג במיטה

הדבר הנחמד באמת הוא שמאזניים - בתור א סימן קרדינל , אוהב להוביל ולביים ועושה בדיוק את זה בחדר השינה ובכל מקום אחר - הם יתמרנו את רצונות סאגס עם דיבורים סקסיים ושיפורים חושיים - חושבים על מוזיקה וקטורת. הקשת מאמין שהם גילו את כל המהלכים והעמדות החדשות - אבל זה פשוט לא נכון - מאזניים מקבל את האריח של סנסאי מיני במערכת היחסים הזו בכל פעם.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מאזניים וקשת התאמה לנישואין…

לא בטוח שזה יקרה אי פעם - אני מתכוון למה לבזבז את כל הכסף הזה על שמלה וטקס כשאפשר לטייל בג'ונגל ג'אווה. מאזניים/סאג אוהבים מסיבה מתגלגלת, ואולי פשוט מכריזים - באמצע אחת - שזו בעצם חתונת הפתעה.

  עוגת חתונה

רתומה מתרחשת בדרך כלל לאחר שנים של הרפתקאות - אולי היכולות הפיזיות מאטות אותן ו'למה לא לתת לנישואים פיצוץ?'. סביר להניח שיהיו למאזניים/סאג בתים רבים - הם יעברו לארץ, יחזרו לעיר ואז ילכו לדירת חוף. כל עוד הצחוק והשיחה הטובה ימשיכו לזרום, כל הרילוקיישן יתבצע בצורה חלקה.

אם יש להם ילדים, יש סיכוי גבוה לאימוץ - שניהם בעלי תודעה חברתית חזקה ולעיתים קרובות נפעמים עמוקות מתנאי החיים במדינות בהן ביקרו. אם לא, מאזניים/סאג עשויה להתנדב לחו'ל לתקופה ממושכת. הורות חייבת להיות כאוטית אך אוהבת, עם הרפתקאות וטיסות דמיון המתרחשות על בסיס יומי - עוגת בוץ מבריקה תהיה חשובה יותר מפנים נקיות.

אמון ותקשורת:75ערכים משותפים:70קשר רגשי:70כימיה מינית:75תאימות נישואין:75הטוב:צחוק גורם למערכת היחסים להסתובב! חברי הנסיעות הטובים ביותר.כימיה מינית מדהימה.הרע:התזמון שלהם אנרג'יזירגיטריוס יכול להיות כבוי. מאזניים יכול שטוח קו.73ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

הדברים האלה שגורמים לשלטים לרוץ קילומטר בכיוון ההפוך.

קרא עוד
7 סודות האסטרולוגיה של הסימנים הקרדינליים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 סודות האסטרולוגיה של הסימנים הקרדינליים...

סודות שקושרים יחד טלה, סרטן, גדי ומאזניים.

קרא עוד