מיתוס לעומת המציאות של כל מזל...

לפעמים ניתן לתייג את המזלות בסטריאוטיפים פשוטים אינם נָכוֹן.

אז היום חשבנו שנברר כמה מהמיתוסים והתפיסות השגויות הנפוצות ביותר המקיפות כל אחד ממזלות המזלות ובמקביל גם לשפוך קצת אור על האמת האמיתית שמאחורי המזלות האלה.

אתה עשוי להיות מופתע לגבי אמיתי הסיבה לכך שחלק מהסימנים פועלים כפי שהם פועלים כי זה לא תמיד מה שאנשים עשויים לחשוב!טלה…

מִיתוֹס: הם אוהבים לכעוס ולגרום לעימותים 24/7.

 גורם לעימות

יש אנשים שטועים בגישה של מזל טלה בחוצפה ו'לא-תכלס' לחיים כסימן לכך שהם פשוט אוהבים לגרום למריבות ולזרוע הרס. עם זאת, למרות, כן, טלה יעמוד על שלו אם הם יתמודדו, האמת היא שהם לא מסתובבים 'בחיפוש' כדי להתחיל כאוס.

מְצִיאוּת: אם תתייחס אליהם בכבוד הם לא יראו לך דבר מלבד אותו הדבר.

 טלה מכבד

אם אתה מכבד בן מזל טלה, הוא לא רק יראה לך כבוד בחזרה, אלא סביר להניח שגם יהיה אחד מבעלי הברית הנאמנים ביותר שלך. מזל טלה ייצא מגדרם כדי לעזור למישהו אם הוא יודע שהוא יעשה את אותו הדבר עבורו.

מַזַל שׁוֹר…

מִיתוֹס: שכל מה שהם עושים זה להתעצל ולאכול.

 חתול עצלן

יש אנשים שאוהבים לחשוב על מזל שור כקצת עצלן ומפנק מדי. אבל באמת זה לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת. בטח, הם אוהבים להתפנק אבל גם הם עובדים קשה מאוד ואין להם בעיה להכניס את המהומה כדי להגיע לאן שהם רוצים להיות בחיים.

מְצִיאוּת: יש להם הערכה לדברים העדינים יותר שהם עובדים קשה כדי לחוות.

 נסיעה יוקרתית

כאשר מזל שור כן מחליט להתפנק, אבל הם בהחלט יודעים איך זה עושה את זה בסטייל ויש להם רצון עמוק לחוות את הטוב ביותר שיש לחיים להציע. בין אם מדובר באוכל משובח, מפלטים מפוארים או טעימות יין דקדנטיות, הם תמיד מעוניינים לחוות דברים חדשים.

מַזַל תְאוּמִים…

מִיתוֹס: הם מתעתעים ומרושעים.

 חצי טוב חצי רע

לִפְעָמִים מזל תאומים הוא אישיות רבת פנים ומוניטין של שינוי יכול להוביל אותם להערכה שגויה כ'מזויפים' לחלוטין או איכשהו 'רשעים'. עם זאת, באופן כללי בני מזל תאומים הם אנשים ידידותיים במיוחד שליבם נמצא במקום הנכון.

מְצִיאוּת: התאומים פשוט ניתנים להתאמה גבוהה ומתפתחים כל הזמן.

 מוח מורכב

התאומים מתפתחים כל הזמן ומסתגלים לסביבתם החדשה. המשמעות היא שהם לא מפחדים לשנות את עמדתם בזמן שהם קולטים מידע חדש וחוקרים נקודות מבט חלופיות. הם מבינים שהעולם לא תמיד כל כך שחור ולבן.

סרטן…

מִיתוֹס: הם חלשים וחסרי הגנה.

 חלש

הרבה אנשים חושבים שהצד הרגיש והרגשי של הסרטן הוא סימן לחולשה... אבל לא הייתם רחוקים יותר מהאמת מכיוון שהם מבחינות רבות הם מהיצורים הקשים ביותר בכל גלגל המזלות.

מְצִיאוּת: הסרטן הוא עמיד במיוחד ומסוגל להתמודד עם כל מיני מצבים.

 קשוח וחזק

החוזק האמיתי של הסרטן הוא בנחישות ובחוסר הרצון שלהם להפסיק כשהם רוצים משהו. המוטיבציה שלהם יכולה להיות מעוררת השראה והם בעלי חוזק נפשי המאפשר להם לעבור כמעט כל קושי ולא לוותר.

