סרטן ותאימות לדגים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  סרטן ודגים אוהבים תאימות

אתה מכיר את השיר של קולדפליי 'לתקן אותך' ? אם זה עדיין לא - סרטן / מַזַל דָגִים צריכים להפוך אותו לשיר שלהם. הסרטן הוא אימהי ודגים רוחניים - שניהם מטפחים שנוטים להזניח את עצמם לפעמים, כך שזוגיות יחד צפויה לגרום להרבה ריפוי.

זוג מזדמן - כאשר כבר ממש פגום - יורד להרס הדדי אבל בדרך כלל מסלול הבריאות הוא למעלה, לא למטה. הם מכבדים זה את הפגיעות של זה ועובדים קשה כדי לזכות באמון באמצעות מעשים ומילים. סרטן/דגים עדינים, אוהבים ולא מפחדים להתחייב לכל החיים.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח סרטן ודגים חברויות…

לסרטן/דגים יש תחושה חזקה של קהילה ומאמינים בסיוע לחברים הפגיעים ביותר של החברות. הם מבטאים את האמונה הזו על ידי התנדבות במקלטים לבעלי חיים, במטבחי תמחוי ובכל מקום שבו נדרשת תמיכה קהילתית - זו הפלטפורמה שיוצרת לעתים קרובות ידידות מתמשכת.

  סרטן ודגים ידידות

לחלופין, סביר להניח שהם יעבדו בשירותים בריאותיים או חברתיים ויתקרבו באמצעות שיתוף פילוסופיות אישיות דומות אם כי לא בהכרח מתודולוגיה - סרטן הוא אסכולה קונבנציונלית ועתיקת יומין כשמדובר בפרקטיקות רפואיות ופיזיולוגיות ואילו דגים מגיע למערכת היחסים חמושים בקריסטלים, רונים ואימוני שמאן.

שניהם סימני אלמנט מים ומאמינים שגוף חזק מייצר מוחות חזקים - מצפים מהם ליהנות מספורט ימי ביחד - שחייה, חתירה, גלישה - חגים מועברים בדרך כלל ליד אוקיינוסים, נהרות ואגמים. הסרטן הוא החומרי יותר בעוד שדגים יכולים לחיות בשק הסיני - צפו לכמה התעלויות אבק על צרכנות משתוללת וקפיטליזם אחראי, אבל לרוב החברות ביניהם הדוקה - הם הופכים לחלק מהמשפחות אחד של השני, דופקים בדלת לעמותות צדקה מקומיות ונהנים זמן רב. , ארוחות צהריים ארוכות המתלבטות על דת, פוליטיקה ואותנטיות של קייטלין ג'נר.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

יצירות היו מפלרטטות עם גופה - הן פיקסיות קטנות ונוצצות השוזרות קסם במרחב ובנשמות אישיות - אזהרה - נגיעה חסרת בושה וצחוק מזויף יתרחשו. סרטן - גלגל המזלות הטראגי שלנו בכל מה שקשור לפלירטוט הוא לגמרי מבולגן וממש בפינה. הם מבעבעים, מסמיקים ומזיעים - בדליים. זו תאונת רכבת אבל חברים לא יוכלו להסיט את המבט.

  אטרקציה של מזל דגים וסרטן

כמובן, סרטן מבועת, חסר עיניים, רק גורם לדגים להיכנס יותר פנימה - בהתחלה לוקח לסרטן קצת זמן ולא מעט צמתים להירגע - כשהם עושים זאת והשיחה מתחילה לזרום מתרחשת מפגש של מוחות ולבבות - סרטן מרגיע דגים - שניהם מבינים שהתנהגויות הפלירטוטים שלהם נוצרות ממקום של חוסר ביטחון - זו תחילתו של אמון.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

הסרטן והדגים בפנים יחסים…

הם מאוד עמוקים ומחוברים, ומתגלגלים זה לזה - צפו להמרות לצמחונות, לקבלה ולגורואים לעזרה עצמית. הסרטן תמיד סקפטי יותר, אך כוחם הרב של הדג שוחק אותם. חברים חוששים שהסרטן שלהם נשאב מרצון חופשי אבל זה רק חלק מהתהליך - בסופו של דבר מחשבה עצמאית כן חוזרת.

  זוג אוהבים מאושרים

לסימנים האלה יש תקופות של יציאה מהרשת, וזה טוב כי הם די מבחילים בציבור. באופן פרטי כולם מתאהבים ומתעצלים עד שסף השעמום הנמוך של מזל דגים מזניק אותם בחזרה למציאות עם סבב של אירועים משפחתיים ופרויקטים חדשים לתמיכה בקבוצות מקומיות.

