סרטן וקשת תאימות: אהבה, מין ומערכות יחסים...

  סרטן וקשת אוהבים תאימות

סרטן/קשת יוצרים צמד סטנדאפים נהדר עם סרטן משחק את האיש הסטרייטי ו לִשְׁקוֹעַ הולך לצחוק. הם משכפלים את הדינמיקה הזו בכל מערכת יחסים - סרטן מנסה ללא הרף להציל את סאג ולגרום להם להתבגר - זה חסר טעם וחסר תועלת כי זה לעולם לא יקרה. הקשת עושה את שאיפתו לכל החיים לשחרר את הסרטן ולגרום להם לצחוק - סאג אוהב קהל קשוח ולפעמים התרופפות אכן מתרחשת.

אחד צריך חופש ונוף רחב - השני בית ואינטימיות - זו הולכת להיות עבודה קשה - לנסות לא למחוץ את החלומות אחד של השני - ובלי קומדיה מערכת היחסים הופכת מהר לטרגדיה.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח סרטן וקשת חברויות…

הם מתסכלים אחד את השני אבל לפעמים, בחוסר רצון, מתפתח כבוד הדדי. לשניהם יש רמות אנרגיה שונות - הסרטן עובד מתוך מחשבה על פרויקט בעוד שלקשת יש עשר בדרכים - הסרטן מתכנן פעילויות חוץ-בית ספריות - סאג הוא לגמרי דורבן של הרגע. איך הם הופכים לחברים היא תעלומה - אפילו לעצמם.

  סרטן וחברות קשת

האנלוגיה המושלמת לשני אלה היא 'שרק וחמור' - אוגר אוהב בית רוטן שנאלץ להגן על ביתו על ידי הצלת נסיכה פוגש חמור היפראקטיבי יתר על המידה שפשוט אוהב את רעיון ההרפתקה. מערכת היחסים שלהם היא לגמרי סרטן וסאג - הקשת הבלתי ניתנת לתנופה מרחיקה את הפחדים והזהירות של הסרטנים וגוררת אותם מאזורי הנוחות שלהם.

בלב הדברים שניהם אנשים אדיבים מאוד שמאפשרים אמון - למרות שסרטן יישאר זהיר לנצח בכל הנוגע לטיסות פנטזיה של מזל קשת, וסרטן צריך תנומה או שתיים כדי להתאושש מכל אנרגיית המתח הגבוה הזו.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

סאג מצחיקה את הסרטן - חוש ההומור של הסרטנים הוא מתוחכם, אפל ולעתים קרובות אבסורדי - אתה לא שומע אותם לעתים קרובות צוחקים בקול רם, אבל כששני הסימנים האלה מקליקים הם מגלים אחד בשני, חובב עמית לקומדיה חתרנית - תחשוב על מונטי פייתון , ריקי ג'רווייס ו-Black Adder - צחוק סרטנים יקרה.

  זוג פלרטטני צוחק

שאג מפלרטטת עם מילים - מחמאות, סיפורים, בדיחות - האזנה לאנקדוטות להרגיש טוב מרגיעה את הסרטן שמדליק את החושניות - נשען קרוב לשמוע, מלטף ידיים ופותח את הכפתור העליון שלהם. פלירטוט של Sag/Cancer הוא מתוק וסקסי.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

הסרטן וקשת ב יחסים…

זוהי נסיעה מטלטלת המנוקדת ברגע של אושר מטורף. סאג הם מחויבות-פובים וצוענים - בכל פעם שהסימנים האלה נעשים נוחים והאהבה נראית במסלול סאג עלול להגיע לגבעות או לדלג על מדינות. זה מותיר את הסרטן במצב תמידי של חרדה - רק מופחת זמנית על ידי חזרתם של הקשתים והפצרות לסליחה. זה יכול להפוך לקצת מערכת יחסים של דלת מסתובבת.

  זוג נודד

סרטן הוא א קַרדִינָל סימן - הם רוצים ליזום, לשלוט ולנהל את הביצועים במערכת היחסים שהיא כמעט בלתי אפשרית כאשר אתה עומד מול מִשְׁתַנֶה סימן כי כפכפים והופכים לאחור על בסיס שעתי. יהיו הרבה התפוצצויות והתקררות - לעתים קרובות קשת אפילו לא יבין שהם בספרים הרעים.

