תאימות בין קשת ודלי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל קשת ודלי אוהבים תאימות

השניים האלה מעריצים זה את זה ויש להם את הצחוק הכי טוב ואת ההרפתקאות הכי טובות. עם זאת, לפעמים הערצה לא שווה התאהבות והם נאבקים לייצר את ה-X פקטור הזה שמוביל לרומנטיקה. זה מתסכל כי לִשְׁקוֹעַ / מזל דלי האם הם שווים אינטלקטואלים, מטיילים בעולם ולוחמי חופש - למה לא לכלול השתוללות בחדר השינה ומשחק מקדים סקסי?

חלקם מבלים חיים שלמים בניסיון להתאהב, חלק הופכים לזוג ואז חוזרים לידידות וחלק מחליטים שקשר ללא רחש חזק מספיק כדי להתיישב, לגדל ילדים ולנסות להציל את העולם בזמנם הפנוי. מדי פעם האטרקציה נכנסת כשהם הכי פחות מצפים לזה וזו התגלית המתוקה מכולם.[adinserter block='3'] [בלוק adinserter='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל קשת ודלי חברויות…

ידידות היא המקום שבו סאג/דלי זורח. האהבה שנמצאת אחד ליד השני - מזל דלי חולם על העתיד בעוד קשת דוחפת אליו משוכות - כולם אקדחים בוערים. החבר'ה האלה לוחצים ברגע שהם נפגשים והחברות יכולה להימשך כל החיים. הם הוגים חופשיים שמתעבים גבולות וחוסר צדק. צפו מהם לגייס גיוס לארגון אמנסטי אינטרנשיונל או לרופאים ללא גבולות עוד בבית הספר, ותתרו בנדיבות כשתתמודדו עם הפצרות האוונגליסטיות של מזל דלי והצעת המכירות יוצאת הדופן של קשת.

  חֲבֵרוּת

סאג הוא ליצן גלגל המזלות - הכל מצחיק אותם מהחלקה על עור בננה ועד לקומדיה כועסת אפלה. מזל דלי מאמין שחיים ללא הומור מבוזבזים ואוהב סגנונות חכמים/חכמים - סאטירה, אבסורדית ותצפיתנית. יחד החברים האלה מחפשים את הדבר הגדול הבא בקומדיה ומצטטים שורות מ'סיינפלד' ו'המשרד'. הם נכנסים ומחוץ לחיים זה של זה, תמיד בורחים לאיזו הרפתקה או מטרה חדשה. כשהם מתחברים מחדש הם ממשיכים היכן שהשיחה האחרונה הפסיקה ומתענגים על כל דקה של ביחד. החופש קודם אבל החברות שלהם היא שנייה קרובה מאוד.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

זה מפתיע כמה פעמים זה קורה בבליינד דייט. החברים של סאג/דלי תמיד מנסים להפגיש ביניהם - 'אני מכיר את הבחור/הבחורה הנהדרים האלה - אני חושב שבאמת תסתדרו', זה פזמון נפוץ וכן, הם פגעו בזה. מזל דלי מוצא את מזל קשת מבדר להפליא ומופתע מהמהירות שבה הם נפתחים בעוד שאג אוהב את הזריזות של המוח של מזל דלי.

  משיכה עמוקה

הם יכולים לדבר ולצחוק עד שהשמש תזרח סימן אש , סאג, שורף את החדר עם רמיזות מיניות. שלט אוויר , מזל דלי מרחף מנושא לנושא כמו רוח חמה של קיץ ומדבר בעצבנות במהירות מסחררת. כשמתחברים אש ואוויר ככה הם מתדלקים זה את זה - רוח משתוללת ואש שיח שיצאה משליטה.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

מזל קשת ודלי ב יחסים…

הם כנראה לא יקראו לזה 'מערכת יחסים' - סאג/דלי הם ביישנים במחויבות, אבל הם יחיו יחד, ישנו יחד ויסעו הרבה ביחד. לשניהם יש 100 דברים בדרכים והם לא כל כך טובים בהשלמה - צפו לשיפוצים חצי גמורים, רומנים ותארים באוניברסיטה.

  זוּג

הם מתקשים לסנכרן כימיה ומבלים פרקי זמן ארוכים הרחק אחד מהשני מבלי להשתוקק לקרבה פיזית, מה שהופך את מערכת היחסים לבלבלת עבור אאוטסיידרים רגילים. עם זאת, מזל קשת תמיד, בסופו של דבר, מתגעגע לשותף המוחין שלהם וממהר להיות לצדו של מזל דלי - מחווה מוערכת מאוד, שכן נושא המים אוהב ספונטניות.

סאג/דלי הם זוג נהדר בזמנים קשים - שניהם מתגלגלים עם האגרופים ויש להם יכולת לחבק וללמוד מכישלון. שקיעה מרגיעה את המוח של מזל דלי, כאשר הוא מוטרד מאירועי עולם, בהומור ובעדינות, ודלי מלמד את סאג את אמנות השקט וההרפיה. כשהם נלחמים בשקשוקות ויללות בזמן שהמנע מעימותים, מזל דלי, נסגר - זה עלול להוביל לתסכול וטינה אם החששות לא יושמעו בצורה מכבדת ופתוחה.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

סאג הוא אשת חברה - הם מדברים עם כל אחד וכולם, וכמו Pied Piper מובילים מסה משגשגת של עוקבים לדבר הגדול הבא. מזל דלי יכול להיות חברתי אבל צריך גם הרבה זמן לבד כדי להרהר ולחלום יום. כאשר הם נדחפים כל הזמן לאינטראקציה, הם הופכים צפופים נפשית ויפלו את המסיבה הקדחתנית הבאה. אסור לסאג לדחוף אותם להתרועע וצריך להבין שלהיות שקט לא אומר שהם עשו משהו לא בסדר.

