תאימות דלי ודגים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל דלי ודגים אוהבים תאימות

מוזרות יש בשפע כשיש לך רומן ביניהם מזל דלי ו מַזַל דָגִים - הם נוסעים לצלילי תוף רחוק - שאף אחד אחר לא יכול לשמוע, אבל זה כשלעצמו יכול להיות מושך מאוד. מזל דלי נמצא בחיפוש מתמיד כדי להוכיח שיש משהו שם בחוץ, בין אם זה אלוהים או חייזרים, והוא מוקסם מהרוחניות העמוקה של מזל דגים. מזל דגים אוהב את המוח התוסס של מזל דלי ונשמה מלאת חמלה.

או שהם יהיו מאוהבים לגמרי או מתוסכלים מעבר לאמונה. שניהם מחזיקים בתחזוקה גבוהה, שניהם מאמינים שהם לא - אם הם יכולים לשרת את הזמנים הנזקקים ולתת זה לזה כתף לבכות עליה יכול להיות מספיק תככים שיחזיקו מעמד לכל החיים.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל דלי ודגים חברויות…

ידידות זו עוברת מעגלים של קרבה ותקופות של ניכור. בתור ילדים דלי/דגים יכולים לשחק יחד שעות, בארגז החול לבנות ערים דמיוניות ולהמציא שירים מטופשים על חזירים סגולים וחתולים ירוקים. הדמיון והשפה מחזיקים אותם דבוקים בירך - באירועי שינה אתה עדיין יכול לשמוע צחקוקים ושיתוף סודי בשלוש לפנות בוקר.

  ידידות מזל דלי-דגים

כאשר ההורמונים נכנסים פנימה, החברות משתנה - מזל דגים מגלה את אמנות המשיכה ורודף בטירוף אחרי כל דבר שזז בזמן שדלי חווה שלב מופנם ומנוכר עמוקות. בשלב זה הם מתרחקים או מתחברים מחדש לתקופות אינטנסיביות קצרות של יצירתיות ושיתוף חלומות.

בבגרות דגים יכולים להיות לא אמינים ודרמטיים ולכן מזל דלי לומד לצפות לביטול ברגע האחרון. מזל דגים יודע שלדלי יש טווח קשב קצר בכל הנוגע לפריקת עומס רגשית ולומד לשתף את הפחדים העמוקים יותר שלהם במקום אחר. ידידות של מבוגרים עובדת הכי טוב כשהם שומרים על זה קליל ומטופש, ומתכנסים בזמנים טובים למפגש שנתי.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

מזל דגים תמיד בוחר את האדם הכי מוזר שיש בחדר כדי לפלרטט איתו - שבמסגרת חברתית, סביר להניח שהוא דלי. 'ראה את היצור הבודד המסורבל הזה שם - הם בטח צריכים להתעודד!' חושב הדג הרחום. כמובן, מזל דלי רק מחפש פתרון למסע בזמן והדבר האחרון שהם רוצים זה חברה.

  מְשִׁיכָה

מזל דגים ישר מעל, מפריע להם בשיחה נועזת על מטוסים אסטרליים ולידה ראשונית - דלי צפוי לוותר על מספר טלפון רק כדי לגרום להם להיעלם. זה מעצבן ודוחה - מזל דלי לא יבין למה רודפים אחריהם, למרות שהם אומרים לא לדייטים וחסימת מספרים. בסופו של דבר, ברגע חלש נושא המים מסכים להתחבר - אם כי במקום ציבורי צפוף כדי להימנע מתקריות 'משיכה קטלנית'.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

דלי ודגים ב יחסים…

זה תמיד מתפתח עם השניים האלה - שום דבר לעולם לא מתקדם בצורה פשוטה. שלט אוויר מזל דלי מזמזם עם אלף ואחד רעיונות חדשים מדי יום ועובר ממצב הוריקן בעוצמה סוערת לרוח קיץ עדינה מבחינת אנרגיה ודחף.

שלט מים דגים שוחים נגד זרמים של ספק עצמי ולעתים קרובות מוצאים את עצמם חוזרים על טעויות העבר או סומכים על האנשים הלא נכונים. זה אומר שהרבה זמן מושקע בתיקון והרגעה אחד של השני. מזל דגים הוא מחפש תשומת לב ודלי קריר ומנותק. מה ששניהם טובים בו הוא כאוס - דגים יוצר את זה ודלי מתקן את זה - ההתנהגות הזו הופכת להיות חלק בלתי נפרד מהזוגיות שלהם.

  יחסי מזל דלי-דגים

מזל דלי הוא מציל טבעי - צפו שיקבלו 10 עד 20 קריאות חיים ומוות מדגים ביום שהם פותרים את הבעיות - בזה אחר זה. יש מקרים שבהם מזל דלי מנסה להיחלץ מהקשר ועוזב את העיר אבל מזל דגים, כמו דמות איסלה פישר ב'מתרסקי חתונות' צד אותם ומחזיר אותם הביתה.

שניהם חולקים אהבה למים - צפו מהם להפליג, לשחות או לשנרקל יחד, והחופשות הן לרוב ליד החוף. הם מתחברים למצוקת כדור הארץ, סביר להניח שהם צמחונים או טבעונים וממחזרים ברמה עולמית. חייבת להיות גינה אורגנית מאחור ושבעה סוגי עדשים במזווה. כשהדברים מזמזמים הם יראו את השמש זורחת, שלובי זרוע ויתפעלו מהיופי של העולם.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

כל שעה בשעה כנראה אבל ככה מתגלגלים דגים/דלי. הילדים המשוגעים האלה משגשגים מערבולת, אולם נזק בלתי הפיך נגרם כאשר מזל דלי הופך מנותק מדי, מה שמעורר בעיקר תשומת לב להתנהגות של מזל דגים. שינה בדרכם בקבוצת הידידות בהחלט תזכה לתשומת לב של מזל דלי ואובדן כבוד. ברגע שבן מזל דלי מאבד כבוד אהבה יוצאת בחוכמה מהדלת הקדמית ולא חוזרת.

