תאימות מאזניים וגדי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מאזניים וגדי אוהבים תאימות

מזל מאזניים/גדי אולי פשוט מוציאים את המיטב אחד מהשני ומחליקים כמה מאותם קמטי אישיות מעצבנים אבל זה דורש מסירות והרבה סובלנות - מאזניים חולמני מאוהב ברעיון להיות מאוהב וגדי סוגד למזבח של מעמד וקידום בקריירה. הם צריכים להכיר בהבדלים אחד עם השני ולהיות מוכנים להתפשר.

ביחד את מתווך וה עז הרים הם רשתות חברתיות מצוינות ומנהלי משא ומתן מבריקים - הם גם נראים כמו פאוור קאפל, בהיותם אופנתיים להפליא. התמקדות בחוזקות קוטפת פירות - כלכלית ורגשית - ונותנת לקשר סיכוי סביר להצליח.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מאזניים וגדי חברויות…

כחברים הם יהיו בני זוג פעילים, ויאתגרו כל הזמן את הערכים, האמונות ובחירות סגנון החיים של זה. ההבדל עשוי להיות מה שמפגיש אותם - במיוחד מאזניים שסקרן באופן טבעי ורוצה לדעת מה גורם לאנשים לתקתק.

  חברים תחרותיים

מזל גדי משתמש במאזניים כדי לאשר את אמיתות ההחלטות שלהם - זה יהיה קצת כמו, 'ובכן, מאזניים אתה בתואר העשירי שלך לחצי ואני מרוויח שש ספרות בגיל 21 - ברור שעשיתי את ההחלטה הנכונה'. למאזניים לא יהיה אכפת לשפוט ושולחת בעדינות את מזל גדי 'אלוהים, זה חייב לקחת הרבה זמן לספור את כל האפסים האלה - תודה לאל שהרווחה היא אף פעם לא יותר מ-3 ספרות!'.

זו ידידות שנרקמת בדרך כלל מהצורך להתחבר זה לזה - דרך קריירה, בית ספר או ספורט, למשל. הם לא יבלו הרבה זמן אחד על אחד ביחד - החברות עובדת הכי טוב כשמגע מתרחש באופן ספורדי - יותר מדי חילופי מאזניים/גדי מובילים בדרך כלל לתסכול ולעלייה במזג.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

מאזניים רואה במזל גדי אתגר ונהנה לשחרר את הג'קט הארגוני שלהם - הם מבצעים את כל מהלכי החתימה המנוסים והאמיתיים ומוסיפים עוד כמה - רק כדי לסתום את העסקה. קל לזהות את האטרקציה במזל גדי - בדרך כלל בשליטה ומוצקה כמו קרחון הם יגמגמו ויסמיקו בפראות בגוון אדום מבריק.

  אטרקציה נסתרת

מאזניים תמיד צעד אחד לפני עז ההרים בכל הנוגע למשיכה, מה שגורם למקרה חמור של עצבנות מזל גדי כשהם נופלים במהירות למאזניים. זה משהו של תוכנית קומית מביכה - מאזניים צריך לבקש את מזל גדי כדי לעצור את אי הנוחות.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

המאזניים והגדי בפנים יחסים…

הרבה כעס - מאזניים זה סימן אלמנט אוויר שמרחף מרעיון לרעיון תוך אימוץ ספונטניות - למזל גדי הגישה הזו כאוטית ולא מאורגנת. בתור סימן אדמה עז ההרים עוסקת בהתחייבויות מעשיות מוצקות ובונה מהיסוד מבלי לסטות - תרגול זה ירגיע את מאזניים לקהות חושים משעממת. יש מקרים שבהם התקשורת פשוט מתקלקלת לחלוטין והמאזניים/גדי לא מדברים זה עם זה במשך שבועות.

  זוג מזל מאזניים וגדי

מערכות יחסים למרחקים ארוכים יכולים לעבוד עם שני אלה - היכן שהיעדר יכול לגרום ללב להתחבב. כשהם לא שקועים בדקויות של חיי היום-יום המשותפים מאזניים/גדי עושים את מה שהם עושים הכי טוב ביחד - התחברו, רשת ותבקרו בני משפחה וחברים.

מזל גדי אוהב להרוויח כסף ומאזניים אוהב לקבל מתנות - צפו לנדיבות מפוארת מסויימת מגדי שמנסה ללא לאות לצוד ולרכוש מהדורה ראשונה של צ'רלס דיקנס או כינור סטרדיווריוס מקורי - מאזניים מחזירה טובה עם סופי שבוע וכרטיסים לתיאטרון שמתקבלים היטב אם ניתנה מספיק התראה ותכנון קדימה.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

רמות אנרגיה וסדרי עדיפויות שונים מניעים מאזניים/גדי. שניהם סימנים קרדינליים כלומר הם אוהבים להנהיג וליזום אבל התהליכים שלהם שונים לגמרי - מאזניים מובילים עם הלב ומזל גדי עם הראש - בין אם הוא מתכנן חופשה או המהלך הבא בקריירה החיכוך מתרחש על כך שהמאזניים תופסים הזדמנויות מבלי לחשוב עליהן וגדי מסרב לעולם. לסטות מהתוכנית הראשונית. הסימנים האלה צריכים להגדיר את תפקידם בכל עסק ולדעת מתי לסתום את הפה שלהם.

