התאמה של מזל עקרב וקשת: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  עקרב וקשת אוהבים תאימות

אוהבים או לוחמים? קשה לדעת עם מזל עקרב/קשת! יש להם תשוקה במחסום והם חיות סקסיות וחרמניות, אבל הערכים ודרכי ההסתכלות שלהם על העולם שונים בתכלית. לִשְׁקוֹעַ אוהב לצחוק, ה עַקרָב אוהב לדהר - לעתים קרובות הם הורגים את הבאזז אחד של השני במבט אחד.

מערכת היחסים אינטנסיבית ומלאה באי הבנות - אולי הדרך היחידה להתקדם היא לבסס את מערכת היחסים על סקס - ולבטל את הדיבורים - אז התקשורת עושה צלילות באף. מזל עקרב טוב בשתיקה אבל סאג לא היה מחזיק מעמד חמש דקות - קשה לראות איך הם יכולים להימנע מחלק ממלחמת העולם השלישית מדי כמה זמן.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל עקרב וקשת חברויות…

בתחילה קשת עשוי להימנע מעקרב - מוצא אותם חסרי שמחה ואינטנסיביות מדי, אבל שניהם מסוקרנים מהמצב האנושי ואוהבים לפרוץ גבולות - בסופו של דבר הסקרנות מקרבת אותם יחד והם יוצרים חברת הערצה הדדית המבוססת על האינטלקט של זה. קשת אוהב לשחק עם מילים בדרך כלל כדי ליצור קומדיה ולעקרב יש נשמה של משורר - הם משתמשים במילים כדי לפסל יופי.

  חברים משחקים שח

כחברים, האהבה לשפה זולגת אל ספרים, סרטים ומוזיקה. מזל קשת משתמש גם בעין לפרטים המשפטיים של מזל עקרב כדי להוכיח קריאת בקשות לעבודה והגשות כתובות אחרות. מזל עקרב לומד להיות יותר ספונטני בזכות סאג - אם כי אם זה אומר לצאת לטיול של רגע הם עדיין יגבשו רשימת מטלות מחשבתית.

יש מקרים שבהם סאג מרגיש לכוד בידידות ומפחד לספר לעקרב שהם מבלים עם בני זוג אחרים בערמומיות. גם מזל עקרב יכול למצוא בסאג מגע קל משקל ולא בוגר - לא צריך לצמצם הכל לבדיחה של נפיחה. עקרב צריך לשלוט בקנאה שלהם וסאג צריך ללכת על הומור מתוחכם יותר אם החברות הזו תימשך.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

לעתים קרובות הסימנים הראשונים למשיכה הם הנחות מילוליות. מזל עקרב/שאג משתמשים במילים כמו חרבות והם מנסים להנחית מכות קטלניות כדי להסיט משיכה אפשרית. מזל עקרב לא יצחק על אף אחת מהבדיחות של סגס ואולי מרים גבה של זלזול. סאג חודר למרחב האישי של מזל עקרב ומשמיע קולות מטופשים רק כדי לעצבן אותם.

  אטרקציה נסתרת

שניהם יהיו זיפים - כמו חתולים בקרב חתולים. הבעיה היא שהם לא מסוגלים להתרחק אחד מהשני וחברים מרבים להעיר, 'אם אתה לא יכול לסבול את מזל עקרב/שאג למה לעזאזל אתה תמיד בסופו של דבר מדבר איתם?' התשובה היא - משיכה הדדית והרבה חום רוחש.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

עקרב וקשת ב יחסים…

קשת הוא א סימן אש - בוער בהיר ועז ודוחה כל מי שמנסה לעמוד בדרכם - כאשר מזל עקרב מנסה למתן את האימפולסיביות שלהם, מתקיים קרב מלכותי. סאג שונא לחטט ולכוס חצי עמדות מלאות ואילו מזל עקרב פשוט חושב שהם יסודיים. צפו להרבה מריבות על חוסר ההכנה של סאגס - הארצ'ר מסתער לעתים קרובות ונעלם לימים על מנת להתקרר.

  זוּג

עקרב הוא מים מה שאומר שהם סנטימנטליים ומצבי רוח. חרוט השתיקה מאומץ כאשר תאריכים חשובים נשכחים או לא ניתנת מספיק יראת כבוד לעבר. לעתים קרובות הזוג הזה לוקח חופשות נפרדות ויש להם חברים נפרדים - סאג אוהב לצאת להרפתקאות אקסטרים עם 50 מכרים חדשים ואילו מזל עקרב מעדיף להאזין לסאגות ויקינגיות בבר נורדי עם חבר אחד או שניים לטווח ארוך. הם פשוט משפשפים זה את זה בצורה לא נכונה ומבלים זמן רב בתהייה מדוע הם אוהבים מישהו שגורם להם להרגיש כל כך אומלל.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

כשהם לא מקיימים יחסי מין - בכל מקום! מזל עקרב הוא א שלט קבוע - הם רואים את החיים כחומר רציני של אבני בניין, המאורגנים ברצף ליניארי. מתי סימן ניתן לשינוי קשת נכנסת לתמונת מערכת היחסים, החיים משתנים לדגם אקדח פזור שמשגע את מזל עקרב. על מנת לשרוד עקרב חייב להשתדל לא להיות עקשן מדי לגבי שינויים וסאג צריך לתרגל את אמנות ה'הכנה'.