ברגעים של אושר מטורף, הם מבשלים סערה וקונים כרטיסים עונתיים לפסטיבלי קומדיה. אתלטי ואנרגטי, מזל קשת עשוי להיות בעל פעילויות ספורט רבות בדרכים - הסרטן שמח לשחק את התפקיד של תומך נלהב ולעסות שרירים עייפים לאחר המשחקים. יש צחוקים והרבה סמוקים - ולו רק במינונים קטנים.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

קשת יכול להיות רפרוף וחסר טאקט - הם לא מתכוונים לעשות זאת - פשוט קומדיה היא ברירת המחדל הטבעית שלהם. סרטן רגיש נמחץ על ידי מילים חסרות מחשבה והזנב מסתובב להתנהגות אגרסיבית פסיבית. כאשר הר הגעש הרגשי מתפרץ בסופו של דבר, סאג מאשים את הסרטן ביצירת הרים מגבעות חפרפרות, וסרטן שם עוד חריץ בחגורת הטינה שלהם.

  ויכוח סרטן וקשת

מחויבות ואג'נדות שונות יגרמו להתנגשות הטיטאנים. לגרום למשהו לעבוד שבו לאדם אחד יש רגליים מגרדות כל הזמן והשני לא רוצה לסטות מעבר לדלת הכניסה שלו זה כל כך מסובך. הסרטן עלול לתת לסאג הזדמנות נוספת להתמסד וסאג עשוי להמשיך לחזור רק בגלל שזה נמל בטוח - לזמן קצר - הם לא יעשו חסד אחד עם השני.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כאשר סרטן וקשת להתאהב…

ב'אהבה כובשת את כל השלב' הם ייצאו להרשים. שניהם אוכלי אוכל נהדרים - דייטים מורכבים משבילי יין וארוחות גורמה עם כמה רומ-קומים שנזרקו לשם טוב. הרגשות גבוהים מכיוון שסאג/סרטן קיים מתאריך עד היום - בדרך כלל סרטן עושה את המעקב או שניהם נשבעים שזה רק זריקה אבל עדיין ממשיכים לסיים יחד במיטה.

  מתאהב

אם סאג נמצא בהפסקה קלה מנסיעות ביקום או זכה למראית עין של בגרות, והסרטן לא נהיה דביק או נואש יותר מדי, אולי הם פשוט יצליחו לאנף אותו - עדיין חלק גדול מהקשר יישמר בסוד חברים בהתאמה - שניהם חוששים ממבטים מפריכים ומנזיפות.

סרטן וקשת התאמה מינית…

קשת הוא אתלטי ומהנה - סביר להניח שהם יפוצצו פטל על הבטן וישתמשו בדגדוגים כמשחק מקדים. הם גם סקרנים ויש להם הרבה סיבולת - אז בסך הכל, מהומה בחדר השינה. סרטן מביא רומנטיקה ועוצמה - הם רוצים מגע חושני ומילים נלהבות - מוסיקה נרות וחשיפה איטית.

  זוג שובב במיטה

מה שיש לך כאן הוא א שלט מים (סרטן) וא סימן אש (Sag) עם סגנונות שונים מאוד - הסרטן משתוקק לגאות וזרימה והצטברות הדרגתית לשיאי גלי הגאות בעוד שסאג פשוט בוער לאורך כל הדרך - ללא הרף. זה לא אמור לעבוד אבל לפעמים זה כן - צחוק מפחית את חרדת הביצועים של הסרטן ורומנטיקה משפרת את טכניקת קשת - אפשר לקבל זמנים מתוקים בין הסדינים.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

סרטן וקשת התאמה לנישואין…

'אתה צריך לדעת מתי להחזיק אותם ומתי לקפל אותם' שר קני רוג'רס. למרבה הצער, זה לא חל בכלל על סרטן/קשת. לפעמים סרטן רואה בנישואים את היעד הסופי - לא משנה עד כמה המסע מפרך ומצחצח את סאג לכניעה זוגית. כשזה קורה, גירושין הם רק עניין של חודשים. אבל אם קשת מציע נישואים זה סימן אמיתי לצמיחה וליכולת להתחייב - יש סיכוי הרבה יותר טוב לנישואים יזומים של Sag.

  התאמה לנישואין

הסרטן יוצר ושומר על הבית ולעתים קרובות לסאג יש קריירה שכוללת נסיעות - חשבו על חייל, טייס, דיפלומט. אם האמון מבוסס היטב עם הסרטן שמח שיש לו שותף במשרה חלקית מערכת היחסים הזו יכולה לעבוד. ילדים גדלו בסרטן והרעיפו מתנות ופעילויות כשההורים שלהם נוכחים - במשק הבית הזה הם יגדלו בתחושת ביטחון אך עם תחושה של הרפתקה.

אמון ותקשורת:55ערכים משותפים:50קשר רגשי:60כימיה מינית:65תאימות נישואין:55הטוב:קשת מצחיק את הסרטן.גן עדן גורמה.הסרטן נותן לקשת בית.הרע:בעיות אמון בשפע.5הרגשה קרה של קשת. ציון

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

תחושות תכופות של כל סימן.

קרא עוד
למה המזלות רוצים להתפרק...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


למה המזלות רוצים להתפרק...

למה הסימנים רוצים לסיים את זה.

קרא עוד