המזלות כגיבורי על...

 גיבורי על גלגל המזלות

האם יש לך את מה שצריך כדי להציל את היקום? אם השלטים היו גיבורי על אז לכל אחד מהם הייתה גישה שונה להצלת קורבנות והרג נבלים. בין אם זה עם כוחות של אי נראות, גמישות, אטימות או אפילו מגוון של גאדג'טים הייטק - לכולם יהיה סגנון ייחודי משלהם. הנה איזה סוג של גיבור על יהיה כל אחד ממזלות המזלות.

טלה: סופרמן/סופרגירל.

 סופרמן וסופרגירלהשכמייה והגרביונים הם א התאמה טבעית למזל טלה. תחושת הבלתי מנוצחת שלך גורמת לך להרגיש די סופר אנושי לפעמים, אבל תמיד יש את הדחף המתמשך ללכת גבוה יותר, מהר יותר, חזק יותר. המחשבה על לא להיות קשור לכוכב הלכת - להיות מסוגל לעוף ביקום ולהתנשא למרכז כדור הארץ דוקר גם את האגו וגם את תחושת ההרפתקה. נסו להימנע מקריפטוניט ולקס לותר במידת האפשר.

מַזַל שׁוֹר: האלק המדהים.

 הענק

ה מזל מזל שור ככל הנראה יהיה האלק. אתה איטי להישרף אבל כשאתה מאבד שליטה נראה שאתה מכפיל את גודלו. זעם הוא כוח מניע שאתה יכול להשתמש בו כדי להזיז חפצים בלתי ניתנים להזזה ואנשים מעוררי התנגדות. ירוק אולי לא הצבע שלך, אבל יש משהו משביע באופן מוזר בגיבור שפשוט הולך בליסטי ומרסק את השטויות מכל דבר.

מַזַל תְאוּמִים: בריכת המוות.

 בריכת המוות

האם אישיות תאומים גיבורים או אנטי גיבורים? לפעמים זה יכול להיות קשה לדעת. הם דומים לדואליות של גיבורי על כמו דדפול. דיבור חכם, גס רוח, אובר מין, אתה נהנה מעולם האש המהירה וצריך גיבור עם שם רע. כוחות ההתחדשות של דדפול מושלמים עבור בני מזל תאומים שבדרך כלל מתוסכלים כאשר דברים גדלים או מתרפאים לאט מדי לטעמם. חברו את הכוח הזה עם קרב מאיר יד ביד ודיבור מתמיד של זבל ותאומים יכולים להציל את היקום בהרף עין.

סרטן: הארי פוטר.

 הארי פוטר

אנו מעריכים שהארי פוטר מתאים כגיבור על כי יש לו כוחות ומנצח את נבל העל וולדמורט שוב ​​ושוב. כ מזל סרטן אתה אוהב כל דבר קסום ועולם שבו שום דבר אינו כפי שהוא נראה. אתה מתחבר לאנושיותו של הארי ולמשפחה שהוא יוצר בהוגוורטס ואתה אוהב את הפרוזה של הטלת לחשים וטרנספורמציה - הדבר האהוב עליך הוא גלימת ההיעלמות - בעזרת זה סרטן יכול להבטיח שיקיריהם יהיו בטוחים בכל עת מבלי להיות מואשם במעקב אחר .

מַזַל אַריֵה: ההבזק.

 ההבזק

כל מה שקשור לפלאש פשוט תואם אישיות אריה - מהשם, החליפה האדומה, ברק ההברקה - וגם עניין הסופר-מהירות. האהבה שלך לכל הדברים הנפיצים דומה מאוד ליכולת הגיבורים הזו ליצור סערה חשמלית ענקית משום מקום. ובדיוק כמו יכולות המהירות העל של הפלאש - אתה יכול לעבור מ-0 - 100 בהרף עין.

מַזַל בְּתוּלָה: דוקטור מי.

