תאומים והתאמה לסרטן: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל תאומים וסרטן אוהבים תאימות

יש נשמה בשילוב הזה שלעתים קרובות גורם לזה לעבוד. כן, הם יצורים שונים בתכלית, אבל המשותף להם משמש כסוג של דבק רומנטי. שניהם נמשכים לאמנויות ולפילוסופיה - דיונים מאוחרים בלילה על משמעות החיים ישמרו עליהם ערניים נפשית.

אפילו ההבדלים ביניהם יכולים להיות מחייבים - אישיות תאומים אוהב לרקוד על שפת פיורד תוך כדי סרטן מוודא שהרתמות וחבלי העופרת מאובטחים - יש כאן תפקיד לכל אחד מהם למלא - כל עוד לא חורגים מהגבולות והאמון הוא בראש סדר העדיפויות.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל תאומים וסרטן חברויות…

לעתים קרובות חברים לכל החיים, הסרטן נוטה לאמץ את מזל תאומים - חלקית בגלל שתאומים - בעוד שיש להם מעגל רחב ומגוון של חברים - חסר שורשים ויציבות. אתה מכיר את המשפחות שבהן תמיד יש חבר נוסף, לא קשור בחג המולד, בימי הולדת ובחופשות הקיץ? רוב הסיכויים שהנוסף הוא מזל תאומים שאיבד קשר עם מינם.

  ידידות מזל תאומים-סרטן

הסרטן חושב שכולם צריכים בית - הם משכנעים, סוחטים ואילצו את תאומים להופיע ולהתחייב לדינמיקה המשפחתית החדשה שלהם. שני אלה מסתיימים לעתים קרובות כמו צמד אחים מבוגר וצעיר יותר - דואגים זה לזה ומעלים זיכרונות מאירועים משפחתיים. לפעמים מזל תאומים אפילו לומד אחריות ודואג לחבר הסרטן שלהם כדי להחזיר טובות לכל החיים.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

הסרטן עלול לא להתייחס ברצינות לפלרטט של בני מזל תאומים - הם לא ירגישו שהם מקבלים יחס שונה מאף אחד אחר. לאדישות הזו יש את היכולת להפעיל את תאומים בגדול, והם מעלים את הפלירט-או-מטר עד לתפוקה מקסימלית. מזל תאומים הוא סימן אוויר אז כשהם מתנפחים, המהלכים ממש מונחים.

  מזל תאומים וסרטן מפלרטטים

סרטן הוא סימן מים – עמוקים ושמורים מרגשותיהם. חברי מזל תאומים הם לעתים קרובות הראשונים להתריע בפני סרטן על תחילתה של הרומנטיקה - הם מציינים שהפלירטוט מעולם לא היה כל כך רע או שערורייתי לפני כן. הסרטן צריך להרגיש בטוח אז זה עשוי לקחת הרבה שכנוע - הסימנים הראשונים להמסת הקרח של הסרטן הם כשהם מתבהרים ומתחילים לצחוק מהבדיחות הקשות של מזל תאומים.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

התאומים והסרטן ב יחסים…

ברגע שהם מתגברים על הדבשת הראשונית ואם התקשורת פתוחה וכנה אז מזל תאומים/סרטן מתמקמים ונהנים מחיבור פורה ועמוק. מזל תאומים הוא סימן שניתן לשינוי מה שאומר שהם רוחות חופשיות ואימפולסיביות מאוד ואילו סרטן הוא קרדינל מייצג מבנה וארגון.

  זוג מזל תאומים וסרטן

כאן הם צריכים לשחק אחד עם השני - תאומים מעלים אלף ואחד רעיונות מטורפים אבל הסרטן חוקר ומסנן את הבלתי סביר מהאפשרי. אם הסימנים האלה מיישמים את הכישורים השונים שלהם כדי להגיע ליעדים משותפים - אז חשבו על נדל'ן, חגים ופעילויות עסקיות - הכל אפשרי.

