התאמה לסרטן ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  סרטן ובתולה אוהבים תאימות

סרטן ו מַזַל בְּתוּלָה יכולים לעשות קצת מוזיקה מתוקה ומתוקה ביחד - כל עוד הם עוברים קצת טיפול ומשפשפים את כישורי התקשורת שלהם. שניהם מחפשים ביטחון ומאמינים שהצלחה היא 99% ​​זיעה - הם עובדים קשה בהשגת מטרות ולא ימהרו לעסוק בדברים ללא שיקול דעת ראוי.

לסימנים האלה לוקח זמן למצוא אחד את השני - הם יוצאים לסירוגין - כאשר בתולה קריטית מחפשת שלמות וסרטן, מפחדת להתמסר לאהבה. רק כשהם מבינים שהזיכרונות הטובים ביותר נבנו אחד סביב השני, מחויבות ופעמוני חתונה הופכים לתחילת שיחה.[adinserter block='3'] [בלוק adinserter='4 אינץ'] [adinserter block='11 אינץ']

פענוח סרטן ובתולה חברויות…

יצורים מצחיקים - שניהם באשליה שהם שפויים ושאר העולם השתגע - לפעמים הם יוצרים ידידות 'אנחנו נגדם' שבה ההגנה על החלומות והשאיפות של זה היא בראש סדר העדיפויות. חברים תמיד מופתעים כאשר מזל בתולה עוזב לפתע עבודה קבועה של 20 שנה כדי להפוך לרקדנית פרשנית - אבל לא סרטן שידע וטיפח את הרצון הסודי של חבריהם במשך עשרות שנים.

  ידידות סרטן-בתולה

ידידות זו נרקמת לעתים קרובות בתקופות של יריב - תאמין או לא מחלה, אסונות טבע ואפילו מוות יכולים להפגיש ביניהם - זה מדהים כמה סרטן/בתולות נפגשים בהלוויות. זה בגלל ששניהם מצילים וטובים מאוד במשבר - הסרטן מספק תמיכה רגשית בעוד מזל בתולה עובד על המעשיות של התמודדות עם מצבים מאתגרים.

הם חרקים רציניים ודואגים אז צריכים לקחת זמן אחד מהשני כדי למנוע קדרות ואבדון קבועים או להבטיח שיש כמה בני מזל קשת קלילים בקבוצת החברות שלהם. טוב במשבר אבל קצת שטוח כשהכל עולה ורדים.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

נלי עצבנית - הסרטן מסמיק, מצחקק ומועד על דבריהם. זה מסוג המצבים שבהם הסרטן פולט קו מטומטם - 'אם הייתי אומר לך, היה לך גוף יפה היית מחזיק אותו נגדי?' - ומתעורר למחרת במצב התכווצות. הם עלולים לפוצץ את כל הסיכויים להוציא דייט מבתולה קריטית מאוד בחמש הדקות הראשונות של הפגישה - ויותר מדי משקאות מרגיעים עצבים לוקחים אותם ישר לנחות עם דלת סגורה בחוזקה בפניהם.

  סימני משיכה ראשונים

עם זאת, כאשר הסרטן אכן מצליח לתרגל איפוק - מזל בתולה נמשך למתיקות ולטבע האמיתי שלהם - סרטן הוא גם מאזין מצוין ומיומן בחילוץ וידויים אישיים בכך שהוא לא מפריע ושואל את השאלות הנכונות.

כשהיא נמשכת לסרטן, בתולה הופכת לילדת בית ספר מוכת אהבה - הכל אוחח ואאה. הם מוצאים את זה 'לגמרי מדהים' שסרטן אוהב חמאת בוטנים ולגלות עניין משותף בטאפרוור נקרא 'סוריאליסטי'. כמו תאונת רכבת חברים לא מסוגלים להסיט את המבט כשהבתולה בעלת השרוכים הרגילים מתבטלת.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

הסרטן ובתולה בפנים יחסים…

הסרטן הוא בן הזוג הרגיש והרבה יותר רגשי מהבתולה וזה בסדר - כל עוד בתולה לא מונעת חיבה כסוג של ענישה פסיכולוגית. סרטן הוא סימן של יסוד מים - הם צריכים זמן כדי לעבד תגובות ותגובות ולעתים קרובות פותחים משפט ב'אנחנו צריכים לדבר'. מזל בתולה הוא יסוד האדמה - מעשי ואנליטי - הם מובילים עם הראש וסביר להניח שיתחילו משפט ב'אלה העובדות...'. אין ספק שיהיה תסכול כשזה מגיע לקבלת החלטות - צפו לדמעות מסרטן ולעצבנות ממזל בתולה.

