תאימות מאזניים ודגים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מאזניים ודגים אוהבים תאימות

זה רומיאו ויוליה על סטרואידים כאשר כוכבים חצו אוהבים לִירָה ו מַזַל דָגִים נעל עיניים על פני חדר צפוף - מאותו רגע גלגל המזלות מעלה רומן אהבה שהוא כל כך טעון נפשית, רגשית ופיזית, שתזדקק לתוספת של ויטמינים רק כדי לצפות.

צפו לעומס דרמה כולל זעם קנאה, מחוות גדולות של אהבה והמון פרידות ואיפורים. כמו רומיאו ויוליה, הם מוכנים למות מאהבה אבל זה רק אם חברים ובני משפחה לא יוציאו אותם מהאומללות שלהם קודם. זוג להתנסות במינונים קטנים שלווים.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מאזניים ודגים חברויות…

החבר'ה האלה הם לעתים קרובות חברים עם הטבות - תלוי בנטייה המינית שלהם. הם פשוט לא טובים ביצירת גבולות ומרגישים כל כך מלאי השראה ויצירתיות בנוכחות זה של זה, עד שלקיחה של זה לשלב הבא נראה כמו התקדמות טבעית. פעמים רבות, זו טעות ומאזניים חוזרים לידידות בצורה חלקה. מזל דגים, עובר על אנשים אחרים אבל מתעצבן בכל פעם שמאזניים מתחילים אטרקציה חדשה - זה לא הגיוני או הוגן אבל זה קורה.

  חֲבֵרוּת

אם החברות בין מזל מאזניים/דגים אינה מופרעת על ידי מתח מיני, מערכת היחסים שלהם מהנה לחלוטין. שניהם אוהבים לחיות ביקום אלטרנטיבי - הם ייקחו אחד את השני לטיסות פנטזיה דרך סרטים, מוזיקה וספרים. רבים הם גיימרים מלאים שמחכים ליום שבו מציאות מדומה הפכה למציאות מיינסטרים.

סנטימנטליים ורומנטיקנים בנשמה הם גברים כנפיים מצוינים זה לזה והם די חסרי בושה כשהם נמצאים בעיר - מאזניים אינטואיטיביים תמיד מחפשים דייטים טורפים שרוצה לנצל את ההערכה העצמית הנמוכה של מזל דגים. זו ידידות שמכה בכמה תווים חמים ואכפתיים.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

מה שיש לך כאן זה 'Flirty McFlirtface' כפול שתיים. כוכב מאזניים השולט בכוכב הלכת הוא נוגה אז כמובן שהם שם בחוץ מפיצים אהבה, תשוקה ואבק פיות. דגים השולטים בכוכב הלכת הוא נפטון - הקשור לרוחניות ורגישות - הם פלרטטים רגשיים שמקשיבים, מזדהים ומטילים כישוף מסתורי של משיכה.

  פלירטוט ברור

כשהסימנים האלה נפגשים, זה פסטיבל פלרטוט מסיבי - יהיה לך מזל אם הם יימשכו את הערב בלי להתנצל על פעילות מחוץ ללימודים. אף אחד מהם אינו טוב בלשחק את משחק ההמתנה - למרות שדגים לא צריכים להיות מבולגנים או מלאים מדי - אפילו מזל מאזניים יכול להיבהל!

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

מאזניים ודגים ב יחסים…

שלט אוויר , מאזניים, מביאה ספונטניות למערכת היחסים - יש ימים שהם ירצו לשמור עליה קלה וקלילה - אחרים בסערה, מלאים ברעיונות יצירתיים והרפתקאות. שלט מים , דגים, שוחים בזרמים אפלים - לפעמים מתחשק להם לטבוע בתשוקות ובדחפים. זה תלוי במאזניים להציל את מזל דגים מתקופות של הרס עצמי וחוסר ביטחון. שניהם סובלים מאובדן אנרגיה ולעתים קרובות מבלים סוף שבוע במיטה ובהייה בתקרה.

  זוג נלהב

כשהזמזום שלו לאורך מערכת היחסים מלא בתשוקה ונתינה - הם ירקדו עד עלות השחר, יתעלסו ימים שלמים וילכו על כל אנג'לינה ג'ולי עם בקבוקונים של הדם של זה על צווארם. הזמנים הטובים תמיד פוגעים במקומות סלעיים - מזל דגים נגוע בקנאה - במיוחד כשמדובר ביכולת של מאזניים להאיר חדר ומאזניים נדחקים לנקודת שבירה עם מצב רוח של מזל דגים - יש לצפות לקרבות מרהיבים עם אפילו שוחרי שלום מאזניים מונעים לזרוק סיר או שניים.

הם אוהבים פרידה גרועה ותמיד מופיעים על מפתן הדלת של חברים - מזוודה ביד. לאחר הפעם השישית או השביעית חברים נוטים לעבור דירה. מאזניים/דגים מנסים כל הזמן לפתור דברים ולעולם לא לומדים מטעויות העבר - אם הם לא יכלו לסבול חיים משותפים ופרידה - אז איפור - הם יחזרו לחיות ביחד תוך שבוע - לך תחשוב?

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

מזל דגים, אוהב במיוחד קצת סערה וידוע כיוצר בעיות מתוך שעמום מוחלט. מאזניים שואפת לרוגע והרמוניה ואינה יכולה להבין מישהו שמחליט בכוונה להרגיז את עגלת התפוחים המאוזנת שלו. יצירות חייבות ללמוד לאהוב את עצמן ולשמור את תשומת הלב למינימום.

