תאימות דלי ודלי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל דלי ודלי אוהבים תאימות

בני מזל דלי הם מבריקים ואקסצנטריים בטירוף. הם משגשגים בתוהו ובוהו ומסילות נגד עוולות העולם בקצב מתיש. על הנייר זה נשמע כאילו, יחד, הם עשויים לפתור את הבעיות הגדולות ביותר של המין האנושי ולהיות שידוך שנעשה בגן עדן, אבל, במציאות, שני תמהונים לא יוצרים שלם.

בני מזל דלי צריך מבנה - אנשים ששומרים אותם מחוברים לכדור הארץ ומזכירים להם לאכול ארוחת בוקר על בסיס קבוע. הם יכולים למצוא את זה מספיק קשה להרחיק את הטירוף שלהם, אבל התמודדות עם שותף של צוער חלל עשויה פשוט לשלוח אותם ישר לאלה לנד. הכי טוב לקנות מעילי זוג תאומים לחג המולד.



[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל דלי ודלי חברויות…

בני מזל דלי עושים חברים מעניינים. אינטליגנטי מאוד, הם מתחרים אינטלקטואלית וכנראה מדברים קלינגונית שוטפת. הם נהנים מטיסות של פנטזיה וקומדיה ולעיתים קרובות נראים, מתנפלים זה על זה בפינה, במסיבה - לגמרי אבודים בראש שלהם ולא מצליחים לשים לב שקומץ אנשים זכאים מנסים נואשות לשוחח איתם. כן, זה נכון, חברות דלי/אקוורי נוטות להרוג כל אטרקציה פוטנציאלית - למה לשוחח עם מישהו כשאפשר לנתח כל פרק של משחקי הכס בפעם ה-65?

  חברים דלי

צפו מחברי מזל דלי/דלי יתנדבו במרכזי פליטים או יסייעו בקמפיינים פוליטיים - הם מאמינים שכולם צריכים להיות פרואקטיביים ובעלי תודעה קהילתית. מושבעים מושבעים, שלהם אלה עם ראסטות ושיער כחול, מפגינים למען זכויות העובדים למטה ברציפים. לפעמים החברות יוצרת קצת בועה - הם באמת מזדעזעים כשמישהו אחר מצהיר על דעה אחרת. זו מערכת יחסים נחמדה ואקסקלוסיבית שצריכה להיות משודרת ולהסתובב בכל רחוב מדי כמה זמן - הסכמה על כל דבר יכולה להיות די הו המה!

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

אנחנו צריכים כאן צד שלישי שיפיל אותם מעל הראש הקולקטיבי שלהם ויכריז בקול רם - 'יש לכם את החמים אחד בשביל השני!'. לעתים קרובות זה מתחיל בצווחת שמחה כשהם מבינים שיש מישהו אחר על הפלנטה שיכול לקרוא לטינית - שוטפת. במשך רוב הזמן מזל דלי מגביל את נושאי השיחה לזרם הבטוח והמיינסטרים, כך שהשמחה ממש פולשת אליהם כשפוגשים עם נפש דומה.

  אטרקציית מזל דלי

הם הולכים לאיבוד בשיחה ושפת הגוף אינטימית מדי עבור יצורים שהמרחב האישי שלהם קדוש - אבל בעוד שבני מזל דלי הם ממש מבריקים כשמצמידים פועל לטיני, הם ממש מטומטמים כשזה מגיע למשיכה - זו הסיבה שהשירותים של נדרשים צד שלישי.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

הדלי והדלי ב יחסים…

זו אולי מערכת היחסים המוזרה ביותר שנתקלת בה. ייתכן שהם לא גרים יחד או אפילו גרים באותה עיר, הם לא זוכרים ימי הולדת או ימי נישואין ולבני המשפחה אין מושג שיש מערכת יחסים. העובדה היא שחלק גדול מהזמן המשותף של מזל דלי/דלי מוקדש רק לזוגיות.

לאחר הצלת כדור הארץ וריפוי ההצטננות הם נסוגים, מתקבצים מחדש ומכוילים מחדש - הגיע הזמן לצפות בבולמוס, לקרוא ולהכיר את מחשבותיו של זה שוב. לזוגות בני מזל דלי שמעמידים את החיבור מחדש בראש סדר העדיפויות יש סיכוי טוב לשרוד.

  זוג מזל דלי

כפי ש שלטי אוויר , קשה גם לסנכרן את המקצבים שלהם. האחד יניף סערה של תשוקה על המיזם החברתי האחרון שלהם, בעוד השני במצב רגוע - יום מאושר חולם על חדי קרן ולווייתנים מדברים. לפעמים תזמון לקוי אומר שהם מאבדים את חוסר היכולת לרגש אחד את השני עם רעיונות ואתגרים נפשיים.

הזוגות ששומרים על תחומי העניין המשותפים המוזרים שלהם - חשבו על עיצוב מקרמה סקנדינבי מהמאה ה-13 או שירת גרון טיבטית, אולי לא יחגגו ימי הולדת, אבל הם יחכו לחלוק חוויות ייחודיות שאי אפשר לחוות עם אף אחד אחר.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

לבני מזל דלי יש נטייה להילחם למען צדק בקנה מידה עולמי, והם מגינים על המושפלים - לעתים קרובות הם חשים אשמה על כך שהקדישו זמן לאינטרסים רומנטיים. כמובן, מערכת יחסים טובה שומרת אותם מאושרים ובריאים, אבל זה כנראה עם מזל מאזניים או קשת - מזל דלי/דלי חושבים שהם אנוכיים מה שמוביל לטינה. חברים צריכים לשכנע אותם שזה בסדר לתדלק ולמקד מחדש את הקשר מדי כמה זמן.