הסרטן מספק לדגים יצירתיים סט מעודן יותר של אסתטיקה ושורף את מכנסי הצניחה של שנות ה-70. מזל דגים מביא תחושה של משחק וכיף למערכת היחסים. אולי יש להם כמה מריבות על כסף וביצי קן - רצוי שסרטן ייקח את הכספים ויחתוך כרטיסי אשראי של מזל דגים. הם מבלים בסופי שבוע בטיפול בגינה האורגנית, בשיפוץ ובהשגת משפחה - בדרך כלל סרטן/דגים יוצר בועה קטנה של אושר תוצרת בית.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

בהתחלה סרטן מקנא בפלירטוט הטייס האוטומטי של דגים. מורדם במקום כבוי הוא הטוב ביותר שהם יכולים לקוות לו. יש צורך בתקשורת ברורה והרגעה מצד מזל דגים כדי לשמור על מערכת היחסים בקצב אחיד וסרטן צריך לנסות לא להיות נצמד ומגונן מדי כדי למנוע שדגים יהפכו פלירטוט לפעולה.

  צרות בגן עדן

לשניהם יש נטייה להתפנק ולהשתמש באוכל, אלכוהול וסמים לנוחות - חשוב שאחד ינסה להציל את השני בסיבוב זנב. אם הם נופלים לתלות משותפת התוצאה הסופית היא קורט קוביין וקורטני אהבה, סימן II.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כאשר סרטן ודגים להתאהב…

סביר להניח שדגים ירצו לעבור לגור יחד 5 דקות לאחר הכרזת האהבה כי הם גילו תחושת ביטחון והגנה שכבר מזמן חסרה. הסרטן דוחק לאחור - הם יודעים שהדג הוא אימפולסיבי ומבקשים זמן כדי לוודא שחיים משותפים הם יותר מגחמה.

  מתאהב עמוקות

תהיה הרבה דרמה בשלב 'ההתאהבות' - בדרך כלל נגרמת על ידי מזל דגים שגורם לסרטן להיראות כמו כספת רגשית בהשוואה - קריאות שיכורים ב-3 לפנות בוקר, רשלנות ושיתוף יתר הן כולן התנהגויות דגים. הסרטן חייב להיות סבלני ולא לאפשר לדגים לחבל בעצמו. אם סרטן/דגים יעברו את השלב הזה - העתיד נראה ורוד.

סרטן ודגים התאמה מינית…

זו תחרות מי הכי אינטנסיבי בין הסדינים. מזל דגים רואה במין רעידת אדמה רוחנית והסרטן רואה בכך את הצורה האולטימטיבית של אינטימיות. שניהם נותנים הרבה ומקבלים הרבה מהחוויה - הדבר היחיד שעוצר אותם מלהיות נרקומנים הוא נסיגות יוגה של דגים שבהם מתרגלים פרישות.

  רומנטיקה בחדר השינה

סרטן הוא מזל קרדינלי , כלומר הם אוהבים ליזום ולעשות הכנות לעשיית אהבה - קניית נגלי וצבע גוף אכיל, מקיפים את לוח השנה. מזל דגים כמזל משתנה , הוא ספונטני ומזעזע את הסרטן בגישה שלהם בכל מקום ובכל זמן, אך בסופו של דבר, מבטיחה שהסרטן ירגיש בטוח. יש זמן חיים של תענוגות חושניים עם השניים האלה שלעולם לא מתעייפים אחד מהגוף, הנפש או הלב של זה.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

סרטן ודגים התאמה לנישואין…

אה כן, זה הולך לקרות! הסרטן רוצה נואשות לבנות בית עם מזל דגים כדי לשמור עליהם בטוחים ואהובים. מזל דגים רוצה את הדרמה של חתונה ולהכריז רשמית על אהבתם מול חברים ובני משפחה. יוקרתי אך פשוט, האירוע נותן כבוד למורשתם ולתרבויותיהם בהתאמה, כאשר מזל דגים איחר יותר מאופנתי.

  נישואי סרטן/דגים

הבית שלהם חם ומזמין, למרות שסרטן מבלה את שארית חייהם באיסוף וניקיון אחרי מזל דגים מבולגן. הם יצפו זה בכולסטרול ובלחץ הדם של זה ויהיה צי של אופניים וגלשנים משפחתיים. ילדים גדלים בצורה הוליסטית - נפשם גופם ונשמתם מטופחים. הסרטן נותן להם מסורות וספונטניות של מזל דגים - זה שילוב מצוין ומבטיח שצאצאים יגדלו לבני אדם עמידים בביטחון.

אמון ותקשורת:80ערכים משותפים:80קשר רגשי:80כימיה מינית:90תאימות נישואין:85הטובים:חברי נפש פוטנציאליים.הם הופכים אחד את השני לבריאים, עשירים וחכמים.אבני חן הורות.הרע:הסבלנות 3סבלנות. ציון

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


דברים שיש להימנע מהם עם כל מזל...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


דברים שיש להימנע מהם עם כל מזל...

הימנע מדברים אלה כמו המגיפה סביב השלטים!

קרא עוד
תאימות תאומים וגדי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות תאומים וגדי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל תאומים-גדי.

קרא עוד