התאמה של מזל עקרב וגדי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל עקרב וגדי אוהבים תאימות

זוהי צריבה איטית - שמשמעותה לעתים קרובות 'דברים טובים באים למי שמחכה!'. מַזָל עַקרָב ו מַזַל גְדִי בודקים שותפים פוטנציאליים ויש להם רשימות סימון סודיות שדורשות הישגים לפני המעבר לשלב הבא - הם רוצים לראות איך שותף פוטנציאלי מדורג בחגים, במסגרות חברתיות ובתיק.

כשהם סוף סוף מבינים שדווקא קרוב לשלמות עומדת ממש מולם, זה דבר יפהפה ומתגלה אהבה גדולה של גלגל המזלות. צפו ללבבות, פרחים ותותחים שיוצאים למרחוק בזמן שעקרב/גדי מחלצים את דרכם לאושר קבוע![adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל עקרב וגדי חברויות…

בתחילה יש מידה לא מבוטלת של חוסר אמון - מזל עקרב חושב שגדי קר ומחושב וגדי מוצא את עקרב מרוחק ומרוחק. הם מתחממים זה לזה באמצעות פעילויות המערבות עבודת צוות - חשבו על ספורט, לימודים או פרויקטים עסקיים. לאחר שנזרק יחד עקרב הביישן מבין לגדי יש את אותה תשומת לב לפרטים והוא מוכן לקבל קלט. מזל גדי מעריך את יכולת העקרבים לעקוב מההתחלה ועד ההשלמה.

  ידידות עקרב וגדי

כחברים השניים האלה יכולים להפוך למלכים ומלכות הטעם והתרבות בתוך הקבוצה החברתית שלהם - משהו שיכול לראות אותם מתויגים כסנובים אם אהבת המותג יוצאת משליטה. אבל, לרוב החברות של מזל עקרב/גדי היא איתנה ומוצקה - יצורים של הרגל הם ישתתפו יחד במשחקי ספורט, יבקרו מחדש במסעדות אהובות ויאכלו את משפחתו של זה לארוחת ערב על בסיס קבוע.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

עקרב/גדי נעים לעתים קרובות באותו מעגל לזמן מה מבלי להרגיש את רפרוף המשיכה, ואז יום אחד יורדת פרוטה. זה יכול להיות תודה או אות הוקרה - מחווה קטנה שגורמת להם לראות אחד את השני באור חדש - רומנטי.

  סימני משיכה ראשונים

ראש מזל גדי בדרך כלל קבור בעבודה ועקרב נראה כסודי ובלתי חדיר - כאשר החריץ מופיע, נעשים צעדים קטנים לעבר רומנטיקה - מבט, חיוך ואפילו החלפת מספרים באמתלה של נסיעה ברכב. צפו לתסרוקות חדשות חדות ולאופנה מתקדמת כאמצעי להצית עוד יותר את האטרקציה. - אם כי פראדה במכבסה יכולה להיראות לא במקום.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

העקרב וגדי בפנים יחסים…

פעם אחת במערכת יחסים הם נראים מוצקים - רק בגלל ששניהם מאמינים בפתרון הבדלים מאחורי דלת סגורה. מזל גדי הוא ה אלמנט אדמה ועתיד קדימה - הם רוצים דברים במרווחים לוגיים ויחד עם מזל עקרב הם ייצרו לוחות זמנים לנישואין, משכנתאות וילדים. מזל עקרב הוא ה אלמנט מים - רגשיים וסנטימנטליים עמוקים - הם נהנים מתכנון ובנייה של עתיד אך נרתעים מרכישת בית אם זה לא מרגיש כמו בית.

  זוג מזל עקרב וגדי

לרוב הם מוציאים את המיטב אחד מהשני - חמושים באסתטיקה מושחזת הם חוקרים רכישות משותפות מתוך עין לצורה, פונקציונליות ומחיר. משפחה וחברים חשובים גם כן - הנדיבות של מזל עקרב/גדי מבטיחה תמיכה ניתנת בזמנים קשים ויריב. הם יוצרים צוות נטוורקינג נפלא כשעקרב צובר אמון וגדי מושך הערצה מאנשים שעוזרים להם להצליח. צמד כוח פרטי שתמיד נראה מושלם לכל אירוע.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

מזל גדי הוא א מזל קרדינלי – מנהיגים נולדים שרגילים לנהל ספינה צמודה – דרכם! מזל עקרב הוא א סימן גלגל המזלות קבוע מה שיוצר פחד משינוי והתעקשות קיצונית. למטרות חייבת להיות משמעות ואם מזל גדי מבקש להתקדם באכזריות במעלה הסולם הארגוני או מקבל החלטות ביחסים מבלי להתייעץ עם מזל עקרב, תקופה אפלה וקשה שוררת.

