המזלות כששיכור...

 מזלות שיכורים

בין אם הם שיכורים או שיכורים לגמרי - לכל אחד מהסימנים יש גיחוך שונה שהם מגיעים אליהם כשהם שותים. חלקם יתעצמו ויהפכו לחיי המסיבה, בעוד שאחרים יגיעו למטבח בוכים על דרמה. קרא קדימה וגלו אם אתה צורח שני סירים או עדיין עומד יציב אחרי חבית או שלוש!

טלה: שיכור מטורף שהוא כמו תוספת מסרט של אינדיאנה ג'ונס.

 טלה שיכור בטירוףהשלט הזה אוהב משקה אלכוהולי ויש לו את היכולת לשתות את רוב החברים שלהם מתחת לשולחן. הבעיה היחידה היא ש- בתור נוטלי סיכונים - האדרנלין בדרך כלל נכנס בשלב מסוים - ואז פתאום מוצאים אותם הולכים על חבל דק בין שני בניינים בני 20 קומות. זה גם לא יהיה קל לדבר עליהם כי זה אומר לאבד פנים. נסה להציע שוחד של עוד משקה אחד!

מַזַל שׁוֹר: הבריח הכל והסתיר את הקריסטל!

 מזל שור וחברים שותים

מזל שור הוא בדרך כלל שיכור שמח וכיף להיות בסביבה. הם גם יצליחו עדיין להבטיח שלחברים ובני משפחה תהיה נסיעה בטוחה הביתה או כתף לבכות עליה. הפעם היחידה שבה מזל שור גורם לכאוס שיכור היא כשהרקדן הפנימי משתלט - והשור בחנות בסין משתחרר - ידיים ורגליים יסתובבו כמו טחנות רוח ציקלון. ידוע שהשור מוציא עין או מנפץ אגרטל מינג יקר כשהוא בעיצומו של טירוף ריקודים שיכור!

סרטן: מבולגן ומלנכולי - אבל הם יחייכו מבעד לדמעות.

 סרטן שיכור עם חברים

סרטן הם לא השיכורים הכי מסודרים ואוהבים לתעל את מיטב המשוררים האיריים שלהם כשהם נקושים. הם בוכים על חברים ואוהבים אבודים, אבל גם יהיו פילוסופיים ויזכו להתחלות חדשות. הם מתגעגעים לביתם לכלב שלהם, למורה שלהם בכיתה א' ולעתים קרובות מאבדים את הארנק והטלפון בליל של העלאת זיכרונות. כשסרטן מתגלגל בעדינות לכדור של זיכרונות שיכורים שים מעליהם שמיכה - הם יהיו בסדר בבוקר.

מַזַל תְאוּמִים: בסדר דקה אחת - אסון מהלך לאחר מכן.

 מזל תאומים הוא אסון מהלך

מזל תאומים נראים כאילו יש להם הכל בשליטה, מצחיקים, מדברים ויציבים על הרגליים - ואז פתאום - בלי אזהרה מוקדמת הם מקיאים לתוך עציץ ומדברים ג'יבריש. הם השיכורים 'ההפתעה' בכל פונקציה שמשאירה את כולם תוהים מה קרה. גם סף השתייה של מזל תאומים הוא בלתי צפוי - לפעמים זה כוס אחת ולפעמים זה מקרר בר שלם! היו מוכנים לערבולות!

מַזַל אַריֵה: לא תמיד חיי המסיבה.

 ליאו מסתכל מסביב

רק בגלל מלכות מזל אריה יכול להיות צעקני וקולני, לא נובע מכך שאלכוהול מייצר את אותן תכונות. לעתים קרובות הם הופכים לאחר כמה משקאות לצופים מופנמים - להוטים לא לאבד שליטה או לפעול בצורה פחות מלכותית. הם גם נוטים לזעף שיכור אם לא נותנים להם את תשומת הלב הנכונה - אם הם במצב רוח רע - הם יכולים לרדת לעצבנות מרוגזת.

מַזַל בְּתוּלָה: זה לא סם הבחירה שלהם.

