שוברי עסקאות זוגיות לכל מזל...

 שוברים עסקת מערכות יחסים

אי פעם הסתכלתי על מערכת יחסים וחשבתי, 'אף פעם לא השלמתי עם זה' - אבל אז הופתעת כשהזוג עדיין ביחד באושר 5 שנים מאוחר יותר? העובדה היא שמה שובר עסקה עבור אנשים מסוימים יכול להיות חסר משמעות עבור אחרים. אבל לכל סימן בגלגל המזלות יש רשימה ספציפית של מערכות יחסים שאינן מתאימות - קשיות שישברו את הגמלים בחזרה. כדי לתת לך הבנה טובה יותר מה כל סימן לא יסבול במערכת יחסים, הנה רשימה של 'שוברי עסקאות של גלגל המזלות'.

פורץ עסקאות טלה: להיות נצמד שלב 5.

 נצמדה אישיות מזל טלה מתעב אנשים נזקקים מדי או מפחדים לקחת סיכונים. הם יצורים עצמאיים ומחפשים מערכת יחסים שתגרום להם להרגיש חיים - אבל בלי להרגיש חנוקים. היכרות תוליד בוז אז וודא שיש לך תחומי עניין וחברים משלך כשאתה יוצא איתם. הצורך כל הזמן לדעת היכן טלה הוא מה שהם עושים 24/7 זה לא ברור. תן להם מקום והאהבה תבוא בעקבותיו.

מַזַל שׁוֹר שובר עסקה: לא החלטי 24/7.

 מְבוּלבָּל

מזל שור מאוד ישר קדימה כשזה מגיע למה שהם רוצים והם מתוסכלים מאנשים שכל הזמן חושבים על הכל ומתלבטים לגמרי. נדיבים לתקלה הם גם שונאים את התחת - פיצול חשבונות מסעדות עד ה-0 האחרון יוציא אותם מדעתם מרוב תסכול. במערכת יחסים עם מזל שור אתה צריך להיות מסוגל להחזיר את הנדיבות שלהם ולשמור על גישה ישירה. אחרת הם ייצאו מהדלת.

שובר עסקה של תאומים: להיות רועש ושתלטן ופשוט, יותר מדי.

 צועקים על מזל תאומים

ה אישיות מזל תאומים לא יכול להתמודד עם אנשים קמצניים או גסים. הם מאמינים שאתה צריך לשים את עצמך בנעליים של אדם אחר ושעמדות בריונות לעולם אינן מקובלות. הם נוטים לשוות גסות לטיפשות ואינם מתרשמים ממשחקי כוח. תצעק על דיילת מכירות אומללה ללא סיבה מוצדקת וסביר להניח שתקבלו את פקודות הצעדה שלכם מיד.

שובר עסקת סרטן: לא מעריך משפחה.

 שובר עסקה

ה סרטן לא מתחבר עם אנשים שלעולם לא מבקרים את הסבתות שלהם או נמנעים באופן פעיל מתפקודים משפחתיים. עבורם המשפחה היא זהות ונוחות. הם חוגגים כל אחד מבני המשפחה המוזרים והמטורפים ומתענגים על עוד מפגש. שבירת העסקה מתרחשת כאשר בן זוג מסרב לקבל את משפחתו של סרטן או משלם ריבית קטנה למשפחתו.

שובר עסקה של ליאו: מפסידים משעממים וכואבים שלא יכולים לסבול בדיחה.

 אישה משועממת מפהקת

אישיות אריה אוהבים להשתקף ובזה אנחנו מתכוונים שהשותף המושלם שלהם הוא כנראה שיבוט של עצמם. הם רועשים, גאים ומדהימים - ודורשים מישהו שנחתך מאותו בד. אם אתה פרח קיר מתכווץ, בקרוב הם ישתעממו וימשיכו הלאה - ליאו מחפש אישיות יותר בחוץ, שאיתה הם יכולים להוריד את השיער.

שובר עסקאות בתולה: אנשים עצלנים שלא מנקים אחרי עצמם.