  הלב נשבר

שניהם פובי מחויבות ומפחדים להתאהב. הם מפחדים להתקרב מדי ולאבד שליטה. לפעמים הם מתמקדים בדבר היחיד שמשתבש רק כדי להוכיח שהקשר לא יכול לעבוד, הם מוציאים אותו משליטה לחלוטין, נסגרים רגשית ואז מתרחקים רק כדי להימנע מהפגיעות של התאהבות.

[adinserter block='7 אינץ']

[adinserter block='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר דלי ודלי להתאהב…

יש הרבה שאלות - 'האם זו אהבה? איך אני יודע את האהבה שלו? האם דפיקות לב אלה התקף לב או גרוע מכך - רומנטיקה?'. הם עשויים אפילו לדבר בפתיחות אחד עם השני על הסיכוי להתאהב ולהתייחס לזה כסדרה של אתגרים 'בואו נבלה חודש בנפרד ואז נראה איך אנחנו מרגישים. בואו נחבור לאקסית ונדרג את רמות הקנאה שלנו'. דלי הם נוטלי סיכונים עצומים בדרך כלל, אבל כשזה מגיע לזוגיות הם מפחידים בקלות ורואים צללים בכל פינה.

  אוהב בלונים

כשלא מציבים אתגרים מגוחכים, סופי שבוע שקטים מבלים ללכת לקולנוע, לבקר בשווקי אמנים ולחלוק רעיונות לאורך ארוחות ערב ארוכות וארוכות. הם קוראים עיתונים של יום ראשון במהלך בראנץ' מאוחר ודנים במאמרי מערכת. כל כך לאט לאט האהבה מתפתחת עד שיום אחד הם משקיעים בחלקת גינה קהילתית או מקבלים כלב הצלה ביחד - אז העסקה נחתם בהחלט.

מזל דלי ודלי התאמה מינית…

הם אנשים סקרנים עם גישה בריאה למין ומעט מאוד ניתוקים. חדר השינה הוא כנראה המקום שבו הם זוהרים. אחראי מינית, כל אחד מהם יקבל אישור רופא לפני שייכנס לתשוקה ושניהם יקחו בעלות על אמצעי מניעה. למרות שזה אולי נשמע קליני, זה טוב יותר מלהידבק באיזו מחלה מגעיל ומאפשר לדלי להיות יותר ניסיוני והרפתקני.

  זוג במיטה

הם אוהבים הלבשה ופנטזיה ואינם סולדים משלישיות ורביעיות. הם עשויים אפילו לשמור רשימת 'לעשות' מינית ולבלות סופי שבוע בתקתק כל דבר, החל ממשחקי חדר שינה גסים ועד לציורי גוף. כאשר מזל דלי/דלי יעבור את הרשימה, מה שאולי לעולם לא יקרה - היא כל כך ארוכה - הם יתיישבו ברשימת עשרת ההשמעה המובילה ויסובבו אותה לעתים קרובות.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל דלי ודלי התאמה לנישואין…

נישואים מבלבלים אותם ואם תשאלו למה לצפות להרצאה על מוסכמות פטריארכליות הקשורות לכסף ולקווי דם. הם עשויים לערוך חתונה בשביל בדיחה או להעז, ובמקרה כזה צפו לחקייני אלביס ושמלת כלה שחורה - לדלי יש את היכולת להרוס את קדושת הנישואין במכה אחת.

  נישואים

כפי ש שלטים קבועים הם רוצים דשא ומרחב משלהם, ורואים כל ניסיון לשנות או לארגן מחדש דברים כפלישה ישרה. זו אחת הסיבות שסדרי חיים נפרדים נחשבים לעתים קרובות - גם לאחר נישואים. כאזרחים עולמיים לדלי יש עבודות שדורשות נסיעות וחלק גדול מהקשר עשוי להרגיש כמו ספינות שעוברות בלילה. בנישואים מוצלחים של מזל דלי, הם עובדים עבור אותה מטרה או באותו משרד פוליטי, מה שאומר פחות סקייפ וסקס טלפוני.

יש אפשרות רחוקה של ילדים ביולוגיים. מזל דלי יכול להתחתן הרבה זמן, פתאום להסתקרן לגבי התהליך הביולוגי של יולדת תינוק, ומיד, אוכלוסיית יתר תופסת את המושב האחורי ליצירת חיים חדשים. כשהורים בני מזל דלי מבטיחים שילדיהם יהיו גמישים ועצמאיים - הם מאמינים בזמן איכות לבילוי יחד - המכשירים כבויים והבית מלא בפנטזיה ובכיף מספיק כדי לשמור על מוחות קטנים פעילים ושואלים.

אמון ותקשורת:65ערכים משותפים:70קשר רגשי:65כימיה מינית:65תאימות נישואין:50הטובים:הם מעריצים זה את הדמיון של זה.מין מוחי מחמם אותם.אין זמן לקנאה.הרעים:כל כך מטומטמים זה לזה. לעולם לא אקום מהספה. חסר במעשיות.63ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות עקרב ודגים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות עקרב ודגים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל עקרב-דגים.

קרא עוד
שוברי עסקאות זוגיות לכל מזל...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


שוברי עסקאות זוגיות לכל מזל...

חשיפת שוברי העסקאות לכל סימן.

קרא עוד