  בעיות בגן עדן

ויכוחים קורים גם בנוגע לאיזון בין עבודה לחיים, במיוחד כאשר גדי מכור לעבודה גורם למאזניים להרגיש נטושים ומתעלמים ממנו. מאזניים נצמדים - גדי מאשים אותם בעצלנים וכבוד יוצא מהחלון. הזוג הזה משגשג בזמן בנפרד - אבל אנחנו לא מדברים על נצח.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר מאזניים וגדי להתאהב…

שניהם יהיו לחוצים - אולי מאזניים מעולם לא התכוונו שזה יהיה רציני כל כך - מה שהיה פעם אתגר פלירטוט הוא סיכוי שונה לגמרי כאשר אהבה נכנסת למשוואה. מזל גדי הופך לשכוח וחולם בהקיץ בישיבות דירקטוריון - הם עשויים אפילו לקחת את יום המחלה הראשון בחייהם - עמיתים לעבודה מניחים שהם מתים.

  מתאהב

הדייטים הם חשאיים וחטופים מכיוון ששניהם יודעים איך השילוב הזה ייראה לחברים ובני משפחה ולא רוצים שיגידו להם 'יצאת מדעתך?'. האופי החשאי של האטרקציה הזו עושה את זה ליותר טעים - מפגשי צהריים וחיבורים בחצות גורמים לכולם לתהות מה הם מסתירים - מחלה חשוכת מרפא או אולי מקרה רע של רומנטיקה?

מאזניים וגדי התאמה מינית…

בימים הראשונים סקס חם, חם, חם! כל ההסתכלות והמפגש מאחורי הגב של כולם יוצרים תוצאות נלהבות. למזל גדי יש טונות של אנרגיה ומאזניים זה חושניות על מקל - קשרים עמוסים הם כנראה אחת התכונות הטובות ביותר ביחסים.

  זוג מתנשק

לפעמים כשבני הזוג יוצאים לציבור, חיי המין שלהם מתרוקנים. הניצוץ הנוסף שנוצר מתחושת האסור נעלם וכך גם מערכת היחסים. מזל מאזניים/גדי צריכים לעבוד קשה כדי להתגבר על גיבנת המהירות הזו - הציבו זה לזה אתגרים ארוטיים חדשים עם רק שמץ של סיכון כדי לשמור על תשוקה.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מאזניים וגדי התאמה לנישואין…

המממ... עכשיו זה הולך להיות מעניין! בכל מה שנוגע למזל גדי, מאזניים הוא פילגש הרבה יותר טוב מבן זוג - עז ההרים תמיד מחפשת את השותף המנהל המושלם הדובר מספר שפות ויש לו תיק מניות משמעותי. מאזניים, לעומת זאת, מחפשת מחויבות רגשית ולא טבעת ולעתים קרובות נותרת חסרת עקב האופי הקריר והמנותק של בני מזל גדי.

  נישואים

תאמינו או לא, הסיכוי הטוב ביותר לנישואים אלה להצליח, או אפילו להתקדם, הוא להיות צעיר - בעוד אישיות ואמביציה עדיין מתגבשות - כך הם יכולים לצמוח יחד וליצור עתיד - לפני שחוסר הגמישות יגיע.

ילדים עלולים לקרות - מזל גדי קונבנציונלי נותן משקל רב לתא המשפחתי ולעתים קרובות מזל מאזניים צריך יותר ממה שגדי יכול לספק כדי למלא את החלל הרגשי הזה. ויכוחים מתרחשים על סגנונות חינוך, נימוסים ופעילויות מחוץ ללימודים, כאשר מאזניים נכנע רק כדי לשמור על השקט. כהורים, למאזניים/גדי יש כוונות טובות - רק שהכוונות הן ממדריכי הורות שונים מאוד.

אמון ותקשורת:55ערכים משותפים:60קשר רגשי:55כימיה מינית:65תאימות נישואים:55הטובים:חיות חברתיות.אנשים נדיבים.אנשי רשת מעולים.הרע:גדי יכול להיות בלתי זמין מבחינה רגשית.למאזניים יש התאמה רגשית שונה. ציון

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

הדברים האלה שגורמים לשלטים לרוץ קילומטר בכיוון ההפוך.

קרא עוד
7 סודות האסטרולוגיה של הסימנים הקרדינליים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 סודות האסטרולוגיה של הסימנים הקרדינליים...

סודות שקושרים יחד טלה, סרטן, גדי ומאזניים.

קרא עוד