כאשר המזלות מתאהבים...

 זוג מתאהב

צחקוקים, גמגום, כף יד מיוזעת ואובדן תיאבון? - כל הסימפטומים של המחלה הנקראת 'התאהבות'. אתה כנראה אפילו לא יודע איזה בלגן של ג'לי אתה כשאתה מנסה לחבר משפט יחד עם האהבה החדשה, אבל החברים שלך יראו את ההבדל ויידעו שהלבבות והפרחים נמצאים ממש מעבר לפינה. כדי שתוכלו להיות צעד אחד לפני החברים שלכם ולאמוד איך סימנים אחרים מגיבים לחיידק האהבה אנחנו נותנים לכם 'איך הסימנים פועלים כשהם מתאהבים'.

טלה: כשהם מתלהבים ממך, הם ייצאו להרשים.

 טלה יוצא להרשיםמזל טלה הוא סופר דברן כאשר מתאהבים. הם רוצים לקטלג את ההרפתקאות והיכולות שלהם, אבל הם גם רוצים לוודא שאתה מתאים. השלט הזה לא רוצה לבזבז זמן עם אי התאמה של אהבה אז צפו למשהו של חקירה. ב-5 או 6 המפגשים הראשונים זה עשוי להרגיש כאילו אתה יוצא במהירות עם מזל טלה.

מַזַל שׁוֹר: כשהם נופלים עליך הם יהיו בהכחשה מוחלטת.

 מזל שור בהכחשה

מזל שור מנסה לפעמים להילחם בדחף שלהם להתאהב וכתוצאה מכך מסרים מעורבים. הם יכולים לנשוף חם וקר - בהתחשב ברמת ההכחשה הרומנטית שלהם תוך כדי התמודדות עם שדי אהבה פנימיים. הם גם מצוינים בהתעלמות מהבלתי נמנע, אבל חברים יידעו ולעתים קרובות ייעצו להם פשוט להתייאש - להפתעת מזל שור.

מַזַל תְאוּמִים: כשהם נופלים בך הם יהפכו לא יציבים ובלתי צפויים.

 בחור משוגע

מזל תאומים נמצאים בכל מקום כשהם מתאהבים - לא שהיית מצפה למשהו פחות מהסימן התאומים. רגע אחד הם יצחקו מהבדיחות הפגומות שלך קצת בקול רם מדי, וברגע הבא הם יסתובבו עם החבר הכי טוב שלך כדי לבדוק את המים בקנאה. הם לא מתכוונים להזיק ואוהבים את החלק של התאהבות באהבה. אתה יכול לאמוד עניין של מזל תאומים לפי רמת ההתנהגות האגוזית.

סרטן: כשהם מתעללים בך הם יהפכו לרומנטיקן מהאסכולה הישן.

 מערכות יחסים קלאסיות

אתה תדע שהם נופלים כי אתה תיסחף מהרגליים עם מחוות - פרחים, חפצי נוי וכתיבת שחקים נמצאים כולם בטיפול בסרטן. הם יסחפו אותך לסופי שבוע מטומטמים וישאירו גורים חמודים על מפתן ביתך. זה יכול להיות קצת מכריע וחברים אולי ירצו להקיא אבל אם גם אתם מרגישים את זה - תהנו מהשפע הרומנטי.

מַזַל אַריֵה: כשהם נופלים עליך הם יפעילו את ה-EE שלהם.. פיתוי מלכותי.

 אריה פיתוי

פשוט ליאו ישתוק. חברים אולי חושבים שיש להם מחלה סופנית, אבל באמת שהם פשוט נופלים קשה. כמו אריה שמגדיל את הטרף שלהם אריה יצפה ויחכה. הם רוצים לראות את המופלאות שלך ומהווים ספוג לסיפור החיים שלך. ואז בדיוק כפי שאתה חושב שכל פסטיבל הפלירט הזה הוא רחוב חד כיווני, הם יתנפלו ואתה תיכנע ליכולת הנהדרת שלהם.

מַזַל בְּתוּלָה: כשהם נופלים בך הם יגבירו את המשחק שלהם ויעזרו, אני לא יכול לשלוט בעצמי!

 אישה מתאפרת

סביר להניח שבתולות ירדו במשקל או יקבלו מראה חדש קיצוני. זה בגלל שהם לא יכולים לשלוט בהתאהבות אז הם מתרוצצים בטירוף כדי לשלוט במשהו אחר. לפעמים יש להם גם נטייה ליפול בדיוק להיפך, מישהו שהוא כאוטי וחסר משמעת והמעגל הפנימי שלהם יתלוצץ באהבה החדשה שמצאה בתולה לתכונות המקסימות האלה.

