התאמה של טלה ואריה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  טלה ואריה אוהבים תאימות

מכירים את הזוגות הסלבריטאים הלוהטים האלה שמאופיינים בתשוקה ובשורות הבוערות שלהם? מדונה ושון פן, אליזבת טיילור וריצ'רד ברטון, לינדזי לוהן ו... כולם? ובכן, אותה תשוקה נפוצה גם אצל זוגות טלה-ארה.

לפעמים מערכת היחסים שלהם יכולה להיות קצת תאונת רכבת שקשה להסתכל ממנה. שניהם סימני אש אז אין הרבה מה לקרר דברים כשהם אכן מתחממים. אבל בפעמים אחרות הם יזרחו בבהירות ויסנוורו את העולם בזוהר שלהם - ומותירים את השאר בני תמותה בלבד מרגישים לא ראויים בנוכחותם.זה עשוי לדרוש קצת עבודה, אבל אם השילוב הרוחש הזה יכול לשמור על איפוק מסוים ולמנוע את הפיתוי לשרוף הכל לתוך הסטרטוספירה עם הסימן הראשון של צרות - אז הם בהחלט יכולים לגרום לזה לעבוד לטווח ארוך. הנה מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל טלה-ארה.

[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח טלה ואריה חברויות…

השניים האלה יכולים להיות חברים קצת במזג אוויר נאה - נהדרים בזמנים הטובים אבל די קשוחים ורכלניים אם אחד נמצא במגלשה כלפי מטה והשני בסגול. הם נוטים לזהות רוחות קרובות זה בזה ושניהם יודעים בדיוק כמה כישלון כואב מרגיש - לא רוצים להתקרב לאווירה הזו מכיוון שהם חוששים שהיא עלולה להיות מדבקת.

  ידידות טלה/אריה

אבל כאשר ההרמוניה תשלוט וידידות תפרח מזל טלה יפנה לאריה כדי לקבל טיפים אופנתיים וליאו יגיע לאריה כדי לקבל עצות מעשיות טובות. הודות לצדדים הפרועים שלהם הם גם מסוגלים להיות חיי המסיבה וכשהם יוצאים הם יכולים לקרוע סערה מוחלטת ביחד - אז היזהרו!

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

מזל טלה ואריה נפגשים לעתים קרובות באירועי שטיח אדום ובהתחלה נמשכים זה לזה עם תחושת סגנון עדינה ומראה זוהר. לשניהם יש אנרגיה מגנטית המאפשרת להם להפוך למרכז תשומת הלב בכל מקום שאליו הם הולכים - טלה עם הסיפורים שלהם על מעללים נועזים ואריה עם השנינות והפלירטוטים המקוממים שלהם.

  אטרקציית טלה-אריה

כמו עש ללהבה הם נמשכים זה לזה - בסופו של דבר חולקים את אותו אור הזרקורים. חברים עשויים לשים לב שהשניים האלה מוציאים יותר מסכום מפואר על בגדים ומהפך ביחד ומשאירים סימן שאלה תלוי מעליהם לגבי האם אריה/טלה באמת מתחרים או רומנים.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

הטלה ואריה בפנים יחסים…

ה אישיותו של מזל טלה נשלט על ידי מאדים בעל מאפייני לוחם ומגן. למרות שה אישיות אריה יכולים לעמוד על הרגליים, האגו הבריא של האריות יכול לפעמים להיחבול וזה הזמן שבו טלה נכנס כדי להסיט כל נזק נוסף. כאשר מזל אריה הוא מזל אש שכוכב הלכת השולט בו הוא השמש, הם נוטים להיות די מגוננים ועוינים כלפי כל מה שבא בינם לבין הטלה שלהם. עדיף לא לפלרטט עם איל אם אריה הוא בן הזוג שלהם.

  זוג טלה-ליאו

מזל טלה יכול להיות קצת חסר סבלנות אבל יעיל במיוחד ואילו מזל אריה ממתין לזמן המתאים ביותר להכות ואז תוקף בדיוק. אם הם יכולים לסנכרן את שתי התכונות הללו בצורה מושלמת, אז באמת ייוולד פאוור קאפל שישאיר את הסובבים אותם לצפות בהשתאות כשהם בונים אימפריה.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

עם שני אגו לוהט שאוהבים להיות במרכז תשומת הלב, מה יכול להשתבש? השניים האלה יכולים לפעמים להתנגש בגלל החוזק העצום של האישיות שלהם. כדי להתרחק מצרות הם יצטרכו ללמוד לשתף את אור הזרקורים או להיות נדיבים מספיק כדי לתפוס תשומת לב בתורות.

