תאומים ומזל שור: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל תאומים ומזל שור אוהבים תאימות

שני אלה מנהלים מירוצים שונים מאוד כשזה מגיע לאהבה. ה מזל שור הוא איטי, מתודי וישיר. ה מזל תאומים צועד צעד אחד קדימה, שני צעדים אחורה, עוצר להריח את הוורדים ואז יוצא למעקף בלתי צפוי.

החוכמה היא לסנכרן אותם כך שהאהבה תוכל לפרוח. סביר להניח שמשור יגיע לשם ראשון - סבלני ועקשן השור יכול לחכות זמן רב - עד שתאומים יבין שזיקוקים מהסוג האדום הלוהט עומדים להתפוצץ.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל תאומים ומזל שור חברויות…

מזל תאומים/שור לא ממש נמשכים זה לזה כשהם צעירים. שלט אוויר , מזל תאומים נמצא בכל מקום כמו רוח נוכלת שבודקת גבולות ומשחררת. מזל שור שמרן, יציב וכנראה לובש מגן כיס.

יש סיכוי גבוה יותר שחברות תתפתח עם הגיל - לאחר שתאומים התרסקו על הקרקע מספיק פעמים כדי לדעת שלהימדד זה לא בהכרח דבר רע - וכאשר מזל שור איבד חלק מהתודעה העצמית הצעירה שלו.

  ידידות מזל שור ותאומים

כחברים בוגרים הסימנים האלה מעריצים את מה שפעם מצאו מייגע זה בזה. מזל שור ארצי מראה למזל תאומים איך להשיג מראית עין של יציבות - תחשוב על ייעוץ פיננסי או תכנון קריירה ות'אומים משדלים את מזל שור מהקליפה שלהם להשתתף בפעילויות מוחצנות כמו קריוקי וריקוד פרשני.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

מזל שור מאמין במעשים ולא במילים והסימנים הראשונים למשיכה הם לרוב הצעות עזרה - אולי מעבר דירה או התנדבות להיות נהג ייעודי בבילוי לילי עם חברים. הם מבקשים להרשים - להראות לתאומים שיש להם חומר.

  אטרקציית מזל תאומים ומזל שור

מזל תאומים פטפטניים עשויים להיות די יוצאי דופן, אבל בהתאם לאופי התאומים שלהם הם צפויים לנשוף חם וקר. מזל שור המסכן לעתים קרובות לא בטוח אם הם באמת נמצאים במערכת יחסים - מבלה הרבה זמן בשטוף עד שתאומים מתחילים להיות רציניים בנוגע למחויבות.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

תאומים ומזל שור בפנים יחסים…

או שהם יהיו ממש מדהימים או שהזוג שאף אחד לא רוצה בארוחות ערב. הרבה תלוי ברמת האינטליגנציה הרגשית. מזל שור הוא סימן קבוע כלומר הם אוהבים מבנה ותכנון מחושב היטב - מזל תאומים ניתן לשינוי ודורש מנה יומית של יצירתיות וחשיבה חופשית.

  מזל תאומים ומזל שור במערכות יחסים

אם שני הסימנים נמצאים במרווח הראש הנכון ומספיק בוגרים, אז מזל תאומים יכול להמשיך להיות החולם כאשר מזל שור משקיע אנרגיה בהפיכת החלומות הללו למציאות. במובן הזה הם מהווים שותפים עסקיים טובים ועמיתים לעבודה - חברים יקנאו ביכולתם להשיג את הבלתי אפשרי.

אם הצמד הזה לא מצליח להיות מסונכרן, לשון מזל תאומים מצליפה את מזל שור בתוך סנטימטר מהחיים, ואף אחד לא עושה עצבני ועצבני כמו השור. זה הזמן שבו אתה מוריד אותם מרשימת ארוחת הערב שלך.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

למזל תאומים ולדייקנות יש בעיות בדו קיום ומזל שור מאמין שאיחור הוא בזבוז זמן של מישהו אחר. זה דבר קטן שגורם לשורות מזל תאומים/שור הגרועות ביותר. טיפ לסימנים האלה, מזל שור - הזיזו את כל השעונים אחורה בחצי שעה במשק הבית המשותף שלכם. מזל תאומים - התלבושת הראשונה תמיד הייתה זו שהיית מתכוונת ללבוש - חסוך זמן ולך עם זה.

