סגנונות נשיקות של מזלות נחשפו...

 סגנונות נשיקות בגלגל המזלות

יש מעט דברים יותר סקסיים ממישהו שיודע לתת פאש טוב. אבל טכניקת נשיקה גרועה יכולה להרגיש קצת כמו שיוף למוות על ידי זוג שפתיים יבשות. עבור חלק מהסימנים נשיקות מגיעות באופן טבעי, כאשר לגבי אחרים זה תחום שיכול לשפר קצת (אם כי שום דבר שהתרגול לא יכול לפתור). קרא קדימה כדי לגלות איך כל אחד מהסימנים מתנשקים!

טלה: שריריים ונלהבים, הם יכולים להתנשק דרך כאוס.

 זוג יפהה מזל טלה אוהב להיות אחראי וזה לא שונה כשזה מגיע לפעולת שפתיים. הם מתנשקים כמו אחד מהחיבוקים האפיים האלה בסרט מיושן - יש הרבה אקשן, זוויות ותנועת ראש דרמטית. אולם לפעמים, צריך ללמד אותם שפחות זה יותר ולהכיר אותם לאמנות העדינה של העדינות. עם איילים קיצוניים יותר, ייתכן שתזדקק לסד צוואר לאחר ההתעסקות איתם!

מַזַל שׁוֹר: יחקה ויתאים לסגנון הנשיקה שלך.

 מזל שור מחקה את סגנון הנשיקה שלך

עבור שלט שהוא באופן מסורתי עקשן ובראשו שוורים מזל שור הם דמויי זיקית להפליא בכל הנוגע לאמנות הנשיקה. זה בגלל שהם מתמקדים בפרס הסיום - דייט שני או התחייבות אולי. הם מסתגלים כדי להחמיא לסגנון הנשיקה של בני הזוג שלהם, כי הם יודעים שאם אתה נותן לאנשים את מה שהם רוצים, הם יחזרו עבור יותר בכל פעם.

סרטן: מנשק עדין עם קצת נשיכה.

 נשיקה עדינה

סרטן הוא מנשק חלומי ועדין שאוהב לסיים עם קצת ביס - זה סוג של שיא נשיקה עבורם. למעשה, הם נהנים לנשנש מכל מיני סוגים בין אם זה בשפתיים, באוזניים, בצוואר וכו'. למעטים השילוב של פה פתוח עם שיניים סגורות יכול להיות קצת מעצבן או אפילו כואב - אבל אם תחפור את זה אתה תהיה נשלח לטירוף של עונג.

מַזַל תְאוּמִים: נשיקות קצרות אך מתוקות שישאירו בך חשק לעוד.

 זוג בחוץ

מזל תאומים בדרך כלל פוגעים בכל תווי הנשיקה הנכונים - שפתיים פשוקות בצורה מושלמת, לחות לא רטובות, כשראש בן זוגם חפוי רומנטית בידיהם ויכולת להתקדם מנוק לנשיקה צרפתית באמנות אמיתית. הם נוטים להיות ספרינטרים ששומרים על הנשיקות שלהם קצרות וטובות - והם כל כך טובים בזה שהם ישאירו אותך לרצות עוד כל פעם מחדש!

מַזַל אַריֵה: שובב אך פראי - הכל עניין של הציד.

 ליאו ציד נשיקות

לנשק אריה זה כמו משחק של חתול ועכבר - ואתה העכבר! הם עשויים להתחיל בצוואר או אפילו בכפות הרגליים ולעשות את דרכם כלפי מעלה אל השפתיים. הם נדלקים כאשר בן הזוג המנשק שלהם משחק קשה להשגה, מחליף הילוך או מתרחק - אז תהיו חתיכת טרף חכמה. עם זאת אזהרה - ליאו יכול להיות קנאי מדי במחלקת הלשון - לפעמים זה יכול להרגיש כאילו אתה מקבל את כל פנים הפה שלך מטופח.

מַזַל בְּתוּלָה: מודעים לחלוטין לכמה חיידקים הפה מכיל.

 נשיקה עצבנית

מבין כל הסימנים בתולה הוא זה שיש לו הכי פחות סיכוי ללכת על מלא על פסים מטופשים. זה לא שהם לא חושניים או בפנים, פשוט אין מספיק מי פה בעולם כדי לעקוף את הנטיות הגרמפוביות שלהם. אל תצפו לפעולה בפה אם יש לכם ריח רע מהפה והיו מוכנים להסתפק בנשיקה במקום אחר (שיכול להיות אפילו יותר טעים).

