תאימות בתולה ומאזניים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל בתולה ומאזניים אוהבים תאימות

פאונד' יכולה להיות זו שתפצח את הפורניר הבלתי חדיר של בתולה ותגרום להן לצחקק כמו בנות בית ספר ולדלג בין חינניות דמיוניות - אבל זה לא יהיה קל. גרעין קשה פרפקציוניסטים בתולה נראה שהם מרחפים גבוה מעל כולנו עם הסטנדרטים הבלתי אפשריים שלהם - לפעמים משתמשים ב'מפחיד' כדי לתאר אותם.

מאזניים הוא כמו גור לברדור מוזהב, מלא באהבה בלתי נגמרת ונחוש ללקק את הפנים שלך - לא משנה כמה אתה נראה מתוח. כשהם מוצאים את החריץ הזה בשריון בתולה מאזניים פועל ללא לאות כדי להמיס את הלב והנשמה ולבנות חיבור לכל החיים.[adinserter block='3'] [בלוק adinserter='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל בתולה ומאזניים חברויות…

ידידות ידועה כבעייתית - מאזניים מוכנים לעשות את המייל הנוסף כאשר רומנטיקה מעורבת, אבל בשביל משהו פחות אינטנסיבי? - זה באמת כמו לנסות להכניס יתד מרובע לחור עגול. מאזניים ממלאים את גלי האוויר בחיוביות וספונטניות - שיש לו חבר שנמצא בסיכון שלילי ועבד לפרטים די מוציא להם את הרוח מהמפרשים. מזל בתולה הוא כדור הארץ ורוצה שהכל יהיה מאובטח לצמיתות ומטופל. שינויים בדקות האחרונות בתוכניות או חוסר הכנה מפלרטט סימן אוויר גורם להתמוטטות.

  חברים לעסקים

אחת הדרכים שבהן ניתן לשמור על ידידות, על בסיס מזדמן, היא באמצעות מערכת יחסים מקצועית. בתולה רבים מטפלים במאזניים כרופא, אחות, כירופרקט, פיזיותרפיסט וכו'. מאזניים נוטים לסבול ממספר בעיות בריאותיות עקב מערכת עצבים לא יציבה וטיפול לקוי בגב - כאשר סימן כוכב מרפא יוצר הרמוניה גופנית - מאזניים כל כך אסיר תודה ש מתנות והפצרות לארוחת ערב נוצרות - ייתכן שנוצרת ידידות מביכה שבה 90% מהשיחה היא סביב בריאות ורווחה.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

מאזניים מצחיקה את מזל בתולה ומתגרה בהם בעדינות על דברים שהם בדרך כלל קדושים. 'אני אוהב את הדרך שבה אתה מצחצח את החלק הפנימי של שואב האבק שלך... זה כל כך, כל כך, כל כך חסר טעם אבל מטורף להפליא!'. מאזניים יוצאים משם עם מה שאף אחד אחר לא יכול ואיכשהו מצליח לחתוך את הרצינות של מזל בתולה.

  מזל בתולה פלרטטנית ומאזניים

בתולה גם מאפשרת למאזניים לפלוש למרחב האישי שלהם ולהיות מישוש. שניהם יצורים מאוד יצירתיים - יתקיים דיון על אמנות - פונקציונליות מול צורה - והערכה גוברת לחפצים יפים - במיוחד זה לזה.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

בתולה והמאזניים בפנים יחסים…

מאזניים מחפשת הרמוניה ואיזון ונוטה לוותר במאבקי כוח למען השלום. על פני השטח זה עשוי להיראות כאילו בתולה שולטת לחלוטין במערכת היחסים והמאזניים הפכו למיני-מי עם פה קשוח - כן הם ינסו בגבורה קידוד צבע, אופנה שמרנית וללכת לישון עד השעה 22:00 אבל אם לא יתנו להם חופש יצירתי ואישי. פוגע בקביעות במעריץ ומאזניים טס צפונה למסיבת ריקודים אפית. צפו לריצות ניסיון רבות בהיותם זוג ודוגמנים שונים - חיים בנפרד, חיים ביחד, היכרויות עם אנשים אחרים ובלעדיות. לוקח זמן לא מבוטל עד שהדברים יהיו אחידים.

  זוג נודד

מזל בתולה/מאזניים נקשרים סביב בריאות כך שיהיו דיאטות נטולות גלוטן ופליאו ומפגשים חוזרים כאשר אחד שומע שהשני מרגיש רע. יש צורך אינסטינקטיבי לטפח ולהגן כך שגם כאשר הם מנוכרים, אף אחד מהם לא יסבול עבודה רעה אחד על השני. הם גם שומרים סודות - מאזניים כעניין של אמון בעוד בתולה כשונאת רכילות - הקשר הזה הוא שגורם לבתולה/מאזניים להיצמד זה לזה לחיים יקרים לפעמים.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

הלשון הביקורתית של בתולה יכולה לחתוך ולחתוך לקוביות את המאזניים הגמישות ביותר שאוהבת כנות אבל גם משגשגת משבחים. רכישת הכישרון הזה מאתגרת עבור מזל בתולה - הם יכולים לתת אותו אבל לא לקחת אותו וחייבים לזכור שהצלחה והישג עשויים להיראות אחרת ליקיריהם. מזל בתולה הם גם גאים מאוד ו - בתור פרפקציוניסטים - מתקשים להודות בטעות בשיפוט או - אימת אימה - לומר סליחה. יש צורך בגלולת ענווה או שתיים כדי למנוע ממאזניים להפסיק לנצח.

