כאשר המזלות נעשים עצובים...

 מזלות עצובים

כולנו מקבלים את הבלוז מדי פעם. עצב הוא רגש חשוב וחלק מהספקטרום האנושי. זה מאפשר לנו להיות אסירי תודה על אושר כשהוא מתרחש, אבל יותר מדי ממנו יכול להיות לא בריא. עם זאת, אם נזהה טריגרים - אז הגיוני שנוכל לפתח מנגנוני התמודדות טובים יותר. על מנת להבין את הטריגרים הללו - היום אנו מציגים - מדוע הסימנים נעשים עצובים!

טלה: אני פשוט לא מרגיש את עצמי היום.

 בתולה רגישמזל טלה לא אוהב להיות לא טוב פיזית או מוגבל בגלל פציעה. הם עושים חולים איומים ומקשיבים גרועים לעצות רפואיות. כתוצאה מכך, הם נעשים עצובים ועצבניים אם הם לא חוזרים אל העצמי לשעבר חסר הפחד שלהם מהר מספיק. כמו חיה בכלוב, הם יצטרכו ולעיתים קרובות דורשים מטפל טוב וחברים מבינים שיעזרו להתמודד עם מגבלות פיזיות.

מַזַל שׁוֹר: אם אמשיך לחייך אף אחד לא ישים לב.

 חיוך מזויף

הוויתור הופך את מזל שור לעצוב - פשוט כי העקשנות שלהם לא מאפשרת כישלון. כאשר כל המאמצים שלהם לא הצליחו להשיג הצלחה והם מבינים שאין תוכנית ב' - העצב והדכדוך משתלטים. השלט הזה הוא כל כך בול בראש שהם מסתובבים לעתים קרובות ומעמידים פנים שהכל בסדר - אבל ההתנהגות הבלתי סדירה שלהם תסמן מנה של בלוז. תן להם לדעת שאתה שם כשהם מוכנים לחשוף.

סרטן: מים עמוקים ומרפאים איטיים.

 אישה מופשטת במצב רוח

משפחה וחברים הם הכל לסרטן וכאשר אדם אהוב יאבד הם יתאבלו הרבה מאוד זמן. הם נוטים לראות את האדם הזה בכל מקום וצריכים לציין ימי נישואין עם טקסים וסיפורים. בגלל שהם מרגישים אובדן כל כך עמוק, זה חסר טעם לנסות להבריז להם דרך העצב. ספקו להם הרבה זמן והיו מקשיבים טובים - הדברים ישתפרו בסופו של דבר.

מַזַל תְאוּמִים: אם אדבר מהר מספיק העצב ייעלם.

 אישה מדברת

מזל תאומים בדרך כלל טוב בניווט בתוהו ובוהו אבל לפעמים הם יכולים לנסות יותר מדי מהר מדי ולרדת מתשישות ומשחיקה. זה יקרה בדרך כלל עם התרסקות והעצב הנובע מכך הוא רועש ובלתי מנחם. השכיבו אותם לישון והניחו אותם לכמה ימים - הם אמורים להגיע טוב עד סוף השבוע.

מַזַל אַריֵה: אל תיגע בדברים שלהם בבקשה!

 הזעם של ליאו

ה אישיות אריה אוהב להחזיק דברים יפים והם גאים בחיים שהם בנו. כאשר אחד מהרכוש היקר שלהם ניזוק או נגנב הם מרגישים נבגדים ומאוכזבים. הם גם שונאים שקורעים אותם, מה שעלול לגרום לאובדן גאווה ורגשות עצב. הבלוז של ליאו כועס ומלא חוסר אמון בכך שמישהו יכול להתייחס אליהם בצורה כה מחרידה. בדרך כלל, הערך העצמי חוזר בסופו של דבר והם משדלים את עצמם בחזרה לאושר.

מַזַל בְּתוּלָה: בבקשה תנקה את הבלגן הזה זה גורם לי לעצב!

 מזל בתולה עצוב

מזל בתולה יכול להיות פריקי שליטה והם אוהבים הכל בדיוק כך. הם שונאים תוכניות מופרכות וחוסר סדר. כשהדברים מסתבכים ובתולה כבר לא אחראית על הסביבה שלהם - העצב מציף אותם. בתגובה הם לרוב ייסגרו ויהפכו חולים פיזית - מיגרנות וכאבי בטן הם תסמינים שכיחים של מזל בתולה.

