תאימות מאזניים ומאזניים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מאזניים ומאזניים אוהבים תאימות

כמעט יותר מדי אהבה להתמודד! ה אישיות מאזניים אוהב אהבה אז כששני יצורים שלטונו של ונוס מתאחדים, וודאו שיש לכם דלי בהישג יד - למקרה שהדחף הזה להקיא יכריע אתכם. מאזניים/מאזניים מבלים שעות, ימים, שבועות רק בהסתכלות זה לתוך העיניים ונאנחות בחולמניות כאילו מצאו את סיר הזהב הרומנטי בקצה הקשת בענן.

הם מסיימים זה את המשפטים של זה ומצחקקים מבדיחות פרטיות. מאזניים/מאזניים צריכים לוודא שהענן הרך של רומנטיקה שהם צפים עליו יוצר קשר עם המציאות מדי פעם - רק כדי לגעת בבסיס עם חברים ולשלם את החשבונות - לפעמים אהבה לא מספיקה כדי להימנע מהמעשיות של היום יום חַי.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מאזניים ומאזניים חברויות…

חברויות מאזניים/מאזניים מתוקות ואמיתיות. הם מחפשים צדק והרמוניה ולעתים קרובות מתאגדים יחד כדי להגן על המודחים והפגיעים. הם גם מהווים עמיתים ובוסים מעולים לעבודה - מייעצים מטבעם, רעיונות משותפים ומפרגנים כשמרוויחים. מאזניים שונא רכילות או חוטם חומים - הם החברים הנאמנים ביותר וסומכים אחד על השני בסודות שאפילו לא חולקים עם בני המשפחה הקרובים ביותר.

  יְדִידוּתִי

בהיותם חולמים יצירתיים לפעמים חסר להם קצת - במחלקת הפעולה, וידוע שהם הולכים לאיבוד במשחקי תפקידים כבר שבוע-שבועיים. השיחה מתמקדת בפילוסופיה, מדע בדיוני ומוזיקה - לעתים קרובות הם מארגנים הופעות מאולתרות, ערבי קריוקי ופלאשים. לזוג פתיתים חביבים למאזניים/מאזניים יש ידידות משמחת שנמשכת את מבחן הזמן.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

יתקיים שולחן של פלירטוטים - נגיעה, נשיקות, צחוקים, זריקת שיער - בדרך כלל לוקח פחות מ-20 דקות עד שהם רוצים לקרוע אחד מהשני את הבגדים. כפי ש סימני אלמנט אוויר הם ספונטניים ועוברים מרוח קלה לרוח סוערת תוך שנייה.

  פאונד פלרטטני

צפו מכוח הטבע הזה לעזוב את המסיבה מוקדם או למצוא ארון מטאטא רזרבי שממנו תשמעו צווחות עונג והתנשפויות לוהטות ומתנפנפות. ואל תחשבו שההתנהגות הזו תתפוגג - מאזניים/מאזניים תמיד יהיו מוגזמים מדי - הם לא רואים שום סיבה לעלות לשידור - אף פעם!

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

המאזניים והמאזניים בפנים יחסים…

כזוג מאזניים/מאזניים יכולים להכעיס חברים ובני משפחה - לפעמים הם ישכחו לבצע את המשימה האחת שהוטלה עליהם. עם זאת, זה כמעט בלתי אפשרי להישאר כועס עליהם - כזה הוא הטבע האוהב שלהם והיכולת להפיץ אושר בכל מקום שהם הולכים.

  זוג לירות

במערכת יחסים מאזניים/מאזניים נראים כזוג כיפי מוזר - החוש האופנתי שלהם אקסצנטרי והם כנראה יקצצו ויצבעו את השיער אחד של השני - מצפים לצבעי הקשת. תכנון קדימה לא נמצא בראש סדר היום - לחיות את הרגע ולהפוך כל יום לספור הוא האמונה שהם חיים לפיו.

אם גרים יחד, זה חכם לשכור מנקה שכן מאזניים שומר כל אוצר לנצח. הם מזמינים חברים לג'אמים ולערבי קריאת שירה ולפעמים שוכחים לארגן כיבוד. - חברים לומדים במהירות BYO משקאות ופיצה.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

חוסר פרקטיות גורם לעתים קרובות למאזניים/מאזניים לחמוץ פיננסי. הם קונים דחפים ורוכשים פריטים המבוססים על יופי והתקשרות רגשית. דחיית חשבונות והימנעות מהחזרי מס רק יחמירו את הבעיות - מאזניים/מאזניים צריכים להבטיח שיש להם יועץ פיננסי מהשורה הראשונה.

