תאימות בין קשת ודגים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  קשת ודגים אוהבים תאימות

זה רומן סוער ונפיץ. כמו הטיטאניק, הם צפויים לפגוע בקרחון, אבל בניגוד לטיטאניק, זה הולך להיות יותר מאחד. לדגים יש רקורד של חבלה במערכות יחסים עם התנהגות שנע בין אימה דמוית סטוקרים ועד שינה דרך הלהקה. למזל קשת יש לשון חומצית וכפות רגליים מגרדות - הם ייצאו נלחמים כשיקבלו פינה ויברצו בשביל זה.

אולם, ה אישיות מזל דגים הוא מאסטר במניפולציות רגשיות ומצייר ללא הרף את קַשָׁת חזרה עם הבטחות להתנהג. הם משגעים אחד את השני אבל הם גם מטורפים זה לזה - בסופו של יום שניהם משגשגים מדרמה וריגוש. מדהים כמה פעמים שלטי התזות מוכנים לחזור למערכת היחסים.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח קשת ודגים חברויות…

כחברים הם שילוב מוצק - נמשך לעובדה שכל אחד מהם במסע פילוסופי למציאת משמעות. מזל דגים הוא לעתים קרובות רוחני עמוק וסאג אוהב את הרוגע והמיקוד שזה מביא לאורח החיים הכאוטי שלהם - צפו שסאג יאמץ תנוחות יוגה או ילך לכנסייה עם מזל דגים - הם לא בהכרח יאמינו אבל הם ימצאו את התרגול טיפולי.

  חברים יצירתיים

ביחד שאג/דגים הם כוח יצירתי. סאג נותן את הניצוץ הנוסף לרעיונות של מזל דגים - תחשוב על ריף קטלני לשיר אהבה חלומי או משפט קץ דינמי למוצר חדש ונוצץ. דגים פורחים עם האמונה שיש לסאג ביכולות שלהם וגובר בביטחון עצמי 'זה בסדר לחלום בגדול!' אומר שהקשת והדגים קונים את המנטרה הפשוטה הזו.

אלה חברים מטופשים עם הרבה הקנטות וטיפשות קלילה. הם אלה על רחבת הריקודים שפורצים תנועות נגררות או לובשים מגשרים מכוערים לחג המולד ביולי. סאג יודע להוציא את מזל דגים מפאנק ודגים מזין את יכולת הסאגס לחמלה. באזור החברות הם מאוד מאוד טובים ביחד.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

שניהם אוהבים פסטיבל פלרטט טוב והם לא לוקחים זה את זה ברצינות כל כך בהתחלה. אבל, האטרקציה מתבהרת מהירה - אף אחת מהן לא נותקת לחכות להתחמם וכבדה בדייט השני או השלישי. חברים יודעים בדיוק לאן הולכים כל ההשתוללות וניפוח העין - ישר לחדר השינה - אם הם מגיעים הביתה.

  אטרקציה של מזל קשת ודגים

העניין הוא שברגע ששאג/דגים מתחילים לפלרטט אחד עם השני הם פשוט לא יכולים להפסיק ולמצוא דרכים להיות אחד בנוכחות של השני כדי שהמשיכה-ריקוד יוכל להמשיך. הם ילכו הביתה יחד פעמים רבות ועם אנשים אחרים לפני שהם מדברים על מחויבות.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

קשת ודגים ב יחסים…

שניהם מזלות הניתנים לשינוי מה שאומר שהם מאמצים שינוי וספונטניות. כזוג הם יסעו יחד למקומות רחוקים ויעקבו אחרי כל מה שחדש ומתפתח בעולם האמנויות והבידור. הם גם יאמצו אופנות כושר - צפו לפליאו בשבוע אחד ולתזונה ישראלית בשבוע הבא. הם נהנים מפעילות גופנית - מזל דגים אוהב אנדורפינים שמחים וסאג אוהב להיפטר מכל האנרגיה המבוקבת - אתה תתפוס אותם בחדר הכושר ותרשם לשיעורי טרפז.

  זוגיות מאושרת

כשהם טובים הם ממש טובים - כשהם רעים הכל הולך לזבל. בדיוק כאשר מערכת היחסים מזמזמת יפה, שאג או דגים משתעממים ויוצרים כאוס - לעתים קרובות על ידי מפלרטטים עם אנשים אחרים או ביטול פתאומי של מערכת היחסים. יהיו האשמות, אריזת תיקים - מזל דגים בדרך כלל מאיים לזרוק את עצמם מגשר.

חברים מתקשרים זה לזה ומזהירים, 'זה קורה שוב - צא מהעיר!' – נשמעים קולות של התנפצות צלחות ודלתות טריקות, במרחק מספר רחובות משם. סאג מסתתר, מזל דגים צד אותם ולמרות נשבע שהקשר מת לנצח סאג מתרצה ונותן לו הזדמנות אחרונה - שוב!

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

קשת הוא א סימן אלמנט אש – עצמאי, הרפתקני ולא מפחד לעשות טעויות. מזל דגים הוא א סימן אלמנט מים – אוהב, אינטנסיבי ונוטה למלנכוליה. כזוג הם צריכים להגיע לאיזון המאפשר לסאג לצאת לטייל, מדי פעם, ומאפשר לדגים להיות רגשניים ודמעים על בסיס קבוע. במקום להתפרץ ולהתסכל אחד מהתנהגותו של זה, עליהם לאמץ גישה תומכת וחסרת דאגות יותר.

