תאימות בין דגים ודגים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל דגים ודגים אוהבים תאימות

הזמנים הטובים הם מבריקים, מסנוורים וכדור הארץ רועד - הם כותבים סימפוניות יחד, מגלים את משמעות החיים ונעלמים מפני כדור הארץ בבלגן אהוב מטורף. לדגים/דגים באמת, באמת יש רק עיניים אחד לשני, והם מתרגשים עד דמעות מדי יום מהשמחה של מציאת נפש תאומה אמיתית.

אבל - יש גם זמנים רעים! כשבריאות נפשית טובה ואיפוק יוצאים מהחלון אישיות של מזל דגים ליפול קורבן לבחירות לא נבונות ולהרגלים גרועים - הם עלולים להיכנס להסכם 'רומיאו ויוליה' או סיוט של תלות משולבת ולהתמוסס להרס מסכן חיים. מערכת היחסים הזו היא חבל דק מסוכן שדורש הרבה התמקדות בריפוי ובריאות.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח דגים ודגים חברויות…

מזל דגים ודגים הם חברים טובים והם פשוט מעריצים להיות מעורבים אחד בדרמה של השני. הם יוצרים הרים מגבעות חפרפרות ומתלבטים במשך שעות אם איזה זר נתן להם מבט מוות בכוונה או לא.

  חברים דגים

הם גם מאמינים בתוקף שכולם צריכים להיות מאוהבים וכל הזמן משדכים את החברים שלהם עם שפע של אנשים לא מתאימים. הם עצמם לעתים רחוקות מאוד מחוץ למערכת יחסים ושניהם מסתפקים במציאות שחברות מגיעה שנייה רחוקה לרומנטיקה.

מזל דגים/דגים הם נשמות יצירתיות שעשויות לכתוב מוזיקה או לעצב דברים יפים ביחד. בהיותם כל כך רגישים הבריאות הפיזית והנפשית שלהם מתדרדרת במהירות - כחברים הם גוררים זה את זה לריצות, יוגה ומדיטציה. בדרך כלל זו ידידות ארוכת טווח עם רצף טיפוח חזק והבנה מלאת נשמה של הפחדים שאורבים את הנפש המשולבת שלהם.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

כמו דבורים לדבש זו משיכה ראשונית, אינסטינקטיבית. דגים הם חיות חושניות ומפלרטטים נהדרים. יש המון מגע וניפוח ריסים מהרגע שהם נפגשים. העולם החיצוני פשוט נמס. תוך דקות הם לוקחים את בועת האטרקציה היישר למקום פרטי והכל 'וואם, באם, תודה גברתי - עכשיו יש לך שם פרטי?'.

  פלירטוט גדול

רוב הזמן מזל דגים כבר במערכת יחסים או שלושה אז הם ישמרו את המשיכה בסוד תוך שהם הופכים אהבות נוכחיות לאקסים - דגים חסרי תקווה באיפוק - ברור לכולם מה בעצם קורה.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

הדגים והדגים בפנים יחסים…

כאשר שניים שלטי מים להיפגש דברים חייבים להיות אינטנסיביים - הם שוחים עם ונגד זרמים רגשיים חזקים, מה שאומר ששום דבר לא מתנהל בצורה חלקה. צפו להרבה ריבים, פרידות ואיפורים. לפעמים הם מגיעים למסיבה עם ענן שחור גדול מעל הראש - זה בהחלט הורג מצב רוח כשהענן הרועם הזה נכנס לחדר.

  זוג דגים

הם נכנסים במהירות - מזל דגים שונאים להיות לבד - ומהר מאוד מגלים ששניהם שכחנים ולא מאורגנים. סביר להניח שניקיון ושירותי בית כלליים יועברו לאנשי המקצוע במיקור חוץ. כאשר מערכת היחסים מזמזמת לאורך, הם מתפוצצים דרך כוורת של פעילות. טיפוס צוקים, מדיטציה, בחירת חיות מחמד, בדיקות שיניים ובראנץ' גורמה מותאמים כולם לבוקר בודד בקלות.

כזוג יצירתי הם גם מעלים רעיונות פנטסטיים למסיבה - צפו ללילות תעלומות רצח ולערבי פונדו עם יודלינג שוויצרי. יש עומס יתר של מחשבי כף יד שחלק מהחברים מוצאים את זה מפריע, אבל אין לומר לשני אלה לשמור על מרחק מכבד.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

מערבולת היא לרוב הדבק במערכת היחסים הזו - אם הכל חלק וקל מדי, מזל דגים משתעמם ומתחיל לחפש במקום אחר. שניהם סימנים משתנים , כלומר הם אוהבים ספונטניות ומשנים דעות תריסר פעמים בדקה. לעתים קרובות זה גורם לכך ששום דבר לא מושג בפועל, מה שמוביל להתמוטטות והאשמות. הם צריכים להכין רשימות מטלות ולהיצמד אליהן כדי להתקדם בכל מערכת יחסים.

