הרגלים מעצבנים של המזלות...

 הרגלים מעצבנים של השלטים

השארת המכסה מעל משחת השיניים או מושב האסלה למעלה או למטה - לעתים קרובות הדברים הקטנים הם שיכולים בֶּאֱמֶת לשים את העומס על מערכת היחסים. לכל סימן בגלגל המזלות יש לפחות הרגל אחד או שניים שיכולים להניע אחרים במעלה הקיר. בואו נסתכל מקרוב על ההרגלים האלה?

טלה: הם יכולים להיות שתלטים, תובעניים וקצת נהגי עבדים.

 טלה בוסימזל טלה יכול להיות שתלטן בצורה מעצבנת ולא מוכן להתפשר. לפעמים אתה פשוט צריך לתת להם להיכשל בתנאים שלהם כי הם לא יקשיבו לקול של הגיון. יהיה מפתה לומר 'אמרתי לך' כשדברים מתרסקים - אבל היזהר או שאתה יכול להיות זה שהם מאשימים בכישלון.

מַזַל שׁוֹר: הם יכולים להיות מגושמים.

 פיל מגושם

כמו שור בחנות בסין - זה בדיוק מה זה מזל שור. הם מגושמים וחסרי זהירות עם פריטים עדינים שלעתים קרובות מביאים לשברים. זה מסובך עוד יותר בגלל העובדה שהם סקרנים ובעלי מישוש וצריכים לגעת בכל מה שנראה לעין - לעתים קרובות עם תוצאות הרות אסון. אם אתה שומע זכוכית מתנפצת במטבח של מסעדה, סביר להניח שהמלצר הוא מזל שור.

סרטן: הם יכולים להיות כל כך מצבי רוח בבקרים.

 סרטן מודי

סרטן יכול להיות מצב רוח במיוחד כאשר הם חשים חוסר שינה. היזהרו מהאדם שמעז להעיר אותם מתרדמתו לפני שהם מוכנים. אם יוצאים מהצד הלא נכון של המיטה, הם עלולים להיות זועפים בצורה מעצבנת כל היום. לפעמים כל מה שאתה יכול לעשות זה לתת להם קצת מרחק ולנסות להתחמק מזעמם.

מַזַל תְאוּמִים: זו זכותם לשנות את דעתם, שוב ושוב.

 אישה חסרת החלטיות

מזל תאומים מתחשב ומסוגל לראות שני צדדים של בעיה - אבל לפעמים הם יכולים להוציא אפילו את האדם הסבלני ביותר מדעתו עם חוסר ההחלטיות שלו. בגלל שהם כל כך זריזים מבחינה מנטלית, תאומים לא רואים שום דבר רע בלקיים מספר תוכניות או אפילו לבטל ארגון בשלב ה-3/4 כדי להתחיל מאפס.

מַזַל אַריֵה: הם יכולים לדבר על עצמם במשך ימים וימים וימים.

 ליאו מדבר

ליאו הגאה והרברבן מכבה אנשים עם ההתפארות והסיפורים המופלאים שלהם. כדי להחמיר את המצב - כל מה שהם עושים רועש בין אם זה להתרברב, לאכול, לישון או לראות סרט. אם מישהו היה יכול להמציא שלט רחוק שמנמיך את עוצמת הליאו לפעמים - הם לא היו כל כך בעייתיים.

מַזַל בְּתוּלָה: נאיסאיים קלאסיים.

 נייסייר

בתולה בררן בכל דבר בין אם זה מה שהם הולכים לאכול או עם מי הם רוצים לצאת. הם יכולים להראות שיפוטיים וחסרי טאקט, מה שעלול לגרום לכמה שתיקות לא נוחות ומגושמות. הבעיה היא שיש להם סטנדרטים גבוהים להפליא שהם מצפים שכולם, כולל עצמם, יעמדו בהם. אם אתה לא יכול להתמודד עם ביקורת בונה אז אתה יכול פשוט למצוא בתולה סיוט.

לִירָה: הם ינטשו את כולם בשביל רומנטיקה.

 מאזניים בורח

מאזניים הוא החבר שאתה לא רואה או שומע מהרגע שהם נכנסים למערכת יחסים. הם פשוט כל כך אהובים עד שהם ייעלמו מעל פני כדור הארץ. לא טובים עם הזמן - כשהם יחזרו לכדור הארץ הם יאחרו כצפוי. מְעַצבֵּן? – כן אבל הם ישחקו אותך בחנופה ובאושר. תהנה מהם בין מערכות יחסים.

מַזָל עַקרָב: מומחים בהימנעות מסריחות קשות.

 עקרב מתרפה

המילה 'סלאקר' הוחלה על מזל עקרב יותר מפעם אחת כי יש להם הרגל להיעלם כשהגיע הזמן להפשיל שרוולים ולהתנדנד פנימה. אם פשוט לא במצב רוח הם יכולים להוות מכשול יותר אז לעזור. בטח, יש אנשים שאולי יקראו לזה עצלן אבל העבודה מיועדת לפראיירים.

מַזַל קַשָׁת: 'מותק, תראה את כל הבלגן שעשיתי עכשיו!'.

 מטבח לא מסודר

קשת אוהב לצאת בהצהרות גדולות אבל זה יכול להיות מסע כאוטי כדי להשיג את התוצאה הסופית. כשהם מבשלים הם משתמשים בכל כלי ומשטח אפשרי וכשהם מתקלחים נראה שהם דורשים 6 או 7 מגבות כדי להתייבש. הם יעברו את המסלול המעניין ביותר כדי להגיע ליעד והם חשדנים מאוד כלפי מכשירי ניווט.

מַזַל גְדִי: ידיים קצרות וכיסים עמוקים.

 גדי חסכן

מכירים את החבר ששכח להביא את הארנק שלו למסעדה? - כנראה מזל גדי. חלקם עשויים לכנות אותם קמצנים אבל הם עובדים קשה בשביל כל רווח כספי שיש להם אז הם יכולים להיות מהססים להיפרד מהמזומנים שלהם. סביר להניח שיש להם הרגלים חוזרים אובססיביים כמו לחיצת עט או אצבע. הם ישמרו על ההרגלים האלה עד שמישהו בקבוצה יתפוצץ ויזרוק את העט מהחלון.

מזל דלי: הם יכולים להיות כל כך חסרי אמון.

 חוסר אמון

מזל דלי קריר ומרוחק יכול להיראות רחוק ומשועמם - ולפעמים זה בדיוק מה שהם מרגישים. לעתים קרובות לא נוח עם אינטימיות אחד על אחד, לוקח להם הרבה זמן להתחמם לאנשים - אם בכלל. הם הולכים בקצב התוף שלהם והטבע החמקמק שלהם יכול להפוך את זה למשימה מטריפה לנסות להתקרב אליהם.

מַזַל דָגִים: הם מבולגנים ושכחנים כמו לעזאזל.

 מסיבת פיצה

דגים הם מבולגנים ושכחנים. הם נכנסים לחדרים ומיד לא זוכרים למה הם שם. הם מאבדים מפתחות, משקפיים וטלפונים כל הזמן ולעולם לא מניחים חפצים באותו מקום פעמיים. סביר להניח שתסתובב ותרים אחרי הדגים שלך ותהיה לך ויכוחים רבים על כך שהם מוזנחים. יצורים עצבניים - כשהם לא מאבדים דברים הם כנראה כוססים ציפורניים עד הרס.

רשום פופולרי


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

מדוע הסימנים נאבקים באהבה.

קרא עוד
7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

חושפת תובנות לגבי שלושת סימני ה-AIR: מזל תאומים, מאזניים ודלי.

קרא עוד