תאימות בין קשת וגדי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  קשת וגדי אוהבים תאימות

מזל גדי שאפתני וגלובוס טרוט מזל קשת יוצרים זוג רכבת הרים. לעתים קרובות, הם רוצים נואשות להיות ביחד אבל פשוט לא יודעים איך לגרום לזה לעבוד. שאג לוהט הוא גדול על חופש ודל באחריות תוך כדי מזל גדי בחריצות פועל למען ביטחון כלכלי ואישי.

הדבר היחיד שמשותף להם הוא סלידה מדבקות - מדי פעם מערכות יחסים כושלות עם טיפוסים נזקקים לתחזוקה גבוהים פירושה שהם מוכנים לנסוע ברכבת ההרים של מערכת היחסים דרך כמה לולאות, פיתולים וסיבובים שצריך כדי להגיע למקום. נקודה מתוקה של כבוד והערכה. כולכם על הסיפון ותחזיקו חזק - זו הולכת להיות נסיעה מהמורות![adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח קשת וגדי חברויות…

חברויות מתפתחות בגלל הבדלים. מזל גדי הזהיר מעריץ את הדרך שבה סאג יכול לחשוב על הרגליים ולהקסים את דרכם לצאת מהאסון הממשמש ובא. יש סוג של תגובת 'אני צריך את האדם הזה בצוות שלי'. סאג פחות מחושב אבל מוקסם מהכישורים הארגוניים והעקשנות של בני מזל גדי. כשהצעות לבלות ממשיכות להיות מורחבות על ידי עז ההרים, סאג בסופו של דבר מתרצה ומגלה בשמחה שיש מעצמה של הזדמנויות בשילוב הידידות הזה.

  חברים לעסקים

מזל גדי עושה מנכ'ל אדיר וסאג מהמם בתפירת עסקאות בכל רחבי העולם - יחד הם יכולים לקחת עסק מ-6 עד 7 אפסים במהירות הבזק. הם גם הופכים לחברים ספורטיביים נהדרים כשסאג מספק את הסנסציה - השערים המטורפים והריצות הביתיות שאף אחד לא חשב שאפשרי וגדי חופר לאמינות בכל הסיבוב והגנה בלתי חדירה.

כמובן שיהיו תקופות שבהן הדברים יתדרדרו - גדי מאשים את סאג בחוסר נאמנות לצוות או לעסק - מה שכנראה נכון אם מישהו מציע הצעה טובה יותר במדינה רחוקה. לידידות הזו יש לעתים קרובות תאריך תפוגה - סאג עובר להרפתקאות חדשות וגדי יוצא למצוד אחר בן זוג מחליף עם אותו סנוור מטורף.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

מזל גדי יכול לאהוב את מזל קשת במשך זמן מה מבלי לפעול לפיו - בעצם הם מכוונים לצאת עם מישהו שמתאים יותר. למרות המשיכה, הם מתעלמים מהרגשות כלפי ארצ'ר הנמרץ שלעולם לא מציג את אותה עניין אהבה פעמיים.

  אטרקציה נסתרת

זה לוקח רגע חלש - אולי לבבי אלכוהולי אחד יותר מדי או במהלך ההתרגשות של חגיגות ספורט - הם מתחבקים ומתנשקים, והנשיקה נמשכת הרבה יותר מדי זמן - וואלה!, המדרון החלקלק לרומנטיקה מתחיל. סאג לא ייקח דברים ברצינות בהתחלה אבל אחרי הנשיקה הראשונה הם יפלרטו כמו משוגעים בעוד מזל גדי מנסה נואשות להתנגד - הנשיקות מתחילות להתעכב, יותר ויותר בכל פעם שהם נפגשים.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

קשת וקשת ב יחסים…

לפעמים זה עובד ככה - מזל גדי הוא טיפוס מקצועי עם תוכנית חמש שנים מוצמדת ללוח הגיר שלהם. בתור סימן אלמנט אדמה , הם שותלים בחוזקה סולם של הזדמנויות ומטפסים עליו שלב אחד בכל פעם. מתי סימן אלמנט אש , קשת מתפוצץ למקום עם משאית של כאוס ותשוקה לוהטת דברים מתבלגנים - אלא אם כן הם מתאימים את מערכת היחסים לצרכים האישיים.

  זוּג

סאג משתוקקת לחופש לטייל - מזל גדי הוא האדם הראשון והאחרון שנכנס ומחוצה לו במשרד. הרומנטיקה עובדת הכי טוב כשהם מבלים זמן איכות ביחד בין השהות הצוענית של סאגס לבין המיזוג האחרון של חברת מזל גדי. זה קשור לאיכות ולא בכמות ומערכת יחסים מוצלחת מורכבת ממשקי בית נפרדים, חופשות נלהבות ומעט מאוד דיבורים בחנות.

