מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

 למה המזלות גרועים באהבה

האם אתה מבאס מערכות יחסים? האם השותף שלך בוגד? האם אתה ממשיך ליפול על אותם מפסידים שוב ושוב? בעזרת האסטרולוגיה תוכלו לזהות את המלכודות של היכרויות עם כל סימן, כך שתוכלו להימנע מלהיות נעים עם שלטים שישפשפו אתכם בצורה לא נכונה. הנה הסיבה שכל אחד ממזלות המזלות מוצפים במערכות יחסים.

טלה: הם אוהבים לישון בסביבה ולזרוק התקפי זעם.

 התקפי זעם טלהמזל טלה מתקשה עם מונוגמיה פשוט כי אין להם שליטה בדחפים. הם תמיד מוכנים לאתגר אבל לפעמים זה כרוך במרדף אחר הדבר היפה האחרון שמושך את עיניהם. יש להם גם מזג נפיץ ויכולים להיות די אגרסיביים לפעמים. אם אין לך עצבים מפלדה, אתה יכול פשוט לגלות שדייט עם מזל טלה הוא מעט קומץ.

מַזַל שׁוֹר: אפס יכולת להודות שהם טעו.

 מזל שור עקשן

מזל שור הם המלכים והמלכות של העקשנות. כולנו יודעים שמערכות יחסים בריאות דורשות פשרה, אבל כאשר מזל שור מתכוון לעשות משהו בדרך מסוימת - אין דרך ביניים. הם יכולים להפוך לסיוט פדנטי ביום חתונה ולראות את עצמם כהורה המושלם היחיד על הפלנטה. הטכניקה הטובה ביותר להתמודד עם העקשנות שלהם היא לשתול רעיון בראש שלהם ולאפשר להם להאמין שהם חשבו עליו קודם!

סרטן: אם אתה אוהב להיות חנוק בכל האמצעים לצאת עם סרטן.

 סרטן נצמד

סרטן קיצוני הוא כמו סקוטש - הם יצמידו את עצמם אליך 24/7 בניסיון נואש להרגיש אהובים כל הזמן. אתה צריך לקלף אותם לאט ולשכנע אותם שאתה לא צריך שומר גוף כדי לקנות לחם וחלב מהחנות המקומית. אם אתה אוהב לחיות מכיסו של מישהו - סרטן הוא מושלם - אחרת תתכונן להיבדק ותוודא שאתה יכול להסביר את כל התנועות שלך.

מַזַל תְאוּמִים: הם יכולים להיות חסרי החלטיות בטירוף ולא ששים להתחייב.

 דגים מפקפקים במחמאות

מזל תאומים אוהב להצטרף ולבטל מערכות יחסים בהתראה של רגע. זה לא שהם מפחדים ממחויבות - זה פשוט שהם משנים את דעתם הרבה. הם גם מסוגלים לנהל שלוש או ארבע מערכות יחסים בדרכים - בו זמנית. אם אתם סבלניים ומוכנים לחכות לבלעדיות - לכו על זה - אבל רק תזכרו שתאומים עלולים להתעורר אחרי 20 שנות נישואים ופתאום להחליט להצטרף לקרקס.

מַזַל אַריֵה: אגו ענק וחושב שהכל קשור אליהם.

 ליאו מרוכז בעצמו

מזל אריה יכול להיות אנוכי ומרוכז בעצמו וכמו כל אריה ששווה את המלח שלו הם מעדיפים את המרדף על התפיסה. כתוצאה מכך הם יכולים להיות חסרי עניין ועצלנים ברגע שהמצב של מערכת היחסים מושגת. בהיותם אובססיביים לעצמם יש להם גם כישורי הקשבה גרועים ולכן תצטרכו להזכיר להם פרטים ואירועים שוב ושוב. אתה צריך לשמור אותם מסוקרנים ולשמור על אלמנט של מסתורין שיכול להיות קשה אם היית עם ליאו זמן רב.

מַזַל בְּתוּלָה: יש להם סטנדרטים בלתי אפשריים והם ינסו 'לתקן' אותך!

 מזל בתולה המבקר

מזל בתולה יכול להרוג מערכת יחסים עם הביקורת המתמדת שלהם. כפרפקציוניסטים יש להם סטנדרטים בלתי אפשריים ותמיד ינסו להפוך בן זוג כדי לעמוד בסטנדרטים האלה. לפעמים אתה תוהה אם יש משהו שהם באמת אוהבים בך. החיים עם בתולה יכולים להיות די מדכאים אלא אם כן יש לך עור עבה באמת.