מַזַל אַריֵה…

מִיתוֹס: הם 100% בתוך עצמם ולעולם אין להם ספקות עצמיים.

 בטוח ובטוח בעצמו

כשליאו מסתובב ומסתובב בדברים שלו כאילו אין להם אכפתיות בעולם, זה יכול להיות קל לשכוח שיכולים להיות להם ספקות בכל דבר... אבל כדאי שתאמין שיש להם חוסר ביטחון בדיוק כמו כולם על הפלנטה הזו.

מְצִיאוּת: הם למעשה יכולים להיות די רגישים ומודעים למה שאחרים חושבים.

 אבוד ולא בטוח

למרות שהם עלולים לא להודות או להראות את זה (למעט לחבריהם הקרובים ביותר), אריה למעשה יכול להיות די רגיש וחשוב לו מאוד איך אחרים רואים אותם. יש להם רצון אמיתי למצוא חן בעיני בני גילם ולפעמים יכולים לדאוג יותר מדי לגבי האופן שבו הם נתפסים.

מַזַל בְּתוּלָה…

מִיתוֹס: הם שונאים את כולם ורוצים להיות לבד 24/7.

 כועס ושונא אנשים

לפעמים מזל בתולה יכול לקבל קצת מוניטין של טיפוסים אנטי-חברתיים שמתעבים את כולם, אבל האמת היא שכשהם נמצאים עם אנשים שהם באמת אוהבים, הם יכולים להיות ממש כיף להיות בסביבה. הם גם מסוגלים לעורר כמה מהשיחות המרתקות ביותר גם בזכות האינטלקט החד שלהם.

מְצִיאוּת: לפעמים פשוט לוקח להם קצת זמן עד שהם יכולים להיפתח למישהו חדש.

 ביישן ושמור

ה האמת על אישיות בתולה זה שפשוט לוקח להם קצת יותר זמן להתחמם לאנשים חדשים מאשר לחלק מהמזלות האחרים אז אל תקרא אותם לא נכון בגלל שהם גסים כי רוב הסיכויים שהם רק קצת ביישנים. ברגע שהם ירגישו בנוח ונינוח הם יתחילו להיפתח יותר ואולי אפילו יהיו קצת פראיים!

לִירָה…

מִיתוֹס: הם מזויפים או לא אותנטיים.

 מזויף ולובש מסכה

לפעמים מזל מאזניים יכול לקבל מעט עטיפה גרועה בגלל היותם 'מזוייפים' או איכשהו לא אותנטיים. עם זאת, האמת היא שלמרות שהם עשויים לספר מדי פעם 'שקר לבן' בלתי מזיק כדי לחסוך ממישהו רגשות בכל הנוגע לדברים החשובים, הם מהאנשים הכנים והאמינים ביותר בכל גלגל המזלות.

מְצִיאוּת: הם שואפים למצוא פשרה שבה כולם מרוצים.

 פְּשָׁרָה

המאזניים הוא דיפלומט ומתווך בנשמתו, שכל כולו לקרב אנשים ולוודא שכולם יהיו מרוצים. יש אנשים שמפרשים לא נכון את התכונה הזו כ'רצונות' אבל המציאות היא שהם פשוט מוכנים להתפשר ולפגוש מישהו באמצע הדרך.

עקרבים…

מִיתוֹס: הם לא אוהבים את כולם.

 לִשְׂנוֹא

לפעמים מזל עקרב יכול להראות לאנשים קצת 'קר' או 'מרוחק' ויש אנשים שיכולים לקחת את זה כאילו הם פשוט לא אוהבים את כל מי שבא איתו במגע. אבל העובדה היא שברגע שהידידות שלהם הושגה, הם יכולים למעשה להיות מבני ברית הנאמנים והאמינים ביותר שיכולים להיות לאדם.

מְצִיאוּת: פשוט לוקח להם קצת זמן לבנות אמון עם אחרים.

 זמן וסבלנות

חלק מהסיבה שזה יכול להיראות כאילו מזל עקרב מקים חומה היא כי פשוט לוקח להם יותר זמן לבנות אמון עם אנשים והם נזהרים לגבי מי הם מאפשרים להיכנס לעולמם. אבל אם אתה נותן להם זמן ולא תנסה להאיץ אז ההמתנה שווה את זה!

