תאימות בתולה וגדי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל בתולה וגדי אוהבים תאימות

מה שיש לנו כאן הוא הפוטנציאל לצוות חלומות - חרוצים, מונעים ופרפקציוניסטים תאומים מַזַל בְּתוּלָה / מַזַל גְדִי מעולם לא שמעתי את המילה 'לא יכול'. יחד הם יזיזו הרים, יקימו משפחות בעלות הישגים גבוהים וייצרו קריירות כוכבות. זהו גוף מרשים שלפעמים דורש רפלקציה - משהו ששניהם אינם טובים בו במיוחד.

אם הם אכן יצליחו לצעוד בעצמם ולהפסיק לדחוף לעבר עמדת המטרה הבאה, רגעים מתוקים של גאווה והנאה ירככו את הצורך לשאוף לרף גבוה יותר. מזל בתולה/גדי חייבים להבין ששלמות אינה תמיד בת קיימא כדי למנוע שחיקה והתפכחות.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל בתולה וגדי חברויות…

היריבות שלהם היא אגדית - בין אם זה קשור לספורט, עבודה או עסקים. לבתולה/גדי יש ידידות רצינית מאוד שלעתים קרובות נמשכת לנצח. גם לא מבזבזים זמן אז הם יארוזו כמה שיותר להישגים - חשבו על חצי מרתון ואחריו שיעור בישול ואחריו ניתוח שוק המניות.

  חברים תחרותיים

לעתים קרובות אנשים אחרים מוצאים את הסימנים האלה מפחידים ונמנעים מלקחת אותם למשימה, אבל זה אחד הדברים הגדולים בשילוב החברות הזה - הם כנים באכזריות ומכבדים את המשוב של זה. מזל בתולה דואג לבריאות המתכת של מזל גדי שמתדרדרת כאשר הוא עומס יתר על המידה וגדי עוצר את מזל בתולה לחשוב יותר מדי על הפרטים הקטנים ביותר.

להיות סימני אלמנט אדמה מזל בתולה/גדי הם גם חומריים באופן טבעי וכאן התחרותיות יכולה להפוך לאובססיבית. הם ישוו ילדים, בתים, קריירה ושותפים וידוע שהם נכנסים לצרות כלכליות רק כדי 'להתעלות' אחד על השני. ייתכן ששותפים יצטרכו להתערב ולהגיד, 'די זה מספיק' - במיוחד כשהם מתחילים להציע הצעות למטוסים פרטיים ותכשיטי הכתר.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

זה מסוג הזוגות שמתחברים דרך סוכנויות היכרויות ואפליקציות. עבורם, החלק ותעשה לייק או לשלם למישהו שיבדוק את התחום הוא יעיל ופרקטי ביותר. סביר להניח ששניהם יהיו אנשי קריירה עסוקים עם מזל בתולה שעובדים לעתים קרובות שעות ארוכות בשירותי בריאות ומזל גדי מתרפס בסולם הארגוני - מיקור חוץ של התאמות תאימות פשוט הגיוני.

  זוג חכם

המשיכה הראשונית ניכרת בקרבה הפיזית הקרובה שלהם - למזל גדי יש מרחב אישי רחב, ובתולה לא תסבול נשימה מסריחה או היגיינה לקויה. דייט שני או שלישי הוא גם בהחלט סימן למשיכה - מזל בתולה/גדי לא יתחיל משהו שלא הולך לשום מקום.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

בתולה וגדי בפנים יחסים…

הם מסוג הזוגים שנותנים לנו בני תמותה 'קנאה זוגית'. מבורכים בסגנון ללא דופי ותחושת מטרה הם מקבלים החלטות יחד ותומכים זה במטרות ובשאיפות של זה. לא תדעו אם יש מזג אוויר סוער כי אף אחד מהם לא ייראה יוצר מחזה ציבורי.

  זוג אופנתי

מגורים משותפים מתרחשים לאחר תקופת היכרויות ממושכת והתבוננות קשה בהוצאות המשותפות. חופשות נלקחות באתרי נופש בדירוג 5 כוכבים עם שפע של ספורט ופעילויות בחוץ. הבית שלהם מודרני ומעוטר במכשירי החשמל והריהוט העדכניים ביותר. מזל בתולה/גדי הם לא מסוג הזוגות שאתה בודק בפייסבוק לחיזוק האגו.

בעוד שהם צוברים חברים רבים, מזל בתולה/גדי נוטים גם להשיל אנשים שכבר אינם שימושיים או מוצלחים מספיק. בני משפחה ומכרים עשויים להרגיש מנוצלים ולעיתים נראים מוגזמים - זה הרגל שעלול לנשוך בתולה/גדי את התחת בזמנים קשים או כשהם צריכים חבר אמיתי. לפעמים שיעור בענווה לא היה שולל עם הזוג הזה.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

מזל גדי יכול להיות די קר והופך מתוסכל עם נוירוזות של בתולה. נסיגה מחמלה גורמת למזל בתולה להיות נצמדת ואינה מסוגלת לשתוק מה שגורם לגדי לסגת מאחורי חומה בלתי נראית. למרות שהם יצורים דומים, יש לכבד את ההבדלים - כן בתולה חרדה וכן מזל גדי ממושמע מדי - למדו לחיות איתו אנשים!

