לאן המזלות צריכים לנסוע...

 טיול בגלגל המזלות

עובדה ידועה היא שנסיעות מרחיבות את התודעה. לברוח למקום אקזוטי יכול להיות הדרך המושלמת לרענן ולשים את הצרות מאחוריך. אם אתה רעב לחופשה מתוקה - אל תפחד - כי אולי יש לנו בדיוק את ההצעה שאתה צריך. הנה המקום אליו כל אחד ממזלות המזלות צריך לברוח.

טלה: הרפתקה אל ההרים של אֶתִיוֹפִּיָה.

 אֶתִיוֹפִּיָהמזל טלה הולך כל כך קשה בכל הנוגע לחופשות שלהם, שכשהם חוזרים הביתה הם צריכים לעתים קרובות הפסקה נוספת רק כדי להתאושש. אדרנלין גבוה וצעד אחד מסכנה קרובה היא בדיוק כמו שהם אוהבים את זה. הם אוהבים לנסוע למקומות שיאתגרו את החוש שלהם ויגרמו להם להרגיש חיים.

מוקדי חג: קמפינג בצד הר הגעש Erta Ale באתיופיה.

מַזַל שׁוֹר: וילה בצד החוף יָוָן.

 גן עדן ביוון

מזל שור ויוקרה הם נישואים מאושרים וכשהם מטיילים הם אוהבים להתפנק בגדול. חג הוא בעיניהם להירגע ולעצור להריח את הוורדים - הגיע הזמן שמישהו אחר יסיר את הכיסוי ויביא אוכל לשולחן. לעתים קרובות מזל שור נרגע כל כך שהם צריכים ללכת חזק בחדר הכושר כשהם חוזרים למציאות.

מוקדי חג: אתר הנופש Tui Sensimar Village על החוף היווני.

סרטן: בקתה לצד האגם בהרי אנירונדאק, קנדה.

 אייל קנדי

הסרטן אוהב ליצור זיכרונות עם החברים והמשפחה שלהם ואם המקום מתאים הם יחזרו שנה אחר שנה. אין דבר שמעלה חיוך על פניהם של סרטן יותר מאשר לדעת שהקרובים להם אוהבים כל רגע של חג. נצפתה לעתים קרובות בקבוצות עם משפחה מורחבת והפסקות של הרגע האחרון סרטן נועדו להאיר עיניים צעירות ולהרפות עצמות ישנות עייפות.

מוקדי חג: נסו בקתה לצד האגם בהרי אנירונדאק בקנדה - מושלם לדיג, שחייה, רכיבה על אופניים ושיר מחנה אש.

מַזַל תְאוּמִים: טיול עומס חושים ל טוקיו.

 זיקוקי טוקיו

מזל תאומים אוהבים דברים שמתנגשים ורעיונות שהופכים את החשיבה הקונבנציונלית בראשה. הם נהנים להיות מופגזים בעומס חושי ומשתעממים כשאינם מאותגרים אינטלקטואלית. שמחים לחופשה לבד או עם מישהו שיכול לקבל את זה שמסלול הטיול הוא תמיד משתה מטלטלת, מזל תאומים רגוע בשלווה בעיצומו של כאוס.

מוקדי חג: טוקיו - מקדשי שינטו נעימים למסעדות רובוט - החדש והישן בחבילה אחת.

מַזַל אַריֵה: המרדי גרא וחיי המסיבות של ריו דה ז'נרו, ברזיל.

 מצמרר בריו

לחופשות מזל אריה שווה הזדמנות להיות חלק ולחיות את החיים כמו רוקסטאר. הם רוצים להתערבב עם היפה - שהם כמובן אחד מהם - ולראות איך החצי השני חי. עבורם נסיעות עוסקות בשלושת ה-Fs - כיף, קלות דעת וקלילות.

מוקדי חג: מרדי גרא בריו - המסיבה הגדולה בעולם.

מַזַל בְּתוּלָה: להתרחק מהעולם בשטח הבתולי של שבדיה.

 שבדיה

כאשר בתולה יוצאת לטיול, הם אוהבים לצנן ולהסתגר משאר העולם. הם לא רוצים לתזמן את עצמם יותר מדי או לעשות משהו מרוקן מדי. הם אוהבים את החופשות שלהם נוחות, מרגיעות ובמקומות מלאי יופי.

