תאומים ותאימות: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  תאומים וג'מיני אוהבים תאימות

כל מיני מטורפים יכולים לקרות כשתאומים יוצאים עם תאומים. רק תחשוב על אישים מרובים שמפטפטים משם, פותחים רעיון חדש כל חמש שניות ומתבוננים בטבור עד שזה כואב - ובינגו! - יש לך תאומים קלאסיים על רומנטיקה תאומים.

הם מעצבנים כמעט את כולם ואפילו את עצמם לפעמים - הם לגמרי לא אמינים ומאחרים כל הזמן - מעצבנים ונבלעים בעצמם. למרות זאת השילוב עובד לעתים קרובות כי - כאשר מזל תאומים קיבל תאומים אחר - מי צריך מישהו אחר?[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח תאומים ותאומים חברויות…

יש שני סוגים של חברויות של מזל תאומים - ראשית אלה הנכות מאינרציה, שיושבים ומדברים על ההרפתקה הגדולה או התוכנית הגדולה הבאה, אבל אף פעם לא ממש מצליחים לעשות את זה - החבר'ה האלה לא מסונכרנים - הם לא יודעים מתי להפסיק לדבר תתחיל לעשות. תאומים רכובים על אינרציה צפויים לבלות את ימיהם בדחיינות ובחלומות על חדי קרן.

  חברויות תאומים

הסוג השני הם בני מזל תאומים שתחומי העניין המטורפים שלהם מתיישרים - הם מבינים איך לשלב את הכוחות שלהם ולעבור לפעולה. החבר'ה האלה לוחצים בצורה בונה וגורמים זה לזה ליצירתיות. יחד הם מביאים רעיונות למימוש ולא מפחדים להיכשל.

כפי ש מזלות אוויר מזל תאומים יכולים לשאוב את החמצן מהאטמוספירה ולהפוך למפרשים מתים או לבנות משב רוח עדין לרוחות חזקות וציוויות של שינוי ופעילות.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

תאומים תאומים הם חיות חברתיות ורשתות כיתה א' - אינטליגנטיות ביותר ומוקסמות מכל מיני אנשים מכל מיני תחומי החיים. זה לא יהיה יוצא דופן שבני מזל תאומים ייפגשו בזמן ספיד דייט או בכנס עסקי. סימן ראשון למשיכה הוא חוסר שעמום - הם רוצים עוד כמה דקות על שעון ה-Sped Dating או לזרוק רשת מהחלון כדי להמשיך לדבר עם ההתאהבות החדשה שלהם.

  אטרקציית תאומים-תאומים

שינוי סיסמי מתרחש כאשר תאומים פוגשים תאומים - כמו מזלות הניתנים לשינוי הם רוצים סיפוק מיידי ומזהים באופן מיידי נשמה דומה. באותו רגע הסביבה הקרובה הופכת למשעממת ולא מעוררת השראה והם יורים לצאת לטיסת כדור פורח או לנסוע יחד ברכבת ליעד לא ידוע. גם כשתאומים הוא המארח או האורח הכוכב הם עדיין נוטשים הכל כדי לעורר את ניצוצות התשוקה עם מזל תאומים אחר.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

התאומים והתאומים פנימה יחסים…

לעתים קרובות השילוב הזה לא מעוניין 'לעבוד בשביל האיש' או בכל העניין של 'גדר הכלונסאות הלבנה'. הם מעדיפים לבזבז כסף על חוויות ברגע במקום לתכנן את העתיד ותמיד נוגסים יחד בחו'ל או תופסים מקומות באקסטרווגנזה התיאטרלית האחרונה.

  תאומים-תאומים בזוגיות

נשלט על ידי כספית ברגל צי - חברים יתקשו להצמיד אותם או להתעדכן בהרפתקה האחרונה. בתור קריאייטיבים תאומים עשויים גם לא להיות מוכנים להתפשר על שלמות האמן שלהם, מה שמוביל לכספים מוגבלים לחוויות חדשות.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

פחות מוחי ויותר פרקטי בבקשה מזל תאומים, או שבסופו של דבר תישברי ותשברי ותצאי. טינה מתפתחת כשהתאומים מבינים שחברים גדלו, עכשיו הם נוחים מספיק כדי לקחת סיכונים ולהיות ספונטניים. לעתים קרובות הם מתחילים להאשים זה את זה בחוסר בגרות.