 רופא ש

ה מזל בתולה יהיה סוג מוזר ואקסצנטרי של גיבור כמו דוקטור הו. מכיוון שאתה מארגן מקצועי, ייתכן שהרעיון של אחסון כל תכולת הבית בתוך תיבת טלפון נשמע מושך באופן מוזר. בדיוק כמו הדוקטור, אתה גם פותר בעיות נלהב שאינו דורש כוחות נוצצים ונהדרות כדי לבצע את העבודה.

לִירָה: ספיידרמן.

 ספיידרמן

יש משהו דמוי מאזניים על הדרך הקצבית שבה ספיידרמן נוסע, חודר במטרופולין כמו אקרובטים על חוטי משי. אם אתה מזל מאזניים, תאהב את ריקוד העכבישים ואת ההיבט העל חושי של להיות חלק עכבישי. כסימן ששואף לאיזון ונמנע מאלימות אתה מדמיין שספידי יכול פשוט לטוות רשת כדי לתפוס את האויבים שלך - כל זאת מבלי שתישפך טיפת דם אחת.

מַזָל עַקרָב: באטמן.

 באטמן

כמובן שהלילה האפל הוא עקרבים בחירת גיבורי על - מכיוון שהם בעצם רק עירוי דם הרחק מלהיות ערפד. אתה תאהב את הגוונים הגותיים ואת הבטן המאיימת של גות'אם סיטי. ההילה המהירה סביב הגיבור הזה יחד עם הנפש הפגועה במקצת הם דברים שעקרב יכול להתייחס אליהם היטב.

מַזַל קַשָׁת: איש הנמלה.

 איש הנמלה

בטח, להיות זעיר לא יכול להיות הכוח העצום ביותר להראות. אבל בתור הרפתקאות אוהב קשת בסופו של דבר ייגמרו לך היעדים האקזוטיים לביקור וכאדם מיקרו על אנושי ייפתחו אינסוף אפשרויות חדשות. תהיה לך הזדמנות לטפס על עלה דשא שהיה גבוה יותר מהאוורסט - לפי קנה מידה. או אפילו מנהרה מתחת לאדמה עמוק מתחת לכדור הארץ.

מַזַל גְדִי: וונדר וומן.

 אשת פלא

ה מזל גדי ולוונדר וומן יש יותר במשותף ממה שאתה עשוי להבין. השלט הזה חולק את אותו כוח וחוסן שמגלם את רוח הלוחם של הגיבור הזה. אתה יכול לנסות להפיל אותם שוב ושוב והם יקומו כל פעם מחדש. מעט מאוד מסוגל לשלב אותם או להעיף אותם מהמסלול, במיוחד כשהם במשימה.

מזל דלי: ת'ור.

 ת'ור

כמספר סיפורים ואוהב של הכל מיתולוגי ה אישיות מזל דלי נמשך לגיבורי על שהבסיס שלהם באגדות עתיקות. המורשת הוויקינגית של ת'ורס והקרב הבלתי נגמר שלו עם שינוי הצורה לוקי לוכדים במדויק את עוצמתו של השלט הזה. מה לא לאהוב בסיפור נצחי של בוגדנות משפחתית וגאולה - זה ממש בסמטת האקווריאנס!

מַזַל דָגִים: אשת חתול.

 אשת חתול

ה אישיות מזל דגים יכול להרגיש אבוד ומתייסר לפעמים. אבל הם גם יכולים להיות מאיימים כשהם משחזים את הטפרים שלהם. וזו הסיבה שסביר להניח שהם היו אשת החתול אם הם היו גיבורי על. יש להם נטייה לאהוב בעלי חיים אפילו יותר מבני אדם, כלומר הם ירגישו די בבית ולהציל את העולם בתור העצמי החתולי שלהם.

רשום פופולרי


דברים שיש להימנע מהם עם כל מזל...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


דברים שיש להימנע מהם עם כל מזל...

הימנע מדברים אלה כמו המגיפה סביב השלטים!

קרא עוד
תאימות תאומים וגדי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות תאומים וגדי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל תאומים-גדי.

קרא עוד