סרטן ומאזניים תאימות: אהבה, מין ומערכות יחסים...

  סרטן ומאזניים אוהבים תאימות

עם שני אלה זה באמת קשור לשלום עולמי. הרמוניה ואיזון שולטים בחייהם - הסרטן פועל ללא לאות כדי לוודא שהאהובים יזונו - נפשית, רוחנית ופיזית, בעוד מאזניים יוצר אווירה דמוית זן בעולם החיצוני.

מאזניים סבלני ואדיב - מוכן להשקיע זמן ומאמץ על מנת להרגיע חרדות וחוסר ביטחון של סרטן. לעומת זאת סרטן מגן יתר על המידה לסמוך על מזל מאזניים מפני ניצול ומטעה. סינרגיה מקסימה - הם מזדקנים בחינניות ורק נתקלים בבעיה מוזרה במהלך מסע הזוגיות.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח סרטן ומאזניים חברויות…

מאזניים נולדים עם חיוך על הפנים וכוס זה תמיד חצי יחס מלא. התקפי המלנכוליה של הסרטן הם אמיתיים ואינטנסיביים, כך שכאשר הם פוגשים מישהו שמלא באור וחיוביות, חברות היא רצויה מאוד - קצת כמו נטילת אספירין לכאב ראש - מאזניים עוזרים לגרום לכאב להיעלם. באופן מוזר מאזניים נמשכים לעצב - יש להם צורך כפייתי לתקן נשמות שבורות, ובהיותם אמפתיים, יש להם שמחה מספיק לחלוק. זה ניצחון/ניצחון רגשי עבור שני הסימנים האלה.

  חברות קרובה

משוררים בלב סרטן/מאזניים מחזקים לעתים קרובות את ידידותם באמצעות מדיום אמנותי - כתיבת שירים, הפקת תיאטרון, עיצוב אופנה הן אפשרויות. סרטן מביא פרקטיות ופונקציונליות לשולחן ולמאזניים יופי ותעוזה. ייתכן שייקח להם זמן 'להשיג' אחד את השני את חוש ההומור - הסרטן כהה ושחור בעוד מזל מאזניים צוחק על נפילות ופרצופים מגומי - לפעמים זה יוצר שיהוקים אבל הומור חתרני הוא לא בהכרח אכזרי וסלפסטיק הוא לא תמיד טריוויאלי. כאשר הם מכבדים זה את אהבותיו ואי-אהבתם, נוצרת ידידות חזקה - בסופו של דבר הם עשויים אפילו לצחוק מאותם דברים.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

המפלרטט הראשי של גלגל המזלות, מאזניים רוצה שכולם ירגישו אהובים - מהדודה הגדולה אתל ועד הדוור. כסימן אוויר , הם מעבירים בצורה חלקה אובייקט אל אובייקט, מאדם לאדם, ומפיצים אווירה של הרגשה טובה עם קורט של רסיסים. כאן זה נהיה מעניין - התאימו את מזל מאזניים לסרטן בפסטיבל פלירטוט וקיבלתם את הטוב והגרוע ביותר.

  סרטן-מאזניים מפלרטטים

מאזניים, בדרך כלל לא תחרותיים, נכנסים להילוך יתר - פשוט בגלל שהם יכולים - נפנוף שיער, ליטוף שפתיים מושכות ירך - זה נהיה די חסר בושה. הסרטן מבלבל, מסמיק ונראה כמו צבי בפנסים - כסימן מים זה דומה לראות אותם טובעים בחוסר הכשירות שלהם. אל תדאג מאזניים לא רוצה שמישהו ירגיש מביך יותר מדי זמן - הם מאזנים את זה עם שבחים עדינים וכישורי הקשבה טובים - הסרטן תמיד בסופו של דבר מרגיש מוקסם.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

הסרטן והמאזניים ב יחסים…

לעתים קרובות הם זוג מדהים בצורה בוהו-שיקית. מזל מאזניים משחרר את הסגנון האופנתי של סרטן - מעודד אותם לקחת סיכונים וסרטן משלים את חמשת החזרי המס הבולטים האחרונים של מאזניים. כמזלות קרדינליים , שניהם בעלי תכונות מנהיגות חזקות אך צנועים מספיק כדי להיות חסידים כשהם מחוץ לעומקם. מבחינה מערכתית סרטן מוביל בזירות של בניית בית, תכנון חגים ותקצוב, בעוד מאזניים לוקח אחריות על פרויקטים חדשים, מהלכי קריירה ונטוורקינג.