  לב שבור

מזל דגים מנתח הכל יתר על המידה, בעוד שסאג שונא לדבר, עד בחילה, על רגשות ונעשה עוקצני מילולי אם נדחף - במקרים מסוימים יותר פעולה ופחות דיבור היא אפשרות טובה ובונה יותר. הם צריכים להחזיק ולהרגיע אחד את השני, ולסתום את הפה שלהם לפני שיאמרו מילים שאי אפשר לקחת בחזרה.

[adinserter block='7 אינץ']

[adinserter block='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר קשת ודגים להתאהב…

'להתאהב' עבור Sag/Pisces עוסק בגילוי אחד את השני. הזוג הזה עובד לאחור מהפגישה ואז נחיתה במיטה שתי שניות מאוחר יותר, לשיתוף תשוקות, תחומי עניין וכנראה - שמות משפחה. זה כולל היכרויות מחוץ לבודואר - הם מתחילים בבילוי ומעורבים בפעילויות משותפות כמו ריצה ומשקאות אחרי העבודה.

  בלון אהבה אדום

ככל שהקשר גובר, כך גם הרומנטיקה גדלה והם עוברים מפעילויות מזדמנות עם קבוצות חברים לחופשות טרופיות וטיולים בהרים אחד על אחד. דגים מבשלים אוכל מטפח ובריא בעוד סאג מציגה את הדגים, טעימות היין והמרכיבים האקזוטיים. בהדרגה הם מפסיקים לצאת עם אנשים אחרים ומושגים של בלעדיות מתחילים לצוץ אבל מזל דגים מפחד להיפגע וסאג לאבד שליטה. זה מאבק שרואה אותם נושבים חם וקר במשך זמן מה.

קשת ודגים התאמה מינית…

נדרשת התאמה מסוימת. סקס נמצא בעדיפות גבוהה עבור שני הסימנים, אבל מזל דגים נהיה מאוד אינטנסיבי וכנראה צריך להירגע כך שצחוק וכיף יהיו חלק מהרפרטואר שלהם. הדג גם 'נותן' מדי והקשת יותר מדי 'לוקח'.

  התאמה מינית

אם סאג ממשיך לתת לדגים לעשות את כל הנעים ולא שם לב למה שמדליק אותם התוצאה היא שותף מאוד מתוסכל וממורמר. אם סאג יותר נדיב ודגים פחות רציניים דברים טובים באמת קורים בחדר השינה ובמקומות אחרים.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

קשת ודגים התאמה לנישואין…

לפעמים הם בוחרים לא להתחתן - מודאגים מכך שלמערכת היחסים שלהם יש רקורד של סלעית ושריפה. כשהם עושים את הצעד, זה בדרך כלל ספונטני או אחרי אירוסין קצר מאוד - זה עשוי להיראות כדרך להפוך את מערכת היחסים ליציבה יותר.

החתונה היא קטנטונת - מזל דגים שונאת הרבה סחרחורת וסאג רק רוצה לרקוד - צפו לטקס בפארק ואחריו קצת בוגי רציני באולם קבלת הפנים המקומי. הדבר היחיד שהם מבזבזים עליו הוא ירח דבש - שניהם כמו איסוף זיכרונות ולא דברים - זה בדרך כלל מיקום מחוץ למסלול בארץ רחוקה.

  חתונה בשחור לבן

דגים מבחינה קריירה מחפשת ביטחון בעוד קשת מעופף מעבודה לעבודה, משתעמם בקלות - זה עשוי להיות סלע מחלוקת וכשאתה מוסיף את זה ל-101 הדברים האחרים שסאג/דגים נלחמים עליהם, בתי המשפט לגירושין תמיד בפתח. תאמינו או לא לזוג הזה יש גם מוניטין של נישואים מחדש לא פעם אלא לפעמים פעמיים.

ילדים הם לעתים קרובות מקריים, וזה מסתדר היטב עבור אלה שאינם מתכננים רב שנתיים. לסאג אולי יש רגע של 'אוי אלוהים עכשיו החיים שלי באמת נגמרו!' ואם מזל דגים הוא נקבה הם צריכים להיזהר משינויים הורמונליים המשפיעים על בריאות הנפש. הדבר הטוב הוא שאג/דגים הם הורים מחבבים שמתבגרים בצורה משמעותית כשהם צריכים להתמקד במישהו אחר.

אמון ותקשורת:60ערכים משותפים:55קשר רגשי:65כימיה מינית:65תאימות נישואין:65הטוב:הם אוהבים את האינטנסיביות.קשת מספקת לדגים אמונה עצמית.הדגים מברך את מזל קשת בחמלה טובה לבריאות הנפש.לרעים:ללא דגים: דרמה.קשת משתוקקת ליותר מדי חופש.62ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות אריה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות אריה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על מערכות יחסים אריה-בתולה.

קרא עוד
תאימות מזל תאומים וקשת: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות מזל תאומים וקשת: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל תאומים-קשת.

קרא עוד