כאשר המזלות נכנסים ללחץ...

 סימנים לחוצים

תהיתם פעם מה הופך ראש מפולס לראש מתח לפי המזלות? האם לא יהיה שימושי לדעת כיצד למנוע את לחיצת נקודות הלחץ וכפתורי הפאניקה הללו? ייתכן שלא תמיד ניתן להימנע ממצבים מלחיצים, אבל אנחנו רוצים לעזור לך להפחית את גודל ההתמוססות שלך על ידי הדגשת הדברים שגורמים לסימנים להתמלא על קריי-קריי.

טלה: הם יוצרים מתח כאשר הם לא סומכים על אחרים.

 טלה לחוץטלה רק לעתים נדירות חושב שמישהו יכול לעשות עבודה טובה כמו עצמו או במסגרת זמן כה קצרה. זה אומר שהם לא טובים בהאצלה ובסופו של דבר עם יותר מדי בצלחת שלהם. כשהוא לחוץ מזל טלה הופך לפזר ולא מסוגל לקבל החלטות. הם גם עלולים להוריד את הלחץ שלהם על כל מי שנמצא בטווח הירי שלהם אז זכרו להתחמק!

מַזַל שׁוֹר: לא טוב בזיהוי מתח.

 מזל שור מאבד את זה

ה אישיות מזל שור הוא אמין ומהימן וכך הם חיים את חייהם. הם לא מתמודדים טוב עם פריטי כרטיסים גדולים במיוחד כמו מעבר דירה או החלפת עבודה. זה לא כל כך השחרור כמו קבלת החדש שמעלה את לחץ הדם שלהם. וזה בדיוק מה שקורה למזל שור לחוץ - לחץ דם גבוה ונטייה להיות מועד לתאונות.

סרטן: חולה על דברים שלעולם לא יקרו.

 סרטן מודאג

סרטן אוהבים להתחיל משפט ב'מה אם' - מה נפגע ממכונית? - מה אם תחטוף במחלה קטלנית? מה אם מטאוריט ינחת על הראש שלך? הם נלחצים מהאפשרות לאבד מישהו קרוב ויכולים להפוך להתגלמות החיה של חולה דאגה. תסמינים עצביים כוללים סיוטים והפרעות שינה.

מַזַל תְאוּמִים: יהיה להם התמוטטות כשלא יאתגרו אותם.

 מזל תאומים מתוסכל

שום דבר לא מלחיץ את תאומים לעזאזל. אינטליגנטים, חסרי מנוחה וזריזים הם משגשגים באתגרים בחייהם המקצועיים והאישיים. תדביק אותם בעבודה שחוזרת על עצמה או במערכת יחסים ללא מוצא והם ממש יעצרו ויפסיקו לדאוג. עלייה במשקל והפרעות עור חוזרות יגידו לך שתאומים לחוץ.

מַזַל אַריֵה: פרחים נבולים כאשר לא שמים לב אליהם.

 דובי בודד

השלט הזה רוצה להיות רלוונטי ודורש שישימו לב אליו. ליאו הם אישים גדולים ומסוגלים שמתפרקים כאשר מתייחסים אליהם כאילו הגיעו לתאריך המיועד שלהם. זה עלול לקרות כאשר היופי שלהם נמוג או שהכישרונות שלהם הוחלפו. הלחץ יראה באיזו נואשות הם מנסים להחזיר את מרכז תשומת הלב - חשבו על קזנובה בגיל העמידה וכבש לבוש כמו בשר כבש.

מַזַל בְּתוּלָה: הם מבקבקים את זה עד שהכל נהיה יותר מדי.

 דאגה ודאגה

בתולה הם בקבוקים - בתור פרפקציוניסטים הם מוצאים את הרגשות מבולגנים ומופשטים. הבעיה היא בתולה היא בדיוק כמו כולנו, וכשהמכסה על בקבוק הרגשות הג'יני שלהם מתנתק, הלחץ מכה אותם בגדול. מזל בתולה יגיב על ידי תחלואה במחלות גופניות מסתוריות בזמן שהם ינסו לשים מכסה על בריאותם הנפשית המידרדרת!

לִירָה: הרמוניה ואיזון - בדרך כלל ללא מתח.