לִירָה: זו המסיבה שלי ואני אבכה אם ארצה - ואז אהיה שמח מחר.

 אישה עצובה בוכה

לפעמים זה נראה כאילו מאזניים תמיד מסוגלים לשמור על הרגשות שלהם תחת שליטה ועל דברים בפרספקטיבה. הרבה יגרום להם להיות עצובים - אבל זה רגעי. בתגובה לעצבות למאזניים תהיה בכי רם טוב - אם כי מביך משהו - לקנח את האף ואז להמשיך להפיץ אושר ברחבי היקום.

מַזָל עַקרָב: אל תדחף אותי כי אני קרוב לקצה.

 אשת מזל עקרב עצובה

אל ה אישיות עקרב , הרהורים ועצבות הם אותו דבר והם אוהבים את שניהם - למעשה הדברים האפלים יותר בחיים מגיעים לרוב לשיאם. רומנטיים עמוקים, הם יתעכבו על אהבות אבודות ונכזבות ויבכו באלגנטיות על היופי הנורא של אסונות טבע. כאשר המלנכוליה הרגילה של בני מזל עקרב הופכת לעניין של דאגה, חברים עשויים להבחין בסימנים של פגיעה עצמית או בחיבה גוברת להזיות - אולי זה הזמן להציע גמילה.

מַזַל קַשָׁת: מה כל כך מצחיק בזה

 עקרב עצוב

קשת הוא ספקן טבעי - ובגלל זה הם יכולים לצחוק כמעט על כל דבר ביקום. הומור הוא שסתום הביטחון שלהם. קשת נופל לעצב כאשר אירוע או אדם כל כך נוראים עד שאי אפשר ליישם אפילו את ההומור השחור ביותר. קשת יעבור בצורה לא טבעית ויזדקק לזמן כדי לעבד ולחפש את העצם המצחיקה שאבדה להם.

מַזַל גְדִי: מה קרה לתוכנית החומש שלי?

 אישה נוסטלגית

מזל גדי הוא אמן משימה קשה - במיוחד על עצמם. הם מדמיינים ומתכננים היטב ויודעים בדיוק היכן הם רוצים להיות בעוד עשר שנים. עצב מתעורר כאשר התוכנית לא מתגשמת או שאדם אהוב מסרב להציע תמיכה. אם מזל גדי מרגיש שההצלחה חלפה לידם - עצבות ומרירות נכנסו. הם צריכים לחזור על הסוס וליצור תוכנית אחרת בהקדם האפשרי.

מזל דלי: עצור את העולם, אני רוצה לרדת!

 אישה עצבנית

בני מזל דלי הם לעתים קרובות כמו צוענים - לא קשורים למקום או אדם אחד - כאשר אתה דוחף אותם להתחייב או להתאים הם נעשים עצובים ומורעבים מחמצן. העצב שלהם מתבטא באובדן תיאבון וחוסר עניין בעולם בכלל. הטקטיקה הטובה ביותר להוציא את השלט הזה מגיבנת עצב היא לשלוח אותם לחופשה שבה הם יכולים לפנק את תאוות הנדודים שלהם ולשוטט חופשי. עם מזל הם יחזרו אליך - בסופו של דבר.

מַזַל דָגִים: למה אני ממשיך לעשות את אותן טעויות שוב ושוב?

 מחזיק טינה

דגים עושים את עצמם עצובים. לסימן הזה יש נטייה לבקר מחדש בהתנהגויות הרסניות ובמערכות יחסים של חבלה עצמית - ואז הם מכים את עצמם על כך שהם לא מסוגלים לשנות ובסופו של דבר עצובים וכועסים. אבל הם יכולים להשתנות - זה לוקח רק 1 עד טריליון ניסיונות. החזק אותם כשהם עצובים ואל תשפוט את הבחירות המפוקפקות שלהם.

רשום פופולרי


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי טלה-טלה.

קרא עוד
כאשר המזלות נעשים עצובים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כאשר המזלות נעשים עצובים...

איך הסימנים מתמודדים עם עצב.

קרא עוד