למה המזלות רוצים להתפרק...

לפעמים אהבה פשוט לא נמשכת ופרידה היא בלתי נמנעת... אבל למה האם השלטים חייבים להמשיך לשבור לאנשים את הלב?

חלקם עשויים לסיים את זה כי הם מרגישים שבן הזוג שלהם מעכב אותם בעוד אחרים יסיימו את זה פשוט כי הם מרגישים משועממים וכאילו מערכת היחסים נעשית מעופשת.

היום אנו מציגים בפניכם כמה מהנפוצים ביותר סיבות לכך שהמזלות רוצים להיפרד.טלה… ישבור אותו אם תנסה לעצור אותם.

 דוֹן't Hold Aries Back

מזל טלה בדרך לפסגה ואם אתה מנסה לגרור אותם למטה או להרתיע אותם ממה שהם עושים אז זו דרך בטוחה להיזרק. השאיפות שלהם בדרך כלל גדולות וכדי להגיע אליהן הם דורשים את החופש לעשות את שלהם ולהצליח.

מַזַל שׁוֹר… ישבור את זה אם אתה ממהר לדבר מהר מדי ולא יכול להיות סבלני.

 אהבה לא הוחזרה

מזל שור אוהב לקחת את הזמן להכיר מישהו לפני שהוא מתחייב לחלוטין, והוא כבוי כאשר אנשים נדבקים מדי מוקדם מדי במערכת היחסים. עם אישיות מזל שור אתה צריך פשוט לקחת דברים כמו שהם באים במקום לנסות 'להכריח' דברים יותר מדי.

מַזַל תְאוּמִים… ישבור את זה אם דברים יהיו מעופש או משעמם מדי.

 מערכת יחסים משעממת

ה אישיות תאומים הוא לנצח חסר מנוחה ו משתעמם בקלות ואם הם מרגישים שהדברים נעשים מעופשים מדי אז הם עשויים פשוט לבטל את זה לגמרי. נסו לשמור על דברים טריים ומעניינים כשאתם יוצאים עם מזל תאומים ואל תפחדו לנסות דברים חדשים!

סרטן… ישבור את זה אם אתה לא יכול להיפתח אליהם ולהתחבר אליהם ברמה עמוקה יותר.

 מערכת יחסים רחוקה

הסרטן משתוקק לחיבור רגשי ואם הם לא יכולים למצוא בך שום דבר מתחת לפני השטח אז הם עשויים פשוט להחליט להמשיך הלאה. אל תעמיד קיר כשאתה חולה סרטן ותאפשר להם לראות את עצמך האמיתי.

מַזַל אַריֵה… ישבור את זה אם תשפיל אותם או תתקוף את האגו שלהם.

 כואב הלב

בני מזל אריה יכולים להיות קשוחים מבחוץ, אבל האגו שלהם רגיש ותקיפת הגאווה שלהם היא דרך בטוחה להרחיק אותם ולגרום להם לרצות לעזוב את מערכת היחסים. אישיותו של ליאו דורש שותף תומך שמסוגל לעבוד לצדם ולא נגדם.

מַזַל בְּתוּלָה… ישבור את זה אם לא תיקח אותם ברצינות או תקשיב לנקודת המבט שלהם.

 לא מקשיב לשותף

לבתולה יש מעט סבלנות לאלה שכל הזמן מדברים מעליהם או שלא ממש מקשיבים למה שהם אומרים. אם הם מרגישים שלא שומעים אותם ושבן הזוג שלהם לא מתעניין איך הם מרגישים אז הם פשוט ימשיכו הלאה.

לִירָה… ישבור אותו אם תנסה 'להשתמש' או לתמרן אותם.

 מניפולציה בובה

באופן כללי, מזל מאזניים מאוד אוהבות ונותנות במערכת יחסים... אבל אם תחליט לנצל את האדיבות שלהם ולנצל לרעה את הנדיבות שלהם, רוב הסיכויים שהם לא יהססו לנתק את הקשר לתמיד. הם הרבה יותר חכמים מכדי ש'שיחקו' אותם, אז השאר את משחקי המחשבה שלך בפתח, אחרת הם ימצאו מישהו אחר.

מַזָל עַקרָב… ישבור את זה אם תבגוד בהם.

 בגידה ובגידה

ללא ספק אחת הסיבות הגדולות ביותר לפרידה ממזל עקרב היא בגידה באמון. עקרבים הם יצורים נאמנים מאוד ודורשים בן זוג שיכול להחזיר את הנאמנות הזו. הם זקוקים למישהו שהם יכולים לסמוך עליו לחלוטין ולהרגיש בטוחים בקרבתו ואם אינכם יכולים לספק זאת, הם ימצאו מישהו שיכול.

מַזַל קַשָׁת… ישבור את זה אם תנסה להצמיד אותם או להגביל את החופש שלהם.

 לכוד בקופסה

ה לקשת יש אישיות ייחודית שמשווע לחופש ושונא להיות קשור. סביר להניח שהם יפסיקו את זה אם הם מרגישים שבן הזוג שלהם מנסה לשלוט בהם או להגביל את החופש שלהם. כאשר יוצאים עם קשת, הקפידו לאפשר להם את העצמאות והמרחב שלהם לעשות את שלהם.

מַזַל גְדִי… ישבור את זה אם תרתיע אותם מהשאיפות שלהם.

 ריצה בכיוון השני

מזל גדי הם שאפתניים ביותר והם לא יכולים להיות להם בן זוג שאינו תומך בשאיפות הללו, או אפילו גרוע מכך, מנסה להרתיע אותם מהמאמצים שלהם. לתמוך במזל גדי בחלומותיו ולהאמין ביכולתו לעשות זאת תסיים #*ט.

מזל דלי… ישבר את זה אם תנסה לשנות אותם.

 עֲזִיבָה

דרך קלה לכבות מזל דלי היא להתנהג עליון מוסרית תוך כדי ניסיון לשנות את דרכיו. הם צריכים בן זוג שהוא סובלני, בעל ראש פתוח ומסוגל לאהוב אותם על מי שהם במקום לנסות לפסל אותם למי שהם רוצים שהם יהיו.

מַזַל דָגִים… ישבור את זה אם אתה לא תומך רגשית.

 מערכת יחסים פגומה

דגים יכולים להיות רגישים והם זקוקים לבן זוג שיודע להיות עדין ותומך כאשר מזל דגים מושבת. אם אתה לא יכול לספק להם את התמיכה הרגשית שהם צריכים אז הם ימצאו מישהו אחר שיכול.

רשום פופולרי


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

מדוע הסימנים נאבקים באהבה.

קרא עוד
7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

חושפת תובנות לגבי שלושת סימני ה-AIR: מזל תאומים, מאזניים ודלי.

קרא עוד