סרטן ותאימות עקרב: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  סרטן ועקרב אוהבים תאימות

אזהרה - אנשי עיר אינטנסיביות! סרטן ו מַזָל עַקרָב יש להם פוטנציאל להיות בלה ואדוארד של עולם ההיכרויות - חושני, חושניים ויפים בצורה ערכית - הם יוצרים קסם אפל. כאשר כוחותיהם משמשים לטובה, נוצרים חיים מלאים בגילוי אינטלקטואלי ורוחני.

מדי פעם זה הופך לצורת אגס - מזל עקרב לא מצליח לשלוט בערפד הפנימי שלו ומשמיד את סרטן, שבתורו, מרשה לעצמם להיות מושמד נפשית ורגשית - לא זוג להסתובב איתו אם אתה רוצה לאסוף אותי. אבל אם דברים הולכים כשורה, הם יכולים להיות מאוד כריזמטיים, אוהבים ומסורים - ובמקרה זה לגמרי שווה להזמין אותם למעגל החברות.

[adinserter block='3'] [בלוק adinserter='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח סרטן ועקרב חברויות…

ידידות זו היא התאמה כמעט מושלמת - בדרך כלל מערכת יחסים מתמשכת ומתמשכת. שניהם מחפשים איכות על פני כמות בקבוצה חברתית ומעריכים נאמנות ואמינות. סרטן/עקרב לעתים קרובות נמשכים זה לזה באופן מיידי - כאילו הקוסמוס התיישר לפתע ויצר שני כוכבי לכת מושלמים באותו מסלול. יש להם רמות אנרגיה דומות והם מעדיפים לדון בפרוסט ובפוליטיקה במשך שעות מול אש שואגת מאשר ללכת למועדונים.

  חֲבֵרוּת

נשמות זקנות - יש רגשנות בידידות הזו שמעוררת בהן השראה להפוך לאספנים - אולי מזכרות משמעותיות הקשורות בילדות או עתיקות מתקופה שגם הן מרגישות מחוברות. מזל עקרב/סרטן מעריכים את מערכת היחסים שלהם ויוצרים או מוצאים באופן פעיל הזדמנויות לחקור ללא הרף רעיונות ודעות - חשבו על סופי שבוע מבלים בבקתות הרים ומסיבות ארוחת ערב עם נושא. מחוברים עמוקים הם רק לעתים רחוקות חולים אחד מהשני ומצטערים מעט כשהם מופרדים לפי מרחק או זמן.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

כ שלט קבוע עקרב מפלרטט על ידי עמידה על שלהם - אנשים באים אליהם לא להיפך. מזל עקרב הוא אינטואיטיבי ומזהה נפש דומה בסרטן - בפגישה הראשונה הם מכוונים את לייזר הכריזמה שלהם ל'להמם' - וכשסרטן לוכד את העיניים הנפשיות האלה - בוהות בהן מהצד השני של החדר - החיבור הוא בלתי נמנע.

  סרטן ועקרב מפלרטטים

זו אטרקציה אחת שלא מצמצמת את סרטן לאידיוט מטומטם. ה סרטן הוא סימן קרדינלי - בדרך כלל הם לוקחים אחריות אבל מנהיגות לא תהיה אפשרית כאשר הם נופלים בקסמו של מזל עקרב. עם זאת, הם רהוטים, אינטנסיביים ומבקשים להרשים - כנראה יש כאן קצת היפנוזה שמפחיתה אצל הסרטנים את החרדה והקמצנות הרגילה. תחת כישוף מזל עקרב הם הופכים לברבור מפלרטט.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

הסרטן ועקרב בפנים יחסים…

יש משהו כמעט מלכותי ביחסים של סרטן ועקרב. כמו מלכים ומלכות מימי הביניים, הם מחזיקים בחצר ויוצרים קודש קודש פנימי - רק הנאמנים והאמיתיים מקבלים חברות. שניהם מחפשים יוקרה ועובדים קשה כדי להשיג את הכבוד שניתן להם באמצעות הזדמנויות קריירה והשכלה - זה לא קשור לכסף - זה קשור לכבוד.

  פאוור קאפל

לעתים קרובות, הם עובדים באותה סביבה אולי כמו מרצים באוניברסיטה, איש מקצוע בתחום הבריאות או אמנים. שילוב אקסצנטרי, הם יהיו הבעלים של גזע כלבים שאף אחד לא שמע עליו, ויוצגו להם סט של גולגולות אנושיות בארון המטבח.