  בעיות בזוגיות

מאזניים משנים את דעתם ונוטשים פרויקטים שהושלמו למחצה ואילו דגים מתקדמים בחירוף נפש ברגע שדעתם מחליטה ומתעקש לראות את הדברים עד הסוף. יצירות עלולות לאבד את האמון ביכולת המאזניים לתמוך בהן לאורך כל התחייבויות הדדיות ולהפסיק לבקש קלט - וכתוצאה מכך תקשורת סלעית מאוד.

[adinserter block='7 אינץ']

[adinserter block='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כאשר מאזניים ודגים להתאהב…

זה מהיר - מהר מדי, הם נפגשים, הם מתאהבים, הם מדברים על תינוקות או לפחות דג זהב בשבוע הראשון לפגישה. חברים מתחילים להזהיר, 'אתה לא זוכר את הפעם האחרונה שזה קרה - היו הגירושים היקרים או השהות הממושכת ב'המקדש?'. אבל מזל מאזניים/דגים לא מקשיבים - הם לגמרי מרותקים לתהליך ההתאהבות.

  מאזניים ודגים מאוהבים

הם מקשיבים זה לזה במשך שעות, חולקים את הסודות העמוקים ביותר והופכים למוזה מיידית - תחשוב שדגים כותבים שיר על מאזניים או מאזניים יוצרים בלוג רומנטי בהשראת דגים. הם עוברים על פרוטוקולים רגילים על ידי אולי ביקור אחד את השני בעבודה או הופעה למפגש משפחתי רגיש שבו מוזמנים רק בני משפחה ארוכי טווח. יש הרבה עיניים מגולגלות מכולם חוץ מהזוג האהוב שעסוק מדי בלהקרין את גודל האהבה שלהם.

מאזניים ודגים התאמה מינית…

זוהי נקודה מתוקה ושיטה שבה הם דוחפים את אותם זמנים קשים רבים. סימן מאזניים הוא קַרדִינָל - הם אוהבים לקחת אחריות ולהוביל בתחומי התמחות - אחד מהם הוא בהחלט מין. מזל דגים הוא מִשְׁתַנֶה – זורם חופשי וגמיש ושמח למאזניים לקחת אחריות – בהתחלה.

  זוג שובב במיטה

כשהם חווים הבדלים ברגשות, קשיים ואתגרים, דגים זורקים פנימה פיתולים יצירתיים משלהם ומלמדים את המאזניים כיצד להשוות בין מין לרוחניות. מאזניים מעודדת את מזל דגים לא להתנצל כל כך ולהנות בחדר השינה. שני אלה משתמשים במין כדי לפצות, להיפרד, לחגוג, להתנשא וכן הלאה - לעתים קרובות זה מה שמחזיק אותם יחד הרבה אחרי שכל השאר מת.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מאזניים ודגים התאמה לנישואין…

זה בהחלט אפשרי שדגים מתעוררים יום אחד ומיועדים לעזאזל בנישואים - ברגע שהם מתקינים את דעתם למשהו זה עניין גמור. מאזניים מעדיף לבזבז כסף על נסיעות והרפתקאות, אבל לעתים קרובות מסכים רק כדי לשמור על השקט, ואז מגלה, בשמחה, שנישואים עושים מזל דגים הרבה יותר רגוע. האבטחה מהתחייבות רשמית מרגיעה את מזל דגים ומספקת פחות סיבה לדרמה - צפו ש-50% מהאורחים בחתונה יהיו אקסים - מאזניים/דגים מעולם לא חתכו אף אחד מחייהם.

  מתחתן

כזוג נשוי מאזניים/דגים שואפים קשה להיות 'נורמליים' אך נכשלים בצורה עגומה - הם יצורים נלהבים שעוברים ממפעל מטורף אחד למשנהו - מקימים עסקים ואז מאבדים עניין, מבצעים שיפוצים ללא השלמתם. שמירה על בריאותו של זה היא בראש סדר העדיפויות - מאזניים צריכים לשלוח את מזל דגים ליוגה שקטה לצורך שיפור בריאות הנפש ודגים זקוקים למאזניים משכילים בטיפול בגב ובצוואר. עדיין יהיו דמעות ואבק אבל סקס נשוי פותר כמעט הכל.

סביר להניח שילדים - למאזניים/דגים יש כל כך הרבה אהבה לתת שהם רוצים לחלוק אותה עם חבורה של ילדים, חיות מחמד ומשפחה מורחבת. בכל הנוגע להורות צפו לרגעים של כאוס מוחלט - מאזניים צפויים להשאיר את התינוק באוטובוס פעם או פעמיים ודגים מוצפים באופן קבוע מהאחריות - עם זאת, ילדים גדלים כנשמות יצירתיות חופשיות שחוות שפע של אהבה.

אמון ותקשורת:60ערכים משותפים:65קשר רגשי:65כימיה מינית:75תאימות נישואין:75הטוב:אף אחד לא אוהב יותר ממאזניים ודגים.הם משקיעים 100% במערכת היחסים שלהם.המין רוחש. חוסר החלטיות מעצבן את מזל דגים. הם מערבים את כולם בדרמות שלהם.68ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

מדוע הסימנים נאבקים באהבה.

קרא עוד
7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

חושפת תובנות לגבי שלושת סימני ה-AIR: מזל תאומים, מאזניים ודלי.

קרא עוד