  בעיות בזוגיות

מזל דלי הוא א שלט קבוע ולא טובים בהתפשרות - במיוחד ערכי הליבה שלהם. לעתים קרובות הם גם נראים קצת מטיפים - בעוד שסאג הוא א סימן ניתן לשינוי - גמישים, מסתגלים ומעריכים מחדש את האמונות שלהם. מזל דלי צריך לקחת חופש מהספר של הקשתים, לרדת מקופסת הסבון שלהם ולכבד את דעותיהם של אנשים אחרים - במיוחד של קשת.

[adinserter block='7 אינץ']

[adinserter block='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כאשר קשת ודלי להתאהב…

ההתאהבות בפועל יכולה לקחת הרבה זמן - רק בגלל שהכימיה הפיזית קשה להשגה. לעתים קרובות הם יוצאים במשך שנים, מחכים לקופידון שיטיל את חיציו לכיוונם. במהלך תקופה זו, יש להם הרבה דייטים מהנים עתירי אנרגיה - שניהם כמו גיבורי על, גאדג'טים ופסטיבלי קומדיה. קשת היא נלהבת ומתמשכת אבל חלק מההתנהגות הזו נובעת מלהיות מאוהב ברעיון להיות מאוהב.

  לבבות אהבה

מזל דלי מסתכל על זה קצת כמו משוואה - אם 1 + 1 = 2 אז מבחינה לוגית Sag + דלי אמורים להיות שווה לאהבה. לפעמים הם מסכימים להמשיך לראות אנשים אחרים רק כדי למלא את פיסת הכימיה החסרה. כאשר אהבה אכן מכה - בסופו של דבר - זה בדרך כלל אחרי פרידה ארוכה או כשסימן אחד נהיה רציני לגבי מישהו אחר. גילוי הניצוץ של אהבות הוא נפלא ומושלם - כל עוד שניהם מרגישים אותו הדבר.

מזל קשת ודלי התאמה מינית…

על הנייר זה נראה כמו התאמה מושלמת של תענוג רוחש וחושני - שני אנשים מוזרים מטורפים שסקרנים ורוצים כמעט כל דבר, אבל מזל דלי צריך להיות מאוהב ב-100% כדי להרגיש משהו מינית - וזה מייצג אבן נגף ענקית. סאג יכול לקיים סקס מזדמן, סקס רומנטי וסקס עם עצמם כל 5 דקות ביום, אבל כדי להישאר במערכת יחסים צריכה להיות כימיה ואהבה.

  חוויה חושנית

לפעמים Sag/Aquarius מזייפים כמעט כל היבט בחיי המין שלהם ודברים מתפוגגים בהדרגה. לחילופין, הם מוצאים את הניצוץ והרומן עובר מאפס למיליון לוהט בשבריר שנייה.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל קשת ודלי התאמה לנישואין…

אם נישואים מתרחשים לעתים קרובות כאשר סאג/דלי הם מבוגרים וחכמים יותר. הם אולי מצאו או לא מצאו את ה-x-factor, אבל הם יודעים שאף אחד אחר לא הולך להיות מושלם ב-99%. סאג עושה את ההצעה - הם אוהבים מסיבה טובה וכל עוד שניהם לא לוקחים את זה יותר מדי ברצינות, לדברים יש סיכוי סביר להצליח. צפו לחתונה נדיבה בה האורחים מתבקשים לתרום ל-World vision, במקום לקנות מתנות. אם הם יכולים, Sag/Aquarius יערכו את האירוע במדינה או בעיר שהם עדיין ביקרו.

  זוג נשוי בעלים

חיי נישואים אינם שגרתיים - הם עשויים לצאת לחופשה קבועה ולטייל יחד בעולם או לבלות זמן ניכר בנפרד - לדוגמה, מזל דלי מבלה 6 חודשים בשנה באנטארקטיקה בלימוד שינויי אקלים בעוד שסאג חי עם הבושמנים הקלהאריים, סופג את התרבות שלהם. מפגשים מדהימים - לשאג/דלי יש כל כך הרבה על מה לדבר והחיבור מיידי.

ילדים עלולים לקרות, אבל גם זה לא מבולבל - במיוחד מזל דלי שכיצור בודד מתקשה לחיות עם אף אחד, כולל צאצאים. אם הם אכן מתרחשים, סאג עושה את רוב הטיפוח ומצטיין כהורה שובב עם הסיפורים הטובים ביותר. מזל דלי מספק לילדים הבנה של צדק חברתי וצורך להגן על החלשים והפגיעים. זה משק בית מעניין ואקלקטי שבו רעיונות והסברה זוכים להערכה רבה.

אמון ותקשורת:75ערכים משותפים:70קשר רגשי:60כימיה מינית:60תאימות נישואין:60הטוב:אמון במוח x 2.הם מצחיקים זה את זה.הם מבינים זה את הצורך בחופש.הרע:הניצוץ הרומנטי יכול להיות חמקמק. פסיבי אגרסיבי. קשת יכול להיות חסר טאקט.65ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

תחושות תכופות של כל סימן.

קרא עוד
למה המזלות רוצים להתפרק...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


למה המזלות רוצים להתפרק...

למה הסימנים רוצים לסיים את זה.

קרא עוד