  בעיות בזוגיות

היכולת של מזל תאומים לכפף פלופ ולתכנן את ההופ גם תביא את מזל שור להסחת דעת. חוסר הוודאות גורם לשור להרגיש עצבני וחוסר ביטחון. לחילופין מזל תאומים נסער מיכולת הניבוי ושונא את הנטייה של השוורים לנהל מיקרו. ייתכן שיהיה צורך בכמה פגישות של ייעוץ זוגי כדי לפתור את הבעיות הללו.

[adinserter block='7 אינץ']

[adinserter block='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כשתאומים ומזל שור להתאהב…

מזל תאומים, הנשלט על ידי מרקורי ברגל הצי, בטוח יוביל את מזל שור בריקוד עליז. זה כמעט כאילו הם מנסים לזעזע את השור - וזה נכון בחלקו - להיות מותח על ידי אהבה מייצג את המוות של האינדיבידואליות שלהם. מזל שור לעומת זאת נשלט על ידי ונוס - כוכב האם של האהבה.

  מזל שור/תאומים מאוהבים

ברגע שהשור יכיר ברגשותיהם - שום דבר - אפילו לא התנהגות רעה של בני מזל תאומים - לא יפעל כגורם מרתיע. זה לא יוצא דופן שתאומים שיכור יצלצל למזל שור ב-3 לפנות בוקר כדי לחלץ אותם מתא המעצר. ברגע שהם יוצרים קשר חזק, בעצם תמיד יהיה להם גב אחד לשני.

מזל תאומים ומזל שור התאמה מינית…

כאן תאומים יכולים לפתוח חלק משמורת מזל שור. אתלטי, גמיש וחמוש בדמיון מרושע השלט הזה יכול להכיר לשור משחק תפקידים, דיבורים מלוכלכים ואביזרים. לך עם זה מזל שור - אתה יודע שיש יותר בחוץ מאשר רק הווניל.

  מזל תאומים/שור במיטה

יהיה צורך להפיק שיעורים בשלבים - אם מזל תאומים ירוקן את כל שקית הטריקים המיניים שלהם בפגישה אחת, מזל שור עלול ללכת לגבעות ולעולם לא יחזור. שוב בגרות והיכולת להזדהות זה עם עמדת האחר (במקרה של מזל תאומים יש מספר עמדות) ישפרו את הפעילויות בחדר השינה.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל תאומים ומזל שור התאמה לנישואין…

כשתאומים/שור מוצאים את עצמם באותו מרחב רומנטי ותאומים מפסיקים להגיד כן, לא, אולי - נישואים הם אפשרות אמיתית. מזל תאומים צריך לזרוע את שיבולת הבר שלהם ומזל שור חייב לסמוך על כך שמזל התאומים באמת כאן כדי להישאר.

תכנון החתונה לא יהיה קל מכיוון שהקונטרול פריק והאויזי הרופף מתנגשים על סגנון, אורחי המקום, אוכל - כמעט הכל. אם הם אכן ישרדו את החתונה, יש סיכוי טוב שהרומן עשוי להימשך כל החיים - זה הכל על להבין שהתנגדות היא חסרת תועלת.

  מתחתן

הורות מפתיעה בצורה קלה עבור שני אלה מכיוון שהם מעריכים את המרקמים השונים שכל אחד מהם מביא לגידול ילדים. מזל שור בונה את הבית ומציב גבולות בזמן שתאומים ממציאים סיפורים פנטסטיים ומשחקים מעוררי מחשבה. ילדים של מזל תאומים/שור הם לרוב בהירים, מעוגלים היטב ואהובים מאוד.

אמון ותקשורת:60ערכים משותפים:60קשר רגשי:60כימיה מינית:75תאימות נישואין:70הטוב:שור נותן שורשים למזל תאומים.הם נותנים זה לזה מקום לזוז. יש להם גב אחד של השני.הרע:הם מוותרים לפני שהם מתחילים. מדבר לפני שהם חושבים.שור יכול להיות עקשן מדי בשביל מזל תאומים.65ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות אריה ודגים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות אריה ודגים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל אריה-דגים.

קרא עוד
תאימות מזל שור ומזל שור: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות מזל שור ומזל שור: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל שור-שור.

קרא עוד