  מערכת יחסים רחוקה

שדה המוקשים הפוטנציאלי האחר נתקע בתלם. לפעמים שלט אחד מסתובב אחרי שנים רבות ומבין שזה לא החיים שהם רצו ופתאום כמה למשהו יותר הרפתקני ונועז. זה יכול לגרום לרומן או לברוח כדי להצטרף לקרקס. העצה הטובה ביותר היא לא לקחת שום דבר כמובן מאליו ולזרוק את המפתח המוזר לעבודות מערכת היחסים.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כאשר מזל בתולה וגדי להתאהב…

אם כל סימן מסמן את כל תיבות היחסים, 'להתאהב' היא דבר מובן מאליו. מזל בתולה/גדי הם יצורים רציונליים ומעשיים שאוהבים להרשים אז צפו לארון בגדים חדש, מהפך ועדכונים במדיה החברתית. יש להם טעם דומה בדברים המשובחים יותר - חשבו על מסעדות צרפתיות, אופרה וגלריות אמנות עבור מקומות בילוי. מזל גדי עשוי אפילו לקצץ מעט בשעות העבודה כדי לבלות יותר זמן עם אהבתם החדשה ובתולה מקבל כאב ראש ובטן במתח מוזר - שניהם סימנים של 'התאהבות'.

  מתאהב עמוקות

הם יבחנו זה את זה עם היכרות עם משפחה, מעסיקים וקשרים חשובים אחרים - זה מאוד משנה עד כמה בני הזוג מתנהלים במצבים חברתיים כאלה. מזל בתולה/גדי גם אוהבים לעשות דברים כמו שצריך, כך שהכרזה על ה'מאוהב' תהיה מתוכננת להפליא ולא הערה מנומסת במהלך פעילויות מיניות - חשבו על גונדולה בוונציה או ארוחת בוקר עם שמפניה בזמן שיט בכדור פורח.

מזל בתולה וגדי התאמה מינית…

מעניין שהיא בתולה שמשחררת את מזל גדי בחדר השינה - בתור א סימן ניתן לשינוי הם מסתגלים יותר ואוהבים להתבטא בחופשיות - במיוחד בין הסדינים.

  חוויה חושנית

מזל גדי מתקשה להשיג אינטימיות אמיתית בזמנים הטובים ביותר, אבל יש לו רמה גבוהה של אנרגיה מינית וזה המקום שבו בתולה צריכה להוסיף עדינות וחושניות לאנרגיה הזו. מזל גדי, בתור א סימן קרדינל בדרך כלל אוהב להוביל ולכוון אבל לא בחדר השינה - תן מזל בתולה לתת את הפקודות או שהמין פשוט יהפוך למטלה מתוכננת מדי.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל בתולה וגדי התאמה לנישואין…

כן, נישואים יהיו בעיפרון - וילדים - ותיק נכסים. כסימני אדמה הם שותלים מהיסוד ותמיד בסדר עוקב. החתונה צפויה להיות אירוע חברה ועשויה לקחת בתולה/גדי כמה שנים לחסוך - לפני כן יהיו כמה שנים חיסכון לטבעת האירוסין.

בהחלט תהיה באר משאלות, כי אף אחת מהן לא סומכת על הטעם של מישהו אחר כשמדובר בקניית מתנות. ירח הדבש חייב להיות אקזוטי והרמוני - כל עוד מזל גדי עוזב את העבודה בבית - בלי מיילים, בלי טקסטים, בלי מדיה חברתית!

  נישואי מזל גדי ובתולה

ילדים אהובים ומוערצים אך עשויים למרוד בציפיות הגבוהות של הוריהם. זה לא יוצא דופן שבתולה/גדי בסופו של דבר עם זוג ילדים היפיים שחיים באשרמים הודיים. במקרים רבים ילדים מלמדים בתולה/גדי שיעורים חשובים בנושא סובלנות וקבלה.

בית המשפחה, לפעמים, הוא יותר כמו אחוזה משפחתית - כולל בריכת שחייה ומגרשי טניס ובתולה עושה כל שביכולתה כדי להבטיח שהצאצאים יקבלו את החינוך הטוב ביותר. כאשר ואם מזל בתולה/גדי הופכים לסבא וסבתא, הם הופכים ליצורים הכי רכים, מפנקים ומפנקים אי פעם וילדיהם כמעט מתים מהלם.

אמון ותקשורת:70ערכים משותפים:75קשר רגשי:65כימיה מינית:60תאימות נישואין:75הטוב:רשימה מדהימה של הישגים.מכוונת משפחתית.הם תומכים זה בשאיפותיו של זה.הרע:הם יכולים להיות טובים באכילה לא. לא יכולים לקבל אחד את הפגמים של זה.69ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות אריה ודגים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות אריה ודגים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל אריה-דגים.

קרא עוד
תאימות מזל שור ומזל שור: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות מזל שור ומזל שור: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל שור-שור.

קרא עוד