לִירָה: ממש כמו אפרסק - מתוק, עסיסי ורך.

 מאזניים מנשק שפתיים

מאזניים אוהבים להתנשק וגם הם די טובים בזה - בעיקר בגלל שהם התרגלו המון המון. לעתים קרובות יש להם סוג של שפתיים סקסיות וחיוך דופק שפשוט גורם לאחרים לרצות לפטר אותם. אבל הם יכולים להיות קצת רועשים - עם נשימות כבדות וגניחות אקראיות של עוררות והנאה שמגיעות משום מקום.

מַזָל עַקרָב: אם יש גבול שצריך לחצות מזל עקרב יעשה את זה.

 חברי נפש יצירתיים

עקרבים הם אוהבי הוללות פיוטיים הידועים בזכות סגנון הנשיקה הנלהב שלהם. הֵם לא אוהב לעקוב אחר המוסכמה אז צפו לכל מיני נשיקות יוצאות דופן - פרפר, אסקימואי או חדשות שהם הלחינו ערב קודם. הם מנשקים אקזוטיים שאוהבים להתנסות - אבל היזהרו - הם יכולים להשתעמם אם אתה וניל מדי.

מַזַל קַשָׁת: כיף, חצוף ועם מנה בריאה של פעולת לשון.

 זוג חמוד מתנשק

מזל קשת הם כל כך סקסיים ומצחיקים שהם יכולים להצחיק אותך בזמן שהם מתעסקים איתך בו זמנית. הם אוהבים למצוא את הכתמים המתקתקים האלה ולנשק אותם עד שאתה משתולל מרוב תשוקה, או שהם פתאום יתפרצו עם איזו פעולת לשון מאנית רק כדי לקבל תגובה. לפעמים הם יכולים להיות די אינטנסיביים כשהם חולפים - אבל אף פעם לא עובר זמן רב מדי עד שהם שוברים את השתיקה באיזה קו סרקסטי.

מַזַל גְדִי: הם מתנשקים בביטחון ובדיוק.

 מנשקים בטוחים

מזל גדי שואפים להיות טובים בדברים ולכן הם עשויים להתאמץ להיות מנשק מדהים. הם בטוחים אך מתחשבים בסגנון שלהם וישאלו אותך מה אתה אוהב ואיפה אתה אוהב את זה. הם מסוגלים לתת לך בדיוק את המינון הנכון של תשומת לב כדי להשאיר אותך נלהב ורוצה עוד. הם אוהבים לוודא שהנשימה שלהם נקייה ובדרך כלל מגיעים מצוידים בשפתון רזרבי ומנטה.

מזל דלי: הנשיקות שלהם יחידות במינן ומלאות הפתעות.

 דלי מתנשק

בני מזל דלי הם מנשקים חכמים ומתמצאים. הם עדינים אך נלהבים בגישתם ויכולים לדעת באופן אינסטינקטיבי מה בן הזוג שלהם יאהב. יש להם חוסר חיזוי גדול לגבי הסגנון שלהם שהופך אותו למרגש יותר. הם אוהבים כל הזמן לערבב דברים ולשמור דברים טריים כך שלעולם לא תדע למה לצפות.

מַזַל דָגִים: מתנשקים כדי להתחבר ולהיות נאהב.

 נשיקות חושניות של מזל דגים

סגנון נשיקות מזל דגים הוא חושני ואמנותי עמוק. הם אוהבים להתנשק יחד עם כל צורות המגע והם יותר משמחים להתנשק בדייט הראשון - ולעתים קרובות ב-5 השניות הראשונות. הם כמהים לקשר עמוק ומשמעותי יותר ומשתמשים בנשיקות כדרך להשיג זאת. עם זאת, הם צריכים להיות זהירים, לפעמים הם יכולים להיות כל כך אינטנסיביים שהם נראים קצת דביקים. הם רק צריכים לוודא שהם נרגעים ולא חושבים על זה יותר מדי!

רשום פופולרי


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי טלה-טלה.

קרא עוד
כאשר המזלות נעשים עצובים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כאשר המזלות נעשים עצובים...

איך הסימנים מתמודדים עם עצב.

קרא עוד