הסרטן נצמד יותר מעקרב ולכן יש רגעים של ספק ומדי פעם מזל עקרב נחנק ומצליף. אם הם יהפכו להרס - צאו משם מהר. הסרטן לא מרפה ועקרב הופך למתעלל. נסו להציל את הסרטן אך היזהרו מרמה מוגברת של תלות משותפת. תודה לאל שזה אירוע נדיר!

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

שניהם יכולים להיות יצורים רכושניים וקנאים - כמו שלטי מים הרגשות האפלים יותר שלהם נשפכים החוצה כמו גלי גאות - מלאי הרס וכאב. עליהם להשתדל לא לסחוט את נשמת החיים ממערכת היחסים על ידי ראיית כל השפעה חיצונית כאיום.

  חבר וחברה רבים

הסרטן צריך להבין שלעקרב יש מגנטיות טבעית ותמיד ימשוך אחרים - זה לא אומר שהמשיכה היא הדדית. עקרב חייב לתרגל לשמור על הלשון הביקורתית שלהם ולהימנע מלהסיג חיבה כשהם כועסים. כל אחד נהנה מרינה טובה - אם לא מתרגלים סליחה - זה כרטיס בכיוון אחד לגיהנום.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כשסרטן ועקרב להתאהב…

יש שירה והרבה רומנטיקה. תבורכו במוחות סקרנים ובתחושה חזקה של אסתטיקה הם מבקרים במוזיאונים, בגלריות לאמנות ובערי מורשת. הסרטן מבשל באהבה ועקרב קונה כדורים עתיקים לבן זוגם החדש. יש סביבם חושניות שמייצרת חשמל.

  סרטן ועקרב מאוהבים

הם נראים קורנים - אישונים גדולים ורחבים - אם כי לפעמים האחרון נובע מהאבסינת. זה הזוג שנהנה להלביש אחד את השני, לעשות אחד לשני את השיער אפילו לקלף ולסחוט נקודות שחורות. אל תדאג הם לא יעשו את זה בפומבי.

סרטן ועקרב התאמה מינית…

עקרב הוא ארנב די חולה בכל הקשור למין - לעתים קרובות עם דמיון פרוע ונכונות להתנסות. סרטן הוא די שמרני - מחפש רומנטיקה ואינטימיות. סקס ביחד מייצג עקומת למידה ענקית - במיוחד עבור סרטן ביישן.

  סרטן ועקרב כימיה מינית

ביסודו של דבר שניהם עוסקים באמון - אמון רגשי, פסיכולוגי ופיזי. אם יש לשחק משחקים סרטן דורש מילים בטוחות ועקרב לא צריך למהר ישר לתוכו. החשמל שנוצר ביניהם יוצר צימאון לפריצת גבולות אך יש לעשות זאת באהבה ובכבוד.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

סרטן ועקרב התאמה לנישואין…

נישואים טובים להרגעת חרדות סרטן/עקרב וכהצהרה אולטימטיבית עבור הרומנטיקנים חסרי התקווה הללו. אם התקציב מאפשר, טירה או טירה צרפתית הם מקומות מושלמים - יחד עם משתה מימי הביניים.

  סרטן ונישואי עקרב

הבית הוא מרכז היקום המשולב שלהם - הם מעדיפים שאנשים יבואו אליהם במקום לצאת החוצה - צפו לצלי יום ראשון ולמסיבות ארוחת ערב משובחות - טבחי סרטן ועקרב מקשטים הם כן נוטים לבנות חפיר פסיכולוגי סביב הנישואים - אנו ממליצים לבקר העולם החיצון מדי פעם - רק כדי להתעדכן בדברים.

ילדים מבוקשים ואהובים - שניהם הורים סבלניים אם כי מזל עקרב פחות שופט את בחירות אורח החיים וישכנע את סרטן להאיר את עיניו כאשר יתברר שאחד מהילדים הוא רואה חשבון. דמיינו לעצמכם משפחה מטורפת ויפהפייה - מעט שמאלה מהמרכז עם לבבות חמים - בדיוק כמו משפחת אדמס.

אמון ותקשורת:70ערכים משותפים:70קשר רגשי:80כימיה מינית:70תאימות נישואין:75הטובים:מיסטיים וקסומים.נשמות זקנות.מכוונות משפחתיות.הרעים:הם יכולים להרוס זה את זה.עקרב יכול להתפרץ 3התאמה לדלת. ציון

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

תחושות תכופות של כל סימן.

קרא עוד
למה המזלות רוצים להתפרק...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


למה המזלות רוצים להתפרק...

למה הסימנים רוצים לסיים את זה.

קרא עוד