הפחד הגדול ביותר מכל סימן גלגל המזלות שנחשף...

האם אי פעם תהיתם מה זה ששומר על השלטים בלילה מפחד ומפחיד אותם יותר מכל דבר אחר?

כמה סימנים חוששים משינוי. אחרים חוששים לאבד את חירותם. למעשה לכל שלט יש משהו שבאמת גורם להם לצמצם כשהם חושבים על זה.

הנה כמה מהדברים שמזלות חוששים מהם יותר מכל דבר בעולם.טלה… פחד להישכח או שלא יבחינו בו.

 ישכח

טלה מתכוון להשפיע רבות וכתוצאה מכך אחד הפחדים הפנימיים הגדולים ביותר שלהם הוא פשוט לא להטביע את סוג החותם על העולם שהם מדמיינים לעצמם. יש להם רצון עז להשאיר מורשת והרעיון שההישגים וההישגים שלהם עלולים יום אחד להישכח הוא רעיון שיכול להשאיר אותם ערים בלילה.

מַזַל שׁוֹר… חוששת משינוי בלתי צפוי.

 שינויים פתאומיים

ה אישיות מזל שור משתוקקים ליציבות, ארגון ומבנה בחייהם, וכתוצאה מכך הם יכולים לעתים קרובות לחשוש מכל שינוי גדול או מפריע שעשוי להתרחש בדרכם. הם יצורי הרגל ויכולים להתקשות להתמודד עם שינויים פתאומיים ובלתי צפויים מאשר מזלות אחרים, וכתוצאה מכך זה משהו שהם יכולים לדאוג לגביו הרבה.

מַזַל תְאוּמִים… חוששים לאבד את החופש או להיכנע לשגרה.

 לכוד בשגרה

ה אישיותו של תאומים ידוע לשמצה חסר מנוחה והם יצורים עצמאיים שאוהבים להיות תמיד בתנועה ולחוות דברים חדשים. כתוצאה מכך יש להם לעתים קרובות פחד גדול מלהילכוד ולאבד את החופש שלהם והם יעשו כל שביכולתם כדי להימנע מלהיקלע לשגרה משעממת ומונוטונית.

סרטן… חוששת מדחייה ושאנשים לא יאהבו אותם.

 דְחִיָה

ידוע שסרטן הוא נשמות רגישות ובגלל זה הם יכולים לפעמים לקחת ללב ביקורת שלילית ודחייה. כתוצאה מכך הם יכולים למצוא את עצמם מתאפקים מחשש שאנשים לא יאהבו אותם או ישפטו אותם לרעה.

מַזַל אַריֵה… חוששים להישכח או להתעלם.

 דובי בודד

בני מזל אריה לא יכולים לסבול שמתעלמים מהם והם שונאים שגורמים להם להרגיש בלתי נראים. הפחד הגרוע ביותר שלהם הוא שהם יפלו או יישכחו על ידי האנשים שהם הכי אוהבים ויגרום להם להיעלם לגמרי מהחיים שלהם.

מַזַל בְּתוּלָה… חוששים שהם לא יוכלו לעמוד בציפיות הגבוהות שלהם.

 מכשול גדול וציפיות גבוהות

בתולים יכולים להיות פרפקציוניסטים לפעמים וכתוצאה מכך הם יכולים לעתים קרובות להציב לעצמם ציפיות גבוהות במיוחד ולפעמים אפילו לא מציאותיות ואז להדגיש שהם לא יצליחו לעמוד בסטנדרטים האלה. לפעמים הם באמת לא צריכים להיות כל כך קשים עם עצמם כי כל הדאגה הזו לא עושה להם טוב.

לִירָה… חושש לקבל החלטה שגויה.

 החלטה חשובה

מזל מאזניים הם יצורים לוגיים ואנליטיים שחושבים היטב לפני שהם מקבלים החלטות חשובות בחיים. אחד הפחדים הגדולים ביותר שלהם הוא שיום אחד הם יעשו חישוב שגוי ויבצעו תפנית שגויה בדרך שתקלקל את כל מה שהם עבדו בשבילו כל כך קשה.

מַזָל עַקרָב… חושש מבגידה.

 בְּגִידָה

עקרבים לוקחים ניצול לרעה של אמון באופן אישי ואחד הפחדים הגדולים ביותר שלהם הוא לבגוד על ידי מישהו שהם קרובים אליו. הם מתקשים מאוד להחזיר את האמון במישהו וברגע שהוא נשבר והם לא מהסוג שפשוט 'סולחים ושוכחים' כל כך בקלות.

מַזַל קַשָׁת… חוששים לאבד את החופש שלהם.

 כְּלוּב

בני מזל קשת מתגאים בעצמאותם והם צריכים להיות מסוגלים לפעול בחופשיות כדי להיות מאושרים. הפחד הגרוע ביותר שלהם הוא להסתגר או לכוד באורח חיים שבו אין להם שום מילה על איך מתנהלים חייהם ולעיתים קרובות הם יעשו מאמצים רבים כדי להימנע מכך.

מַזַל גְדִי… חוששים מכישלון ושהם לא ישיגו את חלומותיהם.

 ימים סוערים

ה אישיות מזל גדי הוא כזה שחותר כל הזמן להצלחה ויש לו ציפיות גבוהות למה שהם רוצים לעשות ולהשיג בחיים. אחד הפחדים הגדולים ביותר שלהם הוא שהם לא יצליחו להשפיע על העולם שהם מקווים לעשות.

מזל דלי… פחדים לאבד את האינדיבידואליות שלהם או להתפשר על האופי שלהם.

 אִינְדִיבִידוּאָלִיוּת

מזל דלי אוהב לעשות דברים בדרך שלהם והם חוששים שיום אחד הם יצטרכו להתפשר על הערכים שלהם או להתאים את עצמם לחברה בצורה שהם פשוט לא רוצים. הם מעריכים מאוד את העצמאות שלהם ואינם יכולים לסבול את זה כשאנשים מנסים לאכוף עליהם את הכללים והערכים שלהם.

מַזַל דָגִים… חושש מדחייה ובדידות.

 להרגיש לבד

מַזַל דָגִים יש להם הרבה אהבה לתת וכשהם מתחייבים למערכת יחסים הם עושים זאת בכל ליבם. אולם אחד הפחדים הגדולים ביותר שלהם הוא שהם לא יוכלו למצוא מישהו שיוכל להחזיר את כל האהבה הזו. לפעמים הם סובלים מדימוי עצמי נמוך שמוביל אותם לפקפק בסיכויים שלהם למצוא את ההתאמה המושלמת שלהם.

רשום פופולרי


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי טלה-טלה.

קרא עוד
כאשר המזלות נעשים עצובים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כאשר המזלות נעשים עצובים...

איך הסימנים מתמודדים עם עצב.

קרא עוד