התאמה לסרטן וגדי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  סרטן וגדי אוהבים תאימות

כמה שומרי מסורת, לרוב, סרטן / מַזַל גְדִי לאזן זה את זה בצורה מושלמת. הם יודעים מתי להוביל ומתי לעקוב - ומסוגלים לבנות יחד בית איתן, בטוח ויפה, שכולו אוצרות ותענוגות מכל הסוגים.

פרפקציוניסטים כשזה מגיע לדברים שנחשבים חשובים - קריירה, השכלה, משפחה וסופלה מושפלת - הם מקבלים אחד את הצורך של זה בניהול מיקרו והם נדהמים מכך שהנטייה הזו משגעת חברים ובני משפחה. ילדים עשויים להיות אלה שילמדו את סרטן/גדי לשאוף ל-99% במקום ל-100% - כשהם אכן משתחררים מעט, הסימנים הללו הם זוג שכולם רוצים להיות.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח סרטן וגדי חברויות…

שניהם סימנים קרדינליים , כלומר הם מנהיגים ויוזמים טבעיים, וזה בונוס ושלילי בחברות. לשניהם יש השקפות מאוד מקובעות על איך להשיג תוצאות - זה נהדר כאשר תצוגות מיושרות אך מתרחשת חבטות ראש אם הגישה היא מזוויות שונות.

מה שמרגיז אותם זה בזה הוא בדיוק מה שהם מחשיבים כיתרונות אישיים - עין לפרטים, חוסן ומחויבות לראות דברים עד הסוף. כדי שחברות תעבוד הם חייבים להיות ראש הונצ'ו בתורות.

  ידידות סרטן-גדי

כאשר משתלטים על השיתוף סרטן/גדי צור שותפים עסקיים דינמיים, עמיתים לעבודה וחברים. הסרטן מספק ללב ולגדי את הראש בכל מערכת יחסים - הם נהנים מהדברים הטובים יותר בחיים, מוכנים לעבוד קשה בשביל תוצאות ולהפוך לחברים מצוינים לנסיעה - מזל גדי עובד על תקציב החג ובודק ביקורות על מלונות בעוד סרטן עוקב אחר רישומי הבטיחות של חברות התעופה. חוקר את ההיסטוריה המקומית.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

כן, זה נכון - מזל גדי אפילו מתכנן את הפלירטוט שלהם! עז ההרים בוודאי הבחינה בסרטן לפני כן - הלכה הביתה - חיפשה בגוגל, עשתה פייסבוק ומיפה את הגישה שלה. כשסרטן נקלע פתאום למארב של מעריץ חלקלק שחזר על חזרות שנראה שהוא יודע עליהם יותר מדי, זה הופך להיות קצת מפחיד והסרטן נסוג המום - וזה בסדר כי מזל גדי אוהב אתגר.

  אטרקציית סרטן/מאזניים

לאט לאט מזלזל גדי סוחף את סרטן ברגליהם והאמון מתקבל - מה שנראה טוב מכדי להיות אמיתי בהתחלה הוא בעצם כל כך טוב - הסרטן מגיב בשפת גוף חושנית ובמבטים מוכי אהבה.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

הסרטן והגדי בפנים יחסים…

מונעת הצלחה - לשניים האלה יש תוכנית חמש שנים ודבקים בה. סביר להניח שגדי יתחזק את דרכם במעלה הסולם הארגוני, בעוד שסרטן עובד לעתים קרובות במקצוע טיפוח - חשבו על רפואה או עבודה סוציאלית ויחפשו לפתוח תרגול משלהם. הסרטן נוטה לרכך את העז - מוציא עדינות שמפתיעה חברים ובני משפחה - כל החזקת היד והנשיקה בפומבי אומר שזה ממש ממש רציני. לחלופין, מזל גדי נותן לסרטן תחושה של סגנון וכשרון ומלמד אותם לחלום בגדול.

  זוג סרטן/מאזניים

יהיו חופשות בחו'ל אבל לעולם לא בשום מקום שהוא לא לפחות 4 כוכבים או סוקר היטב. יש להם טקסים - לילות תאריך וימי נישואין שהם תמיד חגיגות מפוארות - מתנות יקרות אך בטוב טעם. לעבודה בשעות ארוכות יש פוטנציאל לגרום לקרע ולכן חשוב שלא יבטלו אירועים מיוחדים ותוכניות חגים - כל עבודה וללא משחק הופכים את הסרטן/גדי למאוד משעמם.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

למזל גדי אסור לקחת את הסרטן כמובן מאליו או לזלזל בשאיפותיו - כן, לעז ההרים צפויה קריירה כוכבת יותר, אבל זה לא תמיד קשור ללוחית על הדלת והאפסים בקופה שלך. אם סרטן עסוק בחבישת פצעים בבית חולים ציבורי, זה חשוב לא פחות מההיררכיה והדולרים. קרבות מתרחשים כאשר הסרטן מרגיש שלא מתייחסים אליו כשווים.