  בעיות במערכות יחסים

אל תשרוף גם את כל הגשרים החזקים האלה! שניכם זקוקים למגוון רחב של חברים כדי לשבור את המונוטוניות - אם אינכם מצליחים להחזיר שיחות או הזמנות ל-RSVP, הלשון החדה חומצית תאומים מתהפכת זה על זה מתוך שעמום. זכרו דברים שלא מרגישים טוב מיד מחזירים דיבידנדים מפתיעים בטווח הארוך.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כאשר מזל תאומים ותאומים להתאהב…

ניצוצות יעופו ודברים פתאום נהיים מאוד היפראקטיביים. שני אלה מארגנים מסיבות ארוחת ערב, ערבי משחקים, סיום שבוע קבוצתי מכיוון שהם אוהבים לראות איך קבוצת החברים הרחבה והמגוונת שלהם מגיבה לדם חדש. הרומנטיקה מתרחשת במהירות כל כך זועמת שדברים יכולים להסתבך עד שבוע הבא - פשוט תחזיקי את הכובעים שלך, זו הולכת להיות נסיעה לא פשוטה.

  מזל תאומים ותאומים מאוהבים

צפו שהתחלות אהבת מזל תאומים/תאומים יהיו מלווה בכאוס, ישנים מסביב ולא ישנים בכלל. הם מתזמרים הרבה ויכוחים חזקים פשוט בגלל שמילים משמשות ככלי נשק וכמשחק מקדים. חברים שומעים כל הזמן את המילים 'לעולם לא עוד' ואז מגלים שתאומים חזרו לתאומים לסיבוב אחד נוסף.

מזל תאומים ותאומים התאמה מינית…

כסימנים הניתנים לשינוי תאומים/תאומים רואים במגוון את התבלין של החיים - וכך זה בכל דבר מיני. הם רוצים תנוחות, סביבה וצעצועים שונים - מצפים לגירוי אינטלקטואלי לפני ואחרי והם גמישים מספיק כדי לעבור חלק ניכר מהקארמה סוטרה עד יום חמישי.

  תאומים-תאומים התאמה מינית

הבעיה כאן היא סף השעמום הנמוך שלהם וסכנה שסקס רק יהפוך לחבורה של טריקים או פעלולים. בניסיון להימנע מקיפאון תאומים עשויים להזמין אחרים לחדר השינה או להציע מערכת יחסים פתוחה. כדי לשמור על שפיות הם חייבים ללמוד איך ליהנות מרגעים פשוטים של אינטימיות כמו החזקת ידיים, עיסויים בכפות וכפות.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל תאומים ותאומים התאמה לנישואין…

ייתכן שזה לעולם לא יקרה ולאורך השנים, מזל תאומים, על כל ההצהרות שלהם על היותם חופשיים - יכולים לפתע להבין שיותר מדי כאב וכאב לב נגרמו מכדי להתחייב באופן רשמי. המקום שבו הם כן מאמצים מראית עין של בגרות ופועלים להשגת מטרות הדדיות, נישואים נכנסים מדי פעם לשיחה - אם לא רק כדי לזעזע את חבריהם ובני משפחתם.

  נישואים וחתונות

ילדים יהיו הצעה מעניינת - מזל תאומים הם בדרך כלל לא אנשים תינוקות - הם לא עושים שיחת תינוקות וחיתולים. אם הם יכולים לסבול את השיעמום של השנים הראשונות מזל תאומים הופכים להורים מוכשרים למדי - כל עוד אפשר לנהל שיחה פילוסופית או ללכת לרקוד לתוך הג'ונגל עם צאצאיהם. צפו מהילדים לגדל את ההורים חלק ניכר מהזמן.

אמון ותקשורת:60ערכים משותפים:70קשר רגשי:60כימיה מינית:70תאימות נישואין:60הטוב:הם מזהים רוח קרובה זה בזה.שווים אינטלקטואלים.פתוחים לרעיונות חדשים ולשינוי.הרעים:הם יכולים לשרוף חברים. להתבגר.לא ההתאמה העסקית הטובה ביותר.64ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

תחושות תכופות של כל סימן.

קרא עוד
למה המזלות רוצים להתפרק...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


למה המזלות רוצים להתפרק...

למה הסימנים רוצים לסיים את זה.

קרא עוד