לִירָה: לא יכול להגיד לא עד שיהיה מאוחר מדי.

 נישואים בחוסר רצון

מזל מאזניים יכולים להיות יצורים אמפתיים עד כדי כך שהם מתקשים לומר 'לא' לאנשים. כתוצאה מכך הם יכולים למצוא את עצמם מסכימים לדברים רק כדי לשמח אותך - רק כדי להבין מאוחר יותר שזה בכלל לא מה שהם רצו. הם מתקשים לעמוד על שלהם בכל מה שקשור למערכות יחסים, ולפעמים זה יכול להרגיש כאילו אתה יוצא עם שטיחון.

מַזָל עַקרָב: יותר מדי עצבני ועצבני.

 זוג זועף

אושר אינו מצב טבעי עבור בני מזל עקרב רבים. מצבי רוח אפלים והתקפי מלנכוליה יכולים לכסות אותם כמו עור שני. כשהם חוצים הם מאמצים התנהגות זועפת שיכולה להימשך ימים - אפילו יותר מתסכל - הם לא יוכלו להגיד לך את הסיבה. הם אוהבים נלהבים עם הרבה מה להציע - אבל לפעמים הם יכולים להיות עבודה קשה.

מַזַל קַשָׁת: הם יכולים להשתעמם ולוותר על מערכת היחסים בקלות רבה מדי.

 מערכת יחסים משעממת

קשת מביא אור, צחוק והרפתקאות רבות לזוגיות - במיוחד בשלבים המוקדמים. אבל מה שהם לא כל כך טובים בו זה להישאר מעוניינים ברגע שזה יעבור את שלב ירח הדבש. הם יכולים למצוא את עצמם משתעממים ומשתעשעים ברעיון להיפרד רק בשביל זה. אם אתה מחפש מערכת יחסים ארוכת טווח איתם אז תצטרך להשאיר אותם מעוניינים!

מַזַל גְדִי: הם ישגעו אותך בניסיון לנהל אותך במיקרו.

 לוח זמנים גדי אובססיבי

בני מזל גדי בדרך כלל יוצרים שותפים מצוינים ויציבים ששמים לב לכל ההיבטים של מערכת יחסים. אבל לפעמים הם יכולים לנהל קצת יותר מדי, מה שיכול להטיל מס על האחר המשמעותי שלהם. תזמון סקס ליום שלישי בין השעות 21:00 ל-21:30 יכול לגזול מהיחסים רומנטיקה וספונטניות. ייתכן שבן הזוג שלהם יצטרך לשדל אותם להתרחק מהאובססיה שלהם לתכנן הכל על ידי תזכורת להם להירגע!

מזל דלי: מחויבות-פובים בכיתה א'.

 מפחד ממחויבות

מזל דלי יכול למצוא מערכות יחסים רומנטיות כשטחיות ומחויבות להיות מיושנות. הם כל כך עצמאיים עד שלפעמים הם מעדיפים ללכת על גחלים לוהטות מאשר 'להתיישב'. לסיום - גם הם יכולים להיות נעדרים בצורה מעצבנת - פשוט שוכחים שהם במערכת יחסים כדי לשוטט אל השקיעה. עדיף לתת לשלט הזה רצועה ארוכה במיוחד, אחרת אתה עלול להפחיד אותם.

מַזַל דָגִים: הם יכולים לחבל בעצמם אפילו במערכות היחסים הטובות ביותר.

דגים יכולים להיאבק בתחושת הערך העצמי שלהם מתוך אמונה שהם לא ראויים לאחר המשמעותי שלהם. זה יכול להוביל לכך שהם יחבלו בעצמם במערכת היחסים בכל מיני דרכים - בין אם זה על ידי בגידה או פרידה פתאומית משום מקום. ההתנהגות שלהם יכולה לפעמים להיקרא בצורה לא נכונה כרדודה ומרוכזת בעצמה, אבל היא באמת נובעת מחוסר הביטחון שלהם. ייתכן שתצטרך לחלץ ולהבטיח אותם הרבה אם אתה לא רוצה שהם ייעלמו פתאום.

רשום פופולרי


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי טלה-טלה.

קרא עוד
כאשר המזלות נעשים עצובים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כאשר המזלות נעשים עצובים...

איך הסימנים מתמודדים עם עצב.

קרא עוד