 מאזניים חסרי דאגות

ה אישיות מאזניים לא מזיע את הדברים הקטנים ויכול לאזן בצורה בריאה את פריטי הכרטיסים הגדולים בחיים. יש להם קשר ישיר לרגשות שלהם מסוגלים להשתמש במגוון טכניקות כולל מוזיקה, מדיטציה ופעילות גופנית כדי להקל על מתח. עם זאת, הם יכולים למשוך בריונים שאינם מעריצים שלהם אווריריות . המאזניים הבריונות יראו מתח בגב, בגרון ודרך אובדן זיכרון.

מַזָל עַקרָב: הם נשברים כאשר יקיריהם אינם נאמנים.

 לֹא נֶאֱמָן

לעולם אל תבגוד במזל עקרב או תבגוד באמונו. סימן זה מקנא מטבעו ולכן עדות לחוסר נאמנות תעביר את רמות הלחץ שלהם לסחרור זנב. הם מתפרצים על חברים הפכפכים ואהובים והם יכולים להפוך חסרי רחמים. מזל עקרב לחוץ הוא אחד שנראה מוקף בענן מאיים כהה והם יהיו נגועים בבעיות מעיים. העקרב דורש כנות וביטחון בכל עת.

מַזַל קַשָׁת: שמח לך מזל למעט כאשר מנוהל במיקרו.

 שלטים קבועים יכולים להיות שתלטן

קשת עוסקת בתמונה הגדולה ובמשיכות מכחול רחבות והם מסרבים להסתבך בפרטים. הם גם נהנים משינויים ומאופקים חדשים, אבל ההתנהגות המאושרת שלהם בדרך כלל יכולה להתהפך לארץ הלחץ כשהיא מתמקדת באומים וברגים. בזרקור של בדיקה מתמשכת הם ירגישו כלואים ועלולים לרדת במשקל ואף לסבול מנשירת שיער.

מַזַל גְדִי: כל העבודה ושום משחק לא גורם לגדי ללכת לגאגא.

 גבר לחוץ

א סימן שאפתני , לפעמים הם יכולים לאבד כל דבר מלבד המטרה הסופית. בדרך כלל, נדיבים ומתונים ידועים שהם הופכים חסרי רחמים כשהם נתונים בלחץ ודורכים על גופם כדי לזכות בקידום החמקמק הזה. זה גם לא יוצא דופן שהם מתחילים לעבוד 24/7 מה שעלול לגרום לבידוד ושחיקה. כשזה קורה צריך ללמד אותם להתחבר מחדש ולנוח או שהם עשויים להיות התקף לב בהתהוות.

מזל דלי: הם ירגישו את הכאב שלך וימנעו משלהם.

 מזל דלי נמנע מכאב

מזל דלי אינטואיטיבי ואמפתי סופג את הלחץ של אנשים אחרים. הם קולטים את שפת הגוף והדינמיקה הקבוצתית ויכולים לדעת מתי מישהו לא מתמודד. זה הופך אותם למושלמים עבור מחלקות משאבי אנוש או תלונות אולם הם יכולים לסבול מעומס יתר של אמפתיה וימנעו את המתח המצטבר של עצמם. מזל דלי לחוץ נוכח לעתים קרובות במחלקות מיון עם כאבים בחזה וסחרחורת שמתגלים כהתקפי פאניקה

מַזַל דָגִים: הם קוברים את עצמם בלחץ.

 אישה לחוצה

דגים יכולים להיות ראשי מתח כיוון שהם כל הזמן מוציאים את עצמם ממצבים קשים ומתפשרים. הם גם לא טובים בלומר לא ומבלים יותר מדי זמן לרצות אנשים שאינם ראויים לחברות. כאשר הלחץ משתלט עליהם, דגים נוטים להיות מבולגנים ולא מטופחים. לעתים קרובות הם הופכים לאגרנים וזקוקים לטיפול אינטנסיבי כדי לסדר את חייהם.

רשום פופולרי


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

מדוע הסימנים נאבקים באהבה.

קרא עוד
7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

חושפת תובנות לגבי שלושת סימני ה-AIR: מזל תאומים, מאזניים ודלי.

קרא עוד