  בעיות בזוגיות

נטייה של מזל דגים/דגים להפוך לתלות משולבת גורמת לבחירות לקויות באורח החיים - אכילת יתר, הימורים על חומרים אסורים וכתות מטורפות הם כולם מלכודות פוטנציאליות. בילוי זמן הרחק אחד מהשני וניצול חברים כנים כלוחות תהודה נדרשים כדי לשמור על מערכת היחסים בריאה וחכמה.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר דגים ודגים להתאהב…

זה זמן דרמטי לדגים - הם מנסים לשמור על מרחק אבל זה נמשך רק 5-10 דקות. דגים באופן טבעי ערמומי ומפחד ממה שאנשים אחרים חושבים. במקרים רבים חברים ובני משפחה לא ירגישו שזו התאמה טובה - הם רוצים מישהו יציב יותר עבור אהובם הדגים, מה שמביא להרבה שקרים ותירוצים חצי אפויים. 'אני פשוט נושק לסופרמרקט לאוכל של חתולים' מתורגם בדרך כלל למפגש סקסי עם עמיתיהם הדגים.

  לבבות אהבה

הם יוצאים - כמו ביציאה לציבור - מאוחר יותר - כשאנשים מתרגלים לעובדה שכנראה מדובר בזוגיות. בשלבים המוקדמים יש הרבה סעודות ביתיות ודיונים פילוסופיים שנמשכים כל הלילה. 'להתאהב' נותן השראה לדגים - צפו לעומס יתר של יצירתיות - הם כותבים שירים ושירים זה לזה וכוריאוגרפים תנועות ריקוד סקסיות חדשות אך ורק לחדר השינה. הם גם בדרך כלל חולים - גרון, סינוסים וכליות צפויים למרוד בלחץ של התאהבות.

דגים ודגים התאמה מינית…

זה אינטנסיבי וכדור הארץ מתנפץ! מזל דגים מחפש חיבור רוחני - רגע שבו ההנאה מעבירה אותם לתחום שמימי, וזה בהחלט נמצא על הקלפים עם דג עמית. שיתוף התענוגות של הגוף אחד של השני נותן להם אמון וביטחון - צפו לימים שבהם הם מתקשרים חולים אבל באמת יש להם יום חופש 'אורגזמי'.

  דגים-דגים התאמה מינית

לעתים קרובות הם שובבים, מוזיקליים וניחוחות רומנטיים כמו יסמין ואלגום. ברצינות טנטרית, תמיד יש עותק עם אגודלים של הקמאסוטרה והרבה שמן עיסוי על השולחן ליד המיטה.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[בלוק adinserter='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

דגים ודגים התאמה לנישואין…

חתיכות/דגים עושים לעתים קרובות את הטעות של כניסה לנישואין כאפקט פלסטר או באקט של התרסה. 'בוא נראה אם ​​חתונה יכולה להחזיק אותנו ביחד הפעם!' או 'כולם אומרים שאסור לנו אז בוא נלך נגד הכל' הן תגובות נפוצות. התקופה הבריא והמבטיחה ביותר עבור דגים לשקול נישואים היא לאחר תקופה ממושכת של אושר כאשר נחווה מראית עין של רוגע.

הם ייהנו מהיצירתיות של להרכיב אירוע מדהים ויוכלו להאמין בעתיד מזהיר ובעיקר שמח. הכל קשור למבנה הנפש של דגים ולמנה טובה של בגרות. צפו לחתונה מלאה במוזיקה, מאוד בוהו ולעתים קרובות נערכת באשראם על ראש צוק גרר.

  מזל דגים-נישואי דגים

ילדים קורים באופן אקראי ובלתי צפוי. דגים יפחדו בלי חרא - זה אף פעם לא הזמן המתאים שכן כל כך הרבה דברים אחרים מתרחשים תמיד. איכשהו, הם בדרך כלל מתבלבלים, קוראים ספר הורות אחר ספר הורות ואז ממציאים כללים חלופיים משלהם כדי להנחות את משק הבית.

בהחלט יכולה להיות מיטה אחת גדולה שבה כולם ישנים, מעט מאוד שגרה ויצירות אמנות של ילדים צבועות ישר על הקירות. משפחת מזל דגים אף פעם לא מוקדם לשום דבר ותמיד כאוטית - לפעמים הם אפילו שוכחים ילד - אנחנו חושדים ש'בית לבד' התבסס על הורים דגים.

אמון ותקשורת:65ערכים משותפים:75קשר רגשי:70כימיה מינית:70תאימות נישואין:65הטוב:ברוחניות באותו מישור.חברי נפש יצירתיים.חברים למשחק חושניים.הרע:תלות משותפת מתאפשרת שלטונית.להילחם 9ליבה.

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות אריה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות אריה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על מערכות יחסים אריה-בתולה.

קרא עוד
תאימות מזל תאומים וקשת: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות מזל תאומים וקשת: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל תאומים-קשת.

קרא עוד