כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

 כיבוי גלגל המזלות

כשזה מגיע לדייטים ומערכות יחסים, כֹּל סימן בגלגל המזלות יש מסוים דברים שהם מוצאים שהם קצת א לכבות.

עבור סימנים מסוימים, הם יכולים להידחות על ידי דברים כמו עני היגיינה ובאמת דוחה הרגלים. איפה לגבי אחרים זה יכול להיות דברים כמו יְהִירוּת או גדול להחריד אֶגוֹ.אז בואו נסתכל על חלק מה רוב כיבויים נפוצים של כל אחד מהשלטים, הבה?

כיבויים של טלה: מניפולטורים, קונטרול פריקים, אישים משתלטים וכל מי שמנסה לשנות אותם.

 שליטה בבובנאי

טלה הם חינם ו עצמאי הוגים שרצים קילומטר בכיוון ההפוך אם הם חשים שמישהו מנסה להפר עליהם חירויות. הם נכבים בקלות על ידי חולה שליטה סוג ואינו יכול לַעֲמוֹד כל מי שמנסה 'עובש' אותם לתוך משהו שהם לא... טלה לא משתנה עבור מִישֶׁהוּ!

כיבויים של מזל שור: מתלוננים כל הזמן, מתנהגים כמו מלכת דרמה ומשקרים ישירות לפנים.

 מזל שור נכבה בגלל דרמה

מזל שור מנסה להתעלם קַטנוּנִי שטויות בחיים ופשוט מתגלגל קדימה ללא קשר . אז הם יכולים למצוא את זה מעבר מעייף וא אמיתי כיבוי כאשר הדייט שלהם מתברר כ- an יתר על המידה דלי יבבות דרמטי שמתלונן עליו הכל . ומכיוון שהשור הוא את כל לגבי נאמנות הם גם לא יכולים לסבול שקרנים, רמאים ודוקרים כל סוג.

כיבויים של תאומים: קקי מסיבות, ננסיות שליליות ואנשים שמנסים לעצור אותם.

 צעקות רמות שליליות

מזל תאומים לא רואה טעם להיכנס למערכת יחסים אם זה לא יהיה לפחות כיף. זה אומר, אם אתה מנומס רק מחפש לסגור את המסיבה שלהם כֹּל רעיון שהם ימאסו ממך מָהִיר. אם אתה אף פעם לא מעוניין לעשות משהו אפילו מרחוק ספונטני ומעניין איתם, הם ישתעממו וימצאו מישהו שקצת יותר, ובכן, מרגש.

כיבוי סרטן: יהירות, אנוכיות וחוסר רצון להתפשר.

 סרטן נכבה על ידי יהירות

הסרטן מחפש בן זוג עם א מסוים רמת אמפתיה. אז, כשהם נתקלים יָהִיר ו אָנוֹכִי אישים שהם יכולים להישאר עם יפה מְגוּנֶה טעם בפה שלהם. אם אתה מסוג האנשים שכן תמיד לא מוכן להתפשר, זורק התקפי זעם בכל פעם שדברים לא מסתדרים לך, הסרטן לא יתרשם את כל.

כיבוי אריה: שליליות מתמדת, אנוכיות והתנהגות פטרונית.

 אריה turn-off: שליליות

מזל אריה לא רוצה לצאת עם מישהו שהולך כל הזמן לַהֲרוֹג את מצב הרוח ולהביא אותם מטה עם שליליות. מזל אריה אופטימי מטבעו והם מוצאים לא אומרים שפשוט בוחר חורים כֹּל רעיון להיות א אמיתי לכבות. הם משתוקקים להתרגשות ומעדיפים אנשים עם א 'יכול לעשות' גישה שיכולה מַחֲמָאָה הרצון שלהם להרפתקה. הם גם כבויים בגדול בגלל יהירות, פטרונית עמדות ו אָנוֹכִי אנשים שחושבים רק על עצמם.

כיבויים של בתולה: היגיינה גרועה, הרגלים גסים ועצלנים עצלים.

 כיבוי בתולה: היגיינה גרועה

אם תשאיר את הבגדים המלוכלכים, המסריחים והלא נקיים שלך את כל של הרצפה, אל תעשה לְצַפּוֹת בתולה אל בשמחה לנקות את זה אחריך. הם מצאו מרושל התנהגות ו דוחה הרגלים להיות א מלכותי לכבות. הם מחפשים בן זוג כלומר עצמאי אצלם שֶׁלוֹ נכון ויש לזה את החרא שלהם יַחַד.

