תאימות בין קשת וקשת: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  קשת וקשת אוהבים תאימות

זוג ארנבות אנרג'ייזר, קשת/קשת קורעות את החיים בתשוקה, סקרנות והילולה. מצוידים בכפות רגליים חסרות מנוחה ובמוחות שואלים, הם אזרחים גלובליים - תמיד מתמקדים בהרפתקה הגדולה הבאה. שותפים מושלמים לפשע, רושם מתמשך נוצר על כל אחד שהם פוגשים.

אישים של קשת יש את הסיפורים הכי מצחיקים והתלהבות חסרת גבול - גם התשוקה שלהם זה לזה מדבקת. כמו ילדים גדולים הם מתקוטטים על זוטות כמו 'למי יש את הגיהוק הכי חזק', אבל מסתיימים בהיסטריה כשקטנוניות הוויכוח שלהם מגיעה הביתה. זוג חביב שהם לגמרי חופשיים.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח קשת וקשת חברויות…

כולם רוצים להיות חלק מכנופיית סאג/סאג, לא משנה כמה מטופשות או מסוכנות חלק מהמזימות עם המוח שלהם. לא מסוגלים לשבת בשקט בכיתה ומפריעים בעליל, יש סיכוי טוב שהקשתים יפגשו במעצר. אם הם גרים בעיירה קטנה יש הכרה מיידית של נשמה דומה שפשוט לא יכולה לחכות לעזוב לשטחי מרעה ירוקים יותר. בזמן שהם מגישים מזמנם, לפני היציאה, מושקעת אנרגיה בספורט, בתכנון מעשי קונדס ובמסיבות עם קבוצת החברים הענקית והאקלקטית שלהם.

  חברים מזל קשת

מורים ואנשי סמכות אחרים מתקשים לכעוס על סאג/סאג - יש להם דרך כמו הודיני להוציא את עצמם מההסתבכויות הקשות ביותר. החברות נמשכת לעתים קרובות לכל החיים, בעיקר בגלל שאף אחד אחר לא מספק את הרמה הזו של אדרנלין. בבגרות בני זוג תומכים שולחים את סאג/סאג לרקוד על פיורדים בגרינלנד וג'אמפ באנג'י בניו זילנד רק כדי להפסיק את כל האנרגיה העודפת הזו.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

בני קשת הם נשלט על ידי אלמנט האש - כשהשניים האלה יפגשו כיבו את האורות ותראו את הניצוצות עפים! הם מצחיקים אחד את השני - הומור הוא משחק מקדים של מזל קשת - הם מצטטים שורות מקומיקאים ותכניות טלוויזיה אהובות ומשתמשים בהרבה רמיזות ומשמעויות כפולות.

  מפלרטט

סאג הם יצורים פיזיים - בתחילת המשיכה צפו לדברים עם כדורי כדור מטומטם כמו מאבק בזרועות והפלת קוביות קרח בחולצות - מה שלפעמים גורם להם להכות בסימנים אחרים. בהיותם בעלי רוח חופשית ולוהטת, התשוקה עולה מהר מאוד והם ירצו לקחת את הכוויה הזו למקום פרטי.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

קשת וקשת ב יחסים…

במערכת יחסים סאג/סאג נמצאים רק לעתים רחוקות בבית - יש להם ספי שעמום נמוכים במיוחד וצריכים לחוות אתגרים חדשים - בין אם זה לעמוד בתור בפתיחה החגיגית של דוכן אוכל רחוב קולומביאני או להירשם להליכה על פחם לוהט, סאג הם הראשונים בתור כל פעם.

הם נוסעים ללא הרף ולעיתים קרובות יש להם עבודות שדורשות פליטת פנימה ומחוץ למדינות - לפעמים הקשר הוא חלק ממרחקים ארוכים ולזוגות רבים יש מדיניות 'אל תשאל, לא יודע'. הבית מלא במזוודות לא ארוזות למחצה ובארון איפור עמוס בשמפו של מלון ותחפושת גוף.

  זוג נודד

פרפרים חברתיים, הכיף שהם מזריקים לכל אירוע פירושו שזוגות סאג נמצאים ברשימת ההזמנות של כולם ולעתים קרובות הם האחרונים לעזוב מסיבה או מועדון. בהיותם זוג אתלטי, הם רצים על אופניים והולכים לחדר כושר - לפעמים דוחפים אחד את השני לרמה שגורמת לפציעה.

חוש ההומור האגדי לוקח חופשה כשסאג מרותקת למיטה - הם עושים מטופלים איומים ומטפלים חסרי סבלנות. רוב הזמן הזוג הסוער הזה חי את החיים בשמחה אם לא על הקצה ויוצר זיכרונות נפלאים המבוססים על ההרפתקאות האחרונות שלהם.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

זוגות שקועים שיש להם מערכת יחסים למרחקים ארוכים שוכחים לעתים קרובות להשקיע זמן בטיפוח בן הזוג שלהם בבית ודברים פשוט מתקררים. סאג הם גם לא טובים במיוחד במונוגמיה ולרוב יש להם הרבה הזדמנויות לרמות, בהתחשב באורח החיים שלהם בטרוט הגלובוס. רומן לא יהרוג את הקשר אבל התאהבות במישהו אחר תהרוג. הם כנראה צריכים לגבש את כללי היסוד לפני שהם נכנסים להתחייבות.

