מזלות המזל והכי חסרי המזל נחשפו...

  נחשפו מזלות מזל

נראה שחלק מהמזלות מושכים מזל טוב בכל מקום שהם הולכים בעוד שאחרים מרגישים שהם תמיד מושכים את הקש הקצר בכל מה שהם עושים. כדי לגלות אם יש סיכוי גבוה יותר לזכות בלוטו או להיות קורבן של סדרה גרועה של אירועים, בואו נסתכל מקרוב אילו סימנים נחשבים לבעלי המזל ביותר, נכון?

טלה: מזלם יכול להיפגע.

כאשר מזל טלה בגלגול הם נוטים להיות ממש בגלגול. אבל כשהיקום לא בצד שלהם הם יכולים למצוא את עצמם עם רצף די קשה של מזל רע. הם צריכים להפיק את המרב כשהיקום בצד שלהם ולנסות לא ללכת 'כל-אין' כשזה לא.מַזַל שׁוֹר: בר מזל בתחומים מסוימים... באחרים לא כל כך.

אישיות מזל שור נוטה להיות בר מזל בכמה תחומים באחרים, לא כל כך. כשזה מגיע לקריירה ולמטרות הפיננסיות שלהם הם נוטים שזה מתאים להם אבל בתחומים אחרים (כגון חיי האהבה שלהם!) הם יכולים לפעמים להרגיש שהם פשוט לא יכולים לתפוס לשבור.

מַזַל תְאוּמִים: לא בדיוק המזל הכי בר מזל בגלגל המזלות.

לפעמים מזל תאומים יכול פשוט להרגיש כאילו כל היקום נגדם. הם יכולים לנסות לעשות כל שביכולתם כדי לוודא שהכוכבים יתיישרו עבורם רק כדי למצוא את עצמם נפגעים מחסום אחר מחסום אחר מחסום. זה לא תמיד קל להיות תאומים.

סרטן: המזל שלהם יכול להשתנות מיום ליום.

המזל של הסרטן יכול להשתנות באופן דרמטי בהתאם ליום בשבוע. כשהמזל לצידם הם יכולים למצוא את עצמם ממש בתנועה כשהכל פשוט נופל על מקומו בצורה מושלמת. אבל כאשר החרא פוגע במאוורר והמזל אינו בצד שלהם - הדברים יכולים לקבל תפנית רצינית לגרוע ביותר.

מַזַל אַריֵה: בהחלט בצד המזל.

אישיות מזל אריה היא אחד מאותם סימנים שלפעמים נראה כאילו המזל תמיד לצידם, ולעתים קרובות מוביל לקנאה מסימנים אחרים פחות ברי מזל. הם יכולים לגרום לדברים להיראות כמעט קלים מדי וכאילו הם לא צריכים לנסות. זו רק אחת מההטבות בלהיות אריה.

מַזַל בְּתוּלָה: יש להם את היקום בצד שלהם.

בתולות נוטות להצליח בחיים, חלקית בגלל שיש להן מוסר עבודה טוב מאוד. אבל נוסף על כך הם נוטים להיות גם ברי מזל. שלב את שני המאפיינים הללו וקל להבין מדוע הם בדרך כלל בסופו של דבר חלק מהאנשים המצליחים ביותר בכל גלגל המזלות.

לִירָה: הם לא באמת יכולים לסמוך על המזל.

עבור מזל מאזניים זה פשוט לא משהו שהם תמיד יכולים לסמוך עליו. זה לא שהם חסרי מזל במיוחד אבל הם גם לא תמיד נופלים רק למזל טוב. למרבה המזל, המאזניים לא אוהבים להסתמך יותר מדי על 'מזל' כדי להתקדם בכל מקרה - במקום זאת הם עושים את שֶׁלוֹ מזל באמצעות עבודה קשה והתמדה.

מַזָל עַקרָב: כשזה מגיע למזל הם ממשיכים את זה.

כשזה מגיע למזל טוב לעקרבים בהחלט יש יתרון. לעתים קרובות הם ימצאו את עצמם נקלעים למזל טוב מבלי לנסות הרבה לקנא בסובבים אותם. הם רק צריכים להיזהר לא לקחת את זה כמובן מאליו, אחרת הם יכולים למצוא את עצמם זורקים את ההזדמנויות הרבות שהיקום מעניק להם.

מַזַל קַשָׁת: לפעמים זה יכול להרגיש כאילו כולם מקבלים את כל המזל.

קשת הוא לא הטיפוס שמרחם על עצמו יותר מדי זמן, אבל אין להכחיש שהמזל שלהם יכול להיות די נורא בזמנים. הם יכולים למצוא את עצמם תוהים מדוע נראה שאחרים סביבם תופסים הפסקה אחר הפסקה בזמן שהם צריכים לעבוד כל כך הרבה יותר קשה כדי להגיע לראש החבילה.

מַזַל גְדִי: אפילו אל תדבר על זה.

אוי מזל גדי המסכן. לפעמים הם יכולים לעבוד כל כך קשה כדי להתקדם רק כדי למצוא דברים שיצאו מכלל שליטה רק מחזירים אותם לאחור פעם אחר פעם. הם יכולים להרגיש כאילו פסי המזל הרע שלהם נמשכים לנצח, אבל למרבה המזל יש להם את מוסר העבודה לקום בחזרה, לא משנה כמה מכשולים היקום מטיל בדרכם.

מזל דלי: המזל שלהם נמצא בכל מקום.

בדומה לאישיותם, המזל של בני מזל דלי יכול להיות די בלתי צפוי. יש ימים שהם יסכימו עם הכל כשורה להם ובימים אחרים הם יתקלו בכל כך הרבה מזל רע שהם מרגישים שהם פשוט רוצים לוותר לגמרי. אבל גם כשדברים לא מסתדרים להם יש להם את הדחף להמשיך להילחם עד שהם עושים את זה נכון.

מַזַל דָגִים: ממש בר מזל ברגעים מסוימים... ובאמת חסר מזל ברגעים אחרים.

עבור מזל דגים המזל שלהם יכול להיות די קיצוני בין אם זה לטובה או לרע. לפעמים הם יתקלו בהזדמנויות בר מזל פנומנלי וימצאו את עצמם מושכים ללא מאמץ את כל מה שהם רוצים. בעוד שברגעים אחרים הם מוצאים את עצמם כל כך שקועים כשהיקום מטיל להם כל כך הרבה מזל שהם רק רוצים לבכות.

רשום פופולרי


תאימות אריה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות אריה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על מערכות יחסים אריה-בתולה.

קרא עוד
תאימות מזל תאומים וקשת: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות מזל תאומים וקשת: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל תאומים-קשת.

קרא עוד