  זוג זועף

אף אחד לא אוהב עימותים ומנסים לרצות ולהרגיע אנשים. בזוגיות זה יכול לגרום למתחים רותחים והתמוטטויות תקשורת. אולי שיעור בלחימה בונה מאת מזל טלה לא יטעה.

[adinserter block='7 אינץ']

[adinserter block='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר מאזניים ומאזניים להתאהב…

כמו ג'ון ויוקו מאזניים/מאזניים לעתים קרובות פשוט הולכים לישון בשביל אהבה ממושכת. הם פשוט ירדו מעל פני כדור הארץ - טלפונים לא יענו ואימיילים נשארים לא נקראים. יצורי חושים, הם יבשלו אחד לשני, ירחצו זה את זה ויקשיבו למוזיקה אלוהית - צפו ללא מעט ימי נפקדות מהעבודה בשלב ה'התאהבות'.

  לב אהבה גדול

כשאחד או שניהם צצים זה בשבחים נלהבים על בן זוגם החדש, החלומי, המדהים והמבריק ביותר. הם אומרים שאהבה עיוורת וחברים לעתים קרובות מזועזעים כשהם באמת פוגשים את האדם החדש הזה דמוי האל. כמו שאומרים על בלוק באסטרים - 'אל תאמין לכל ההייפ!' ולמרות שהמציאות אולי לא תואמת את תיאור המאזניים, כולם מגיעים בסופו של דבר להעריץ את הנשמה המתוקה החדשה שבקרבם.

פאונד ופאונד התאמה מינית…

פאונד הוא א סימן קרדינל כלומר הם אוהבים ליזום ולהוביל אבל בגלל ששניהם מאוד אינטואיטיביים הם קוראים זה את הצרכים המיניים והחושניים של זה באופן אינסטינקטיבי. נתינה ולקחת בין הסדינים זורמים בצורה חלקה ועם דמיון פעיל כזה יהיו הרבה צעצועים והתלבשות.

  תשוקה בחדר השינה

למוזיקה יש גם תפקיד קריטי בקביעת מצב הרוח - צפו לבולרו ובארי ווייט של ראוולס להופיע בבודואר. רמת הרעש עלולה לגרום להפרת המועצה על פי חוקים, אבל מאזניים/מאזניים פשוט מאוהבים מכדי להפחית אותה.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

פאונד ופאונד התאמה לנישואין…

תראה, יכול להיות שהם פשוט לעולם לא יגיעו לזה - מאזניים/מאזניים הם לא קונבנציונליים במיוחד - סביר יותר שייתקעו בדחף של הרגע - תחשוב על חוגג חוגג אלביס בלאס וגאס או לברוח לאי טרופי - אגודל האף לנורמות חברתיות גורם להם להרגיש שובבים להפליא. הבית של מאזניים הוא ערבוביה של סגנונות עם המון ספרים וכלי נגינה. תמיד יש משהו שנאפה בתנור ולעתים קרובות משהו בוער בגלל השכחה.

  התאמה לנישואין

סביר להניח שילדים קורים בטעות - לעתים קרובות מאזניים מרגישים שהחיים שלהם מלאים מספיק מבלי להוסיף צאצאים. כמה בני מזל מאזניים מציאותיים אמרו 'אני בקושי יכול לשמור על עצמי - ילדים קטנים משלי - הייתי שוכח איפה שמתי אותם!'. ההיבט הנוסף הוא נטייתו של המאזניים לחיות אורח חיים נוודי למדי, מה שמקשה על הנחת שורשים. אם ילדים אכן מתרחשים, הם יגדלו עם תחושת פליאה, אהבה לטבע ולב נדיב - קיצוץ הוריהם.

אמון ותקשורת:80ערכים משותפים:75קשר רגשי:75כימיה מינית:80תאימות נישואים:75הטוב:נאמן ואמין.הם יוצרים מוזיקה מתוקה ומתוקה.הם אף פעם לא מתעייפים אחד מהשני.הרעים:הם נמנעים מאחריות כלכלית.הם נמנעים מעימותים.הם יוצרים מוזיקה מתוקה ומתוקה. פי שניים מהרמה של חוסר חשיבה.77ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

מדוע הסימנים נאבקים באהבה.

קרא עוד
7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

חושפת תובנות לגבי שלושת סימני ה-AIR: מזל תאומים, מאזניים ודלי.

קרא עוד