לִירָה: כשהם נופלים עליך, הם יהיו עליך, תרתי משמע.

 נשיקת הפתעה

מזל מאזניים הם מפלרטטים ענקיים והם תמיד מתאהבים אז קשה לדעת מה נורמלי ומה לא. הם כן נוטים לחקות את תחומי האהבה שלהם, כך שניתן לחקות או לשקף את שפת הגוף ואפילו אופנה. הם גם מניפים ריסים וחושפים שיניים בלי לדעת - אבל היזהרו - מאזניים זה ככה עם כולם ומגע בטירוף. אולי אתה לא יודע שהם מתאהבים עד שאתה בין הסדינים - בפעם השלישית או הרביעית!

מַזָל עַקרָב: הם המלכים והמלכות של הפיתוי.

 עקרב מפתה

מזל עקרב יפתה אותך מהצד השני של החדר במבט חודר הנשמה שלהם. הם יחתכו אותך מהחבילה ויחפשו מקום פרטי לחקור את דעתך. הם משתמשים בכל החושים כשהם מתאהבים ויאכילו אותך במשהו אקזוטי וטעים תוך כדי ליטוף חושני של צווארך. זו כנראה הפעם היחידה שתשמעו צחקוק של מזל עקרב - זה אומר שהם נמצאים בעומס חושי והפרומונים יצאו משליטה.

מַזַל קַשָׁת: כשהם מתאהבים הם עצבניים אך נרגשים.

 קשת מתאהב

החבר'ה האלה יכולים להיות מאוד נרגשים ולמהר לקו המחץ לפני שהם מספרים את הבדיחה. זה בגלל שהם עצבניים ואיבדו את המוג'ו הקומי שלהם - סימן בטוח שאהבה באוויר. בלי הומור הם יכולים להיות קשורים בלשון וקצת טראגיים לצפייה אז - אם אתה נופל בסאג - היה עדין ואל תצפה לקומדיית שמפניה עד שתאושר המחויבות.

מַזַל גְדִי: כשהם יתאהבו הם ירצו לדעת עליך הכל.

 מזל גדי מתאהב

מזל גדי יהיה ידידותי אך זהיר תוך שהוא מצטרף בסתר לנקודות כדי למפות את עתידכם יחד. הם עשויים לשאול אותך הרבה על המטרות והתוכניות העתידיות שלך והם קשובים מספיק כדי לחקור את תחומי העניין והתחביבים שלך. לפעמים אהבה היא כמו משחק שחמט לגדי - מהלך אחד מחושב היטב בכל פעם ואפילו הקרובים והקרובים ביותר לא יידעו שהם מתאהבים עד הסוף.

מזל דלי: כשהם נופלים בך הם כנראה יתחרפנו, יברחו ולא יסתכלו לאחור.

 דגים בורחים

מזל דלי חוששים לאבד את עצמאותם, זהותם וצריך להתפשר. הם ידחפו כמה שיותר זמן ואף ימנעו מכל מגע עם האדם שהם נופלים עליו. ככל שהם חמקמקים יותר כך הם מפסידים בקרב ולכן ייתכן שתצטרך לצוד אותם ולהכריח אותם לחשוף את הסוד הקטן והמלוכלך שלהם.

מַזַל דָגִים: פשוט תרגיע את הזין ותן לדברים לקרות באופן טבעי.

 דגים מתאהבים

דגים נופלים במהירות אבל הם צפויים לבחון אותך עם מנה טובה של דרמה. חברים ראו את זה שוב ושוב - זה כאילו הם מנסים לסירוגין לחבל ולבדוק את מערכת היחסים. מערכת יחסים עם מזל דגים היא תמיד רכבת הרים אבל לא יותר מאשר בשלב ההתאהבות. צפו לדמעות, להתפרצויות זעם ויללות על הירח - הם גם יהיו מרגשים ובלתי צפויים בטירוף - וזה יכול להיות פשוט הסגנון שלך.

רשום פופולרי


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי טלה-טלה.

קרא עוד
כאשר המזלות נעשים עצובים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כאשר המזלות נעשים עצובים...

איך הסימנים מתמודדים עם עצב.

קרא עוד