תאימות מאזניים ועקרב: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מאזניים ועקרב אוהבים תאימות

זה יכול להיות רומן אהבה רוחש - אינטנסיבי, לוהט וכבד, וסופר נלהב. מזל עקרב מסתורי ואהבה-ילד, מאזניים יוצאים לשבור כמה שיאים בחדר השינה, אבל הם עשויים לעשות זאת מבלי לדעת אפילו את שם המשפחה של זה. אם מערכת היחסים תהיה יותר מסתם סקס מאזניים כנראה יצטרך לעשות את רוב הנתינה בעוד מזל עקרב מסתובב כמו איזה אל-למחצה מבוזבז.

יש לו רק הזדמנות חיצונית להימשך יותר משבועיים בגלל הנטייה של בני מזל עקרב לינוק כל גרם של אושר מאזניים אופטימי לנצח - לעתים קרובות כיף לטווח קצר אך כאב לטווח ארוך עבור שני הסימנים הללו.[adinserter block='3'] [בלוק adinserter='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מאזניים ומאזניים חברויות…

מאזניים/עקרב הם לרוב חברים טובים יותר מאוהבים ולפעמים אם התשוקה נעלמת הם יוצרים מערכת יחסים בריאה יותר בתור BFs. מזל עקרב אינטנסיבי נהנה מהקלילות שמביאה מאזניים למערכת היחסים שלהם וחווה רגעים של ריחוף וטיפשות בעוד מזל מאזניים אוהב את הנשמה הישנה של מזל עקרב ואינטליגנציה חדה כתער.

  חברים מזל מאזניים ועקרב

שניהם אנשים סקרנים - זמן רב מוקדש לאתגר אחד את השני עם עובדות מעטות ידועות ותכנון ההרפתקה הבאה. הם אוהבים נסיעות ומוזיקה ויוצרים חברים מושלמים לפסטיבל שבהם מאזניים פוקחים עין על התעסקות אסורה של בני מזל עקרב ועקרב שולף את מזל מאזניים מבור מוש רגע לפני זעזוע מוח בטוח.

מזל מאזניים/עקרב נעים בצורה חלקה לתוך ומחוץ לחיים אחד של השני ואוצרים את הנאמנות והאמון של מערכות היחסים. מספרי סיפורים נולדים הם יגשרו על כל מרחק עם טקסטים ומיילים משוכללים. ידידות זו עובדת כי מאזניים/עקרב מכבדים את המרחב והפרטיות - אף אחד מהם לא יפריע או ייתן עצות מבלי להישאל קודם.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

מזל עקרב כריזמטי ומאזניים ידידותיים לפלרטוט מתרחשים הרבה כשהם נמשכים זה לזה - לעתים קרובות הם יתלבשו בצורה סקסית עם קוי מכפלת מסוכנים או מכנסיים עזים - הם מתהפכים כמו ציפורים זכרים - משתוללים, מנערים נוצות זנבות ומתכרבלים בשפה לא מובנת.

  פלירטוט גדול

מוזיקה מקרבת אותם עוד יותר אז צפו לחיכוכים רבים על רחבת הריקודים או דואט קריוקי אינטנסיבי למדי. מזל עקרב הוא אמן באמנות הפיתוי - הם מושכים את טקס ההזדווגות עד שמאזניים המסכנים נמצאים בטירוף של תשוקה עצורה - מוכן להתפוצץ כמו הר וזוב.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

המאזניים ועקרב בפנים יחסים…

לעתים קרובות סוג של זוג אמנותי ששניהם מעדיפים לילה ליום. תראה אותם ברחבי העיר תופסים את הלהקות האחרונות ומשתתפות בפסטיבלים שוליים. הם מאוד מישוש ובדרך כלל עטופים זה סביב זה במעין קשר אהבה אנושי.

  זוג מזל מאזניים ועקרב

עקרב הוא נולד מתחת ליסוד המים , כלומר הם מגיבים על פי הרגשות שלהם - האושר גורם להם להיות רגועים ורגועים אבל הקנאה גורמת להם לכעוס וללוחמני - צפו שהקנאה תגרום להתפרצות הפומבית המוזרה - בעיקר בשל העובדה שמאזניים מפלרטטים עם כולם באופן לא מודע. מאזניים הוא נולד מתחת לאלמנט האוויר , כלומר הם מתחשבים ומכוונים לשלום - תכונות טובות כשאתה מרגיע עקרב קנאי.