כיבויי מאזניים: אנשים מתעמתים מדי שמתחילים דרמה בלי שום סיבה.

 כיבוי מאזניים: עימות יתר

למאזניים פשוט אין את זְמַן , כוח רצון אוֹ רצון עז להשלים עם אנשים שפורחים בהם חסר טעם סְתִירָה. הם יותר א מתווך ו עוֹשֶׂה שָׁלוֹם מטבעם אז אלה שפשוט אוהבים א מַאֲבָק למען א מַאֲבָק רָצוֹן ברצינות לשפשף את המאזניים בצורה הלא נכונה. אם אתה תָמִיד להוציא דברים מפרופורציה ולעשות מזה בעיה שום דבר ואז המאזניים לא הולך להתרשם.

כיבויים של מזל עקרב: חוסר יושר, חוסר נאמנות וחוסר נאמנות ישר.

 כיבוי עקרב: חוסר נאמנות

עקרבים מוצאים את עצמם בחוסר אונים כבוי על ידי חוסר יושר. הֵם שִׂנאָה שמשקרים להם והם ידוע על בעיות אמון. אם אתה שטחי איתם ולהוכיח שהם לא אמינים אז הם יכולים להיות מָהִיר לנתק קשרים לפני שהדברים ימשיכו הלאה. הם רק צְבִיעוּת להיות עם מישהו שהם אפילו לא יכולים אמון.

כיבויים של קשת: חזרתיות משעממת, שקרנים מתעתעים ואישים שולטים שנובחים עליהם פקודות.

 דוֹן't invade a Sagittarians personal space

מזל קשת נכבה על ידי מְשַׁעֲמֵם חזרה ואנשים ש תָמִיד לדבר על מזג האוויר. הם גם לא יכולים ידית שקרנים כפייתיים וכאלה תָמִיד לשחק משחקי מחשבה. והם נדחים לגמרי על ידי כֹּל אֶחָד שנובח לעברם פקודות כאילו הם איזה סוג עֶבֶד. הֵם אהבה העצמאות שלהם והניסיון לשלוט בהם הוא א בטוח דרך להתרחק מהם.

כיבוי מזל גדי: שואו-אוף מגונה ושקוע בעצמו עם אגו מנופח מדי.

 כיבוי מזל גדי: אובססיביות עצמית

הגדי לא מתרשם ממנו מופרע בעצמו טיפוסים שיכולים לדבר רק על עצמם. גם לא אכפת להם מה בזמן ב פעלולים של חיפוש תשומת לב מופע נגמר. מזל גדי לא רק מוצא מאפיינים כאלה לָנֶצַח משעמם אבל גם א מַסִיבִי לכבות.

כיבויים של דלי: להיות דביק מדי, תובעני ונזקק.

 כיבוי מזל דלי: להיות נצמד

מזל דלי נכבה במהירות על ידי סופר- נצמד סוגים ש תָמִיד להעמיד דרישות. הם מבקשי חופש נצחי ואפילו במערכת יחסים מחויבת ואוהבת, הם יעשו זאת תמיד צריך את המרחב שלהם לִנְשׁוֹם. אם אתה מצפה שהם יהיו ברשותך ויתקשרו 24/7, אז יהיה לך אֶפֶס סיכוי איתם!

כיבויים של דגים: סגורות, מרושעות והתנהגות שתלטנית.

 דגים turn-off: סגור מחשבה

דגים הם יְצִירָתִי ו ראש פתוח חולמים שיש להם דרך מאוד מופשטת לראות את העולם. הם מקבלים ברצינות נכבה על ידי סגור אופקים והם בהחלט לא יכול לעמוד על אישים שיודעים הכל שמנסים לזלזל ברעיונות שלהם. אתה לא חייב להסכים עם הכל הדגים אומרים, אבל אם אתה לא יכול להראות להם כבוד הדדי אז הם לא יישארו לאורך זמן!

רשום פופולרי


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי טלה-טלה.

קרא עוד
כאשר המזלות נעשים עצובים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כאשר המזלות נעשים עצובים...

איך הסימנים מתמודדים עם עצב.

קרא עוד