  בעיות בזוגיות סרטן/גדי

יש גם הבדל בין טיפוח לבין מציצת נשמת החיים ממישהו. אם הסרטן נצמד מדי או מגונן יתר על המידה הגדי נחנק ומתחיל להסתכל על שטחי מרעה ירוקים יותר.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר סרטן וגדי להתאהב…

התאהבות היא עסק רציני עבור השניים האלה. הם בודקים זה את זה עם הזמנות לעבודה ולפגישה משפחתית ומברכת. זהירים ומעשיים הם רוצים לוודא שזה 'האחד' מכיוון שהם מתכוונים ללכת רק פעם אחת במעבר הזה.

  מתאהב

סרטן הוא מים - בעלי באר עמוקה ובלתי נגמרת של רגשות ונוטים לחרדות בעת התאהבות - הם מתפזרים ומתבלבלים עד שהאמון מתבסס היטב.

עבור מזל גדי, ההתאהבות מתבטאת לעתים קרובות פיזית - כאדם סימן אדמה הם נטועים בקרקע, נשלטים ושולטים - לרגשות לא מוכרים יש דרך לגרום לבעיות מעיים ולכאבי ראש מתח, שנעלמים ברגע שהם מתעלמים.

סרטן וגדי התאמה מינית…

הסרטן הוא מלך/מלכת הרומנטיקה בחדר השינה ונדיב מאוד, מה שגורם לגדי להרגיש אהוב לחלוטין. גדי, לעומת זאת, מאמין שהם סקס על מקל - ראוי למחיאות כפיים וציון מושלם של 10.

  סרטן/גדי התאמה מינית

הגדי חייב ללמוד להירגע ולא להיות כל כך תסריטאי - מהלכים סקסיים לא תמיד חייבים להיות מועברים בסדר רציף - סרטן יכול גם להחזיר את האינטנסיביות - לפעמים סקס הוא פשוט כיף. בלב הדברים, הם רוצים לשמח אחד את השני ועם תקשורת טובה הם יכולים לפתח שיתוף חלק של נתינה וקבלה של הנאה.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

סרטן וגדי התאמה לנישואין…

זה יכול להיראות די בלתי נמנע לפעמים - הם יבדקו תאימות על ידי חיים משותפים ואפילו בילוי בנפרד. ערוכים רשימות כולל יתרונות וחסרונות, וגדי עשוי להציע טרום נישואים אשר הורס את הסרטן למשך שבוע בערך. במקרים רבים החבר'ה האלה יוצאים לחופשה נרחבת אחרונה ביחד וחוזרים מאורסים - זה המבחן האחרון שצריך לעבור. החתונה תהיה באישור ווג אם העז יקבל את דרכם עם טוויסט כפרי כדי לספק את הסרטן.

  התאמה לנישואין

לפעמים מזל גדי מאבד את הראייה של הבאת ילדים לעולם ושם את הקריירה שלהם במקום הראשון - סרטן האם תמיד יזכיר להם בעדינות שהזמן אוזל. בגלל זה הם עשויים להיות הורים מבוגרים יותר - ילדים רוצים כלום, שכן עד אז הוריהם השאפתניים והקרוצים מסוגלים לספק את הטוב ביותר שכסף יכול לקנות. ילדי סרטן/גדי אהובים, נתמכים ורק קצת מתפנקים.

אמון ותקשורת:75ערכים משותפים:70קשר רגשי:70כימיה מינית:70תאימות נישואין:80הטוב:הם מייצרים הצלחה.הסרטן מביא לידי ביטוי את הרוך במזל גדי.הגדי מעודד את הסרטן לחלום.הרע:חורבן גפיים קפרין. -להעריך את הסרטן.73ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות אריה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות אריה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על מערכות יחסים אריה-בתולה.

קרא עוד
תאימות מזל תאומים וקשת: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות מזל תאומים וקשת: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל תאומים-קשת.

קרא עוד