תאימות בתולה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל בתולה ובתולה אוהבים תאימות

יש רופא בבית?!!! עם מזל בתולה ובתולה סביר להניח שיהיו שניים - גם אם אין להם רישיון לתרגל, הם ילכו באנציקלופדיות רפואיות בכל הקשור למחלות, טיפולים ואנטומיה. אישים בתולה הם גם מאוד מאורגנים והמונח קונטרול פריק? - טוב הם שמעו את זה יותר מפעם אחת.

ביחד היעילות שלהם והיכולת דמויית MacGyver ליצור יופי פונקציונלי מתוך גוש פחם מביאים לכל החיים של בעיטות שערים ופרודוקטיביות. עם זאת, אם המערכות שלהם ליצירת סדר מתנגשות זה עלול לגרום למלחמת העולם השלישית, שכן שניהם דורשים להיות אחראים![adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל בתולה ובתולה חברויות…

חברים מצוינים שמתחברים על ערכים דומים. שניהם שונאים פסולת והם יצורים חרוצים - תן להם הוראות מעורפלות לתכנון בניין ותהיה לך בלוק דירות בן עשרים קומות עד יום שישי. עם עין משפטית לפרטים ולא עצם לא ישרה בגופם, הסימנים האלה מושלמים ליציאה לעסקים יחד, לשבת בבית ולסמוך זה על זה בסחורה יקרה.

  ידידות הדוקה

חברות בתולה/בתולה נמשכת כל החיים - הם יכולים להיות שיפוטיים כלפי אחרים וחייבים לקחת שיעור או שניים בטאקט, אבל הלשון הביקורתית הזו מגיעה מפרפקציוניסטים עם סטנדרטים גבוהים להפליא. כמעסיקים זה יכול להיות אתגר לעבוד עבורם - ה-KPIS אינטנסיביים ושבחים הם מצרך נדיר.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

כמו חתולים וכלבים הם ירחרחו זה את זה - זה בגלל שהניקיון והריח חשובים. בתולה אוהבת לפלרטט אבל היא לא תתקרב למישהו שלא התקלח באותו בוקר או ניקה את הציפורניים שלו. אם אתה כן רואה את מזל בתולה צועד אל בתולה, תדע שהם עברו את המבחן הראשון.

  סימני משיכה ראשונים

המבחן השני הוא כשהם מאפשרים לחבר הנפש שלהם לגלגל המזלות לארגן משהו - חשבו להזמין מסעדה ואובר לבילוי לילי. התנהגות זו פירושה שיש איזו משיכה רצינית מתרחשת - כאשר פריקי שליטה נותנים על כוח האהבה נמצאת במרחק פעימת לב.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

בתולה ובתולה פנימה יחסים…

הם מאורגנים, כל הזמן בדרכים ואף אחד לא עוטף מתנות עם יותר סטייל מאשר בתולה. לאוהבי הפרטים אין פרט קטן מכדי לפרוק, לבחון, לפרט ולבצע, בין אם זה מקלות נרות למסיבת ארוחת הערב הבאה או מלאכי חג המולד לעץ השנה.

  זוג בתולה-בתולה

מזל בתולה הם מארחים נהדרים למרות שהחרדה עשויה להופיע כשהם פורצים את ווידג'ווד הטוב. סופי שבוע מבלים בסריקת שווקים וחנויות עתיקות או בהתמודדות עם סבב השיפוצים האחרון. אם הם מסוגלים להכיל אחד את המערכות הארגוניות ואת המתודולוגיה המבלבלת, נראה שהם זוג פרברי מושלם.

פנאטי על בריאות בתולה/בתולה נותנים אחד לשני כרטיסי פלטינום לחדר כושר לימי הולדת ורצים חצי מרתון. חיסוני השפעת שלהם מוזמנים שנה קדימה כמו גם בדיקות עיניים, ממוגרפיה, בדיקות כולסטרול ולחץ דם. דיאטות מטורפות קורות לפעמים וחברים חייבים להיות אמיצים מספיק כדי לספר להם מתי נוירוזה בתולה יצאה משליטה. הם כנראה לא יקשיבו אבל זה הדבר האתי לעשות.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

לפעמים בתולה עובדים כל כך קשה שהם מתגעגעים לחיות את הרגע. הם צריכים לעצור ולהריח את הוורדים מדי פעם ולהתגאות במשפחה, בחברים ובהישגים שלהם. אם לא החיים הופכים לקצת טחון ושניהם בסופו של דבר שחוקים ומאוכזבים.