  בעיות בזוגיות

לדלי יש מגוון רחב ומגוון של מכרים מוזרים איתם הם מסתובבים מדי פעם ואילו לדגים עדיין יש קשר עם כל מאהב לשעבר, מורים אהובים וחברים ותיקים לגן. ליצירת קשרים חברתיים מאניים ולצניחה מתמדת יש פוטנציאל להצטופף בדלי ולהפוך אותם לראש מתח. מזל דגים צריך לתת הרבה אזהרה מוקדמת כאשר הפיצוצים האחרונים מהעבר עומדים להגיע בהמוניה.

[adinserter block='7 אינץ']

[adinserter block='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כאשר מזל דלי ודגים להתאהב…

יש פה הרבה פסיכואנליזה. מזל דגים שואל וחושב כל מילה שיוצאת מפי מזל דלי בזמן שנושא המים פותר הבעיות מנסה לפרק את הסיבות הבסיסיות לנפש הפגועה של מזל דגים. אף אחד מהם לא אוהב תוויות אז לוקח הרבה זמן לתת למערכת היחסים שם והבלעדיות היא די אשליה - הדבר המצחיק הוא שדגים רוצים להמשיך לישון בסביבה אבל מתחרפן אם דלי בכלל מסתכל הצידה על מישהו אחר.

  מתאהב

מזל דלי הוא א שלט קבוע מה שאומר שהם מקבלים החלטות במהירות ומתקדמים. מזל דגים הוא מִשְׁתַנֶה - זרימה חופשית ומקבלי ההחלטות המרגיזים ביותר בעולם - חשיבה מחודשת ושכחה מתמדת פירושו שהדלי מאבד את העשתונות הרבה - צפו לנושא מים נרגן ולנלי פיש עצבנית.

התאריכים הם בצורת מילוט על חוף הים, נסיגות יוגה ואחר הצהריים באקווריום המקומי. מזל דלי בוחר מתנות לאומן יוצאות דופן להרעיף על דגים בזמן שהדג הולך על פריטים בעבודת יד. מזל דלי חושב שהפונצ'ו המעונב מתקומם אבל הם לובשים אותו בגאווה - אם לגמרי מאוהבים.

מזל דלי ודגים התאמה מינית…

לדגים היו מפזרים סקס על פתיתי התירס שלהם - אם דבר כזה היה זמין. הדג חושב שזה דבר יפה, מלא נשמה ומצליח להשיג חיבור רוחני עם כל מי שהם שוכבים איתו.

  התאמה מינית

מזל דלי שונא כל דבר וניל - הם רוצים לערבב אותו והדמיון הרחב שלהם אומר שאין גבולות. זה התאמה טובה - יחד הם יוצאים למסע ארוך חיים של חיבור עמוק והמצאה מחדש. במקרים רבים המיטה היא המקום היחיד שבו הם לא מקיימים יחסי מין.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל דלי ודגים התאמה לנישואין…

אף אחד מהם לא ממש מבין מה זה נישואים - מזל דגים לפעמים מתמקד בכל הנישואים הרעים שהם ראו ודלי חושב שכל הרעיון לא מעודכן. לוקח להם הרבה זמן לשקול למעוד במעבר - אם בכלל. אולי זה משהו שהם עושים אחרי שהם ביחד 20 שנה ולבסוף מודים שאף אחד מהם לא הולך לשום מקום בקרוב.

  התאמה לנישואין

סביר להניח שזו תהיה חתונת הפתעה עם הכלב המשפחתי שמתפקד בתור ילד - האורחים מתבקשים לתרום למין בסכנת הכחדה וקריוקי עשוי להיות רק גולת הכותרת. כזוג נשוי הם יוצרים זוג עדין ומלא נשמה עם תפקידים מאוד מוגדרים - מזל דלי מגלם אחות למחלות מסתוריות של מזל דגים ובריאות מתכת פוקעת, בעוד שדגים מעודדים בריאות רוחנית ופיזית של מזל דלי.

יש סיכוי קלוש לילדים - או במקרה או דרך אימוץ. כהורים זה קצת מסתדר - מזל דגים מתעצבן ופורץ בבכי בכל אבן דרך בעוד מזל דלי מתייחס לצאצאים כמבוגרים קטנים. צפו להרבה ספרות, מוזיקה ומשחקי דמיון שמרחפים סביב משק בית כאוטי ולא מאורגן - כל עוד לדלי יש חדר עבודה משלהם איפשהו מאחור ולדגים חדר מדיטציה, דברים יכולים להימשך כל החיים.

אמון ותקשורת:60ערכים משותפים:70קשר רגשי:60כימיה מינית:70תאימות נישואין:65האיחוד הטוב:הנשמה.הדלי מציל דגים.הדגים מרגיעים את הרעש בראש הדלי.הרע:ההתרגשות היא תשומת הלב. לפגוע במערכת היחסים.65ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

מדוע הסימנים נאבקים באהבה.

קרא עוד
7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

חושפת תובנות לגבי שלושת סימני ה-AIR: מזל תאומים, מאזניים ודלי.

קרא עוד