סאג מצחיק את מזל גדי ומוציא את הילד הפנימי שלהם. מזל גדי משדר חוכמה וגורם לצנוח להרגיש חם ובטוח. יש לזה משהו כמו הורה/דינמי - כל עוד דברים מתנשאים או מזלזלים לא יכולים להתקדם יפה במשך די הרבה זמן. הקשר הוא עבודה קשה אבל שווה את התגמולים.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

תקשורת שגויה מתרחשת כאשר מזל גדי לא מצליח 'להשיג' את חוש ההומור של סגס. מערכת יחסים ללא צחוק הורגת את הרומנטיקה והקשת מחפש במהירות את היציאה הקרובה ביותר. כאשר מזל גדי נוקשה מדי ולוקח טון פרופסורי לעתים קרובות מדי, זה גם מאייש צרות - יעל ההר צריך ללמוד מתי לבחור את הקרבות שלהם ומתי להרפות.

  בעיות בזוגיות

סאג חייב להעמיד את מזל גדי בראש סדר העדיפויות ולקיים את ההבטחות או להסתכן בכתף ​​קרה ובחיסול הדרגתי מהקשר. אם שאג/גדי זוכרים להעריך את האינדיבידואליות של זה ולא מנסים ליצור מיני-מזים - אז הצלחה - אפילו לטווח קצר - אפשרית.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר קשת וגדי להתאהב…

מזל גדי הוא א סימן קרדינל מה שהופך אותם ליו'ר הדירקטוריון - בעסקים ובאהבה. לאחר שהתקבלה ההחלטה להמשיך ברומן, גדי מנסה לשלוט בקצב וקובע כללי יסוד. זה לא יתאים סימן ניתן לשינוי , קשת, בכלל - הם רוצים ספונטניות ושלא יהיו להם תאריכים חקוקים בסלע. צפו להמון כשרון כשסאג מרגיש נאלץ להשתתף במפגשי רשת עם 'נוקשים בחליפות'!

  לב אהבה

הנטייה של סאגס לצאת לטיול וההתאמה המפוקפקת של כמה מחבריהם היותר לא שגרתיים מציבה את גדי. יש יותר שבר משור בחנות חרסינה ושני השלטים משליכים זה על זה בקבוקי תבערה מילוליים. 'ההתאהבות' היא קרב טיטאני שבו גדי/סאג צריכים להחליט מה הם מוכנים לוותר כדי להתקדם.

קשת וגדי התאמה מינית…

מזל גדי עשוי למצוא את בני מזל קשת נכונות לקיים יחסי מין בכל מקום ובכל זמן, די גס, ולגבי תמונות הסקסטינג והעירום - ובכן, אין סיכוי שהם יסתכנו בכך שאנשים אחרים יתקלו בהם.

  חוויה חושנית

סאג אוהב התחשבות של מזל גדי - נרות, מוזיקה וארומתרפיה חושנית, אבל לא מצליח להיכנס לאווירה אם סקס נקבע ביומן ומתוזמן. מטפל טוב עשוי להיות שימושי כדי להפגיש בין שני אלה בגשמיות - הם באמת צריכים למקד את רצונותיו של זה ולתרגל רגישות.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[בלוק adinserter='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

קשת וגדי התאמה לנישואין…

אחרי שנים שלוקחים ברומן של דלת מסתובבת גדי חושב לעתים קרובות שזה או פרידה או זמן נישואים - כי שום דבר לא הולך מהר בכל מקרה. אם סאג יגיד שכן - אולי סוף סוף נמאס להם לקפוץ על מטוסים ולחקור נופים חדשים - זה יכול להימשך יום או אם הם עבדו קשה על פשרה - כמה שנים טובות. צפו לחתונה שעוצבה על ידי מזל גדי - זה מספיק בשביל שסאג תזכור להופיע - אלגנטית ומלאה במניעים ומטלטלים יחד עם מקהלת הזנב הסמרטוטי של סאגס של חברים ומכרים.

  כלה עם זר פרחים

סאג נמנע מהנושא של ילדים, אבל אם וכאשר הם יקרו יהיו כמה הפתעות נעימות. בתור ילד גדול בעצמו, הקשת אוהב שיש לו חבר למשחק והרפתקן עמית ומהווה הורה נפלא, אם כי מעט חסר אחריות. כן, מזל גדי יזרקו את ידיהם בייאוש כאשר חדרי הטרקלין יהפכו לספינת פיראטים ענקית, אבל השמחה של הילדים וסאגס מדבקת - צריך לב של אבן כדי לא להרגיש מוקסמים.

אמון ותקשורת:55ערכים משותפים:50קשר רגשי:55כימיה מינית:60תאימות נישואין:60הטובים:הם מכבדים עצמאות.קשת מלמדת את מזל גדי להיות קליל לב. גדי שטח קשת.הרע.6התעללות. ציון

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי טלה-טלה.

קרא עוד
כאשר המזלות נעשים עצובים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כאשר המזלות נעשים עצובים...

איך הסימנים מתמודדים עם עצב.

קרא עוד