  טיעוני מערכת יחסים

האופי העיקש של מזל טלה והגאווה השואגת של בני מזל אריה גורמים גם לכך שאם הם לא באותו עמוד הם יכולים לנהל ויכוחים בוערים על כל דבר ועניין בין אם זה בחירות לבוש, תספורות, עיצוב פנים, אומנות או בחירות מסעדות. טעם שונה לא אומר שאחד צודק והשני טועה, ואריה/טלה יעשה טוב אם לא ינסו להפוך אחד את השני למיני אני.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר טלה ואריה להתאהב

כאשר שני הסימנים הללו מתחילים להתאהב, הרגשות שלהם יכולים להתחזק במהירות. לא יעבור זמן רב עד שהם ימצאו את עצמם רוצים להרשים אחד את השני עם כל מיני חפצי נוי יקרים ויציאות נוצצות. כל דייט יכול להפוך להזדמנות לנצח את הקודם. אבל זה לא דבר רע, סוג זה של היכרויות עם גבר אחד יביא אותם לשיא קבוע ולשמור על דברים מרגשים כל הזמן.

  מתאהב

ככל שרגשותיהם הופכים עמוקים יותר, כך הם יכולים להיכנע למפלצת ירוקת העיניים המכונה קנאה. זה קורה פשוט בגלל שהם מוצאים זה את זה כל כך שאין לעמוד בפניהם שהם מניחים (לעתים קרובות בצדק) שאחרים עשויים לנסות לעשות מהלך על הדבר הנוצץ החדש שלהם. בדרך כלל עצמאיים - מזל טלה וליאו, מאוהבים בברך, נראים כאילו הם מחוברים בירך - זו רק הדרך שלהם לנסות לחתוך את הפיתוי במעבר. ייתכן שהם יצטרכו להיזהר שהם לא יהפכו כל כך מגוננים עד שהם יעסיקו בלשים פרטיים כדי לעקוב זה אחר זה.

טלה ואריה התאמה מינית…

לשרוף כוויה של תינוק! גם טלה וגם מזל אריה ידועים בכך שהם התברכו בחשק המיני גבוה וברצון מרושע לשחק בקרב. הם ימצאו את עצמם מגרדים, נוגסים ומתחבטים זה בזה עד שאחד מהם ירים לבסוף דגל לבן, מתחנן לפסק זמן.

  טלה וליאו בחדר השינה

סקס בין שני האישים הלוהטים האלה יכול להיות כל כך פראי עד כדי כך שאם הם לא נזהרים הם יכולים למצוא את עצמם לובשים אחד את השני, מה שיגרום לרגשותיהם להתפוגג תוך שבועות ספורים. עם זאת, אם הם ילמדו לקצב את עצמם, הם יכולים לגרום לחום הזה להימשך כל החיים.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

טלה ואריה התאמה לנישואין…

תואם ודליק ביותר, מזל אריה וטלה יכולים לבנות נישואים חזקים וארוכים כל עוד הם פועלים לפי כמה כללים. ליאו לא מתעניין בהזדקנות והוא משובץ באיכות פיטר פן שמובילה אותם לחפש את מעיין הנעורים. מזל טלה צריך לנסות להבין ולמתן את חוסר הביטחון שלהם, במיוחד כשגיל העמידה מתקרב. הם צריכים גם לשאוף לקריירות שונות, כאילו שניהם בעלי עליות גבוהים באותו מקצוע, רמת התחרותיות עלולה להפוך להרסנית.

  טלה ואריה בנישואים

ביחד הם יכולים ליצור הורים מצוינים שמחמיאים זה לזה בצורה יפה. כ שלט קבוע ליאו תמיד שובב אם כי לפעמים לא מוכן לשנות את סגנון ההורות שלהם. ואילו מזל טלה – א סימן קרדינל גמיש יותר וישנה את הציפיות שלהם ככל שהילדים יגדלו. אולי הדברים לא תמיד מתנהלים בצורה חלקה, אבל אם שני אלה יעבדו על זה הם יכולים בסופו של דבר ליצור צוות אדיר.

אמון ותקשורת:60ערכים משותפים:75קשר רגשי:60כימיה מינית:80תאימות נישואין:70הטוב: הם גורמים אחד לשני להיראות נפלא.מוצלחים ועוצמתיים.חם בין הסדינים.הרע:הם יכולים לתת זה לזה שריפה רגשית מדרגה שלישית. לקבל את המילה האחרונה. התחרותיות יכולה להיות אכזרית.69ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות טלה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל טלה-בתולה.

קרא עוד
סרטן וקשת תאימות: אהבה, מין ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


סרטן וקשת תאימות: אהבה, מין ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי סרטן-קשת.

קרא עוד