תאימות מאזניים ודלי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מאזניים ודלי אוהבים תאימות

חולמים יפים, מאזניים/דלי מסתכלים למעלה אל הכוכבים ומפנטזים על 'אינסוף ומעבר'. אקסצנטריים ומחוננים - הם עשויים פשוט להציל את האנושות מהשמדה - אם רעיונות מסקרנים יותר לא יפריעו לתהליכי החשיבה. החיים שלהם הם משלחת ענקית אחת ביחד - גילוי אמנות, תרבות ופילוסופיה חדשות.

אזרחי העולם, הבית הוא מצב נפשי לא מקום - לִירָה ו מזל דלי מטיילים בשמחה ממדינה אחת לאחרת, מדי פעם מבולבלים מהעובדה שהם כמעט חסרי בית ושבורים. לא הרבה שכל ישר, אבל גדול על תשוקה ולב - הם איכשהו תמיד מצליחים לגרד כספים להרפתקה הגדולה הבאה. הרומן שלהם עשוי להימשך יום או כל החיים, אבל כל דקה שלו תהיה משמעותית ובלתי נשכחת.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מאזניים ודלי חברויות…

בתחילה הם נמנעים זה מזה מלחשוב 'אוי, הוא/היא קצת מוזר?'. כמובן, זה מקרה של הסיר קורא לקומקום שחור - שניהם שמאליים מהמרכז ואגוזיים להפליא. למאזניים יש שנאה לאי צדק ודלי רוצה להביא לשלום עולמי - הם יהיו נמשכים יחד על רקע פוליטיקה, דת וסוגיות חברתיות.

  חברים מטורפים

כשהחבר'ה האלה מוצאים על מה למחות רשמית - עץ בן 200 שנה שנכרת או חוסר במתקנים ידידותיים לכיסא גלגלים - הידידות פורחת - מזל דלי מארגן פליירים ואסטרטגיות קמפיין, בעוד מאזניים כותב שירי מחאה ומשמיע את המכובדים המקומיים.

יחד הם מארגנים אדירים שיכולים להוביל לסטארטאפים ללא מטרות רווח או לעסקים חדשים ויצירתיים. אם כי יש צורך במנהל עסקים טוב - כדי לשמור על הסדר בספרים - גם למאזניים/דלי יש נטייה ללכת AWOL - מאזניים לעקוב אחר עניין אהבה חדש ודלי לפרוק תעלומה חדשה - בהצלחה למנהל העסק שיוכל לשמור שני אלה ממוקדי משימה ומטרות. בכל מקרה החברים האלה הם חברי נפש וסביר להניח שהם יישארו כאלה - בין אם רעיון אחד יתורגם להצלחה ובין אם לאו.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

מזל דלי חי בראשם והם כישלונות פלרטוט מתחרים - הם לא יבינו שקיימת משיכה עד שהמאזניים יפגעו בראשם עם פטיש אהבה - זה בדרך כלל כאשר נושא המים רץ בצרחות לתוך התנועה המתקרבת.

  סימני משיכה ראשונים

מזל דלי צריך לעבד משיכה אינטלקטואלית - 'מה זה אומר?' 'האם אני יכול להימשך לאדם אחד, כמו גם לאנושות כולה?' והנה הבועט - 'האם הם הולכים לקחת לי את החופש?' - הם ייעלמו כדי להרהר בשאלות הקריטיות הללו בזמן שמאזניים משחק את משחק ההמתנה.

לוקח זמן לתפוס בן דלי שסימן המשיכה היחיד שלו עשוי להיות הימנעות טהורה - מאזניים משנים לעתים קרובות טקטיקה ומתמקדים בידידות - הקשבה לבעיות ובניית קרבה - זה מפתה את מזל דלי לצאת מהמחבוא היכן שהם ימצאו את המשיכה שלו למאזניים החכמים גדל על בסיס יומיומי.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

המאזניים והדלי ב יחסים…

כאשר שניים סימני אלמנט אוויר להתחייב למערכת יחסים, חייבת להיות הרבה ספונטניות ומרוץ חסר נשימה אל החוויה הבאה לפני שתעריך את החוויה הנוכחית במלואה. יש ימים שאין תוכנית בכלל - קפיצה אקראית על מטוס או חגיגת חג המולד ביולי עשויה להתפנק. שניהם זקוקים לקריירה שהם נלהבים מהן - מאזניים צפויים לעבוד באמנויות ובדלי בזירות הסברה או צדק חברתי.