מַזַל קַשָׁת…

מִיתוֹס: הם אופטימיים 24/7 ולעולם לא יורדים.

 כיף ומסיבות

בני קשת יכול להיות כזה אישיות אופטימית ויוצאת שזה יכול להיות קל לחשוב שהם אף פעם לא חווים רגעים של השבתה... אבל האמת היא שלמרות שהם עשויים להסוות את זה היטב גם להם יש עליות ומורדות משלהם בדיוק כמו לכולם.

מְצִיאוּת: לפעמים הם יכולים להתנהג בשמחה כדרך להסתיר את הרגשות האמיתיים שלהם.

 גישה אופטימית

אחד הדברים המטעים ביותר במזל קשת כשזה מגיע לניסיון להבין איך הם מרגישים הוא העובדה שהם יכולים לפעמים להקרין תמונה חיובית כדי לכסות את הרגשות השליליים שלהם. הם פשוט בררניים מאוד לגבי מי הם מראים דברים כאלה.

מַזַל גְדִי…

מִיתוֹס: הם משעממים ושונאים כיף.

 פגישת עבודה משעממת

לפעמים הצד המעשי של בני מזל הגדי והנכונות לעבוד קשה יכולים להתפרש בצורה לא נכונה על ידי אחרים מכיוון שהם משעממים ומשעממים לחלוטין, אבל האמת היא שהם יכולים להיות כמה מהאנשים הכי מעניינים שאי פעם תוכל לפגוש אם במקרה תתיידד אוֹתָם.

מְצִיאוּת: הם עובדים קשה היום כדי שהם יוכלו לקצור את הפירות מחר.

 שיפור החיים שלהם

זה לא כל כך שהגדי אוהב לעבוד יותר מהאדם הבא, אבל הם מכירים שבלי הבלאגן הם לא יוכלו לעשות את כל הדברים הכיפיים שהם באמת רוצים לעשות בהמשך החיים. הם הוגים לטווח ארוך ששמחים לעבוד קשה היום כדי שיוכלו לקצור את הפירות בהמשך המסלול.

מזל דלי…

מִיתוֹס: הם אינם מסוגלים למחשבה ולרגשות עמוקים יותר.

 שקט

מזל דלי יכול להיראות מנותק וקצת קשה לקשר, ובגלל זה רבים טועים לחשוב שאין הרבה קורה בראש או בלב שלהם. אבל זה לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת, כי למרות שהם אולי לא משמיעים כל מחשבה ערה שלהם, מוחותיהם כל הזמן הולכים והם בין כמה מההוגים העמוקים ביותר בכל גלגל המזלות.

מְצִיאוּת: לפעמים הם עושים כמיטב יכולתם כשהם לבד.

 זמן לבד

לעתים קרובות מזל דלי מוצא את עצמו עושה את מיטב החשיבה שלהם כשהם לבד. זה לא שהם שונאים אנשים או משהו, אבל לעתים קרובות הם מתמודדים עם בעיות בצורה הטובה ביותר כשהם רחוקים מכל הכאוס שבעולם.

מַזַל דָגִים…

מִיתוֹס: הם ממש משוגעים.

 מטורף מטורף

יש אנשים שיכולים להסתכל על הדגים כאל דגימה כל כך ייחודית עד שהם מתייגים אותם כמטורפים. אבל האמת היא שהם פשוט פועלים באורך גל שונה מרבים מהסימנים האחרים מה שמעניק להם קצת פרספקטיבה והשקפה ייחודית על העולם.

מְצִיאוּת: הם אסקפיסטים שנהנים לחיות בעננים במקום להתמקד באנרגיות שליליות.

 בריחה לארץ פנטזיה

הדגים לא כל כך משוגעים מכיוון שהם אסקפיסטים. הם לא רואים טעם למקד את כל תשומת הלב שלהם בשליליות בעולם ומעדיפים להתמקד בחלומות שלהם ובטוב שקיים סביבם.

רשום פופולרי


תאימות אריה ודגים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות אריה ודגים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל אריה-דגים.

קרא עוד
תאימות מזל שור ומזל שור: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות מזל שור ומזל שור: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל שור-שור.

קרא עוד