  בעיות בזוגיות

מאזניים צריכים לשפר את מיומנויות המיקוד וניהול הזמן שלהם. איחור מתמיד והתבוננות בטבור בלתי נגמרת נתפסים כסימנים של חוסר כבוד על ידי מזל בתולה. זרקו פנימה נטייה לבלגן והיחסים צפויים להתפרץ בקצב מהיר.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר מזל בתולה ומאזניים להתאהב…

הם עושים הכל כדי להרשים - בתולה עם תאריכים מתוכננים ללא רבב - לימוזינות, מתנות תכשיטים או ספרים ושולחנות מהדורה ראשונה שהוזמנו בשלוש מסעדות כוכבי מישלן. מאזניים מחזירה טובה עם ציורים, שירים ועוגות תוצרת בית שאינן משובצות כמו שצריך באמצע. יש הרבה תסכול מכך שאף אחד מהם לא 'מקבל' את גודל המאמצים של זה - מזל בתולה בפרט חייב ללמוד לתת מבלי לצפות לתמורה.

  מזל דלי/אריה מאוהב

הבלבול שולט עם מזל בתולה הופך להיות די מצב רוח וחרד כאשר מאזניים שוכחים להחזיר שיחות או מגיע לחתונה לבוש במכנסיים. מאזניים לעומת זאת נהיה עצוב ודומע בניסיון למדוד ונופל בסטנדרטים בלתי אפשריים. צפו ש'התאהבות' יוציא אחד מהשני את הטוב והרע ביותר. דקה אחת מערכת היחסים נמצאת ברקיע השביעי ובשנייה היא נטועה היטב בגיהנום.

מזל בתולה ומאזניים התאמה מינית…

'אבל הסקס היה כל כך טוב!' הוא בכי נפוץ לאחר פטירת מערכת היחסים בתולה/מאזניים. מאזניים הוא א סימן קרדינל , הם אוהבים ליזום אבל הם גם אמפתיים מספיק כדי לחוש מתי לקחת מישהו מחוץ לאזור הנוחות שלהם ומתי לשחק בו בטוח.

  תשוקה עמוקה

מזל בתולה הוא מִשְׁתַנֶה כלומר, הם מסוגלים לשנות ולקבל שינוי כאשר ניתנים להם הקשר ומשמעות - הפרטים האלה חלים על זמנים סקסיים. למזל בתולה יש תאום גס שמסתתר ממש מתחת לפני השטח אבל הם צריכים לסמוך וליצור קשר רגשי לפני שהם משחררים את החיה.

מאזניים הופך את מילוי בתולה לבטוח ויצירתי מבחינה מינית - חוקרים אחרים, צפו להתלבשות, צעצועים וסקס. הם אוהבים ומכבדים זה את גופו של זה ומגע או מראה סתמי בלבד יכולים לעורר תגובת שרשרת.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל בתולה ומאזניים התאמה לנישואין…

זה יכול לעבוד אם בתולה לא תצמיד כנפיים של מזל מאזניים ותנטר את תנועותיהם באמצעות מיקרו-שבבים ומזל'טים. מזל מאזניים הופך בדרך כלל לכל מה שחזק בתולה רוצה - כל עוד החופש והיצירתיות מובטחים. החתונה היא טור דה כוח - אלגנטית עם תשומת לב משוכללת לפרטים ובתולה היא עבדה לכל המוסכמות הנוכחיות, מכרטיסי 'שמור על התאריך' ועד בונבונייר, בעוד מאזניים בוחרת את רשימת התקליטנים והמוזיקה.

  התאמה לנישואין

כל שלט צריך למפות את התפקידים שהוקצו לו ולא לסטות... בתולה עושה בית טוב יותר ומאזניים טוב בניווט שינויים כמו מעבר דירה. ניתן להצמיח משותף דרך הצדדים היצירתיים שלהם, אז ודאו כי למאזניים יש חדר מוזיקה ולבתולה גלגל חרס. הערכה הדדית לכישרון של זה מחלצת שבחים ממזל בתולה והערצה ממאזניים.

ילדים מלמדים בתולה/מאזניים שיעורי חיים מצוינים. בתולה תפסיק לדאוג על כל חבורה ושריטה וללמוד לא לתזמן צאצאים יותר מדי. למאזניים יש הזדמנות לאמץ אחריות וצריך לתרגל להביא את הילדים לבית הספר בזמן ורק בימי חול. למשפחות בתולה/מאזניים יש שפע של הזדמנויות לאהבה, צחוק ויצירתיות.

אמון ותקשורת:60ערכים משותפים:55קשר רגשי:50כימיה מינית:55תאימות נישואין:55הטוב:יצירתי.מאזניים מלמדת בתולה איך לצחוק.בתולה מכניסה סדר למאזניים.הרע:המאזניים של מזל מאזניים מניע את הבלגן של מזל מאזניים בתולה. סגנון. הם פשוט יכולים להיות שונים מדי.55ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות אריה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות אריה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על מערכות יחסים אריה-בתולה.

קרא עוד
תאימות מזל תאומים וקשת: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות מזל תאומים וקשת: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל תאומים-קשת.

קרא עוד