הם לא יהיו זוג שחיים זה בכיס של השני ועם רמות אנרגיה שונות חשוב להפריד בין טינה. לפעמים התאומים מרוויחים מלעלות על מטוס ליעד שמעולם לא שמעו עליו וסרטן צריך ספר, אמבט קצף וסוף שבוע במיטה. שחררו אחד את השני לחופשי מדי פעם והזוגיות קוטפת יתרונות.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

מזל תאומים בדרך כלל חד לשון ומצבי רוח סרטן - אם הם מציקים זה לזה יותר מדי, הסרטן נסוג מגשם של דוקרנים חסרי טאקט. הרבה תלוי בבגרות הרגשית של בני מזל תאומים - האם הם זרעו את שיבולת הבר שלהם. מסיבה זו פער גילאים הגון מספק לעתים קרובות סיכוי טוב יותר לאריכות ימים.

  בעיות בזוגיות

הסרטן מטפח ושומר על חברויות ארוכות טווח ואילו מזל תאומים אוסף וזורק מכרים. הסרטן שמרני מאוד והתאומים מתקדמים. הם חייבים להתפשר ולהיות מוכנים להחליף מפגש משפחתי עם פעילויות אד-הוק. למדו להקשיב ואל תהיו שיפוטיים הדעות פוליטיות אחד של השני, או כבוד לוקח חוטם.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כשתאומים וסרטן להתאהב…

יהיו הרבה אי הבנות בהתחלה. האופי החופשי של מזל תאומים וחוסר האחריות גורמים לסרטן לחוש חשדנות וחרדה - הם צפויים לצאת לחופשה משפחתית מורחבת כאקט של שימור עצמי. מזל תאומים מגיב לנדנוד על ידי היעלמות של המכ'ם והופעה כאשר החוף פנוי.

  לב אהבה

במובן מסוים מעשי ההכחשה האלה רק גורמים להם להימשך זה לזה. לרוב מערכות היחסים עם מזל תאומים/סרטן יש הרבה עצירות והתחלות - בדרך כלל נדרש אירוע אחד גדול כדי לשנות את הילוך מערכת היחסים - הסרטן התארס למעשית, כלומר סרטן יאלץ את מזל תאומים להבין את הסכנה של אובדן אהבת אמת.

מזל תאומים וסרטן התאמה מינית…

מצד אחד יש לך את הרצון המכריע של סרטן לאינטימיות ומצד שני, הצורך של מזל תאומים בריגושים וריגושים. התאמה מינית היא כנראה פרויקט ארוך טווח עבור הסימנים האלה, כאשר מזל תאומים מפתח את הסבלנות לכוון בעדינות את בן הזוג שלהם להתעלסות הרפתקניות יותר, וסרטן סומך מספיק כדי להרפות קצת.

  התאמה מינית

תנו אחד לשני להתחלף בחדר השינה - יום שני, נרות ורומנטיקה בהנחיית הסרטן - ימי שלישי, פעלולי קרקס וציציות באדיבות התאומים - בשאר השבוע עובדים על מציאת מדיום שמח ומענג.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל תאומים וסרטן התאמה לנישואין…

חציית השלבים המוקדמים האלה והגעה לנקודה שבה הם מוציאים את המיטב אחד מהשני פירושו שתאומים לא כל כך מתבייש עם אקדח נישואים וסרטן בנה מספיק אמון כדי לתכנן את החתונה שהם תמיד רצו. כבוד הוא המפתח ומנה של סליחה מכיוון שפחדים ישנים והרגלים רעים יכולים לזחול בחזרה במהלך יריב ואתגרים.

  נישואי מזל תאומים-סרטן

ילדים בהחלט יהיו בקלפים של הסרטן - כסימן כדור הארץ הם הולכים לבנות מבצר של אהבה ובטחון וכנראה צריכים לגדל יותר יצורים מאשר רק מזל תאומים צנום. אם ילדים לא יגיעו, צפו ממגוון של בעלי חיים ובני משפחה מורחבת כדי לשמח את הסרטן. מזל תאומים הוא הורה מהנה אם כי מעט חסר אחריות, אבל אם הנישואים חזקים ילדים גדלים בחוסן, יצירתיות ואהבה.

אמון ותקשורת:55ערכים משותפים:60קשר רגשי:60כימיה מינית:70תאימות נישואין:70הטוב:הסרטן מספק יציבות.תאומים פותחים עולמות חדשים.הפכים מושכים.הרע:תאומים מביאים לידי ביטוי את סגנון הסרטן חוסר ביטחון של תאומים. שיפוטי.63ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

מדוע הסימנים נאבקים באהבה.

קרא עוד
7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

חושפת תובנות לגבי שלושת סימני ה-AIR: מזל תאומים, מאזניים ודלי.

קרא עוד