 חתול מבולגן

אישים בתולה שונא בלאגן ועבודות שנעשו למחצה. הם יכולים להיות אובססיביים כפייתיים אז ודאו שמסגרות התמונות שלכם ישרות והמלתחה שלכם מקודדת בצבע. לשותפים שיש להם פרויקטים רבים בדרכים ואף אחד מהם לא סיים, יגרמו למזל בתולה את שערם הקולקטיבי. אגירה, הימנעות ממועדים ואי אספקה ​​הם כולם שוברי עסקאות בתולה.

שובר עסקות מאזניים: לא מוכן להגן עליהם ולתמוך בהם.

 זוג שבור לב

תכונות מזל מאזניים לגרום להם להסתגל מאוד בזוגיות ואין הרבה שהם לא היו עושים עבור אלה שהם אוהבים. אבל חוסר הרצון להחזיר להם את אותה רמת תמיכה כשהם זקוקים לה ביותר הוא שובר עסקה בטוח. הם נוטים להיות נאמנים לתקלה ומפסיקים אותה רק בקשר אם הם מבינים שמדובר ברחוב חד סטרי.

שובר עסקת עקרב: שלא תעז ללכת לשקר להם!

 גבר משקר לחברה

אפילו שקר לבן יכניס אותך לצרות עם א מַזָל עַקרָב . הם שונאים חוסר יושר בכל הצורות וזה כולל הכל מרמאות ועד שקרים לגבי החזרת ספרי ספרייה. גם עצבנות תכנס מתחת לעור שלהם - דיבור מאחורי גבו של מישהו נתפס כצורה של חוסר יושר. תתייאש ברגע שאתה יכול - המשך להונות ותצטרך לעזוב את העיר כדי להימנע מעקיצת מזל עקרב.

שובר עסקאות קשת: אל תהיה מטומטם מוחלט.

 דאון מוחלט

אם אתה לא יכול לראות את הצד המצחיק של החיים אז אל תצא עם א מַזַל קַשָׁת . השלט הזה שונא בכיינים ומתלוננים והם מעדיפים לשמור סביבם אווירה אופטימית יותר. כולם עוסקים בהפקת המרב מהחיים ויפטרו במהירות אנשים שליליים וממוקדים בדברים ולא בחוויות.

שובר עסקה של מזל גדי: טיפוסים עצלנים שאין להם את זה ביחד.

 איש עצלן על הספה

אישיות מזל גדי שונא עצלות וחוסר חזון. אם אתה מפותל - מרוצה לתת לחיים לחלוף על פניך - אז עוקפים את השלט הזה. הם מעריצים שותפים שדוחפים אותם להגיע להישגים - בין אם זה יהיה אקדמי, מקצועי או פיזי - והם יתמכו בך כדי להגיע לרמה הבאה בתמורה. אבל תחקו עצלן וגדי יעבור לאתגר אמיתי.

שובר עסקה של מזל דלי: לא מצליח לאמץ שלום עולמי.

 פרידה של מזל דלי

בני מזל דלי הם סנובים אתיים ומוסריים. הם יכולים לדפוק על שוויון והגינות עד שהאורות יכבו על האנושות. אתה לא יכול להיות קנאי או שקיות ניילון מקצועניות אם אתה מתכוון להתחבר לדלי. הם פשוט לא יכולים לסבול דעות קדומות - וכאשר יתגלו - התגלית תאכל עד שהם יאבדו כבוד ויפסיקו את מערכת היחסים.

שובר עסקאות דגים: להיות מרוחק רגשית ולא מגיב.

 מערכת יחסים רחוקה

ה מזל דגים ימות קצת אם אתה נעדר רגשית. הם אוהבים לדבר על הרגשות שלהם וזקוקים ללוח תהודה חזק כדי לעבור את התקופות הקשות. בגלל האינטליגנציה הרגשית הגבוהה שלהם הם יהיו שם בשבילך אבל אי החזרת טובה תגרום בסופו של דבר לסיום מערכת היחסים.

רשום פופולרי


דברים שיש להימנע מהם עם כל מזל...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


דברים שיש להימנע מהם עם כל מזל...

הימנע מדברים אלה כמו המגיפה סביב השלטים!

קרא עוד
תאימות תאומים וגדי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות תאומים וגדי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל תאומים-גדי.

קרא עוד