מוקדי חג: שבדיה - בתולית, מאורגנת ומעוצבת היטב.

לִירָה: להשאיר אותם לשוטט ללא מטרה פנימה בודפשט.

 בודפשט

מאזניים אוהב להתפתל ולעקוב אחר הסקרנות שלהם. הם רוצים לפגוש את המקומיים, לנשום היסטוריה ולגלות פנינים נסתרות לאורך הדרך - בית קפה בן 300 שנה עם הקפה הטוב ביותר באירופה או אבני חלוק שבו אבירים פעם סוסי כביש הם הסגנון שלהם. תזרקו קצת מוזיקה ואווירה היפית שמחה והם יהיו בגן עדן החג.

מוקדי חג: דירה היסטורית בבודפשט עם רומנטיקה של גשרים וסמטאות עתיקות.

מַזָל עַקרָב: להציץ לתוך הבטן של העולם פנימה קמבודיה.

 מצבת קמבודיה

עקרבים נהנים מלנכוליה ומחגים שמרגשים אותם רגשית. תנו להם אווירה וגודל היסטורי ונשמתם הנופשת תכבה. אתה צריך בטן חזקה כדי לנסוע עם מזל עקרב - הם אוהבים להציץ אל הצד האפל של היקום כדי לחפש משמעות.

מוקדי חג: קמבודיה - יופי עצום ואימה הרסנית - ביקור במוזיאון רצח העם Tupi Sleng הוא חובה.

מַזַל קַשָׁת: לחקור ארצות אקזוטיות ב טנזניה.

 אַפְרִיקָה

בני מזל קשת הם צוענים בלבם שנהנים מהחופש של שיטוט פראי ללא חוקים והגבלות. הם גדולים בהרפתקאות וכנראה יש להם מפת עולם על קיר חדר השינה שלהם עם דגלים של מדינות בהן ביקרו עד כה. הם לא מבולבלים במיוחד אם הם ישנים בריץ או מתחת לכוכבים כל עוד יש איפה לחקור. חלק מבני קשת לוקחים שבתון ולא חוזרים לעולם.

נקודות חמות לחגים: טיפוס על הר הקילימנג'רו האפי בטנזניה.

מַזַל גְדִי: לעשות סנסציה באתר נופש יוקרתי באזור הקאריביים.

 גן עדן קריבי

מזל גדי מתכנן את החג שלהם בקפידה - חודשים ואפילו שנים מראש. חופשה מושלמת חייבת להיות יחס שווה של מנוחה ובילוי. הם רוצים זמן להירגע ולהתעדכן ברומנים שלא נקראו אבל גם הזדמנות להתמכר לדברים היותר טובים בחיים. היוקרה חשובה והם אוהבים את הטוב מכל - בין אם זה המלון, השמפניה או כל דבר שביניהם.

מוקדי חג: אתר הנופש המפואר Baose Luxury באיים הקריביים.

מזל דלי: להתקרב לאמא הטבע אוגנדה, אפריקה.

 ספארי פילים

מזל דלי הם נודדים חופשיים בנשמה. הם נוטים להיות יצורים סקרנים שנהנים מחופשה שבה הם יכולים להתקרב לטבע וללכת לחקור. לעתים קרובות הם חשים קשר עמוק לבעלי חיים וסביר להניח שיתנדבו לבלות עם מינים בסכנת הכחדה בזמן ההשבתה שלהם.

מוקדי חג: טרק גורילה סילברבק רגיש לסביבה באוגנדה.

מַזַל דָגִים: למצוא נירוונה בריטריט יוגה ב סרי לנקה.

 נסיגה של סרי לנקה

מזל דגים אוהב מנה טובה של קוסמוס. בריאותם הנפשית תלויה בהשתקפות פנימית ובחיפוש אחר רוגע רוחני. כיול מחדש מלא של הנפש והגוף עם ספא או אגם בקרבת מקום ללידה מחדש ראשונית הוא אושר חג למזל הדגי הזה.

מוקדי חג: לאיזון פנימי וחיצוני נסה ריטריט יוגה בן 8 ימים בסרי לנקה.

רשום פופולרי


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי טלה-טלה.

קרא עוד
כאשר המזלות נעשים עצובים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כאשר המזלות נעשים עצובים...

איך הסימנים מתמודדים עם עצב.

קרא עוד