הם אולי לא גרים יחד, ומעדיפים את התחושה החשאית של לילה במוטל זול. מזל עקרב מחדד את חוש האופנה של מזל מאזניים ושורף כל דבר צבוע, בעוד מזל מאזניים מלמד את עקרב את ערכי הקאנטרי ומוזיקת ​​המערב ועם. זו מערכת יחסים מוזרה וחושנית.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

אם הקנאה של מזל עקרב לא מפרידה אותם, לקשקושים ולבלגן של מזל מאזניים יש סיכוי טוב לשים את המסמר האחרון בארון היחסים. מאזניים מחוברים יותר לאנשים מאשר לחפצים, אז צפו גם לאבק גדול כאשר הם שוברים את אגרטל המינג של מזל עקרב או זורקים אייפון שזה עתה קנה לאסלה.

  טיעונים

בני מזל עקרב, לשון סרקסטית ו'משחקי הכס', כמו צורך בנקמה, נראים מרושעים בעיני מזל מאזניים שמבזבזים את כל האנרגיה הערות שלהם בניסיון להפיץ שלום והרמוניה. טוב יעשה מזל עקרב אם ילמד כיצד להרפות בחן - אם הם רוצים לשמור על מזל מאזניים.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר מאזניים ועקרב להתאהב…

להתאהב זה סופר קל עבור קַרדִינָל מאזניים - לא כך עבור תוקן מזל עקרב שלא אוהב לאבד שליטה ומוצא את האמון במושג חמקמק - צפה ממנו שכל הזמן יהיה מזל מאזניים בוכה עם התנהגותם המעצבנת. זה ייקח קצת זמן כדי להשיג את שני הסימנים האלה באותו עמוד - אם בכלל.

  בלון אהבה אדום

מאזניים לעתים קרובות אורזים את המזוודות ויוצאים ממערכת היחסים לשטחי מרעה מאושרים יותר, אבל אז עקרב סנטימנטלי ומקסים מופיע עם פרחים ושירה בכתב יד - מביע אהבת אמת. אם יחליטו, מאזניים/עקרב אפילו יפנו לטיפול בניסיון להבין את הצרכים והרגשות של זה. זה עשוי לקחת שנים ומטפל מבריק לחלוטין לגרום להם לראות עין בעין.

מאזניים ועקרב התאמה מינית…

יש ידיים, אצבעות ולשונות כולם מתופפים סימפוניה מינית. לעקרב יש תזמון מיני מצוין והוא לוקח את המאזניים לגבהים מסחררים של הנאה קוסמית פעם אחר פעם.

  נשיקות חושניות במיטה

מאזניים מביאה כיף וטעים לחדר השינה ומוכנה ללכת יחד עם כמה מההצעות האפלות יותר של בני מזל עקרב. הם מבלים זמן רב בהפשיטות אחד את השני ומבצעים התגרות סטריפ סקסית - המשחק המקדים בין השניים הוא פשוט עישון!

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מאזניים ועקרב התאמה לנישואין…

מאזניים די חסרי רווחה בכל הנוגע לנישואים - זה פשוט נראה כמו מטלה מכריעה והרבה יותר מדי מאמץ בתמורה לפיסת נייר, בכל מקרה שלעקרב יש תוכניות אחרות - הם יצורים סנטימנטליים שרואים בהסכמים משפטיים מחייבים הצהרות אמון . צפו לחתונה אפלה ואלגנטית עם כרכרות רתומות לסוס וריקודים מימי הביניים.

  חתונה מפוארת

יהיו הרבה בעיות בקיעת שיניים במהלך השנים הראשונות של חיים משותפים או נישואים - האופי המבולגן והכאוטי של המאזניים מתנגש ללא הרף עם דיוק בני מזל עקרב וארגון משפטי. כל עוד מזל מאזניים מוכן להתפשר ולהחליק דברים יש להם סיכוי להתקדם - אבל לפעמים די והנישואים קורסים ברגע שהם מתחילים.

ילדים יכולים לספק למאזניים/עקרב מיקוד - מלבד מערכת היחסים הקשה שלהם - שניהם הופכים להורים מסורים כאשר מזל עקרב מספק את המשמעת וההקפדה האינטלקטואלית בעוד מזל מאזניים מחדיר כיף וצחוק לחיי המשפחה. מאזניים/עקרב אולי לעולם לא יכירו זה את זה באמת, אבל הנאמנות שלהם יכולה לשמור אותם ביחד זמן רב יותר ממה שמישהו מצפה - במיוחד אם יש ילדים בסביבה.

אמון ותקשורת:60ערכים משותפים:55קשר רגשי:55כימיה מינית:70תאימות נישואין:55הטוב:חזיזים במיטה.מוחות סקרנים.שניהם אוהבים מוזיקה.הרע:יכולת העקרבים להחזיק טינה במאזניים. יש להם נטייה להתרחק.59ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי טלה-טלה.

קרא עוד
כאשר המזלות נעשים עצובים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כאשר המזלות נעשים עצובים...

איך הסימנים מתמודדים עם עצב.

קרא עוד