  זוג רחוק

לשניהם יש נטייה לשים קירות - מזל גדי אומר 'אני לא נותן לך להתעסק עם הראש שלי' ועקרב עונה: 'אני לא נותן לך לדרוך על הרגשות שלי'. הם הולכים לאיבוד במשחקי מחשבה והאשמות כשהדברים לא הולכים כשורה והמילה היא שלעולם לא ניתן להחזיר. השניים אינם טובים בלומר סליחה, כך שהשקט האבן מאחורי דלתות סגורות יכול להימשך לנצח.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כאשר עקרב וגדי להתאהב…

למרות שעקרב/גדי נעים בקצב איטי והדרגתי הם מתענגים על שלב ה'התאהבות'. שני השלטים רוצים נואשות להוכיח שהם מלכוד יוצא מן הכלל - לא דומה לספר הטלוויזיה ההוא על רומנטיקה, 'הרווק', צפו לדייטים מתוכננים בצורה אקסטרווגנטית ולבנייה איטית של אינטימיות פיזית.

  אוהב בלונים

באופן פרטי מזל עקרב/גדי גוזלים את כל המתמודדים האחרים ומקדישים זמן קצוב למראה אישי. אבל זה לא רק השטחי - אהבה מביאה תכונות טובות בעקרב/גדי - בעבודה הם מפרקים משימות ובפרטיות הם מבקרים בני משפחה מוזנחים. מזל גדי הופך אכפתי מתמיד בעוד מזל עקרב מפיץ חום חדש לכול ולכולם. הרומנטיקה הברורה שלה באוויר.

מזל עקרב וגדי התאמה מינית…

זה המקום שבו הדברים הופכים מעניינים - למזל עקרב יש רצונות אפלים, ולמרות שגדי יש אנרגיה מינית בשפע, הם בוחרים לפעמים בגוון מבריק של וניל, מבחינה מינית. מזל עקרב הוא מאוד אינטואיטיבי ויודע באילו כפתורים ללחוץ וממה להימנע, אבל מחפש אינטימיות ברמה מאוד עמוקה - כאשר התסכול מתחיל בסקס יוצא מהחלון.

  התאמה מינית

מזל גדי צריך לנסות כמה טריקים חדשים ועקרב צריך לדבר - אחרי הכל העז לא קורא מחשבות! כשזה קורה בסביבה בטוחה ולא שיפוטית סקס נהדר אפשרי.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[בלוק adinserter='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל עקרב וגדי התאמה לנישואין…

מזל גדי הוא שומר מסורת וזה כולל נישואים, מזל עקרב צריך את הביטחון והמחויבות שכנס כזה מספק ויחד הם יתכננו בקפידה חתונה יוקרתית עם משפחה, חברים והמון VIPS.

ירח דבש מתעכב לעתים קרובות בגלל התחייבויות לעבודה - שניהם מתקשים לסבך חלונות הזדמנויות מלוחות הזמנים העמוסים שלהם - אל דאגה, מזל עקרב/גדי תמיד מפנים זמן לאהבה ולפנאי, אבל אולי בסיבוב הבא של החגים.

  מסיבת חתונה

הבית שלהם הוא מקלט שבו המסכות הציבוריות יורדות, וכאשר לא קונים, מוכרים ומשפצים, הם מבלים זמן איכות מאחורי דלתיים סגורות בשתיית יין משובח, אוכלים קוויאר בלוגה ועושים אהבה.

ילדים הם חובה, אם כי מזל עקרב חייב להיות יותר בידיים. מבחינה כלכלית הכל מסופק וגדי בוחר את בתי הספר והפעילויות האקדמיות הטובות ביותר. חופשות משפחתיות ומפגשים חיוניים ויוצרים זיכרונות יקרים - אוי לכל ילד או הורה (כן זה כולל מזל גדי) שנעדר - לעקרב יש זיכרון ארוך ולעולם לא ישכח שפעם אחת המשפחה ננטשה. דרמטי - כן, אבל נמסר באהבה!

אמון ותקשורת:65ערכים משותפים:70קשר רגשי:65כימיה מינית:55תאימות נישואין:70הטוב:המחויבות היא לכל החיים.נייד כלפי מעלה.פרטי אך נלהב.הרע:בעיות בחדר השינה.הגדי מוביל יותר מדי עם הראש שלהם. הרבה עם הלב שלהם.65ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

מדוע הסימנים נאבקים באהבה.

קרא עוד
7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

חושפת תובנות לגבי שלושת סימני ה-AIR: מזל תאומים, מאזניים ודלי.

קרא עוד