סרטן ותאימות אריה: אהבה, מין ומערכות יחסים...

  סרטן ואריה אוהבים תאימות

כאשר סרטן/ מַזַל אַריֵה בעלי אותם תחומי עניין, אך יחד חמושים במערכות מיומנויות שונות הם יוצאים מהדינאמיות של באטמן ורובין כצמד. תחשוב - ראש הממשלה וראש הסגל שלהם - כל הקרדשיאנס והאמא שלהם, קריס - אלביס והקולונל.

מגוננים ומעריכים זה את הכישרונות של זה, הם יכולים להזיז הרים עם הידידות או הרומנטיקה שלהם - כל עוד ליאו שומר על האגו שלהם וסרטן מסרב להפוך לשטיחת דלת. בפומבי, מאחורי כל אריה גדול יש בדרך כלל א סרטן אבל בפרטי זה הפוך.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח סרטן ומזל אריה חברויות…

יש הרבה שהם אוהבים אחד בשני. הסרטן מעריץ את האישיות הגדולה והנוצצת של מזל אריה וליאו נמשך לרגישות של מזל סרטן. שניהם נדיבים ברוח ומטפחים. זו ידידות שיכולה להיווצר בבית הספר היסודי או אפילו קודם לכן. ליאו הוא הצגה ופותח צד שובב לסרטן - לעתים קרובות הם הופכים לבדיחות בית ספר - סרטן מתכנן מעשי קונדס בזמן שליאו מוציא אותם להורג.

  ידידות סרטן-ליאו

סרטן הוא סימן קרדינלי מה שאומר שהם מובילים ויוזמים - בחברות עם בני מזל אריה הם מייצרים רעיונות - 'בואו נלך לעסקים ביחד! בואו נטייל בדרום אמריקה! בואו להתאמן למרתון בוסטון!'. מזל אריה הוא סימן קבוע - עומדים בדרכים שלהם ועקשנים - וזה בסדר כי הסרטן לא יוציא אותם מאזור הנוחות שלהם - פשוט צור גרסה טובה יותר ונועזת יותר פנטסטית של עצמם.

בלב כל ידידות סרטן/ארה עומדת נאמנות - שניהם מעריכים את האיכות הזו מעל לכל האחרות - הם לעולם אינם מתבדלים או דוקרים זה את זה ונוכחים בזמנים הטובים והרעים.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

ליאו רוצה לסנוור - הם מתלבשים כדי להרשים תוך כדי תנועה סקסית של הרעמה המדהימה שלהם בכיוון הכללי של הסרטן. הסרטן מגיב בהתרפקות מתוקה והרבה הסמקה סלק-אדום. זה חמוד לצפייה וברור לגמרי.

  סרטן ואריה אטרקציה

לפעמים האטרקציה תופסת אותם לא מוכנים - אם הם חברים כבר הרבה זמן או אם אירועים של עמית לעבודה חייבים לקשר ביניהם - אולי יותר מדי משקאות במסיבת חג המולד או שלט אחד מחליט לעבור לחו'ל. האירוע מייצר רגע שבו מזל אריה/סרטן נועלים עיניים ורואים זה את זה באור חדש לגמרי והדברים לעולם לא יהיו אותו הדבר.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

הסרטן וליאו בפנים יחסים…

סרטן זה מים ו אש אריה - על הנייר שני האלמנטים הללו אינם מתקיימים במקביל - אבל לאש יש את היכולת לחמם מים - ליאו מחליף את הנטייה של סרטן למלנכוליה ברוח קלילה יותר ומביא אותם לחיות יותר בהווה. מים יכולים לכבות אש או לפחות לרכך אותה - במערכת יחסים טובה בין סרטן לאריה הסרטן מספר לאריה כשהם מתנהגים כמו אידיוטים - ויותר לעניין, ליאו באמת מקשיב.

  יחסי סרטן ואריה

מדובר בזוג שאוהב לבנות בית יפהפה - ליאו ממלא אותו באמנות וסרטן אופה כאילו אין מחר. שניהם אוהבי בעלי חיים, הם כנראה יאמצו כלב או חתול לפני תינוק, שגם הוא מפנק ומפנק תוך סנטימטר מחייו. האריה הוא יצור חברתי להפליא וצריך להיות נפלא בכל רחבי העיר – אל תצפו לראות את סרטן/ליאו תמיד ביחד – לשניים האלה יש רמות אנרגיה שונות – הסרטן שמח לקרוא ספר ליד המדורה ולאסוף את ליאו ממנו מועדון הלילה המקומי בשעה 02:00.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

ליאו עוסק בהצגת הפנים הטובות ביותר האפשריות - לעתים קרובות הם מודעים לאופנה ומוכווני תווית. הסרטן מאמין בהתלבשות לנוחות ויכול להיות קצת בעייתי. צרות מתרחשות כאשר הם הופכים ביקורתיים מדי לסגנון של השני ומנסים ליצור מיני-מז. סרטן צריך לעשות מאמץ כשיוצאים עם ליאו וליאו אסור לצפות לשלמות המסלול בברביקיו משפחתי.