  מתחים במערכות יחסים

הארצ'ר נעשה מטופש עם ה-zingers וה-one liners שלהם - מזל עקרב רואה בזה חוסר בגרות ואינו מבין את הצורך בתעלולים או מעשי קונדס. סאג, לעומת זאת, מאשים את מזל עקרב בכך שהוא 'חולצה ממולאת' ו'נלי שלילית'. יש צורך בפשרה כדי למנוע מהם לאבד כבוד זה לזה.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר עקרב וקשת להתאהב…

מזל עקרב, מפחד שהלב שלהם ישבר, נסה לבטל דברים - פעמים רבות, מה שגורם לקשת מבולבל - 'האם אנחנו לא סתם יוצאים לבילוי טוב בלי כל העסק הזה לפירוק!' סאג נהנה מאהבה ורומנים עקרב עם דייטים מהנים - חשבו על פארק לונה, פסטיבלי קומדיות ותגרות לייזר בזמן שעקרב יוצא לטיולים לאור ירח ולארוחות ערב לאור נרות.

  לבבות אהבה אדומים

בתחילה סאג רואה בעקרב אתגר קומי והוא מתכוון להמיס את המראה החיצוני הקפוא, אבל הם צריכים להתמקד בהומור מתוחכם כדי להבטיח הצלחה כלשהי. המשיכה הפיזית היא כל כך מכריעה שעקרב/שאג מתעלמים מהרבה דגלים אדומים פוטנציאליים ומנסים להתנהג בצורה הטובה ביותר כדי ליצור רושם טוב. סקס לוהט מתקן באופן זמני הרבה סדקים מתעוררים.

עקרב וקשת התאמה מינית…

עכשיו זה המקום שבו מזל עקרב/קשת זורח או יותר נכון מתפוצץ - באופן קבוע! לשניהם יש דחף מיני טעון מאוד והחשמל ביניהם מייצר דחף טבעי לקרוע זה את הבגדים של זה.

  כימיה מינית

מזל עקרב מאתגר את קשת להחיות פנטזיות, בעוד קשת מחדיר שמחה וכיף ליצירת אהבה. קשת הוא מנשק נהדר ולא רק על השפתיים - מזל עקרב הוא אמן של עונג וכאב - צפו שהם יאחרו לעבוד - לעתים קרובות - נראים סמוקים בבושה - החבר'ה האלה פשוט לא יכולים להרחיק את הידיים אחד מהשני!

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

עקרב וקשת התאמה לנישואין…

זה יהיה קצר מאוד אם ההבדלים לא יסודרו. יש לדון על הכל מראש - ילדים, סידורי מגורים, כללי שירותים. עבור מזל עקרב בפרט שום דבר אינו קטן מכדי לנתח יתר על המידה, ולמרות שהוא משגע את סאג, התהליך הכרחי.

  רק זוג נשוי

מזל עקרב מציע נישואים - זה עשוי לבוא אחרי שנים של התעסקות יתר. אין ערובה שסאג אוהב חופש יגיד כן - הם נזהרים מדרכים רכושניות ושולטות של בני מזל עקרב. כשהחתונה אכן יוצאת לדרך צפו לשילוב של אלגנטיות וטיפשות - חשבו על חליפות ארמני עם פלטות כבאים אדומות בוהקות. שנת הנישואים הראשונה תמיד קשה כשסאג מתקשה לקבל את הבלעדיות של 'עד ​​שהמוות יפריד בינינו'.

ילדים נמצאים בסדר היום של בני מזל עקרב - קשת מתנגד בתחילה אך נכנע כדי לשמח את מזל עקרב. ילדים הם כוח מאחד - סאג מגלה שהם הורים טובים, גם אם זה בסוג של ילד גדול ועקרב אוהב את האהבה הבלתי מותנית שילדים מספקים. בטח יהיו ויכוחים על סגנונות ההורות השונים שלהם, אבל שניהם ילכו על גחלים לוהטות כדי לשמח את צאצאיהם.

אמון ותקשורת:55ערכים משותפים:55קשר רגשי:60כימיה מינית:70תאימות נישואין:60הטוב:חיי מין מדהימים.הם אוהבים לדחוף את המעטפה.צורפי מילים.הרע:עקרב חושב שקשת קשת זה חצי זכוכית קשת קשת ריקה. יש מעט במשותף.60ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

תחושות תכופות של כל סימן.

קרא עוד
למה המזלות רוצים להתפרק...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


למה המזלות רוצים להתפרק...

למה הסימנים רוצים לסיים את זה.

קרא עוד