  שברון לב

סאג הוא א סימן ניתן לשינוי – ספונטני וחובק שינויים. בצד השלילי זה אומר שקשה לקבל החלטות ופרויקטים נשארים לא הושלמו. להיות כל כך דומה זה מתסכל ולפעמים מביא לחיפוש אחר בן זוג אמין ומאורגן יותר. אפילו סאג מכיר בכך שהרפתקאות דורשות כישורי תקציב ותכנון.

[adinserter block='7 אינץ']

[adinserter block='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר קשת וקשת להתאהב…

כשהם מתאהבים זה לעתים קרובות מהיר ועצבני - עם כמות האדרנלין הזו שזורמת דרך גופים מוכי אהבה, יש הרבה סקס ודייטים עם אוקטן גבוה. הם יטפסו על פני צוקים וישחו עם דולפינים והעולם נראה צבעוני וממוקד יותר מאי פעם. יצורים נלהבים, הם עלולים לרדת מהרתיחה בעבודה ולהיראות חסרי מנוחה ומשועממים - זה בגלל שיש דלי של אנרגיה עצבנית המכוונת לדייט הבא.

  אהבה עזה

סאג הם אנשים שמחים והם רוצים לשמח את יקיריהם - צפו למתנות הפתעה והרבה חיזוק אגו. התאהבות היא זמן טוב עבור סאג - הם לוקחים על עצמם סיבובים חברתיים נרחבים ומציגים את האור החדש של חייהם לפחות 1000 החברים האישיים הקרובים ביותר ובני משפחה - זו דרך לחלוק את האושר שהם מרגישים ולהשוויץ בחבר למשחק חדש ומדהים.

קשת וקשת התאמה מינית…

כיף ולוהט - עם רמות האנרגיה של סאג צפו לסקס פעם, פעמיים, שלוש פעמים בלילה. הם לא מעריצים גדולים של מין טנטרי או כל דבר שמשתולל בקצב של חלזונות - לפעמים זה מקרה של כמות על איכות.

  מתח מיני

הם אוהבים לשחק משחקים במיטה - חשבו על התלבשות וסיפורים מלוכלכים ולעיתים קרובות פורצים בהתקפי צחוק אם הדברים נעשים אינטנסיביים או מרופטים מדי. כמו שני גורים, יצירת אהבה מתחילה לעתים קרובות בהיאבקות, נשיכה ורדיפה זה אחר זה ברחבי הבית. סאג הם חובבי משוגעים שהופכים זמנים סקסיים למצחיקים.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

קשת וקשת התאמה לנישואין…

זה לא בראש סדר העדיפויות של אוהבי החופש האלה - הם עסוקים מדי בחיים מכדי להסתבך בטקסים ובציפוי עוגות. אבל לפעמים כוכבי הלכת מתיישרים, סאג מוצאים את עצמם בקפלת חתונה דביקה בווגאס והספונטניות פשוט משתלטת. לחלופין, הם מציעים תוכנית פרועה להתחתן בצוללת, 20 ליגות מתחת לים - זו ההרפתקה ולא אמונה בנישואים שמביאה לחתונה.

  התאמה לנישואין

כזוג נשוי סאג הם קצת לא שגרתיים - לעתים קרובות חיים בבתים נפרדים או מדינות, כדי לעקוב אחר קריירות ולשמור על עצמאות. חלקם מצליחים לעשות זאת בהצלחה ומתענגים על קוצר הנשימה של חיבור מחדש לאחר זמן שבילו בנפרד, בעוד שאחרים פשוט מתרחקים. ילדים אינם גבוהים על הרדאר מכיוון שהם נתפסים כמעכבי אורח חיים, אבל תאונות קורות ואם יתרחשו צאצאים צפו לחיים מאושרים, חינוך ביתי ונוודים עם העולם ככיתה.

אמון ותקשורת:65ערכים משותפים:80קשר רגשי:70כימיה מינית:70תאימות נישואין:60הטוב:הם מביאים את הקרקס לעיר.הרפתקנים תאומים.סקס רוחש.הרע:לא טובים במונוגמיה. הם יכולים ללבוש אחד את השני בתכנון. מיומנויות.69ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

הדברים האלה שגורמים לשלטים לרוץ קילומטר בכיוון ההפוך.

קרא עוד
7 סודות האסטרולוגיה של הסימנים הקרדינליים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 סודות האסטרולוגיה של הסימנים הקרדינליים...

סודות שקושרים יחד טלה, סרטן, גדי ומאזניים.

קרא עוד