  טיעוני מערכת יחסים

היזהרו גם מנטיות ה-OCD הללו, שאם נזרקות להילוך יתר, פירושו לעולם לא לעזוב את הבית מכיוון שהתנור שנוקה זה עתה לא נראה נוצץ מספיק. התנהגות זו גורמת גם לאובדן חברים שהם פשוט עצבניים מכדי לשבת על טרקלין הקשמיר הלבן או להתקרב לכל מקום ליד אוסף הפסלונים מהמאה ה-18. זכור שלמות אינה ניתנת להשגה.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר בתולה ובתולה להתאהב…

זהו זמן מבחן ומאוד מאבק כוח בין שני סוגי טעינה טיטאניים. אמון מתקבל לאט לאט דרך קיום הבטחות, השלמת משימות ופתרון בעיות. זה יכול להיות בחירת מתנה ל-70 של דודה ג'וזיס או התאמת גבינות ליינות לפיקניק רומנטי. עם כל מבחן שהושלם בהצלחה, מזל בתולה מתרכך מעט ומגביר את כמות האהבה שבלבם.

  זוג עם לב אהבה

כפי ש סימני אדמה הם מחפשים חיבור וסדר - הם רוצים אהבה שכפות רגליה נטועות היטב על האדמה ואין לה אג'נדות וסודות לא נחשפים או נסתרים. מזל בתולה גם חצי כוס ריקה, אז צפו לקצת אבדון וקדרות - 'זה לעולם לא יסתדר, למה לטרוח?' האם זה ביטוי נפוץ ועם שני סימנים באותו מחשבה לפעמים זה פשוט קל מדי להתרחק - לא רעיון טוב שכן בתולה מסרבת בעקשנות לחזור לחייו של מישהו לאחר שחצה אותו.

מזל בתולה ובתולה התאמה מינית…

פרויד היה עושה יום שטח עם השניים האלה בכל מה שקשור לתעלולי חדר שינה. לשניהם סביר להניח שיהיו טקסי ניקוי וטיהור ואולי פוגעים באהבה בבקרים - מה עם ריח רע מהפה והכל. יש גם את בעיות הבקרה ומי המיקרו מנהל את מי בין הסדינים.

  חוויה חושנית

לפעמים סקס פשוט הופך להיות קשה מדי והם פונים למערכת יחסים אפלטונית מרוצה לחלוטין. זה לא אומר שבתולה לא יכולה לטלטל אותו בחדר השינה - אכן יש מטורף סקס יצירתי של אובר שמסתתר מתחת לפני השטח - זה רק דורש אריה לוהט או סרטן יצירתי כדי לפתוח אותו. קורס בעיסוי זוגי אינטימי לא יטעה עבור בתולה/בתולה.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל בתולה ובתולה התאמה לנישואין…

בדרך כלל איחוד טוב ומתמשך - כמו סימנים משתנים הם מאמצים את השינוי כל עוד הוא מכוון את עצמו. חשיבה קדימה בתולה/בתולה תמיד מתכננים את השיפוץ או החג הבא ואוהבים את האתגר של חוויות חדשות - שעברו תחילה הערכת סיכונים יסודית. החתונה תהיה ללא רבב עם רצף של קייטרינג וחנויות פרחים שפוטרו בגלל תשומת לב לקויה לפרטים. השושבינה והשושבינים מסתכנים גם בפינוי מסיבת חתונה אם הם לא מצליחים לעבור את הגיוס.

  חתונה יפה

מזל בתולה אוהב ילדים והם הורים מסורים. לאף ילד אין תחפושת שבוע ספר יצירתית יותר או תיוג נרחב יותר של קופסאות אוכל ומדי בית ספר. בתולה צריכה להימנע מלהפוך את הצאצאים לגרמפובים - לתת להם לשחק בבוץ ולבנות התנגדות דרך הצטננות - גם שטיח הערימות הלבן לא יעבוד עם תינוקות - לא משנה כמה תנסה. כשהם נרגעים מעט ומורידים סטנדרטים בלתי אפשריים מתרחשת נקודה מתוקה.

אמון ותקשורת:70ערכים משותפים:80קשר רגשי:70כימיה מינית:60תאימות נישואין:75הטובים:מארחים נהדרים.הישגים גבוהים.נשמות יצירתיות.הרעים:זוג היפוכונדרים.Pessimpatibility Score.

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות טלה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל טלה-בתולה.

קרא עוד
סרטן וקשת תאימות: אהבה, מין ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


סרטן וקשת תאימות: אהבה, מין ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי סרטן-קשת.

קרא עוד