  זוג קרוב

כשהזוג הזה מגהץ את רוב קמטי היחסים שלהם יש כבוד לדברים שהם עושים טוב ביחד. שניהם שמרנים ומחפשים ביטחון וקידום באמצעות עבודה קשה. ערכים משותפים אלה יוצרים זוג חרוץ שחוקר ללא לאות את השלב הבא בשותפות שלהם - בין אם זה קניית בית או כלב. אבני דרך מתוכננות בקפידה ודיבורים על כספי פנסיה ופרישה מתרחשים בשלב מוקדם מאוד של מערכת היחסים.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

הם יכולים לנקז זה את זה רגשית. בתולה נמצאת איפשהו בסולם וודי אלן של היפוכונדריה ורואה בכל נמש מלנומה בשלב רביעי, בעוד שסרטן לא רוצה שהחיים יתקיימו סביב פגישות הרופאים וחוזה האם ביום שלישי הבא מרגיש כמו שפעת.

  אוהב צרות

הסרטן דואג לביטחון, אמון והאם בתולה אוהב אותם מספיק - בתולה מעדיף לדון בכמות הסובין בתזונה שלהם. שני אלה זקוקים ליועץ טוב כדי לשמור על הנוירוזה ולמנוע מהם לפתח דיכאון תלוי-שיתוף.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כאשר סרטן ובתולה להתאהב…

אף אחד מהם אינו מתאהב בקלות - בתולה לעתים קרובות טועה באהבה כמחלה - הם שומרים על רגשותיהם תחת שליטה כה הדוקה עד כי אכן מתפתחות בעיות קיבה ומיגרנות. לסרטן לוקח זמן להבין את מזל בתולה וחושדים שמשחקים משחקי מחשבה. רגעים של נפלאות קורים כשהם מפסיקים לנתח יתר על המידה ונהנים אך ורק מחברתו של זה - לעתים קרובות באמצעות פעילויות גופניות - ריקוד, ספורט ויוגה.

  לבבות אהבה

סרטן הוא א מזל קרדינלי - כלומר הם אוהבים להדריך ולכוון את הרומנטיקה - ברגע שהדברים מתחממים נוצרים תאריכים רבים מסרטנים - ארוחות ערב לאור נרות וסופי שבוע מבלים בצימרים כפריים. בשלב זה מזל בתולה נותן לסרטן להוביל - בתור א מזל משתנה הם שמחים שאחרים יזמו - במיוחד כשמדובר בטריטוריה לא מוכרת כמו רומנטיקה.

סרטן ובתולה התאמה מינית…

מזל בתולה עשוי להיראות ולהתנהג כמו מלכת קרח/מלך - אולם אם הסרטן יצליח להפשיר אותם עם נרות, מוזיקה ומילים של תשוקה, יש חזיז שרק מחכה להתפוצץ. גם לא מתעמלות או מרתונים טנטריים - במקום זאת הם מחפשים אינטימיות וחיבור אמיתי.

  חוויה חושנית

נגיעה ונשיקות חשובות והמקום היחיד - מלבד חדר השינה - שבו מתרחשת חריפות סרטן/בתולה - הוא באוקיינוסים, בספא ובאמבטיות קצף - זה מרכיב טבעי לסרטן ומושלם לבתולים צריכים להרגיש נקיים כל הזמן.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

סרטן ובתולה התאמה לנישואין…

שניהם גופים ביתיים אם כי בתולה היא פריק מסודר עד הקצה וכנראה עבר טיפול ב-OCD. מזל בתולה/סרטן מתחילים לבנות את הקן שלהם זמן לא רב לאחר הכרזת האהבה. עבורם, בית הוא לב ליבה של כל מערכת יחסים - אם כי בתולה רוצה כל דבר חדש ומודרני, בעוד שסרטן בוחר בחמימות וכפרי. נדרשת פשרה.

  מתחתן

הסרטן עשוי להעלות את השאלה באירוע רומנטי ומלא דמעות עם יהלום בשמפניה. החתונה רשמית - טקס כנסייה, הרבה ורדים ארוכי גבעול ושמלות סאטן לבנות נמצאות בכרטיסים. ילדים עוקבים אחרי זמן קצר, אם כי אם זה הריון בתולה צפו להכל מבחילות בוקר ועד שלבקת חוגרת.

משפחת סרטן/בתולה מאושרת, בריאה וקצת מוגנת יתר על המידה. הזוג הזה באמת שם את הילדים במרכז היקום שלהם ומספק להם ערכים שנועדו להטביע חותם חיובי על העולם.

אמון ותקשורת:65ערכים משותפים:70קשר רגשי:65כימיה מינית:70תאימות נישואים:75הטובים:כשותפים, הם מאמינים בעבודת צוות.עדינים ונלהבים.טובים במחויבות.הרע:בתולה חושבת שסרטן הוא רגשי מדי בתולה.סרטן הוא מדי חושב. קר. הם יכולים להאכיל זה את הנוירוזה של זה.69ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות טלה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל טלה-בתולה.

קרא עוד
סרטן וקשת תאימות: אהבה, מין ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


סרטן וקשת תאימות: אהבה, מין ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי סרטן-קשת.

קרא עוד