 אישה בתולה עם הנגאובר

בתולה בדרך כלל לא שתיינים גדולים - הם לא אוהבים את הריח או את הטעם ומעדיפים בהרבה תרופות. יש להם גם ההנגאובר הכי גרוע מכל השלטים ואתם תשמעו על זה במשך ימים. כאשר הם כן סופגים חוסר הטאקט הרגיל שלהם יכול להפוך למצערת מלאה וחברות עלולה לאבד. הכי טוב לשמור על מזל בתולה פיכח ולדאוג לאחרים.

לִירָה: סביר להניח שיתפרץ לשיר שיכור.

 מאזניים שר קריוקי

ה אישיות מאזניים אוהב קצת קריוקי שיכור ואיכשהו מצליח לשדל אפילו את המשתתפים הכי אנטי-חברתיים לסיבוב של להיטים דביקים משנות ה-90. מדבקים בהתלהבותם הם יכולים להפוך אירוע משעמם למסיבה של השנה. הצד החסרון היחיד הוא שאם הם מלאים הם משתחררים עם הידיים והשפתיים - ומפיצים את האהבה קצת רחוק מדי.

מַזָל עַקרָב: מסוגל לטוות סיפורי שיכורים יפים.

 עקרב מספר סיפורי שיכורים

אלכוהול משחרר את הלשון והעוקץ של בני מזל עקרב והם הופכים למספרי סיפורים נהדרים, השוזרים סיפורים קסומים על עצמם ועל חברים. זה לא חשוב אם הסיפורים האלה נכונים רק תן למזל עקרב לקחת אותך למסע של דמיון. השלט הזה גם מסוגל להתעלף באלגנטיות בכל מקום בו הם עומדים או שוכבים - אז אתה יודע שהמסיבה הסתיימה.

מַזַל קַשָׁת: תמיד אלה עם אהיל על הראש.

 קשת שיכור עם אהיל על הראש

מזל קשת הם בדחנים מעשיים שמעצבים מתיחות מורכבות כשהם שיכורים כדי לשחק עם חברים ובני משפחה. לפעמים הם שופטים לא נכון את ההבנה של אנשים אחרים לגבי מה בעצם מהווה הומור ומגיעים לבית הכלב או בתא המעצר - רק תוודא שאתה לא מצטרף אליהם!

מַזַל גְדִי: שתיינים חברתיים שהניחו את המשמר לאחר כמה משקאות.

 מזל גדי שותה משקאות חברתיים עם חברים

ה מזל גדי אוהב משקה חברתי או שניים ובטוח יהיה לגעת בבסיס עם כולם בחדר על הכל. הם יכולים להתמכר לקצת תערוכות, כאשר הם מעבר לגבול, ולהתפרע על פוליטיקה או תיקים. אבל זו אחת הפעמים הבודדות שהם למעשה מרשים לעצמם לאכזב את השמירה שלהם ולא לדאוג מכל השטויות.

מזל דלי: עוזר להם להוריד את הלחץ אבל אל תחפשו אותם כשהם נעלמים - נמאס להם!

 מזל דלי ישן על הבר

אלכוהול עוזר לדלי להפיג את הלחץ הנובע מהצורך להציל את העולם על בסיס יומיומי. כשהם נרגעים השיחה תעבור מעומק ומשמעותי לשטחי ורכילותי. אבל הם גם יודעים מתי הגבול הגיע ופשוט ייעלמו בלי להיפרד - אל תיעלב - הם פשוט סיימו.

מַזַל דָגִים: לפעמים זה כמו לצפות בתאונת רכבת, אתה לא יכול להסיט את מבטו!

 דגים עבותים

ה מזל דגים הוא אמן בתרופות עצמיות. אם עוברים תקופת ירידה הם יכולים להיות די רגשניים ומשוחררים עם סודות. הסובלנות שלהם למשקאות חריפים נמוכה, וחלק מהמשוגעים יותר נודע להם להגיע לבית חולים עם הרעלת אלכוהול. עם זאת - אם הוא שמח ומיושב - השלט הזה יכול להיות אחד השיכורים המתוקים ביותר בסביבה - מפזר שמחה ואבק פיות לכל מקום שהם הולכים!

רשום פופולרי


דברים שיש להימנע מהם עם כל מזל...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


דברים שיש להימנע מהם עם כל מזל...

הימנע מדברים אלה כמו המגיפה סביב השלטים!

קרא עוד
תאימות תאומים וגדי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות תאומים וגדי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל תאומים-גדי.

קרא עוד