  זוג סרטן-מאזניים

הסימנים האלה כמו להיות במערכת יחסים - יש אומרים שהם משתוקקים לזה - אז יש זמן ומאמץ כדי לוודא שהדברים מתקתקים יפה. חברים חושבים שהם נראים כמו זוג שהצליח לעשות את זה - שונה אבל מחמיא - חיבה וקשוב - מארחים אדיבים שאינם מתנגדים לשיר שיר קריוקי עליז אחד לשני במסיבות. הם לא מאמינים ביצירת דרמות לא נוחות ולכן אי הסכמות מטופלות בפרטיות, מאחורי דלתות סגורות.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

לסרטן יש קשיים לקבל את זה שמאזניים מפלרטטות עם קקטוס ומאפשרת לקנאה להרים את ראשה המכוער. מאזניים בדרך כלל מגיבים בביטחון, אך חשדנות מתמדת וחקירות מדרגה 3 יכולים לגרום לחיפוש נחמה במקום אחר.

  מאבק בזוגיות

סביר להניח שגם למאזניים היו הרבה יותר בני זוג מיניים - חלקם מזדמנים - חלקם עם תחושה - שמירה על יחס נפשי ודמיון מחדש של העבר של מאזניים מוביל את הסרטן לתחושות של חוסר התאמה. אף אחד לא נהנה מעימות ולכן חשוב לא להיכנע להתנהגות אגרסיבית פסיבית - אי הסכמה בנושא זה לא סוף העולם וסרטן/מאזניים צריכים לנהל דיאלוג פתוח.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר סרטן ומאזניים להתאהב…

הם נופלים מהרדאר - התנהגות נפוצה של מאזניים כאשר מתאהבים - הם מתענגים על הריגוש של אהבה חדשה וצריכים להתמקד רק באדם הזה במקום לחלוק את עצמם עם היקום.

  מתאהב

עבור מאזניים - אהבה היא באמת סם הבחירה. לסרטן לא אכפת בכלל לרדת מהרשת מכיוון שהם לא תלויים ברשת חברתית רחבה כל כך - אחד על אחד מתמשך אומר שהם מכירים מאזניים כל תנועה. חברים לא צריכים לדאוג, הם יצוצו מחדש ברגע שהקינקים ייעלמו והמחויבות תתבסס.

סרטן ומאזניים התאמה מינית…

מאזניים הם בדרך כלל מנוסים יותר וקצת זיקית - בכך שהם יכולים להיות כל מה שתרצו בחדר השינה. עם זאת, הם לא קוראי מחשבות, אז סרטן צריך לרכוש קצת אומץ הולנדי ולחלוק רצונות סודיים. הם צריכים לחשוב על זה כך - 'מי לא ירצה להיות עם מישהו שמוכן להגשים את כל הפנטזיות שלך!'.

  כימיה מינית

באופן טבעי סרטן מחדיר שיפור חושי לחדר השינה - נרות, ריחות ומוזיקה - ושני הסימנים מאוד מישוש וניתנים לנשק. כאשר התקשורת ברורה ומתבססת אמון מתרחשת תחנת כוח של אינטימיות בין גיליונות הסרטן/מאזניים.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

סרטן ומאזניים התאמה לנישואין…

אין ספק שיש לו פוטנציאל למרות שסרטן הוא גאה בית לנצח בלי להיות מוגזם - בעוד מזל מאזניים יכול להיות ממש מרושל - תסדר את זה לפני שאתה עובר לגור ביחד! הבית שלהם הוא כל סגנון שהסרטן רוצה - כנראה בונגלו משפחתי אהוב מראש עם חצר אחורית גדולה. הדאגה היחידה של מאזניים היא שבבית יש פנג שואי טוב וחדר שמש לקרני הרגשה טובה.

  טבעות נישואין

מאזניים לא מתעסקים יותר מדי בנישואין, אבל, כנשמה מפרגנת, עושה זאת למען השקט הנפשי של הסרטן - הם עשויים להתעקש על בחירת מוזיקה ואלמנט של כיף. ילדים מגיעים בדרך כלל כי מאזניים שכחו להשתמש באמצעי מניעה - הם יכולים להיות קצת נעדרים בנושא הזה - מה שמשמח ומחריד את הסרטן באותן פרופורציות. באביב גדלים עם ערכי העולם הישן ועין לעתיד - זה שילוב מתוק לכל המעורבים!

אמון ותקשורת:70ערכים משותפים:60קשר רגשי:60כימיה מינית:75תאימות נישואין:70הטוב:מאזניים מרגיע את חרדת הסרטן.הסרטן מספק מקום בטוח למאזניים לנחיתה.אינטימיות עוצרת נשימה.הרע:סרטן מתנשא. התנהגות אגרסיבית.67ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

הדברים האלה שגורמים לשלטים לרוץ קילומטר בכיוון ההפוך.

קרא עוד
7 סודות האסטרולוגיה של הסימנים הקרדינליים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 סודות האסטרולוגיה של הסימנים הקרדינליים...

סודות שקושרים יחד טלה, סרטן, גדי ומאזניים.

קרא עוד