  שברון לב

ליאו מבטיח לפעמים הבטחות שהם לא יכולים לקיים ומתחייב שוב ושוב. סרטן, שתמיד עוקב אחריו מרגיש מאוכזב ופגוע כאשר, שוב, בן זוגם מוזמן כפול. זה לא מכוון - ליאו באמת רוצה לעזור ולהיות שם בשביל כולם - הסרטן חייב לקבל את ההתנגשות מדי פעם ואולי להראות לליאו איך להשתמש ביומן אלקטרוני.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כשסרטן וליאו להתאהב…

לעתים קרובות, זה סוד במשך די הרבה זמן בשל העובדה שאהבה מתפתחת ממערכות יחסים אחרות - תחשוב, מנכ'ל ורשות הפלסטינית, או כוכב טניס ומאמן. לבני מזל אריה בדרך כלל יש פרופילים גבוהים - התפיסה הציבורית, הארגונית או אפילו המשפחתית מסבכת את העניינים - הזוג הזה נוטה לשכב נמוך לזמן מה בזמן שהם מחכים למועד הטוב ביותר להכריז או עד שליאו חסר סבלנות אומר 'לעזאזל עם העולם אני רוצה להיות בחוץ וגאה על זה עכשיו!'.

  סרטן וליאו מאוהבים

ברגע שיוצא החוצה ליאו מכריז בגאווה לכולם ולכולם שזו מערכת היחסים בזמן שסרטן מייעץ לאריה באיפוק. לכל אחד יש סגנונות היכרויות שונים מאוד - ליאו הוא כולו פלאש ויוקרתי - חשבו על מאכלים, אופרה וכדורים נוצצים. הסרטן הוא ביתי ויוקרתי - צלי יום ראשון ופיקניקים על הים הם יותר הקטע שלהם. לא משנה מה ההבדל בסגנונות - סרטן מרגיש מפונק וליאו מרגיש חם ומטושטש.

סרטן וליאו התאמה מינית…

מזל אריה הוא קצת כמו חיה משתוללת בבודואר - הם יתנפלו, יאבקו, נושכים ושורטים. הם גם אוהבים מרדף טוב אז סרטן צריך לשמור על כושר - אבל לא מספיק כדי לברוח מהם. הסרטן אוהב סקס רומנטי - נרות, עלי כותרת של ורדים, כפיות והרבה מילים אוהבות.

  סרטן / אריה כימיה מינית

זה עלול לקחת זמן עד שהם ימצאו נקודה מתוקה ויש צורך להתפשר. אריה צריך לעבוד בלהיות פחות אגרסיבי וסרטן צריך להיפתח לאינסטינקטים הבסיסיים שלהם.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

סרטן וליאו התאמה לנישואין…

מדובר בנישואים טובים אם הם עובדים על התפקידים שלהם ומתפשרים בחדר השינה. יתכן והסרטן יצטרך לחכות עד שליאו יגדל וירוקן את מיכל 'מסיבה בכל סוף שבוע' - לפעמים יש התקשרויות ממושכות למדי. צפו לחתונה שופעת וגדולה שתכיל את החברים והמשפחה של אריה. הסרטן עלול לבחור בירח הדבש - מקום מבודד ורומנטי.

  סרטן/חתונה אריה

סרטן בדרך כלל גורם לשריפות הבית לתקתק בזמן שליאו יוצא לזעזע את היקום עם הדינמיות שלהם. לעתים קרובות מוקם עסק משפחתי שמתאים למערכות הכישורים שלהם. ילדים ובעלי חיים עומדים על הפרק - אם כי עם המאוחר ליאו בוחר באילן יוחסין ובסרטן - הצלת חיות מחמד. ליאו הוא חתול כוס גדול ומביא משחק והנאה לדינמיקה המשפחתית בעוד סרטן מזין את הילדים במזון ובביטחון. יש הרבה אהבה בבית הזה.

אמון ותקשורת:65ערכים משותפים:70קשר רגשי:70כימיה מינית:55תאימות נישואין:70הטובים:נאמנים,נאמנים,נאמנים!הם משחקים אחד בחוזקה של השני.המשפחה קודם כל.הרע:עבד לאופנה פוגש את המלך של האופנה. רמות אנרגיה. לא באותו עמוד מבחינה מינית.66ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

תחושות תכופות של כל סימן.

קרא עוד
למה המזלות רוצים להתפרק...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


למה המזלות רוצים להתפרק...

למה הסימנים רוצים לסיים את זה.

קרא עוד