חוסר הביטחון של כל מזלות נחשף...

לא משנה באיזה סימן גלגל המזלות אתה נולד כל אחד יש דברים שלא מאובטחים ב-100% לגבי... אם הם מודים בזה או לא.

חלק מהסימנים עשויים להיות חסרי ביטחון לגבי המראה שלהם, בעוד שלאחרים זה עשוי להיות לגבי המעמד והמוניטין שלהם בחברה.

היום נסקור מקרוב כמה מחוסר הביטחון הפנימי הגדול ביותר שידוע כל אחד ממזלות המזל.טלה… נהיה חסר ביטחון בכך שהם לא הכי טובים במה שהם עושים.

 תַחֲרוּת

מזל טלה הוא תחרותי ביותר והם מתגאים בעצמם על היותם הטובים ביותר בכל מה שהם בוחרים לעשות. כאשר למישהו יש הרבה הצלחה והוא עושה יותר טוב ממנו הצד הקנאי שלו יכול לפעמים להשתלט עליו ולגרום לו להרגיש חוסר ביטחון לגבי הכישורים וההישגים שלו.

מַזַל שׁוֹר… הוא חסר ביטחון לגבי מעמדם וכיצד הם משתדכים עם אחרים.

 חרדת סטטוס

לפעמים מזל שור יכול להיות מודאג יתר על המידה לגבי הסטטוס שלהם ומהאופן שבו הם מדורגים בהשוואה לסובבים אותם. הם יכולים למצוא את עצמם משווים את ההישגים שלהם לאחרים במעלה השרשרת ולהרגיש חוסר ביטחון לגבי העמדה שלהם ואיך הם משתלבים. זה הרגל לא בריא אבל כזה שלעתים קרובות קשה למשור לשבור.

מַזַל תְאוּמִים… מרגישה חסרת ביטחון בהיעדרות מהמעגל.

 נשאר מאחור

מזל תאומים הם יצורים סקרנים ואוהבים להתעדכן בדברים. לפעמים הם יכולים אפילו להיות די חטטניים, אבל זה רק בגלל שבאמת אכפת להם ומתעניינים מה שלומך. הם שונאים את הרעיון שאנשים לא יחשבו עליהם מספיק כדי לעדכן אותם במה שקורה בחייהם, ויכולים להיות די חסרי ביטחון להישכח או להרחיק אותם מהמעגל.

סרטן… חסרי ביטחון בערך העצמי שלהם.

 ספקות עצמיים

ה אישיות סרטן יכולים להרגיש חוסר ביטחון לגבי הערך העצמי שלהם אפילו תוך שהם יודעים שהכל בראש שלהם. לעתים קרובות הם יכולים להצליח לראות את היתרונות והיתרונות של אחרים, אבל למזער את התכונות החיוביות שלהם בתחושה שהם לא כל כך טובים ואינם תואמים.

מַזַל אַריֵה… לא בטוח לגבי המראה שלהם.

 מודע לעצמו

לא היית מנחש את זה רק על ידי הסתכלות עליהם אלא את סוג אישיות אריה יכול למעשה להיות די חסר ביטחון לגבי המראה שלהם, במיוחד כשהם מרגישים שהם לא נראים במיטבם. הם מתגאים מאוד באופן שבו הם מציגים את עצמם ויכולים להיות די מודעים לעצמם כאשר הם מרגישים שיש להם 'יום שיער רע'.

מַזַל בְּתוּלָה… הוא חסר ביטחון לגבי איבוד שליטה.

 מאבד שליטה על דברים

בתולות אוהבות לקבל שליטה מלאה על החיים שלהן ויכולות להיות די חסרות ביטחון לגבי הרעיון של איבוד שליטה זו בדרך זו או אחרת. הם עובדים קשה כדי לשמור על סדר ויציבות בחייהם והם יעשו כל שביכולתם כדי למנוע את התפרצות הכאוס.

לִירָה… הם חסרי ביטחון לגבי אובדן פנים ופגיעה במוניטין שלהם.

 מרגיש בושה ונבוך

באותה מידה שמאזניים אוהבים לעשות רושם טוב, הם יכולים לפחד באותה מידה מאיבוד פנים ולהכתים את המוניטין שלהם עם אלה שהם הכי מכבדים ומעריצים. לפעמים הם פשוט צריכים לדאוג פחות ממה שאנשים אחרים חושבים ולהירגע.

מַזָל עַקרָב… הוא חסר ביטחון כשהם חשים חשופים.

 חָשׂוּף

אישיותו של מזל עקרב נוטה להיות סודית מטבעם ולעתים קרובות הם שומרים את הקלפים שלהם קרוב לחזה. לעתים קרובות הם חשים בחוסר ביטחון רב ביותר כאשר הם מרגישים שהם נחשפים לעיני כל והם אינם מגיבים טוב כאשר אנשים מפרסמים את חייהם הפרטיים לציבור.

מַזַל קַשָׁת… הוא חסר ביטחון לגבי מחויבות.

 מתרחק

ה אישיות קשת היא כזו שמעריכה את החופש שלהם מאוד ולעיתים קרובות לא נוהגים לוותר על החופש הזה על ידי התחייבות לכל אחד כשזה מגיע לאהבה. הם לא יכולים להתמודד עם אנשים רכושניים מדי או שמנסים להגביל את החופש שלהם, ובגלל זה הם יכולים להיות די חסרי ביטחון לגבי רעיון המחויבות.

מַזַל גְדִי… חסר ביטחון לגבי כישלון.

 לְהִכָּשֵׁל

אישיותו של מזל גדי יכולים להיות די חסרי ביטחון לגבי הסיכוי להיכשל בדברים שהם רצו לעשות גם אם הם לא מראים זאת כלפי חוץ. עם זאת, לעתים קרובות זה יכול לעבוד לטובתם בכך שהוא מעודד אותם לעבוד קשה עוד יותר כדי להבטיח שהכשלון לא יקרה.

מזל דלי… הם חסרי ביטחון לגבי האינטימיות ומאבדים את החופש שלהם.

 בריחה אל החופש

מזל דלי הם רוחות עצמאיות והרפתקניות שנמצאות בשמחה שבהן יש להן את החופש לחיות את החיים בתנאים שלהן. כשאנשים מתחילים לנסות לנעול אותם במחויבויות שהם לא מוכנים להם הם יכולים להתחיל להרגיש מאוד אי נוחות.

מַזַל דָגִים… יכול להיות חסר ביטחון לגבי מה אחרים חושבים עליהם.

 אישה חושבת

לדגים יש לב זהב והם רוצים להיות בחסדיהם הטובים של כולם, אבל לפעמים הם יכולים להיתפס יותר מדי למה שאחרים חושבים עליהם ולדאוג שאנשים מדברים עליהם באור שלילי. לעתים קרובות הם חוששים שאנשים יקחו אותם בדרך הלא נכונה או יפרשו לחלוטין את הכוונות שלהם.

רשום פופולרי


כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

הדברים האלה שגורמים לשלטים לרוץ קילומטר בכיוון ההפוך.

קרא עוד
7 סודות האסטרולוגיה של הסימנים הקרדינליים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 סודות האסטרולוגיה של הסימנים הקרדינליים...

סודות שקושרים יחד טלה, סרטן, גדי ומאזניים.

קרא עוד