  אהבה ספונטנית

בגלל התשוקה שלהם מאזניים / דלי חנות לדבר עד שהפרות חוזרות הביתה ומשתמשות זו בזו כלוחות תהודה לרעיונות חדשים ולמאמצים אמנותיים. לדלי יש סף שעמום נמוך והוא צריך ללמוד כל הזמן דברים חדשים - צפו מהם לגרור מאזניים לעבודות עץ, קדרות וילמדו לדבר בשיעורי פינית. מזל מאזניים מרגיע את הנשמה חסרת המנוחה של מזל דלי עם מוזיקה, שירה ואמנות. בהתחשב באופיו העתידני של מזל דלי ובאהבת המאזניים לפנטזיה, ניתן להבחין בהם לעתים קרובות בקומיקון, הסרט האחרון של מארוול או בשיחה עם אילון מאסק על כרטיס בכיוון אחד למאדים.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

סימן קרדינל מאזניים הולכים קדימה וקדימה, מעלה ומטה, סחור וסיבוב בעת קבלת החלטה - כסימן שמנסה לנצח לאזן את הסולמות הם מבינים את נקודת המבט של כולם ורואים ויכוח מהרבה צדדים. זה מניע שלט קבוע מזל דלי להיסח הדעת - נושא המים מקבל החלטות מהבטן ומעדיף לחוות כישלון במקום להסתובב בלי סוף. מזל דלי צריך לעודד את המאזניים ללכת עם האינסטינקטים שלהם במקום לנסות לרצות את כולם.

  מתחים במערכות יחסים

מאזניים עלולים לטעות בצורך של מזל דלי להיות לבד כדחייה - זה לא, לנושא המים יש רק מערכת יחסים אינטנסיבית עם המוח שלו ודורש הרבה זמן אחד על אחד. מזל דלי צריך לתקשר את זה בצורה ברורה ומאזניים לנצל את הזמן בנפרד כדי להתרועע בדרכם ביקום.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר מאזניים ודלי להתאהב…

אף אחד מהם לא מתכוון להגדיר את מערכת היחסים למרות שאכפתיות מאזניים מחפשת חוקי יסוד כדי למנוע כאב לא מכוון - האם הם יכולים לראות אנשים אחרים או שזה בלעדי? מזל דלי אוהב להיות בעל מוח אינטליגנטי חדש לחקור אותו ולדון בפילוסופיה עד שאורות המסעדה כבים או מאזניים נרדם - זה משחק מקדים של מזל דלי.

  סימן אהבה

מאזניים מנסים ללכת לאט - משהו שהם לא טובים בו אבל אם משחקים נכון, ולדלי נותנים מספיק זמן בנפרד כדי לגלות געגועים עמוקים תהיה נקודת מפנה. לילה אחד, ישן במחזור רז, נושא המים מתעורר, מזדקף ומבין שהם מאוהבים באופן בלתי הפיך.

מאזניים גם עושים ויתורים כדי לאפשר את הטבע האקסצנטרי של מזל דלי - כשהם מגיעים לדייט בנעליים בצבעים שונים מאזניים מתעלמים מהדימום המובן מאליו ומתמקדת ברומן שלפנינו - קבלה מסוג זה רק תגרום לדלי להתאהב עמוק יותר.

מאזניים ודלי התאמה מינית…

זה הולך להיות קוסמי - צפו לעוצמה של שיגור רקטה וליופי של מטר מטאורים - זה אם מאזניים מצא קודם את מוח הדלי. מאזניים נוטף חושניות ודלי צריך לפרוץ גבולות.

  משיכה חושנית

כמו היבטים אחרים של חייהם, סקס הופך להרפתקה המתפתחת כל הזמן עם טוויסטים חדשים בכל מפגש. מזל דלי רוצה לקיים יחסי מין באפס כוח משיכה ומאזניים אומר שכן - כל עוד הם יכולים להתחפש ליודה. שני אלה יצירתיים, מהנים וסופר נלהבים.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[בלוק adinserter='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מאזניים ודלי התאמה לנישואין…

נישואים הם די לא סבירים - לא בגלל שמאזניים/דלי אינם תואמים, זה פשוט שנישואים זה לא ה'דבר' שלהם. מזל דלי שונא את הקונפורמיות והמאזניים קלוקל מכדי שיהיה אכפת לו. שניהם מרגישים שהמחויבות הלא מוצהרת שלהם מספיקה. אם ביקום מקביל מוזר כלשהו, ​​הם אכן מתחתנים, סביר להניח שזה יהיה שליחה של המוסד - חשבו על חתונה בעירום או מסיבת גירושין חמש דקות לאחר שהחליפו נדרים.

  טבעות נישואין

למאזניים/דליים יש סבירות אחרת - מאזניים של הלב ודלי הנפש, אבל הם תמיד פתוחים, כנים ומקבלים את חוסר השיקולים של זה. לפוליטיקה או לדת יש סיכוי גדול יותר לפרק אותם. מזל מאזניים/דלי מחליפים מקומות עבודה ומדינות לעתים קרובות, והמחויבות שלהם להרפתקאות לכל החיים פירושה שגם ילדים לא סבירים, אבל אם הם אכן קורים, הלמידה תהיה דרך חוויות חיים. ילדים עשויים למרוד ולהפוך לרואי חשבון - אכזבה איומה להוריהם - או פשוט להמשיך את אורח החיים הצועני שנמסר להם.

אמון ותקשורת:70ערכים משותפים:80קשר רגשי:70כימיה מינית:85תאימות נישואים:60הטוב:שניהם עתידנים.שניהם אוהבי חופש.שניהם ספונטניים.הרע:מאזניים אינו אמין.לבני דלי יש קושי להביע קדימות שונות.

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות טלה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל טלה-בתולה.

קרא עוד
סרטן וקשת תאימות: אהבה, מין ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


סרטן וקשת תאימות: אהבה, מין ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי סרטן-קשת.

קרא עוד